Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 06:27:20
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
I Torneig Fluvia grup A
Darrera actualització16.04.2014 19:33:10, Creador/Darrera càrrega: Carlos Busom Isach
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
Gr
Club/Ciutat
1
Reñé Chabás Adrià
3r.
Barrufet
2
Mangues Rubia Àlex
2n
Fluvià
3
Maynés Cesc
2n
Fluvià
4
Álvarez SanMartin Toni
3r.
Fluvià
5
Monté Giménez Éric
2n.
Grévol
6
Bayod García Eric
2n.
Berti
7
Casas Viñas Arthur
2n.
Grévol
8
Bayod García Max
2n.
Berti
9
Canela Riera Ignasi
2n
Fluvià
10
Lafuente Marc
2n.
Fluvià
11
Camacho González Genís
2n.
La Immaculada
12
Cambra Colell Martina
2n.
Catalonia
13
Yuste Iván
3r.
Grévol
14
Riera Arnau
2n
Torredemer Canela
15
Castro Hechavarria Livia
3r.
Fluvià
16
Córdoba Pérez Dario
1r.
Fluvià
17
De Queiroz Zavala Pol
3r.
La Maquinista
18
De la Cruz Isaac
2n.
Fluvià
19
Montero Arnau
3r.
Grévol
20
Dominguez García Adrià
3r.
Catalonia
21
Espinosa Rivero Gorka
3r.
Arenal de Llevant
22
Estrella Joel
P5
La Maquinista
23
Estrella Paula
3r
La Maquinista
24
Fernández Filgueira Cesc
2n.
Joan Torredemer Canela
25
Forés Gal-Boguñá Marc
2n.
Fructuós Gelabert
26
Galan Santacana Emma
3r.
Escola del Mar
27
Garcia Parera Marc
2n.
Berti
28
Gómez Gadea Joan
2n
La Immaculada
29
Hereu Costa Martí
2n
Berti
30
Hernández Hugo
2n.
Joan Torredemer Canela
31
Hernández Pérez Mario
3r.
Dolors Almeda
32
Higueras Momblant Adriel
2n.
Escola del Mar
33
Joval Guerrero Marc
1r
Fluvià
34
Karnisauskis Matejs
3r.
Grévol
35
Lantz Víctor
2n.
Fluvià
36
Martí Turull Jan
3r.
Escola del Mar
37
Melchor Sánchez Pol
2n.
Argentona
38
Menasalvas Arnau
3r.
La Maquinista
39
Moranta Martí Marçal
2n
Fructuós Gelabert
40
Ortega Mayo Dídac
2n.
La Maquinista
41
Pallardó Laia
3r.
Bertí
42
Pañach Gerard
3r.
Berti
43
Pinyol Llorà Julia
P5
La Maquinista
44
Quera Casas Martí
2n.
Joan Torredemer Canela
45
Riera Altamirano Martí
2n
Fluvià
46
Rodríguez Ballús Aura
2n
Jaume Balmes
47
Rolando Álvarez Martín
2n.
Fructuós Gelabert
48
Salinas Pérez Érik
3r
Fluvià
49
Saura Ezquerro Nil
3r.
Arenal de Llevant
50
Serrats Permanyer Marc
2n.
Jaume Balmes
51
Soler Bassols Kilian
2n.
Fluvià
52
Solá Monteagudo Pol
3r.
Berti
53
Doménech Nofre
1r.
Arenal de Llevant
54
Valle Polo Samjib
2n.
La Maquinista
55
Viaplana Bonavia Genís
1r.
Jaume Balmes
56
Viñas Díaz Joel
3r.
La Maquinista
57
Viñas Díaz Ot
P5
La Maquinista
58
Andreu Vila Biel
2n
Fluvià
59
Tejedor Pol
3r
Alsina
60
Heras Cañaveras Sandra
2n
La Maquinista
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
Impressió