Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:01:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Turnaj zakladnich skol v sachu Brno-Luzanky 17.4.2008
Last update 19.04.2008 17:59:28, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
IM
Hosek Martin
CZE
1646
ZS Rehorova
2
IM
Sikora Lukas
CZE
1590
ZS Kotlarska
3
IM
Pribyl Radek
CZE
1580
ZS Vejrostova
4
IM
Strnad Ondrej
CZE
1562
G Reckovice
5
IM
Krejci David
CZE
1336
ZS Kamenacky
6
IM
Kroupa Pavel
CZE
1286
G Kpt. Jarose
7
IM
Bartosova Veronika
CZE
1250
ZS Kotlarska
8
IM
Nemecek Stanislav
CZE
1250
ZS Gajdosova
9
IM
Sarson Ondrej
CZE
1250
ZS TGM Rajhrad
10
IM
Telupil Dominik
CZE
1250
G Kpt. Jarose
11
IM
Zamecnik Ondrej
CZE
1250
ZS Hamry
12
CM
Dvorak Adam
CZE
1250
ZS Bosonozska
13
IM
Beroun Jan
CZE
1100
G Bucovice
14
IM
Bojanovsky Martin
CZE
1100
ZS Gajdosova
15
IM
Janko Dominik
CZE
1100
ZS Gajdosova
16
IM
Jasek Ctibor
CZE
1100
G Kpt. Jarose
17
IM
Sedlacek Petr
CZE
1100
ZS Gajdosova
18
CM
Andresek Simon
CZE
1100
ZS Kotlarska
19
CM
Koukal Ondrej
CZE
1100
ZS Mutenicka
20
CM
Naider Jakub
CZE
1100
ZS Gajdosova
21
CM
Nemecek Bronislav
CZE
1100
ZS Gajdosova
22
CM
Sedlacek Leos
CZE
1100
ZS Gajdosova
23
CM
Sznapka Jakub
CZE
1100
ZS Labska
24
IM
Belehradek Michal
CZE
1000
G Kpt. Jarose
25
IM
Burda Radim
CZE
1000
G Reckovice
26
IM
Cach Tomas
CZE
1000
ZS Rajhrad
27
IM
Juchelka Patrik
CZE
1000
G Reckovice
28
IM
Londin Martin
CZE
1000
G Bucovice
29
IM
Macejova Sarka
CZE
1000
ZS Gajdosova
30
IM
Novotny Jan
CZE
1000
G Kpt. Jarose
31
IM
Ocenas Martin
CZE
1000
ZS Labska
32
IM
Pavlis Jan
CZE
1000
G Reckovice
33
IM
Schorm Michal
CZE
1000
G Reckovice
34
IM
Sevcik Petr
CZE
1000
ZS TGM Rajhrad
35
IM
Tosovsky Jan
CZE
1000
G Reckovice
36
IM
Valenta Ondrej
CZE
1000
ZS Kotlarska
37
CM
Burac Igor
CZE
1000
ZS Gajdosova
38
CM
Damborsky David
CZE
1000
ZS Mutenicka
39
CM
Fryda Dominik
CZE
1000
ZS Blazkova
40
CM
Hobza Martin
CZE
1000
ZS Labska
41
CM
Kvasnica Tomas
CZE
1000
ZS Mutenicka
42
CM
Mala Kristyna
CZE
1000
ZS Kotlarska
43
CM
Moucka Adam
CZE
1000
ZS Rajhrad
44
CM
Musalek Jakub
CZE
1000
ZS Rajhrad
45
CM
Neuwirth Michael
CZE
1000
ZS Kotlarska
46
CM
Pavlinak Lukas
CZE
1000
ZS Mutenicka
47
CM
Pradka Adam
CZE
1000
ZS Kotlarska
48
CM
Spielmann Simon
CZE
1000
ZS Kotlarska
49
CM
Stastny Radek
CZE
1000
ZS Mutenicka
50
CM
Vahala Lukas
CZE
1000
ZS Labska
51
CM
Vavrinkova Eliska
CZE
1000
ZS Bakalova
52
CM
Zihova Blanka
CZE
1000
ZS Mutenicka
53
CM
Zitny Michal
CZE
1000
ZS Sirotkova
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use