Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

24. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty" Krajsky prebor UKSS v rapid sachu 201 v kategorii muzu,zen, D18, D20, H18 a H20

Poslední aktualizace10.05.2014 17:06:02, Creator/Last Upload: czech republic licence 22

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgTypKlub/Místo
1
FMTuma JakubCZE2347SK Holdia DP Praha
2
FMGregor JiriCZE2293TJ Neratovice
3
Haba ZdenekCZE2292SK Gordic Jihlava
4
FMSejkora VlastimilCZE2269KPSK Decin
5
Klement LukasCZE2220KPSK Teplice
6
Rubes JanCZE2198H20SK Teplice
7
WFMCherednichenko ElenaUKR2195Sport club ISD
8
Toman OndrejCZE2194H18TJ Sokol Udlice
9
Hadraba VladimirCZE2190KPSK Teplice
10
Horak JiriCZE2189KPTJ Slovan Jirkov
11
Cerny MartinCZE21741. Novoborsky SK
12
Janda ZdenekCZE2168KPSK Decin
13
Herskovic RadekCZE2167KPTJ Lokomotiva Most
14
Vales VaclavCZE2158KPSK Decin
15
Kuznetsov MikhailCZE2154KPSK Spartak Usti nad Labem
16
FMKozak MilosCZE2145SK ERA Postovni sporitelna
17
Babicka MichalCZE2129H20SK Decin
18
Mikes JanCZE2106H18SK Spartak Usti nad Labem
19
Ksana VaclavCZE2104KPCHESS MOST
20
Melich JindrichCZE2100TJ Praha-Pankrac
21
Zahour IvanCZE2097KPSK Teplice
22
CMChrz PavelCZE2093KPSK Spartak Usti nad Labem
23
Friml AntoninCZE2088KPTJ Sokol Litvinov-Lom.
24
Makevich PavelBLR2082SK Spartak Usti nad Labem
25
Kudrlicka LadislavCZE2076KPSK Teplice
26
Volek RadomirCZE2074KPSK UNION Louny
27
Slampa JanCZE2059H18TJ Sokol Udlice
28
Stastny PetrCZE2054KPSK Teplice
29
Chmelik JiriCZE2041KPTJ Sokol Litvinov-Lom.
30
Benes PetrCZE2040SK Holdia DP Praha
31
Kamenik MartinCZE2025KPCHESS MOST
32
Grussova HelenaCZE2009KP-zTJ Klasterec nad Ohri
33
Horak AlesCZE1992H18TJ Sokol Udlice
34
Popper TomasCZE1985SK ERA Postovni sporitelna
35
Hozda DavidCZE1982KPSK Sachy Chlumec
36
Zemlicka VitCZE1974Sokol Praha-Kobylisy
37
Koper StefanCZE1971SK Kostelec n.Cern.lesy
38
Skuthan JiriCZE1965H18CHESS MOST
39
Kaluzny MatyasCZE1963H18TJ Sokol Udlice
40
Kuchar TomasCZE1962H18CHESS MOST
41
Hamala MiroslavCZE1957KPCHESS MOST
42
Bazantova MarieCZE1938KP-zSK Spartak Usti nad Labem
43
Pavlicek PetrCZE1938SK Loko Praha
44
Forman MiroslavCZE1936SK Kostelec n.Cern.lesy
45
Hoke PetrCZE1934KPSK Slavoj Litomerice, o.s.
46
Krutsky MartinCZE1926H18SK Teplice
47
Smrcka JanCZE1923SK Karlovy Vary
48
Tejkal JiriCZE1923SK Loko Praha
49
Plicka PetrCZE1910SK Libehrad Libcice n. Vlt.
50
Valenta PetrCZE1909KPCHESS MOST
51
Jirasek JiriCZE1889KPTJ Slovan Jirkov
52
Kudela StanislavCZE1889TJ Sokol Praha-Vrsovice
53
Papay JindrichCZE1885KPSK Decin
54
Majerik VladimirCZE1879KPSK UNION Louny
55
Sova OndrejCZE1878H20SK Magic Zatec
56
Ruzna JindrichCZE1877KPSK Decin
57
Liska MilanCZE1866SK Loko Praha
58
Zverina JanCZE1858TJ CHS Chotebor
59
Kudera JiriCZE1853KPSK Slavoj Litomerice, o.s.
60
Bauer PavelCZE1852KPDDM Osek
61
Bartos VaclavCZE1850H18SK Teplice
62
Davidek BohuslavCZE1843SK Loko Praha
63
Lacha JanCZE1843KPSK Slavoj Litomerice, o.s.
64
Hanzlik DanielCZE1841H18CHESS MOST
65
Burgermeister MichalCZE1835KPSachy Povrly
66
Kaluzny JiriCZE1835KPTJ Sokol Udlice
67
Kalvach LadislavCZE1832Sachovy klub Praha 4
68
Wirkner FrantisekCZE1831KPTJ Klasterec nad Ohri
69
Korinek BohuslavCZE1824KPTJ Sokol Litvinov-Lom.
70
Posva JaroslavCZE1806KPASK Lovosice
71
Bobek DanielCZE1780H20SK Teplice
72
Stich JanCZE1778H18CHESS MOST
73
Purkyt JaroslavCZE1774KPSK Decin
74
Saffova MichaelaCZE1757D20TJ Sokol Litvinov-Lom.
75
Hanzlik DavidCZE1751KPSK Most
76
Krehla MilanCZE1746KPSK Teplice
77
Beranek JosefCZE1743KPASK Lovosice
78
Hons TomasCZE1709H18SK UNION Louny
79
Novak PetrCZE1698KPSK UNION Louny
80
Tyban VladislavCZE1693SK Libehrad Libcice n. Vlt.
81
Zmeskal StanislavCZE1693KPTJ Slovan Jirkov
82
Dousa VaclavCZE1689KPSK UNION Louny
83
Vnoucek PavelCZE1687neregistrovany
84
Hellinger JanCZE1673KPSK Slavie Decin
85
Sekerka LudekCZE1662neregistrovany
86
Zikavsky RudolfCZE1635TJ Ostrov
87
Veselsky JanCZE1634SK Praha-Smichov
88
Krejci JosefCZE1616KPASK Lovosice
89
Hendrych RadekCZE1580KPSK Decin
90
Belik JanCZE1566H18SK Slavoj Litomerice, o.s.
91
Zeman FilipCZE1552H18SK Teplice
92
Kohut VasilCZE1547KPDDM Osek
93
Benesova MartinaCZE1531D18CHESS MOST
94
Piskac MarekCZE1495H18SK Teplice
95
Jesensky JaromirCZE1473KPSK Slavoj Litomerice, o.s.
96
Vyhnalek JaroslavCZE1452KPDDM Osek
97
Macikova KamilaCZE1449KP-zSK Decin
98
Skuthan RadekCZE1432H18CHESS MOST
99
Durdisova MonikaCZE1394KP-zKlub sachistu Steti
100
Durdisova MichaelaCZE1393D20Klub sachistu Steti
101
Cernicek MatyasCZE1322H18SK UNION Louny
102
Pokorny RadekCZE1296H18SK Decin
103
Poveda MichaelCZE1257H18SK Decin
104
Pospichal MichaelCZE1254H18SK Slavoj Litomerice, o.s.
105
Moravek ZdenekCZE1250neregistrovany
106
Voves OndrejCZE1114H18Klub sachistu Steti
107
Filmak PetrCZE1000neregistrovany
108
Koblasa JosefCZE1000neregistrovany
109
Simacek MiroslavCZE1000neregistrovany
110
Turek MichalCZE1000H18Klub sachistu Steti