Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Pražská žákovská liga - 31. turnaj B - 18.1.2014 (zápočet na ELO ČR)

Poslední aktualizace18.01.2014 13:37:35, Creator/Last Upload: martinpribyl

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č. JménoSkup.FEDRtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 RpKrtg+/-
118
Voříšek MichaelU16CZE1094DDM Symfonie Poděbrady6,030,032,026,001423
214
Svačina TobiášU08CZE1100SK OAZA Praha6,030,031,525,501422
31
Bára JosefU16CZE1245ŠK PORG Praha6,029,533,027,001405
42
Růžička FilipU10CZE1214ŠK PORG Praha5,526,529,020,751291
53
Hlavina MatoušU08CZE1137Sokol Nebušice5,028,030,018,001247
64
Mandát KryštofU10CZE1114Šachový oddíl Figurka Říčany5,025,025,516,001234
722
Hlavina LukášU08CZE1046Sokol Nebušice5,023,024,515,001246
823
Kupka OndřejU10CZE1040Šachový oddíl Figurka Říčany4,528,530,515,751196
97
Höbaus MaxU16CZE1100TJ Bohemians Praha4,524,026,515,751155
1017
Rous DominikU08CZE1097ŠK PORG Praha4,524,026,014,251150
116
Feix AdamU10CZE1100ZŠ Praha-Klánovice4,027,530,513,501098
125
Blažek DanielU16CZE1100Gymnázium Opatov Praha4,026,528,513,001130
139
Maleček PatrikU10CZE1100ZŠ Masarykova Újezd nad Lesy Praha4,025,528,013,501126
148
Maleček ErikU12CZE1100ZŠ Masarykova Újezd nad Lesy Praha4,025,527,513,001093
1511
Nuriev DenisU10CZE1100Sokol Praha-Kobylisy4,024,527,514,501196
1619
Volek Jan MatoušU12CZE1089ŠK PORG Praha4,023,525,512,001112
1710
Niederle JiříU12CZE1100ŠK PORG Praha4,023,525,511,501106
1821
Rybová MagdalenaU12CZE1060Šachový oddíl Figurka Říčany4,023,525,012,001121
1920
Postránecká ZuzanaU12CZE1060ŠK Sokol Vyšehrad4,022,023,010,501107
2013
Pekař AdamU12CZE1100DDM Symfonie Poděbrady4,020,522,511,501071
2112
Panýrek MartinU16CZE1100ZŠ Meteorologická Praha3,527,030,012,751096
2237
Průcha AlexandrU08CZE1000Sokol Praha-Kobylisy3,526,029,013,251096
2324
Dědek PavelU10CZE1038ŠK PORG Praha3,523,025,59,501061
2442
Zlesáková RebekaU10CZE1000ŠK PORG Praha3,518,019,08,25959
2515
Zachař FilipU12CZE1100ŠK PORG Praha3,517,518,06,251029
2630
Kočiš MatyášU12CZE1000Sokol Nebušice3,022,523,57,501016
2716
Šrůta ŠtěpánU10CZE1100Šachový oddíl Figurka Říčany3,022,024,59,50989
2828
Houser MartinU10CZE1000ZŠ Meteorologická Praha 43,021,523,07,501021
2932
Kuntošová LindaU10CZE1000Sokol Praha-Kobylisy3,021,523,06,50997
3029
Hraba ZdeněkU08CZE1000Šachový oddíl Figurka Říčany3,021,022,56,501006
3127
Beránek MarekU10CZE1000Šachový oddíl Figurka Říčany3,018,020,06,50979
3233
Kůstka TadeášU08CZE1000Šachový oddíl Figurka Říčany3,018,019,55,50998
3336
Pekař LukášU08CZE1000DDM Symfonie Poděbrady2,524,024,55,25977
3439
Ryba MatějU10CZE1000Šachový oddíl Figurka Říčany2,520,021,55,25839
3531
Kořen VáclavU06CZE1000Šachový oddíl Figurka Říčany2,519,521,56,00941
3638
Rejhon TomášU08CZE1000ZŠ Meteorologická Praha2,515,516,02,50926
3734
Leština PetrU10CZE1000ŠK PORG Praha2,022,523,55,00899
3825
Aubrechtová ZuzanaU10CZE10002,021,023,04,50882
3943
Štěpánek BedřichU10CZE1000ŠK PORG Praha2,020,522,03,00745
4035
Němečková KamilaU08CZE1000DDM Symfonie Poděbrady2,019,019,52,00751
4140
Ucháč ProkopU06CZE1000SK OAZA Praha2,015,516,01,50855
4241
Volková JulieU10CZE1000ŠK PORG Praha1,516,517,52,25609
4326
Barilo PetrU06CZE1000ŠK PORG Praha1,017,018,00,50236

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable