Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Šachový festival Ústí nad Labem 2008 Open bleskový turnaj

Poslední aktualizace04.05.2008 13:52:54, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 13 kolech

Poř.St.č.JménoRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Plát Vojtech23322294ŠK Sokol Klatovy11,089,5105,085,5
22Lechtýnský Jirí24202414Šk Zikuda Turnov10,586,0103,080,8
31Spirin Oleg24300Tatran Litovel10,089,5105,576,3
411Vágner Tomáš22372263MARTY Baník Most9,591,0108,576,8
514Šleich Jan22052209SK Decín9,086,5103,067,0
69Vrána Jan225322471. Novoborský ŠK8,585,0102,064,3
76Paganik Pavel22812277TJ Sokol Údlice8,585,0102,061,3
88Balín Jan22622274Sokol Plzen 18,082,098,052,5
922Pribyl Jakub21052107ŠK Spartak Ústí n.L.8,076,090,051,5
1028Železný Jirí20471961Šachy Povrly8,076,088,549,0
1121Tuma Jakub21122118ŠK Most8,073,087,049,3
1215Krsek Tomáš21902168ŠK Spartak Ústí n.L.7,588,0104,547,8
1312Pletánek Jan22252221SK Litomerice7,587,0102,551,5
1423Balín Kamil21042010ŠK Spartak Ústí n.L.7,583,097,049,8
1539Sochorová Jana19131917Sokol Buštehrad7,574,587,045,0
1613Hadraba, Ing. Vladimír22112208TJ Bonex Teplice7,573,588,046,5
1724Kšána Václav20942084MARTY Baník Most7,572,585,043,3
184Bujak Michal22862294ŠK Spartak Ústí n.L.7,571,584,545,0
1926Melich Jindrich20752085TJ Praha-Pankrác7,081,096,547,5
2010Vykydal František22382176Šk Lokomotiva Brno7,079,095,547,5
215Vanek Tomáš22822259TJ Bonex Teplice7,078,093,046,5
2216Strašil Pavel21872186Loko Zábreh7,077,593,047,0
2337Kameník Martin19972012MARTY Baník Most7,071,084,045,0
2432Papay Jindrich20332048SK Decín7,071,081,539,5
2520Hula Lukáš21122126TJ Slavoj Litomerice7,063,074,536,0
2618Zapletal Jirí21382139Loko Zábreh6,579,595,040,3
2734Klement Lukáš20221975ŠK Most6,578,591,041,0
2817Galícek Stanislav21802187TJ Slavoj Tachov6,576,092,042,0
2930Král David20391989TJ Bonex Teplice6,571,086,538,8
3027Schmid Jaroslav20712093SK Motorlet Praha6,570,584,038,0
3138Valenta Petr19451909KC Kaskáda Bílina6,566,077,033,3
3233Vrchotka Josef20252000TJ Bonex Teplice6,563,073,029,5
3325Bažantová Marie20811953ŠK Spartak Ústí n.L.6,082,597,040,0
3419Toman Jaroslav21372144TJ Slavoj Tachov6,078,093,039,0
3545Buchcar Tomáš01934TJ Krásná Lípa6,071,584,035,0
3640Hamala Miroslav19111936KC Kaskáda Bílina6,070,085,031,8
3748Purkyt Jaroslav01777SK Decín6,065,077,031,0
3836Soltys Dariusz20081799Schachverein-Goerlitz19906,064,075,027,5
3941Bakajsa Libor19101862ŠK Most6,058,068,021,0
4049Cerný Lumír01758SK Decín5,572,085,536,8
4142Bürgermeister Michal19051866Šachy Povrly5,566,579,530,0
4250Michno Martin01744TJ CSAD Libouchec5,557,067,523,8
4354Rath Vladimír01550ŠK Magic Žatec5,556,066,026,0
4431Modrová Hana20391940TJ Bohemians Praha5,067,580,021,5
4535Kudela Stanislav20171950TJ Sokol Praha-Vršovice5,067,076,517,3
4629Sládek Jaroslav20462022TJ ZCE Plzen5,066,581,027,8
4755Zima Tomáš01546ŠK Spartak Ústí n.L.5,065,574,524,0
4847Pekar František01830SK Decín5,060,570,520,5
4958Mühlfeit Radek01503Tj Slavoj Litomerice5,058,567,018,0
5044Cerný Jakub17221722SK Decín4,567,079,026,5
5146Majstr Jirí018911. Novoborský ŠK4,554,063,514,3
5257Franek Miroslav01000Neregistrovaný4,551,059,022,3
5353Juchelka Petr01551ŠK Bohemia Pardubice4,055,563,514,5
5451Majstr Marcel015991. Novoborský ŠK3,056,565,59,0
5556Majstr Tomáš013671. Novoborský ŠK3,055,565,011,8
5652Majstrová Alžbeta015721. Novoborský ŠK1,554,064,56,0
5743Vojír, jun. Václav18341764TJ Košutka Plzen o.s.0,066,079,50,0
587Soural Jan22662248TJ Praha-Pankrác0,066,077,00,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)