Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Gillarův memoriál 2014 Turnaj Mladších žáků

Poslední aktualizace08.02.2014 16:03:45, Creator/Last Upload: czech republic licence 1

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíFEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14
Němec DavidU12CZE1371ŠK Kuřim6,526,036,06
28
Hvozdovič JanU10CZE1250ŠK Svornost Rousínovec6,023,531,56
33
Glozar PetrU10CZE1470ŠK Duras BVK6,023,031,06
413
Brokl DanielU12CZE1201TJ Štefanydes Polička6,020,529,06
51
Tajovský MatějU10CZE1582ŠK Kuřim5,524,034,55
69
Kureš MichaelU08CZE1247Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,024,032,05
77
Faja VilémU10CZE1250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,022,031,05
810
Kříž TomášU12CZE1232ŠK Kuřim5,022,029,55
92
Richterová JulieU12wCZE1566Šachy Zastávka5,021,530,55
12
Dvořáková OlgaU10wCZE1217Spartak Adamov5,021,530,55
1135
Šišma MarekU08CZE1097Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,021,029,05
1215
Keprt TomášU10CZE1158ŠK Kuřim5,021,028,55
136
Barák DavidU10CZE1273ŠK Duras BVK5,020,028,05
1422
Chromý Ondřej JakubU10CZE1100ŠK Svornost Rousínovec5,018,525,55
1565
Rožnovják VojtěchU10CZE1000Tatran Poštorná5,018,027,05
1648
Horák DavidU12CZE10004,521,530,04
1714
Štoudek MichalU12CZE1188Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,521,030,04
185
Švejnoha JakubU12CZE1280ŠK Svornost Rousínovec4,518,024,54
1940
Martínek MichalU12CZE1047TJ Štefanydes Polička4,517,526,04
2017
Ivanov MikhailU12CZE1133ŠK Duras BVK4,022,531,54
2124
Dvořáček Jan MatyášU10CZE1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,021,030,04
2211
Vémola ŠimonU12CZE1225Sportovní klub Vyškov4,021,028,54
2326
Hloušek MartinU10CZE1100Spartak Adamov4,020,029,04
2431
Nezval FilipU10CZE1100Spartak Adamov4,020,027,04
2528
Košuličová AnnaU12wCZE1100ŠK Kuřim4,020,026,53
2637
Richter RudolfU08CZE1070Šachy Zastávka4,019,527,54
2734
Zemánek LukášU10CZE1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,018,526,54
2842
Boček AdamU08CZE1000ŠK Kuřim4,017,024,04
2958
Lúč MartinU08CZE1000ŠK Duras BVK4,016,524,54
3056
Londin Lukáš VojtěchU10CZE1000KVASACO Vacenovice4,016,524,04
3171
Žaža MartinU10CZE1000Šachy Zastávka4,016,523,04
3225
Fikejs TomášU10CZE1100ŠK Kuřim4,016,024,54
3366
Sereda VítU10CZE1000Spartak Adamov4,015,522,03
3469
Vařecha VojtěchU12CZE1000ŠK Kuřim4,015,021,54
3521
Chromý Daniel JanU10CZE1100ŠK Svornost Rousínovec4,014,020,54
3630
Kunc LukášU12CZE1100Makkabi Boskovice3,520,528,52
3770
Čech MarekCZE1000nereg3,518,024,53
3820
Bílý RichardU10CZE1100ŠK Svornost Rousínovec3,517,524,03
3953
Konečný VojtěchU10CZE1000Spartak Adamov3,514,520,03
4033
Schubert VojtěchU08CZE1100Spartak Adamov3,022,030,03
4143
Brož JanU08CZE1000ŠK Duras BVK3,020,026,53
4257
Londin Michal KarolU08CZE1000KVASACO Vacenovice3,019,527,53
4352
Karpov OliverU12CZE1000Tatran Poštorná3,019,025,03
4438
Marinov MartinU12CZE1068ŠK Duras BVK3,018,524,53
4563
Němeček RadekU12CZE1000Tatran Poštorná3,018,024,53
4660
Mereda MatějU12CZE1000Tatran Poštorná3,018,024,03
4716
Tajovský ŠimonU08CZE1154ŠK Kuřim3,017,023,53
4823
Drašar DavidU12CZE1100ŠK ZŠ Brankovice3,016,023,03
4927
Kabátník MartinU12CZE1100ŠK ZŠ Brankovice3,016,022,03
5036
Habinová AliceU10wCZE1070ŠK Kuřim3,015,520,53
5150
Kachyňa FilipU10CZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.3,015,021,03
5232
Proboštová MichaelaU10wCZE1100Makkabi Boskovice3,015,020,53
5318
Brázda RichardU12CZE1100Šachy Zastávka3,014,521,53
5462
Motl VáclavU12CZE1000Šachy Zastávka3,014,019,53
5529
Králíková EliškaU12wCZE1100ŠK ZŠ Brankovice3,013,520,03
5619
Bula FilipU12CZE1100ŠK ZŠ Brankovice3,013,518,53
5773
Zelinka MatějCZE0Dolní Dubňany2,518,025,51
5859
Marinov DanielU08CZE1000ŠK Duras BVK2,515,521,02
5949
Ivanov AlexandrU10CZE1000ŠK Duras BVK2,016,523,02
6055
Kunc VáclavU10CZE1000Makkabi Boskovice2,016,022,52
6147
Havel VojtěchU10CZE1000ŠK Kuřim2,015,520,02
6261
Moos LukášU10CZE1000Šachy Zastávka2,015,020,52
6339
Matula JakubU10CZE1060ŠK Kuřim2,014,020,52
6467
Svoboda MichalU08CZE1000ŠK Kuřim2,013,519,02
6546
Halva OndřejU08CZE1000nereg.2,013,019,01
6654
Králík JakubU08CZE1000ŠK ZŠ Brankovice2,012,518,02
6764
Paulíková KláraU10wCZE1000ŠK ZŠ Brankovice2,012,518,01
6841
Boba TomášU10CZE1000ŠK Svornost Rousínovec2,012,017,01
6945
Gorošák FilipU08CZE1000ŠK ZŠ Brankovice1,513,519,01
7072
Žáková ErikaU08wCZE1000ŠK ZŠ Brankovice1,511,515,50
7151
Kalfasová KristýnaU10wCZE1000ŠK ZŠ Brankovice1,511,017,00
7244
Dvořák MarekU08CZE1000Spartak Adamov1,510,517,51
7368
Vavřínková MarieU08wCZE1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.1,010,014,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž