Jarný šachový festival v Cenade 2014 - turnaj GPX

Posledná aktualizácia 22.03.2014 14:52:30, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaTurnaj GPX, Turnaj B
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie / výsledky

9. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
113Cabala Nathan 12266 ½ - ½ Verbytskiy Patrik 13062
27Vadila Ondrej 12707 1 - 06 Seleng Simon 13361
316Sandor Martin 12056 ½ - ½6 Filipek Norbert 12914
45Starovic Martin 12736 ½ - ½6 Bochnicka Vladimir 124010
56Sankova Stella 1272 0 - 1 Matis Daniel 122712
69Cabanova Kristina 1242 0 - 1 Turcan Richard 100078
711Sobek Michal 1230 1 - 0 Cibikova Sofia Anna 117417
83Bobro Jan 12915 0 - 1 Skrinar Marek 113021
923Barnas Michal 11275 1 - 05 Bobrova Katarina 12508
1026Duricova Ema 10735 1 - 05 Chlpek Daniel 122214
1115Gogora Kristian 12185 0 - 15 Mezes Kristof 109324
1228Nagy Erik 10405 0 - 15 Kramar Matus 114619
1340Durcov Jan 10005 0 - 15 Meszaros Tomas 113420
1453Kozak Maros 1000 0 - 1 Hrdlicka Martin 100729
1567Petrek David 1000 0 - 1 Blaho Jakub 100032
1641Durda Andrej 1000 0 - 1 Horvath Ondrej 100048
1770Sidla Stanislav 1000 0 - 14 Sosovickova Jana 116718
1822Soltys Oliver 11304 1 - 04 Litvik Alex 100056
1930Balogh Adam 10004 1 - 04 Markova Lenka 100058
2061Mikita Jakub 10004 0 - 14 Buchta Daniel 100033
2168Sestak Ondrej 10004 0 - 14 Bujnova Sara 100036
2238Crkon Lucas 10004 1 - 04 Nater Nikolas 100063
2347Horvath Jan 10004 0 - 14 Weis Jakub 100079
2480Zajac Tomas 10004 0 - 14 Janikovic Alex Zoltan 100049
2576Surovy Tobias 10004 0 - 1 Kosnac Patrik 100052
2625Salgovic Simon 1074 1 - 0 Levardy Csaba 100055
2727Belak Matus 1067 1 - 0 Terkovic Jakub 100077
2881Zak Michal 1000 1 - 0 Matisova Krisztina 100059
2982Zatkalik Matus 10003 0 - 13 Banas Kamil 100031
3051Jezova Marcela 10003 0 - 13 Caban Michal 100037
3154Levardy Akos 10003 1 - 03 Doci Stefan 100039
3242Fabri Adam 10003 0 - 13 Jezova Hanka 100050
3369Siagi Jakub 10003 1 - 03 Fabriova Tamara 100043
3446Gzib Richard 10003 0 - 13 Luca Peter 100057
3574Straube Alena 1000 0 - 13 Sobekova Adela 100071
3664Parizek Ondrej 1000 1 - 0 Fecik Hugo 100044
3745Fecik Oskar 10002 1 - 02 Pavelka Hugo 100065
3872Sosovickova Martina 10002 0 - 12 Mato Sebastian 100060
3975Straube Andrej 10002 0 - 12 Mintal Rastislav 100062
4066Pavelka Jonas 1000½ 0 - 12 Stefanka Martin 100073
4134Buchta Jan 1000 1 - 0½ Bujnova Dominika 100035

8. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Verbytskiy Patrik 1306 1 - 0 Cabanova Kristina 12429
217Cibikova Sofia Anna 1174 0 - 16 Vadila Ondrej 12707
34Filipek Norbert 1291 ½ - ½ Starovic Martin 12735
41Seleng Simon 13365 1 - 0 Sankova Stella 12726
516Sandor Martin 12055 1 - 05 Bobro Jan 12913
610Bochnicka Vladimir 12405 1 - 05 Gogora Kristian 121815
721Skrinar Marek 11305 ½ - ½5 Sobek Michal 123011
824Mezes Kristof 10935 0 - 15 Cabala Nathan 122613
912Matis Daniel 1227 1 - 0 Kozak Maros 100053
1078Turcan Richard 1000 1 - 0 Durda Andrej 100041
118Bobrova Katarina 12504 1 - 04 Balogh Adam 100030
1214Chlpek Daniel 12224 1 - 04 Bujnova Sara 100036
1318Sosovickova Jana 11674 0 - 14 Durcov Jan 100040
1419Kramar Matus 11464 1 - 04 Crkon Lucas 100038
1520Meszaros Tomas 11344 1 - 04 Nater Nikolas 100063
1623Barnas Michal 11274 1 - 04 Surovy Tobias 100076
1733Buchta Daniel 10004 0 - 14 Duricova Ema 107326
1849Janikovic Alex Zoltan 10004 0 - 14 Nagy Erik 104028
1929Hrdlicka Martin 1007 1 - 04 Zajac Tomas 100080
2032Blaho Jakub 1000 1 - 0 Salgovic Simon 107425
2148Horvath Ondrej 1000 1 - 0 Belak Matus 106727
2252Kosnac Patrik 1000 0 - 1 Sidla Stanislav 100070
2337Caban Michal 10003 0 - 1 Petrek David 100067
2457Luca Peter 10003 0 - 13 Soltys Oliver 113022
2531Banas Kamil 10003 0 - 13 Markova Lenka 100058
2639Doci Stefan 10003 0 - 13 Mikita Jakub 100061
2768Sestak Ondrej 10003 1 - 03 Fabri Adam 100042
2843Fabriova Tamara 10003 0 - 13 Litvik Alex 100056
2971Sobekova Adela 10003 0 - 13 Horvath Jan 100047
3079Weis Jakub 10003 1 - 03 Levardy Akos 100054
3155Levardy Csaba 10003 ½ - ½3 Zak Michal 100081
3259Matisova Krisztina 1000 1 - 0 Parizek Ondrej 100064
3377Terkovic Jakub 1000 1 - 0 Straube Alena 100074
3445Fecik Oskar 10002 0 - 12 Siagi Jakub 100069
3573Stefanka Martin 10002 0 - 12 Gzib Richard 100046
3650Jezova Hanka 10002 1 - 02 Sosovickova Martina 100072
3775Straube Andrej 10002 0 - 12 Jezova Marcela 100051
3860Mato Sebastian 10002 0 - 12 Zatkalik Matus 100082
3962Mintal Rastislav 10001 1 - 0 Buchta Jan 100034
4035Bujnova Dominika 1000½ 0 - 1 Fecik Hugo 100044
4165Pavelka Hugo 10001 1 - 0½ Pavelka Jonas 100066

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
16Sankova Stella 12725 ½ - ½6 Verbytskiy Patrik 13062
27Vadila Ondrej 12705 1 - 05 Bochnicka Vladimir 124010
33Bobro Jan 12915 0 - 1 Filipek Norbert 12914
45Starovic Martin 1273 1 - 0 Kozak Maros 100053
517Cibikova Sofia Anna 1174 1 - 0 Turcan Richard 100078
69Cabanova Kristina 1242 1 - 04 Bobrova Katarina 12508
71Seleng Simon 13364 1 - 04 Sosovickova Jana 116718
811Sobek Michal 12304 1 - 04 Kramar Matus 114619
913Cabala Nathan 12264 1 - 04 Meszaros Tomas 113420
1024Mezes Kristof 10934 1 - 04 Chlpek Daniel 122214
1128Nagy Erik 10404 0 - 14 Gogora Kristian 121815
1226Duricova Ema 10734 0 - 14 Sandor Martin 120516
1327Belak Matus 1067 0 - 14 Skrinar Marek 113021
1425Salgovic Simon 1074 0 - 1 Matis Daniel 122712
1552Kosnac Patrik 1000 0 - 1 Durda Andrej 100041
1670Sidla Stanislav 1000 0 - 13 Barnas Michal 112723
1722Soltys Oliver 11303 0 - 13 Janikovic Alex Zoltan 100049
1848Horvath Ondrej 10003 ½ - ½3 Hrdlicka Martin 100729
1956Litvik Alex 10003 0 - 13 Balogh Adam 100030
2054Levardy Akos 10003 0 - 13 Buchta Daniel 100033
2136Bujnova Sara 10003 1 - 03 Zak Michal 100081
2263Nater Nikolas 10003 1 - 03 Caban Michal 100037
2338Crkon Lucas 10003 1 - 03 Luca Peter 100057
2476Surovy Tobias 10003 1 - 03 Doci Stefan 100039
2540Durcov Jan 10003 1 - 03 Sobekova Adela 100071
2680Zajac Tomas 10003 1 - 03 Fabriova Tamara 100043
2764Parizek Ondrej 1000 0 - 1 Blaho Jakub 100032
2867Petrek David 1000 1 - 0 Matisova Krisztina 100059
2977Terkovic Jakub 1000 0 - 12 Banas Kamil 100031
3042Fabri Adam 10002 1 - 02 Mato Sebastian 100060
3161Mikita Jakub 10002 1 - 02 Fecik Oskar 100045
3246Gzib Richard 10002 0 - 12 Weis Jakub 100079
3372Sosovickova Martina 10002 0 - 12 Horvath Jan 100047
3451Jezova Marcela 10002 0 - 12 Sestak Ondrej 100068
3582Zatkalik Matus 10002 0 - 12 Levardy Csaba 100055
3658Markova Lenka 10002 1 - 02 Siagi Jakub 100069
3734Buchta Jan 1000 0 - 1 Straube Alena 100074
3844Fecik Hugo 1000 0 - 11 Jezova Hanka 100050
3962Mintal Rastislav 10001 0 - 11 Stefanka Martin 100073
4065Pavelka Hugo 10001 0 - 11 Straube Andrej 100075
4166Pavelka Jonas 10000 ½ - ½0 Bujnova Dominika 100035

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Verbytskiy Patrik 13065 1 - 0 Starovic Martin 12735
215Gogora Kristian 12184 0 - 14 Bobro Jan 12913
34Filipek Norbert 12914 ½ - ½4 Cibikova Sofia Anna 117417
46Sankova Stella 12724 1 - 04 Sobek Michal 123011
521Skrinar Marek 11304 0 - 14 Vadila Ondrej 12707
610Bochnicka Vladimir 12404 1 - 04 Nagy Erik 104028
712Matis Daniel 1227 0 - 1 Cabanova Kristina 12429
878Turcan Richard 1000 1 - 0 Kosnac Patrik 100052
953Kozak Maros 1000 1 - 03 Soltys Oliver 113022
1030Balogh Adam 10003 0 - 13 Seleng Simon 13361
118Bobrova Katarina 12503 1 - 03 Levardy Akos 100054
1233Buchta Daniel 10003 0 - 13 Cabala Nathan 122613
1314Chlpek Daniel 12223 1 - 03 Crkon Lucas 100038
1416Sandor Martin 12053 1 - 03 Horvath Ondrej 100048
1518Sosovickova Jana 11673 1 - 03 Litvik Alex 100056
1619Kramar Matus 11463 1 - 03 Nater Nikolas 100063
1720Meszaros Tomas 11343 1 - 03 Surovy Tobias 100076
1837Caban Michal 10003 0 - 13 Mezes Kristof 109324
1949Janikovic Alex Zoltan 10003 0 - 13 Duricova Ema 107326
2025Salgovic Simon 1074 1 - 0 Petrek David 100067
2127Belak Matus 1067 1 - 0 Matisova Krisztina 100059
2270Sidla Stanislav 1000 1 - 0 Blaho Jakub 100032
2341Durda Andrej 1000 1 - 0 Terkovic Jakub 100077
2423Barnas Michal 11272 1 - 02 Jezova Marcela 100051
2529Hrdlicka Martin 10072 1 - 02 Markova Lenka 100058
2631Banas Kamil 10002 0 - 12 Zajac Tomas 100080
2747Horvath Jan 10002 0 - 12 Bujnova Sara 100036
2839Doci Stefan 10002 1 - 02 Zatkalik Matus 100082
2955Levardy Csaba 10002 0 - 12 Durcov Jan 100040
3057Luca Peter 10002 1 - 02 Fabri Adam 100042
3143Fabriova Tamara 10002 1 - 02 Sosovickova Martina 100072
3271Sobekova Adela 10002 1 - 02 Gzib Richard 100046
3381Zak Michal 10002 1 - 0 Buchta Jan 100034
3474Straube Alena 1000 0 - 1 Parizek Ondrej 100064
3545Fecik Oskar 10001 1 - 0 Fecik Hugo 100044
3669Siagi Jakub 10001 1 - 01 Jezova Hanka 100050
3773Stefanka Martin 10001 0 - 11 Mato Sebastian 100060
3875Straube Andrej 10001 0 - 11 Mikita Jakub 100061
3979Weis Jakub 10001 1 - 01 Mintal Rastislav 100062
4066Pavelka Jonas 10000 0 - 11 Sestak Ondrej 100068
4135Bujnova Dominika 10000 0 - 10 Pavelka Hugo 100065

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Bobro Jan 12914 0 - 14 Verbytskiy Patrik 13062
25Starovic Martin 1273 1 - 0 Turcan Richard 100078
317Cibikova Sofia Anna 1174 ½ - ½3 Cabanova Kristina 12429
422Soltys Oliver 11303 0 - 13 Filipek Norbert 12914
524Mezes Kristof 10933 0 - 13 Sankova Stella 12726
67Vadila Ondrej 12703 1 - 03 Sandor Martin 120516
728Nagy Erik 10403 1 - 03 Bobrova Katarina 12508
848Horvath Ondrej 10003 0 - 13 Bochnicka Vladimir 124010
911Sobek Michal 12303 1 - 03 Sosovickova Jana 116718
1013Cabala Nathan 12263 0 - 13 Skrinar Marek 113021
1115Gogora Kristian 12183 1 - 03 Duricova Ema 107326
1254Levardy Akos 10003 0 - 1 Matis Daniel 122712
131Seleng Simon 1336 ½ - ½ Chlpek Daniel 122214
1452Kosnac Patrik 1000 1 - 0 Belak Matus 106727
1553Kozak Maros 1000 1 - 0 Durda Andrej 100041
1642Fabri Adam 10002 0 - 12 Kramar Matus 114619
1746Gzib Richard 10002 0 - 12 Meszaros Tomas 113420
1849Janikovic Alex Zoltan 10002 1 - 02 Barnas Michal 112723
1930Balogh Adam 10002 1 - 02 Fabriova Tamara 100043
2056Litvik Alex 10002 1 - 02 Banas Kamil 100031
2132Blaho Jakub 10002 ½ - ½2 Terkovic Jakub 100077
2258Markova Lenka 10002 0 - 12 Buchta Daniel 100033
2363Nater Nikolas 10002 1 - 02 Bujnova Sara 100036
2482Zatkalik Matus 10002 0 - 12 Caban Michal 100037
2538Crkon Lucas 10002 1 - 02 Zak Michal 100081
2640Durcov Jan 10002 0 - 12 Surovy Tobias 100076
2780Zajac Tomas 10002 0 - 1 Salgovic Simon 107425
2844Fecik Hugo 1000 0 - 1 Sidla Stanislav 100070
2959Matisova Krisztina 1000 1 - 0 Straube Alena 100074
3067Petrek David 1000 1 - 0 Parizek Ondrej 100064
3161Mikita Jakub 10001 0 - 11 Hrdlicka Martin 100729
3262Mintal Rastislav 10001 0 - 11 Doci Stefan 100039
3372Sosovickova Martina 10001 1 - 01 Fecik Oskar 100045
3447Horvath Jan 10001 1 - 01 Siagi Jakub 100069
3550Jezova Hanka 10001 0 - 11 Sobekova Adela 100071
3679Weis Jakub 10001 0 - 11 Jezova Marcela 100051
3755Levardy Csaba 10001 1 - 01 Stefanka Martin 100073
3857Luca Peter 10001 1 - 01 Straube Andrej 100075
3934Buchta Jan 1000½ 1 - 00 Pavelka Hugo 100065
4068Sestak Ondrej 10000 1 - 00 Bujnova Dominika 100035
4160Mato Sebastian 10000 1 - 00 Pavelka Jonas 100066

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Verbytskiy Patrik 13063 1 - 03 Vadila Ondrej 12707
29Cabanova Kristina 12423 0 - 13 Bobro Jan 12913
34Filipek Norbert 1291 ½ - ½3 Turcan Richard 100078
427Belak Matus 1067 0 - 1 Starovic Martin 12735
56Sankova Stella 1272 ½ - ½ Gogora Kristian 121815
612Matis Daniel 1227 0 - 1 Cibikova Sofia Anna 117417
716Sandor Martin 1205 ½ - ½ Cabala Nathan 122613
88Bobrova Katarina 12502 1 - 0 Kosnac Patrik 100052
910Bochnicka Vladimir 12402 1 - 02 Blaho Jakub 100032
1036Bujnova Sara 10002 0 - 12 Sobek Michal 123011
1118Sosovickova Jana 11672 1 - 02 Crkon Lucas 100038
1219Kramar Matus 11462 0 - 12 Horvath Ondrej 100048
1320Meszaros Tomas 11342 0 - 12 Levardy Akos 100054
1421Skrinar Marek 11302 1 - 02 Nater Nikolas 100063
1576Surovy Tobias 10002 0 - 12 Soltys Oliver 113022
1677Terkovic Jakub 10002 0 - 12 Mezes Kristof 109324
1726Duricova Ema 10732 1 - 02 Zajac Tomas 100080
1881Zak Michal 10002 0 - 12 Nagy Erik 104028
1914Chlpek Daniel 1222 1 - 02 Zatkalik Matus 100082
2070Sidla Stanislav 1000 0 - 1 Seleng Simon 13361
2125Salgovic Simon 1074 0 - 1 Kozak Maros 100053
2241Durda Andrej 1000 1 - 0 Petrek David 100067
2323Barnas Michal 11271 1 - 01 Horvath Jan 100047
2429Hrdlicka Martin 10071 0 - 11 Janikovic Alex Zoltan 100049
2551Jezova Marcela 10001 0 - 11 Balogh Adam 100030
2631Banas Kamil 10001 1 - 01 Jezova Hanka 100050
2733Buchta Daniel 10001 1 - 01 Levardy Csaba 100055
2837Caban Michal 10001 1 - 01 Luca Peter 100057
2939Doci Stefan 10001 0 - 11 Litvik Alex 100056
3069Siagi Jakub 10001 0 - 11 Durcov Jan 100040
3173Stefanka Martin 10001 0 - 11 Fabri Adam 100042
3243Fabriova Tamara 10001 1 - 01 Mintal Rastislav 100062
3374Straube Alena 10001 ½ - ½1 Fecik Hugo 100044
3445Fecik Oskar 10001 0 - 11 Markova Lenka 100058
3575Straube Andrej 10001 0 - 11 Gzib Richard 100046
3664Parizek Ondrej 1000½ 1 - 0½ Buchta Jan 100034
3735Bujnova Dominika 10000 0 - 1½ Matisova Krisztina 100059
3871Sobekova Adela 10000 1 - 00 Mato Sebastian 100060
3961Mikita Jakub 10000 1 - 00 Sestak Ondrej 100068
4065Pavelka Hugo 10000 0 - 10 Sosovickova Martina 100072
4179Weis Jakub 10000 1 voľno
4266Pavelka Jonas 10000 0 nežrebovaný

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
111Sobek Michal 12302 0 - 12 Verbytskiy Patrik 13062
23Bobro Jan 12912 1 - 02 Bochnicka Vladimir 124010
315Gogora Kristian 12182 ½ - ½2 Filipek Norbert 12914
45Starovic Martin 12732 ½ - ½2 Sandor Martin 120516
517Cibikova Sofia Anna 11742 ½ - ½2 Sankova Stella 12726
67Vadila Ondrej 12702 1 - 02 Meszaros Tomas 113420
778Turcan Richard 10002 1 - 02 Bobrova Katarina 12508
89Cabanova Kristina 12422 1 - 02 Skrinar Marek 113021
91Seleng Simon 1336 0 - 1 Belak Matus 106727
1067Petrek David 1000 0 - 1 Matis Daniel 122712
1113Cabala Nathan 1226 1 - 0 Sidla Stanislav 100070
1252Kosnac Patrik 1000 1 - 0 Chlpek Daniel 122214
1344Fecik Hugo 10001 0 - 11 Sosovickova Jana 116718
1419Kramar Matus 11461 1 - 01 Fecik Oskar 100045
1522Soltys Oliver 11301 1 - 01 Horvath Jan 100047
1648Horvath Ondrej 10001 1 - 01 Barnas Michal 112723
1724Mezes Kristof 10931 1 - 01 Janikovic Alex Zoltan 100049
1850Jezova Hanka 10001 0 - 11 Duricova Ema 107326
1928Nagy Erik 10401 1 - 01 Jezova Marcela 100051
2054Levardy Akos 10001 1 - 01 Balogh Adam 100030
2163Nater Nikolas 10001 1 - 01 Banas Kamil 100031
2232Blaho Jakub 10001 1 - 01 Siagi Jakub 100069
2376Surovy Tobias 10001 1 - 01 Buchta Daniel 100033
2436Bujnova Sara 10001 1 - 01 Stefanka Martin 100073
2580Zajac Tomas 10001 1 - 01 Caban Michal 100037
2638Crkon Lucas 10001 1 - 01 Straube Andrej 100075
2781Zak Michal 10001 1 - 01 Doci Stefan 100039
2840Durcov Jan 10001 0 - 11 Terkovic Jakub 100077
2982Zatkalik Matus 10001 1 - 01 Fabriova Tamara 100043
3059Matisova Krisztina 1000½ 0 - 1½ Salgovic Simon 107425
3134Buchta Jan 1000½ 0 - 1½ Kozak Maros 100053
3264Parizek Ondrej 1000½ 0 - 1½ Durda Andrej 100041
3360Mato Sebastian 10000 0 - 10 Hrdlicka Martin 100729
3462Mintal Rastislav 10000 1 - 00 Bujnova Dominika 100035
3542Fabri Adam 10000 1 - 00 Mikita Jakub 100061
3646Gzib Richard 10000 1 - 00 Pavelka Hugo 100065
3768Sestak Ondrej 10000 0 - 10 Levardy Csaba 100055
3856Litvik Alex 10000 1 - 00 Sobekova Adela 100071
3972Sosovickova Martina 10000 0 - 10 Luca Peter 100057
4058Markova Lenka 10000 1 - 00 Weis Jakub 100079
4174Straube Alena 10000 1 voľno
4266Pavelka Jonas 10000 0 nežrebovaný

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Verbytskiy Patrik 13061 1 - 01 Soltys Oliver 113022
223Barnas Michal 11271 0 - 11 Bobro Jan 12913
34Filipek Norbert 12911 1 - 01 Mezes Kristof 109324
426Duricova Ema 10731 0 - 11 Starovic Martin 12735
56Sankova Stella 12721 1 - 01 Nagy Erik 104028
630Balogh Adam 10001 0 - 11 Vadila Ondrej 12707
78Bobrova Katarina 12501 1 - 01 Crkon Lucas 100038
831Banas Kamil 10001 0 - 11 Cabanova Kristina 12429
910Bochnicka Vladimir 12401 1 - 01 Durcov Jan 100040
1033Buchta Daniel 10001 0 - 11 Sobek Michal 123011
1114Chlpek Daniel 12221 ½ - ½1 Sidla Stanislav 100070
1273Stefanka Martin 10001 0 - 11 Gogora Kristian 121815
1316Sandor Martin 12051 1 - 01 Surovy Tobias 100076
1475Straube Andrej 10001 0 - 11 Cibikova Sofia Anna 117417
1518Sosovickova Jana 11671 0 - 11 Turcan Richard 100078
1677Terkovic Jakub 10001 0 - 11 Meszaros Tomas 113420
1721Skrinar Marek 11301 1 - 01 Zatkalik Matus 100082
1812Matis Daniel 1227½ 1 - 01 Zajac Tomas 100080
1953Kozak Maros 1000½ 0 - 1½ Seleng Simon 13361
2041Durda Andrej 1000½ 0 - 1½ Cabala Nathan 122613
2125Salgovic Simon 1074½ 0 - 1½ Kosnac Patrik 100052
2227Belak Matus 1067½ 1 - 0½ Parizek Ondrej 100064
2329Hrdlicka Martin 10070 0 - 1½ Petrek David 100067
2455Levardy Csaba 10000 0 - 10 Kramar Matus 114619
2557Luca Peter 10000 0 - 10 Blaho Jakub 100032
2659Matisova Krisztina 10000 ½ - ½0 Buchta Jan 100034
2735Bujnova Dominika 10000 0 - 10 Levardy Akos 100054
2861Mikita Jakub 10000 0 - 10 Bujnova Sara 100036
2937Caban Michal 10000 1 - 00 Litvik Alex 100056
3039Doci Stefan 10000 1 - 00 Markova Lenka 100058
3163Nater Nikolas 10000 1 - 00 Fabri Adam 100042
3243Fabriova Tamara 10000 1 - 00 Mato Sebastian 100060
3365Pavelka Hugo 10000 0 - 10 Fecik Hugo 100044
3445Fecik Oskar 10000 1 - 00 Mintal Rastislav 100062
3569Siagi Jakub 10000 1 - 00 Gzib Richard 100046
3647Horvath Jan 10000 1 - 00 Sestak Ondrej 100068
3771Sobekova Adela 10000 0 - 10 Horvath Ondrej 100048
3849Janikovic Alex Zoltan 10000 1 - 00 Sosovickova Martina 100072
3979Weis Jakub 10000 0 - 10 Jezova Hanka 100050
4051Jezova Marcela 10000 1 - 00 Straube Alena 100074
4181Zak Michal 10000 1 voľno
4266Pavelka Jonas 10000 0 nežrebovaný

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Seleng Simon 13360 ½ - ½0 Durda Andrej 100041
242Fabri Adam 10000 0 - 10 Verbytskiy Patrik 13062
33Bobro Jan 12910 1 - 00 Fabriova Tamara 100043
444Fecik Hugo 10000 0 - 10 Filipek Norbert 12914
55Starovic Martin 12730 1 - 00 Fecik Oskar 100045
646Gzib Richard 10000 0 - 10 Sankova Stella 12726
77Vadila Ondrej 12700 1 - 00 Horvath Jan 100047
848Horvath Ondrej 10000 0 - 10 Bobrova Katarina 12508
99Cabanova Kristina 12420 1 - 00 Janikovic Alex Zoltan 100049
1050Jezova Hanka 10000 0 - 10 Bochnicka Vladimir 124010
1111Sobek Michal 12300 1 - 00 Jezova Marcela 100051
1252Kosnac Patrik 10000 ½ - ½0 Matis Daniel 122712
1313Cabala Nathan 12260 ½ - ½0 Kozak Maros 100053
1454Levardy Akos 10000 0 - 10 Chlpek Daniel 122214
1515Gogora Kristian 12180 1 - 00 Levardy Csaba 100055
1656Litvik Alex 10000 0 - 10 Sandor Martin 120516
1717Cibikova Sofia Anna 11740 1 - 00 Luca Peter 100057
1858Markova Lenka 10000 0 - 10 Sosovickova Jana 116718
1920Meszaros Tomas 11340 1 - 00 Matisova Krisztina 100059
2060Mato Sebastian 10000 0 - 10 Skrinar Marek 113021
2122Soltys Oliver 11300 1 - 00 Mikita Jakub 100061
2262Mintal Rastislav 10000 0 - 10 Barnas Michal 112723
2324Mezes Kristof 10930 1 - 00 Nater Nikolas 100063
2464Parizek Ondrej 10000 ½ - ½0 Salgovic Simon 107425
2526Duricova Ema 10730 1 - 00 Pavelka Hugo 100065
2667Petrek David 10000 ½ - ½0 Belak Matus 106727
2728Nagy Erik 10400 1 - 00 Siagi Jakub 100069
2870Sidla Stanislav 10000 1 - 00 Hrdlicka Martin 100729
2930Balogh Adam 10000 1 - 00 Sobekova Adela 100071
3072Sosovickova Martina 10000 0 - 10 Banas Kamil 100031
3132Blaho Jakub 10000 0 - 10 Stefanka Martin 100073
3274Straube Alena 10000 0 - 10 Buchta Daniel 100033
3334Buchta Jan 10000 0 - 10 Straube Andrej 100075
3476Surovy Tobias 10000 1 - 00 Bujnova Dominika 100035
3536Bujnova Sara 10000 0 - 10 Terkovic Jakub 100077
3678Turcan Richard 10000 1 - 00 Caban Michal 100037
3738Crkon Lucas 10000 1 - 00 Weis Jakub 100079
3880Zajac Tomas 10000 1 - 00 Doci Stefan 100039
3940Durcov Jan 10000 1 - 00 Zak Michal 100081
4082Zatkalik Matus 10000 1 voľno
4119Kramar Matus 11460 0 nežrebovaný
4266Pavelka Jonas 10000 0 nežrebovaný
4368Sestak Ondrej 10000 0 nežrebovaný