Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Teplice 2014 International Chess Tournament

Poslední aktualizace29.06.2014 10:15:21, Creator/Last Upload: czech republic licence 22

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDETypSkup.Klub/Místo
1
GMMelkumyan HrantARM2630Armenia
2
GMRozentalis EduardasLTU2618Lithuania
3
GMReinderman DimitriNED2617Netherlands
4
GMNaroditsky DanielUSA2559M20United States of America
5
GMPap GyulaHUN2557Hungary
6
GMBaryshpolets AndreyUKR2554Ukraine
7
GMLintchevski DaniilRUS2546Russia
8
GMPetr MartinCZE2542Sk Rapid Pardubice, O.S.
9
GMGleizerov EvgenyRUS2541Russia
10
GMStefansson HannesISL2540Iceland
11
GMTazbir MarcinPOL2531Poland
12
GMTeske HenrikGER2508Germany
13
GMUlibin MikhailRUS2498Russia
14
GMAndreev EduardUKR2492Ukraine
15
GMNeuman PetrCZE2487Sk Rapid Pardubice, O.S.
16
IMSadzikowski DanielPOL2482Poland
17
IMJurcik MarianSVK2469Slovakia
18
IMCernousek LukasCZE2456Sk Era Postovni Sporitelna
19
GMSimantsev MikhailUKR2447Ukraine
20
IMBiolek RichardCZE2441Agentura 64 Grygov
21
IMButkiewicz LukaszPOL2436Poland
22
IMHaub Thorsten MichaelGER2436Germany
23
IMStachowiak KamilPOL2434Poland
24
IMPlischki SebastianGER2422Germany
25
IMPonizil CyrilCZE2418Beskydska Sachova Skola O.S.
26
Weichhold PawelPOL2402Poland
27
FMJurcik MartinSVK2391Slovakia
28
IMJohansson JanSWE2386Sweden
29
IMBerezjuk SergejCZE2371MSS Interchess
30
FMAdamek JiriCZE2344Sk Slavoj Poruba
31
IMWeinzettl ErnstAUT2309Austria
32
FMGavilan Diaz MarioESP2307Spain
33
IMFreisler PavelCZE2299Sk Kladno
34
FMBaum Bernd Dr.GER2299SGermany
35
Balin JanCZE2298UKSSTj Tatran Podborany
36
IMSedina ElenaITA2298F Italy
37
IMGanaus HannesAUT2293Austria
38
Glimbrant TorbjornSWE2267Sweden
39
WGMPtacnikova LenkaISL2264FIceland
40
FMJedlicka AlesCZE22592222 Sk Polabiny
41
CMNguyen Thai Dai VanCZE2250M18MSS Interchess
42
Kucera PetrCZE22471. Novoborsky Sk
43
FMBartos JanCZE2238Sk Era Postovni Sporitelna
44
FMFurman BorisRUS2232SRussia
45
FMHess ChristianGER2221SGermany
46
Christensen Bo GarnerDEN2201Kingdom of Denmark
47
WIMAndrenko IrinaUKR2196FUkraine
48
WFMCherednichenko ElenaUKR2195FSport club ISD
49
Cajbel MaciejPOL2193Poland
50
Kratochvil KarelCZE2191Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
51
Janda ZdenekCZE2191SUKSSSk Decin
52
Eriksson ChristianDEN2191Denmark
53
Steiner BrunoAUT2188Austria
54
Horak JiriCZE2186UKSSTj Slovan Jirkov
55
Rubes JanCZE2185M20UKSSSk Teplice
56
Marek MatyasCZE2177M18MSS Interchess
57
Vykouk JanCZE2174M18UKSSChess Most
58
Toman OndrejCZE2170M18UKSSTj Sokol Udlice
59
Hrbolka LadislavCZE2159UKSSChess Most
60
Zysko JanPOL2153Poland
61
Pedersen Henrik BoldingDEN2141Kingdom of Denmark
62
FMHrbolka LadislavCZE2110UKSSChess Most
63
Hrabal MichalCZE2103Agentura 64 Grygov
64
Wimmer MiroslavCZE2096Sk Karlovy Vary
65
Friml AntoninCZE2084UKSSTj Sokol Litvinov-Lom.
66
Martinsen Stig KNOR2082Bergens SK
67
Ivekovic TihanaCRO2079F20Croatia
68
WIMGuo EmmaAUS2078F20Australia
69
Marczuk DominikPOL2078M18KKSz Kraków
70
Zahour IvanCZE2075UKSSSk Teplice
71
Volek RadomirCZE2074UKSSSk Union Louny
72
Mikes JanCZE2072M20UKSSSk Spartak Usti Nad Labem
73
Turner RadekCZE2071Sokol Domazlice
74
Kuciel WladyslawPOL2066Poland
75
Koziol KamilPOL2061M18Poland
76
Bullen AlexWLS2055Wales
77
Slampa JanCZE2054M20UKSSTj Sokol Udlice
78
Stastny PetrCZE2048UKSSSk Teplice
79
Gumularz SzymonPOL2045M18Klub Szachowy Polonia Wrocław
80
Kotlowski TomaszPOL2045Poland
81
Drahorad DanielCZE2042Tj Bohemians Praha
82
Chmel KristianCZE2040Sokol Praha-Kobylisy
83
Chmelik JiriCZE2038SUKSSTj Sokol Litvinov-Lom.
84
Jensen LeifDEN2036SKingdom of Denmark
85
Baierlein MartinGER2025Germany
86
Vrchotka JosefCZE2022SUKSSSk Teplice
87
Grela KacperPOL2007M18KSz Polonia Wrocław
88
Lizner MilanCZE2005STj Praha-Pankrac
89
WFMThorsteinsdottir GudlaugISL2005FIceland
90
Hlavac RudolfCZE2003STj Banik Sokolov So
91
Gratze MichaelAUT1996Austria
92
Grussova HelenaCZE1994FUKSSTj Klasterec Nad Ohri
93
Horak AlesCZE1980M18UKSSTj Sokol Udlice
94
Kaluzny MatyasCZE1980M18UKSSTj Sokol Udlice
95
Novak VitezslavCZE1979Sk Vinohrady Brno
96
Palas AlesCZE1971Tj Kralupy Nad Vltavou
97
Liska JiriCZE1969M181. Novoborsky Sk
98
Kuchar TomasCZE1966M18UKSSChess Most
99
Zemlicka VitCZE1960Sokol Praha-Kobylisy
100
Kucera JaroslavCZE1959S1. Novoborsky Sk
101
Hamala MiroslavCZE1955Chess Most
102
Bazantova MarieCZE1952FUKSSSk Spartak Usti Nad Labem
103
Taylor Robert GrahamWLS1942SMalpas
104
Kudela StanislavCZE1939STj Sokol Praha-Vrsovice
105
Skuthan JiriCZE1932M18UKSSChess Most
106
Valenta PetrCZE1922UKSSChess Most
107
CMTeclaf PawelPOL1920Poland
108
Tzouvelekis IoannisGRE1914Greece
109
Jirasek JiriCZE1905SUKSSTj Slovan Jirkov
110
Krutsky MartinCZE1900M18UKSSSk Teplice
111
Majerik VladimirCZE1883SUKSSSk Union Louny
112
Konvalinka VladislavCZE1859STj Kralupy Nad Vltavou
113
Marczuk AnnaPOL1859F18KKSz Kraków
114
Korinek BohuslavCZE1858SUKSSTj Sokol Litvinov-Lom.
115
Mestl MartinCZE1837Sk Caissa Nova Role
116
Kaluzny JiriCZE1831UKSSTj Sokol Udlice
117
Rasmussen HenningDEN1826SKingdom of Denmark
118
Kastl DanielCZE1817M18UKSSChess Most
119
Frost PeterAUS1809Australia
120
Hanzlik DanielCZE1808M18UKSSChess Most
121
Molnar LadislavCZE1806Karlovarsky Sachklub Tietz
122
Nosek JanCZE1796M18Sk Ortex-Reta Hradec Kralove
123
Bartos VaclavCZE1792M20UKSSSk Teplice
124
Tikka ErkkiFIN1787SFinland
125
Zak JiriCZE1777Sachovy Klub Velvary
126
Purkyt JaroslavCZE1770SUKSSSk Decin
127
Parpel PetrCZE1764STj Neratovice
128
Straslipka JiriCZE1759SUKSSSk Bystransti Jezdci Bystrany
129
Saffova MichaelaCZE1752FUKSSTj Sokol Litvinov-Lom.
130
Simon PetrCZE1752Tj Lokomotiva Liberec
131
Hanzlik DavidCZE1748UKSSSk Most
132
Mriso MilosCZE1745UKSSChess Most
133
Svec LudekCZE1737STj Desko Liberec
134
Kirs PavelCZE1736ASk Teplice
135
Sosovicka JakubSVK1736M18Slovakia
136
Koci VladimirCZE1727Karlovarsky Sachklub Tietz
137
Bobek DanielCZE1724M18UKSSSk Teplice
138
Ruzicka VaclavCZE1717Ddm Praha 6
139
Froehlich ManuelGER1717Germany
140
Zysko TeresaPOL1715FPoland
141
Holy FilipCZE1711Tj Kosutka Plzen O.S.
142
Kochert BedrichCZE1710SUKSSSk Bystransti Jezdci Bystrany
143
Hruby VaclavCZE1680SUKSSDdm Osek
144
Rychtecky PavelCZE1676SSk Teplarna Praha-Malesice
145
Voith WalterGER1661SGermany
146
Hellinger JanCZE1653SUKSSSk Slavie Decin
147
Hanzlik TomasCZE1639M18UKSSChess Most
148
Kasal JaroslavCZE1621SUKSSTj Sokol Litvinov-Lom.
149
Schoeppe ChristianGER1609SGW49 Berlin
150
Safr JanCZE1584UKSSSk Decin

Ukaž kompletní listinu