Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 15:15:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
2013-2014 Samsun Okullar Arası Satranç İl Birinciliği MİNİK ERKEKLER
Son güncelleme22.01.2014 23:23:51, Oluşturan/Son Yükleme: Samsun TCF
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
KALYONCU MAHMUT EFE
TUR
1305
CANİK 100.YIL İ.
2
AYDOĞDU ARIL
TUR
1191
OMÜ VAKFI K.
3
KÜLÜNK GİRAY
TUR
1125
KIZILIRMAK İ.
4
ŞAHİN MEHMET AKİF
TUR
1119
S.DEMİRSOY
5
DELER ALPEREN MEHMET
TUR
1116
KIZILIRMAK İ.
6
KIZILCAN KEREMCAN
TUR
1108
KIZILIRMAK İ.
7
AYDIN MEHMET ETHEM
TUR
1100
HAVZA 100.YIL İ.
8
DİNÇ MUHAMMED ESAD
TUR
1100
KIZILIRMAK İ.
9
KÖKSAL EMİRHAN
TUR
1100
CANİK 100.YIL İ.
10
URHAN YUSUF EFE
TUR
1100
HAVZA 100.YIL İ.
11
ÇANDIR UTKU
TUR
1100
TED
12
ÇAVDAR RECEP FATİH
TUR
1100
HAVZA 100.YIL İ.
13
ŞENTÜRK AHMET HAKAN
TUR
1100
TED
14
AKSÜT ENES
TUR
1085
CANİK 100.YIL İ.
15
ALAY EMRE
TUR
1079
S.DEMİRSOY
16
GÜNEŞ ANIL
TUR
1078
CANİK 100.YIL İ.
17
BOZ BURAK
TUR
1060
S.DEMİRSOY
18
ÖZÇİÇEKÇİ BUĞRA
TUR
1007
S.DEMİRSOY
19
AKIN OZAN
TUR
0
KIZILIRMAK İ.
20
ALPTEKİN ULAŞ
TUR
0
SES
21
ARSLANHAN DENİZ EREN
TUR
0
İSTİKLAL İ.
22
AYDIN MUHAMMET YASİR
TUR
0
TEKNEPINAR İ.
23
BAYRAMOĞLU ÖMER EMRE
TUR
0
BELEDİYE O.
24
BAŞKURT BARIŞ
TUR
0
29 EKİM İ.
25
BEKGÖZ YUNUS EMRE
TUR
0
F.ULUSOY İ.
26
BÜYÜKATA MUSTAFA TOLGA
TUR
0
SELMAN ÖZAY İ.
27
DEMİRBAŞ AHMET TAHA
TUR
0
29 EKİM İ.
28
ELAGÖZ YUSUF YAHYA
TUR
0
F.ÇAKMAK
29
GÜDÜ FEHMİ ORKUN
TUR
0
ŞAHİNOĞLU K.
30
GÜL ARMAĞAN
TUR
0
SES
31
GÜLPINAR ATA
TUR
0
EZGİLİLER
32
GÜNGÖR TUĞHAN
TUR
0
İLKADIM İ.
33
HOPAÇ MERT
TUR
0
F.ULUSOY İ.
34
KAPLAN TALHA
TUR
0
KIZILIRMAK İ.
35
KASIM BUĞRA
TUR
0
ALPARSLAN İ.
36
KAVRİ YUSUF EREN
TUR
0
ALPARSLAN İ.
37
KIRAN ALP KAYRA
TUR
0
G.S.KEFELİ O.
38
KUŞ BERKE
TUR
0
EZGİLİLER
39
KÖKSAL GÖKTUĞ EFE
TUR
0
BAHÇEŞEHİR K.
40
KÜÇE BAHADIR
TUR
0
SELMAN ÖZAY İ.
41
LALE AHMET SARP
TUR
0
SES
42
NEBİOĞLU EMİRHAN
TUR
0
SELMAN ÖZAY İ.
43
ORAL EREN KEMAL
TUR
0
BAHÇEŞEHİR K.
44
SÖYLEYİCİ TUNAHAN
TUR
0
ARIBURNU İ.
45
TOSUN ARDA MELİH
TUR
0
KARADENİZ İ.
46
TOSUN HASAN
TUR
0
F.ÇAKMAK
47
UYAR RECEP ARDA
TUR
0
29 EKİM İ.
48
UYGUN İSMAİL
TUR
0
İSTİKLAL İ.
49
YILDIZ OZAN
TUR
0
EZGİLİLER
50
ÇETİN EFE YILMAZ
TUR
0
F.ULUSOY İ.
51
ÇIBLAK YİĞİT
TUR
0
TED
52
ÇUBUKÇUOĞLU BAŞAR
TUR
0
İSTİKLAL İ.
53
ÖNAL ANIL YALIN
TUR
0
OMÜ VAKFI K.
54
ÖZDEMİR ARDA
TUR
0
OMÜ VAKFI K.
55
ÖZKURT SELÇUK
TUR
0
KARADENİZ İ.
56
ÖZTÜRK FERHAT ERİM
TUR
0
ARIBURNU İ.
57
ÖZTÜRK MERT
TUR
0
ALPARSLAN İ.
58
ÖZÇELİK Y. KEMAL
TUR
0
BELEDİYE O.
59
ÜN MEHMET TALHA
TUR
0
KARADENİZ İ.
60
İNAÇ ALPKAAN CANTÜRK
TUR
0
BAHÇEŞEHİR K.
61
ŞAHİN YÜCEL EREN
TUR
0
F.ÇAKMAK
62
ŞAKA ÖMER
TUR
0
FEZA
63
ŞANLI MUHAMMET TUNAHAN
TUR
0
ARIBURNU İ.
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları