Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál Jirky Pavliše 2013

Poslední aktualizace29.12.2013 17:06:33, Creator: Chess Federation of the Czech Republic,Last Upload: Czech Republic licence 3

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
18Paščenko JaromírCZE2120TJ Štefanydes Polička7,542,554,043,75
23Karásek LukášCZE2202ŠK Gordic Jihlava7,539,549,040,50
31FMTůma JiříCZE2327TJ CHS Chotěboř7,042,553,539,75
44Vařejčko JosefCZE2185TJ Sokol Zaječice7,041,052,037,50
57CMStrašil PavelCZE2120Tatran Litovel6,541,052,537,25
69Petuchov SergejCZE2116ŠK Rapid Pardubice, o.s.6,540,551,534,25
724Sion DavidCZE1930TJ Štefanydes Polička6,535,046,029,75
82Pokorný TomášCZE2280TJ Štefanydes Polička6,040,552,032,50
911Hájek LukášCZE2110TJ Sokol Zaječice6,039,050,532,25
106Vincze RomanCZE2137ŠK Gordic Jihlava6,038,550,031,00
1129Štolfa JaroslavCZE1870TJ CHS Chotěboř6,037,046,528,25
1216Jiruše JosefCZE2042TJ Slavia Hradec Králové6,035,547,027,25
1319Jelínek VáclavCZE1993ŠK Bohemia Pardubice o.s.6,032,041,526,00
1432Boháček MilanCZE1853Makkabi Boskovice5,541,051,028,75
1521Hospodka JosefCZE1958TJ CHS Chotěboř5,536,546,024,50
165Hrubeš PavelCZE2163TJ Lanškroun5,536,047,027,00
1715Opravil KarelCZE2055ŠK 1921 Zábřeh5,535,045,024,50
1827Sukdolák RadekCZE1912TJ CHS Chotěboř5,535,044,525,00
1913Hájek JiříCZE2068TJ Sokol Zaječice5,534,545,024,25
2012Marek JiříCZE2072TJ Podlužan Prušánky5,534,544,524,25
2118Solil RomanCZE2007TJ Lanškroun5,534,543,523,50
2210Lorenc OldřichCZE2114TJ Štefanydes Polička5,534,044,026,00
2314Kastner OldřichCZE2055ŠK Rapid Pardubice, o.s.5,533,544,025,75
2428Konrád FrantišekCZE1881TJ Sokol Zaječice5,533,543,022,75
2522Kastner VojtěchCZE1950ŠK Rapid Pardubice, o.s.5,532,041,021,75
2623Jecha PetrCZE19492222 ŠK Polabiny5,039,048,525,00
2731Hubený PavelCZE1858Makkabi Boskovice5,037,045,022,00
2842Schaffer DavidCZE1745TJ Štefanydes Polička5,036,046,525,50
2920Smejkal JanCZE1962TJ Štefanydes Polička5,034,042,019,75
3025Roušar ZdeněkCZE1928ŠO Hlinsko5,033,043,020,00
3143Veselý MiroslavCZE1737Makkabi Boskovice5,032,042,020,25
3226Dvořák SlavomilCZE1925ŠO Hlinsko5,031,040,017,50
3359Havel JanCZE1457Makkabi Boskovice5,031,038,018,00
3449Tulis JanCZE1600TJ Štefanydes Polička5,028,536,017,00
3539Janko JanCZE1775ŠK Rapid Pardubice, o.s.4,537,547,021,50
3635Kocourková ZuzanaCZE1811ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.4,534,542,017,50
3746Ruffer VáclavCZE1640TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou4,534,044,516,75
3833Janda LubomírCZE1847ŠO Hlinsko4,533,543,017,75
3938Navrátil LadislavCZE1779TJ Štefanydes Polička4,533,040,016,75
4034Hon JiříCZE1815ŠK Rapid Pardubice, o.s.4,532,541,518,75
4137Reichl RomanCZE1798ŠK 1921 Zábřeh4,531,540,014,50
4244Jerman MilošCZE1736TJ Štefanydes Polička4,530,538,016,50
4350Trčka BohdanCZE1582ŠK Praha-Smíchov4,529,537,515,50
4441Holata MiroslavCZE1756TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,529,537,514,25
4536Šťulík JiříCZE1805ŠO Hlinsko4,529,038,016,25
4645Kropáč ZdeněkCZE1718ŠK 1921 Zábřeh4,528,538,015,25
4752Stodola JakubCZE1561TJ Štefanydes Polička4,528,536,513,00
4830Sodomka AdamCZE1862TJ Štefanydes Polička4,034,045,518,25
4940Cvejn JaroslavCZE1756TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou4,030,039,513,00
5053Kubíček MartinCZE1548ŠK 1921 Zábřeh4,029,036,512,50
5173Žídek JanCZE1250TJ Sokol Zaječice4,028,035,012,75
5266Kubeš IvanCZE1250TJ Sokol Zaječice4,027,035,513,50
5369Nimmertondl PetrCZE1250TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,027,035,013,50
5455Říha VojtěchCZE1539ŠO Hlinsko4,026,534,08,50
5578Severýn JaromírCZE1000ŠO Hlinsko4,025,032,011,50
5617Adámek MilanCZE2012ŠO Hlinsko3,534,044,514,75
5748Jirmásek VladimírCZE1606TJ Sokol Krouna3,530,039,512,00
5877Profousová VěraCZE1000TJ Sokol Krouna3,526,533,511,75
5971Simon JakubCZE1250TJ Štefanydes Polička3,525,533,511,00
6062Reichl LubošCZE1337ŠK 1921 Zábřeh3,525,532,512,75
6163Houška FrantišekCZE1336TJ Štefanydes Polička3,524,532,07,75
6256Netolický JosefCZE1534TJ Sokol Krouna3,523,529,08,75
6372Simon MichalCZE1250TJ Štefanydes Polička3,522,028,58,50
6461Voldan BenoCZE1361TJ Sokol Krouna3,520,527,57,75
6568Mottl JanCZE1250TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,032,042,013,75
6654Marcikán TomášCZE1540Makkabi Boskovice3,030,539,010,75
6764Cach TomášCZE1250TJ Sokol Zaječice3,028,536,59,75
6858Hruban VladimírCZE1460SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav3,027,034,06,50
6967Melichar JaroslavCZE1250TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,027,033,56,00
7051Šenkýř JindřichCZE1562TJ Sokol Krouna3,026,533,58,50
7157Štorek LadislavCZE1513Sokol Krucemburk3,023,531,07,50
7260Ryšavá MonikaCZE1380TJ Štefanydes Polička3,022,531,04,00
7365Jiroušek JanCZE1250TJ Lokomotiva Česká Třebová2,528,035,07,75
7476Dědič TomášCZE1000TJ Sokol Krouna2,519,525,05,00
7570Samková PavlaCZE1250TJ Sokol Zaječice2,026,033,05,00
7674Martínek MichalCZE1100TJ Štefanydes Polička2,022,529,55,00
7779Šmahel VojtěchCZE1000TJ Sokol Krouna1,524,531,55,00
7847Buchta MartinCZE1620TJ Štefanydes Polička0,021,027,00,00
75Bureš JiříCZE1000Herálec0,021,027,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, tiráž