Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 09:45:19
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
WYCC U18 Open Classic
Son güncelleme28.12.2013 19:26:43, Oluşturan: Ilgar Bajarani,Son Yükleme: Alain Chess Club
Sporcu Ara
Arama
Eşlendirmeler/Sonuçlar
10. Tur - 2013/12/27
Masa
No.
İsim
FED
Rtg
Puan
Sonuç
Puan
İsim
FED
Rtg
No.
1
14
IM
Idani Pouya
IRI
2483
7½
½ - ½
6½
GM
Cori Jorge
PER
2609
1
2
7
GM
Naroditsky Daniel
USA
2531
7
½ - ½
7
GM
Gabuzyan Hovhannes
ARM
2532
6
3
12
GM
Bajarani Ulvi
AZE
2500
6½
0 - 1
6½
GM
Abasov Nijat
AZE
2510
9
4
23
Ma Zhonghan
CHN
2412
6½
½ - ½
6½
IM
Drozdowski Kacper
POL
2463
17
5
10
IM
Chigaev Maksim
RUS
2508
6
½ - ½
6½
GM
Vaibhav Suri
IND
2544
5
6
18
IM
Ynojosa Felix Jose
VEN
2448
6
0 - 1
6
GM
Anton Guijarro David
ESP
2558
3
7
11
IM
Andersen Mads
DEN
2501
6
½ - ½
6
FM
Mons Leon
GER
2428
22
8
26
FM
Makhmutov Rail
RUS
2396
6
½ - ½
6
GM
Grover Sahaj
IND
2485
13
9
27
IM
Lugovskoy Maxim
RUS
2392
6
0 - 1
6
IM
Bortnyk Olexandr
UKR
2474
15
10
16
FM
Santos Latasa Jaime
ESP
2467
6
½ - ½
6
FM
Sanzhaev Darsen
RUS
2366
34
11
21
WGM
Goryachkina Aleksandra
RUS
2428
5½
1 - 0
6
IM
Martinez Romero Martin
COL
2381
31
12
4
IM
Eliseev Urii
RUS
2552
5½
1 - 0
5½
FM
Licznerski Lukasz
POL
2354
36
13
19
IM
De Filomeno Simone
ITA
2431
5½
1 - 0
5½
CM
Igambergenov Alibek
KAZ
2323
41
14
24
FM
Barbot Pierre
FRA
2404
5½
0 - 1
5½
Soysal Serkan
TUR
2114
76
15
28
IM
Loiseau Quentin
FRA
2388
5½
0 - 1
5½
FM
Draskovic Luka
MNE
2282
50
16
39
FM
Rindlisbacher Lars
SUI
2345
5½
0 - 1
5½
FM
Ebeling Daniel
FIN
2374
32
17
33
FM
Javanbakht Nima
IRI
2374
5½
½ - ½
5½
Radovanovic Nikola
SRB
2272
52
18
80
Mejak Severin
SLO
2104
5½
0 - 1
5
GM
Dragun Kamil
POL
2530
8
19
25
FM
Srbis Jurica
CRO
2399
5
½ - ½
5
FM
Eltigani Omar
SUD
2288
49
20
55
IM
Iyti Basher
SYR
2269
5
0 - 1
5
FM
Kriebel Tadeas
CZE
2363
35
21
37
IM
Horvath David
HUN
2351
5
0 - 1
5
Gstach Jakob
AUT
2227
64
22
61
Olund Joar
SWE
2236
5
0 - 1
5
FM
Johansson Linus
SWE
2314
42
23
43
FM
Emiroglu Cankut
TUR
2309
5
1 - 0
5
Tvarijonas Tomas
LTU
2176
67
24
79
Megalios Konstantinos
GRE
2106
5
1 - 0
5
Mindlin Alon
ISR
2307
44
25
45
Lewtak Damian
POL
2306
5
½ - ½
5
Badalyan Shavarsh
UZB
2077
84
26
47
FM
Hernandez Sanchez Jairo Andre
COL
2298
5
½ - ½
5
Saraci Nderim
FID
2047
86
27
63
CM
Prince Bajaj
IND
2227
5
1 - 0
4½
Laurusas Tomas
LTU
2431
20
28
60
Klabis Rokas
LTU
2239
4½
½ - ½
4½
FM
Izzat Kanan
AZE
2385
29
29
38
FM
Shetty Atulya
USA
2350
4½
1 - 0
4½
Drnovsek Gal
SLO
2232
62
30
71
Savitski Andrei
BLR
2150
4½
0 - 1
4½
FM
Ladva Ottomar
EST
2337
40
31
72
Alarcon Careaga Gustavo
CHI
2133
4½
½ - ½
4½
FM
Schreiner Till
GER
2304
46
32
83
CM
Arias Pablo
BOL
2084
4½
0 - 1
4½
FM
Lkhagvasuren Tsedvee
MGL
2292
48
33
75
Vanagas Tadas
LTU
2116
4½
½ - ½
4½
Kenneskog Theodor
SWE
2270
54
34
81
Grigorian Roudolph
FRA
2101
4½
0 - 1
4½
FM
Menezes Christoph
AUT
2260
57
35
91
FM
Pon Matt
RSA
2006
4½
0 - 1
4½
Lokander Martin
SWE
2246
58
36
59
Grandadam Patrik
SUI
2243
4½
½ - ½
4½
FM
Igonin Temur
UZB
2109
78
37
30
FM
Studer Noel
SUI
2385
4
1 - 0
4
FM
De Abreu Roberto N
RSA
2013
89
38
53
Teh Eu Wen Aron
MAS
2272
4
1 - 0
4
Esenbek Uulu Bakai
KGZ
2009
90
39
85
Martinez Maya Steven
ECU
2065
4
½ - ½
4
Patil Pratik
IND
2265
56
40
93
Ramos Libon Jean Piere
PER
1947
4
1 - 0
4
Meylan Andre
SUI
2193
65
41
66
Starcevs Dmitrijs
LAT
2178
4
0 - 1
4
FM
Baskara Fiodias
INA
1936
94
42
68
Dolnak Michal
SVK
2164
4
1 - 0
4
Rygg Snorre
NOR
1838
99
43
88
Bargandzhiya Zaza
RUS
2039
4
1 - 0
4
FM
El Jawich Amro
LBN
2156
69
44
96
Thorpe Thomas
WLS
1897
4
1 - 0
4
Hughes John L
IRL
2155
70
45
97
FM
Darling Paul D.
RSA
1847
4
½ - ½
4
CM
Aleman Hernandez Andres
MEX
2110
77
46
82
Madi Aslan
KAZ
2099
4
1 - 0
4
FM
Du Toit Stefan
RSA
1822
100
47
51
Hasenohr Benedict
SUI
2278
3½
0 - 1
3½
Doluweera Dinul Thisura
SRI
1803
103
48
73
Kisic Bozidar
MNE
2130
3½
1 - 0
3½
Gubba Tafadzwa
ZIM
0
114
49
74
Malureanu Costin-George
ROU
2116
3½
1 - 0
3½
Mukumbya Benjamin
UGA
0
120
50
123
Madanhi Van Tariro
ZIM
0
3½
½ - ½
3½
Atanasov Anatoli
BUL
2041
87
51
92
Jacobsen Fredrik Beer
NOR
1966
3
1 - 0
3
Al Zarooni Ahmed
UAE
1723
106
52
112
Bukhalaf Hussain
BRN
0
3
0 - 1
3
Thing Bibek
NEP
1902
95
53
98
Abdulla Abdulwahab
UAE
1838
3
0 - 1
3
Hu Ting-Rey
TPE
1562
107
54
101
Harutyunyan Axel
BEL
1811
3
1 - 0
3
Sawmynaden Vicken
MRI
0
122
55
102
Meisch Tanguy
LUX
1810
3
1 - 0
3
Marwizi Tanaka
ZIM
0
118
56
116
Kudzaishe Manyanya
ZIM
0
3
1 - 0
3
Muhd Ahsanuddien Bin Badarudi
BRU
1803
104
57
111
Belhimer Hicham
ALG
0
2½
0 - 1
2½
Murad Abdulla
UAE
1738
105
58
108
Sengupta Arjun
KEN
1533
2½
½ - ½
2½
Agu Anthony
FID
0
110
59
109
Choi Hangsuk
KOR
1348
2
0 - 1
2
Lee Xuan-Yi
TPE
0
117
60
119
Mugo Gerald Mungai
KEN
0
2
½ - ½
2
Chu Chih-Wei
TPE
0
113
61
121
Mutoni Francis
BDI
0
2
0 - 1
1½
Kio Joel Deladem Kwame
GHA
0
115
62
2
GM
Grigoryan Karen H.
ARM
2604
4½
0
eşlendirilmeyenler
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları