Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Helsingin koulujoukkuekilpailut 2014, alakoulut (4-6 lk)

Viimeisin päivitys05.02.2014 14:53:35, Creator/Last Upload: marko tauriainen

Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13Komeetta5410910,50
29Jalavapuisto540189,50
32Nissniku5311710,00
412Seppo531179,50
51Westendinpuisto530269,00
6English530269,00
7Komeetta 2530269,00
816Snellman530266,50
910Jousenkaari521258,50
105English 2521258,00
1114Mankkaanpuro520346,02
124Cygnaeus520346,00
1311Tuomarila510426,00
148Matinlahti510425,00
1513English 3510423,00
1615Haga501414,50

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints