Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Sachovy festival mladeze BEZMEROV 2014 OPEN jednotlivcu U13

Poslední aktualizace20.07.2014 15:20:19, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 9

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoTyppohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13
Gresova ZuzanaU13wCZE1581Beskydská Šachová Škola O.S.8,540,050,00,0
24
Gnojek PetrU09CZE1568Beskydská Šachová Škola O.S.7,041,053,50,0
35
Demko RobertU11CZE1536Mezinárodní Šachová Škola Interches7,040,051,50,0
410
Koci TomasU11CZE1364Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,539,051,50,0
526
Vavrinkova AnnaU11wCZE1246Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,038,547,50,0
61
Stalmach RichardU09CZE1601Beskydská Šachová Škola O.S.6,037,549,00,0
78
Tajovsky MatejU11CZE1447ŠK Kuřim6,037,048,00,0
87
Mica MarekU11CZE1457Beskydská Šachová Škola O.S.6,036,544,00,0
920
Bosak ReneU11CZE1279Beskydská Šachová Škola O.S.6,036,047,00,0
1014
Kures MichaelU09CZE1382Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6,035,547,00,0
1113
Machacek LukasU11CZE1201ŠK Staré Město6,035,044,50,0
1211
Seleng SimonU11SVK1349Doprastav Bratislava6,034,041,50,0
1312
Pechacek TomasU13CZE1297Sokol Postoupky5,540,050,00,0
146
Vavrinkova EliskaU13wCZE1472Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,538,049,50,0
1518
Slaba AndreaU11wSVK1331ŠK Kúpele Piešťany5,538,049,00,0
162
Odstrcil LukasU11CZE1585Beskydská Šachová Škola O.S.5,536,546,50,0
1722
Vecera DominikU09CZE1268Sokol Postoupky5,535,545,50,0
1860
Vanduyfhuys DariaU11wBEL1000Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy5,534,543,50,0
199
Haska FilipU13CZE1385Beskydská Šachová Škola O.S.5,531,540,00,0
2029
Janotková KaterinaU11wCZE1215Beskydská Šachová Škola O.S.5,531,039,50,0
2116
Richvalsky PatrikU13CZE1345ŠK Zlínterm5,040,051,00,0
2217
Jancik RadimU13CZE1335ŠK Zlínterm5,040,050,50,0
2327
Vsetulová ViktorieU11wCZE1236ŠK Staré Město5,036,045,00,0
2441
Fizer MarekU07CZE1100Beskydská Šachová Škola O.S.5,034,543,00,0
2532
Lanca Petr DavidU11CZE1199Beskydská Šachová Škola O.S.5,033,043,01,0
2643
Szewc DobromilaU09wPOL1100KSz Polonia Wroclaw5,033,043,00,0
2753
Ruzickova EmaU09wCZE1038Agentura 64 Grygov5,030,538,00,0
2849
Gres MichalU09CZE1062Beskydská Šachová Škola O.S.5,026,533,00,0
2933
Szuscikova NatalieU09wCZE1161Beskydská Šachová Škola O.S.4,534,543,50,0
3058
Soban JanU11CZE1000Agentura 64 Grygov4,533,042,00,0
3123
Walek FilipU11CZE1265Beskydská Šachová Škola O.S.4,532,041,00,0
3224
Babula VlastimilU09CZE1263ŠK Staré Město4,532,040,50,0
3337
Sosovickova JanaU09wSVK1116Nová Dubnica4,529,036,50,0
3463
Vavra Jan  U09CZE1000ŠK Staré Město4,527,534,50,0
3540
Cerny MichalU09CZE1100ŠK Zlínterm4,525,533,50,0
3628
Blahut VladislavU09CZE1219Beskydská Šachová Škola O.S.4,034,042,50,0
3738
Tajovsky SimonU07CZE1114ŠK Kuřim4,033,041,50,0
3834
Fizerova LucieU09wCZE1152Beskydská Šachová Škola O.S.4,031,039,00,0
3961
Vanduyfhuys IgorU09BEL1000Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy4,029,537,00,0
4036
Seleng TomasU09SVK1130Doprastav Bratislava4,029,038,50,0
4144
Chelik AndreasU09CZE1090Sportovní klub Vyškov4,026,534,00,0
4248
Kudlicka RobertU11CZE1068Sportovní klub Vyškov4,026,532,50,0
4350
Habinova AliceU09wCZE1061ŠK Kuřim4,024,530,50,0
4442
Foltynek StanislavU13CZE1100ŠK Staré Město4,023,532,00,0
4556
Omarsson AdamU07ISL1000Huginn Reykjavik4,022,528,50,0
4645
Reznicek IvoU13CZE1090Sokol Postoupky3,529,037,00,0
4715
Vemola StepanU13CZE1378Sportovní klub Vyškov3,034,543,50,0
4821
Janotka OldrichU11CZE1278Beskydská Šachová Škola O.S.3,032,543,00,0
4925
Bastincova HanaU09wCZE1250Sokol Postoupky3,031,542,50,0
5035
Janotka JakubU09CZE1131Beskydská Šachová Škola O.S.3,031,542,00,0
5154
Janik Marek TobiasU07SVK1000CVČ Liptovský Mikuláš3,028,034,50,0
5246
Gnojek JanU07CZE1086Beskydská Šachová Škola O.S.3,027,035,00,0
5362
Vanduyfhuys IljaU11BEL1000Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy3,026,533,50,0
5419
Vemola SimonU11CZE1315Sportovní klub Vyškov3,024,530,00,0
5555
Janikova KatarinaU11wSVK1000CVČ Liptovský Mikuláš3,023,530,50,0
5657
Petrek DavidU11SVK1000ŠK Slovan Bratislava2,530,039,00,0
5751
Vanharová LucieU13wCZE1056Sokol Postoupky2,529,537,00,0
5831
Sruc TadeasU11CZE1210Sokol Postoupky2,025,533,00,0
5959
Sosovickova MartinaU07wSVK1000Nová Dubnica2,023,530,00,0
6030
Chloupkova BaraU11wCZE1213Sokol Praha-Kobylisy2,023,529,50,0
6152
Jordová ZdenkaU11wCZE1048Sokol Postoupky2,023,029,50,0
6247
Vanhara LukasU09CZE1069Sokol Postoupky2,021,027,50,0
6339
Cerna TerezaU11CZE1100ŠK Zlínterm1,027,033,50,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, tiráž