Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Orlová 2014 "A" - OPEN ORLOVÁ

Poslední aktualizace01.06.2014 15:02:24, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNTypSkup.Klub/Místo
1GMIvanov Mikhail M4114906RUS23720
2IMVesselovsky Serguei313998CZE23562348S60KPBeskydská šachová škola o.s.
3IMStrebkovs Andrejs11601310LAT23560SK Ziemelblazma Riga
4IMHeinzel Olaf4626664GER23500
5IMDmitrenko Viktor14110270UKR23300SK Slavia Orlová
6IMDobrovolsky Ladislav300250CZE22942270S60KPŠK Šenov
7IMChudinovskikh Alexander M4106083RUS22820
8FMOlsar Jaroslav307327CZE22672245KP,OŠachový klub Karviná o.s.
9FMLys Josef302244CZE22142212KP,OŠachový klub Karviná o.s.
10Mlynek Petr307670CZE21572174S60ŠK Duras BVK
11Chlevistan Jakub317411CZE21572152KPVOKD Poruba
12Stukner Simon327603CZE21222120KPBeskydská šachová škola o.s.
13Den Boer Lennard1032798NED20440SC Dordrecht
14Hladik Lumir306142CZE20322001KP,OViktorie Bohumín
15Macura Emil321680CZE19812004S60Fatra Slavia Napajedla
16Olsar Zdenek311219CZE19631966S60KP,OSK Slavia Orlová
17Dziodzio Angelika1170643POL19482000U18Mksz Rybnik
18Maroszczyk Wieslaw312096CZE19461948S60KPTŽ Třinec
19Chromik Tomas326712CZE19391985U18KPMezinárodní šachová škola Interches
20Rydzewski Pawel1180266POL19361800U20Uks "pionier" Jastrzebie Zdroj
21Luczyk Petr337358CZE19311975KP,OSK Slavia Orlová
22Kozelsky Marek382833CZE19291972KPŠK Šenov
23Van Nieuwenhuizen Hans1012355NED19220S60
24Krampol Vladimir344311CZE19021924KP,OSK Stonava
25Kostka Vit349232CZE18671920U18KP,OSK Slavia Orlová
26Cieslak Patrycjusz1115863POL18661800U18Mksz Rybnik
27Cervenka Roman306436CZE18381841S60KP,OTJ Slovan Havířov
28Snopek Jiri314242CZE18351808S60KPTJ Mariánské Hory
29Vahala Tomas335002CZE18351799ŠK Týn nad Vltavou
30Walica Roman358690CZE18281939U18KP,OSK Slavia Orlová
31Korinek Jaroslav322954CZE18121835S60KPTJ Mariánské Hory
32Bilczewski Kacper1152106POL18000U15
33Lojek Marek358649CZE17921808U15KP,OSK Slavia Orlová
34Petrov Nikolaj358290CZE17841826S60KPŠK Šenov
35Nytra Petr344087CZE17561814U18KP,OSK Slavia Orlová
36Sramek Ondrej358673CZE17411834U18KP,OSK Slavia Orlová
37Nespor Ivan358274CZE17381805S60KPŠK Šenov
38Zemkova Klara344117CZE17241701U18KPBeskydská šachová škola o.s.
39Kusak Lubomir380865CZE16901758S60KPTJ Mariánské Hory
40Sikora Matous366714CZE16611762U15KP,OOS Rychvald
41Havelka Ondrej349526CZE16491803U15KPMezinárodní šachová škola Interches
42Kubosova Jana335380CZE16471664U15KP,OSK Slavia Orlová
43Fiser Otakar360856CZE16101620S60KPTJ Mariánské Hory
44Sramek Vojtech358681CZE15801723U15KP,OSK Slavia Orlová
45Lipus Drahomir329312CZE15681552S60KP,OOS Rychvald
46Gruszka Ales360066CZE15661602U18KP,OSK Slavia Orlová
47Kubosova Hana322830CZE15551652U18KP,OSK Slavia Orlová
48Horvath Tomas358630CZE15501728U15KP,OSK Slavia Orlová
49Kubiniok Stanislaw1175289POL15461800S60Uks "pionier" Jastrzebie Zdroj
50Fialka Adam349194CZE15431577U15KP,OTJ Slovan Havířov
51Zebrowski Adam1183559POL15181800U18Puks "fides" Wegrow
52Kotas Marian360783CZE14951507KP,OSK Slavia Orlová
53Adamczyk Martin345172CZE14821436U15KPTJ Ostrava
54Drozniak Stanislaw1188895POL14761800U18Uks "pionier" Jastrzebie Zdroj
55Ocko Dominik371963CZE14711566U15KPMezinárodní šachová škola Interches
56Sebesta Jan372013CZE13881320U15KP,OSK Slavia Orlová
57Neumann Filip375640CZE13701453U15KP,OSK Slavia Orlová
58Pekarek Ales366960CZE13621396U15KP,OSK Slavia Orlová
59Opela Radek376132CZE13291390U15KPMezinárodní šachová škola Interches
60Kordela Monika1161547POL13091600U18Uks "pionier" Jastrzebie Zdroj
61Novak Jan371696CZE13061277U15KP,OSK Slavia Orlová
62Orzechowski Michal1167316POL13021600U15Uks "pionier" Jastrzebie Zdroj
63Szotkowski David377465CZE13001418U15KPMezinárodní šachová škola Interches
64Zniszczol Wiktoria1194895POL10591600U15Mksz Rybnik
65Spala Jiri382760CZE01828S60KPTJ Ludgeřovice
66Cvik Stepan375284CZE01756
67Klima Oldrich316156CZE01669Sokol Rudice
68Galuszka Tomasz21816409POL01600U15Uks "pionier" Jastrzebie Zdroj
69Zebrowski Rafal1191314POL01600U18Puks "fides" Wegrow
70Zurawicki Jakub21817430POL01600U15Puks "fides" Wegrow
71Soukup Ondrej372030CZE01310U15KPMezinárodní šachová škola Interches
72Neumann Karel385182CZE01263KP,OSK Slavia Orlová
73Szpalek Martin383163CZE01258KP,OSlavoj Český Těšín
74Oršulíková AdélaCZE01168U15KP,OSK Slavia Orlová
75Vanek Tomas375675CZE01143U15KP,OSK Slavia Orlová
76Vrátný Jakub390500CZE01142U15KPMezinárodní šachová škola Interches
77Kijonka Ondrej375624CZE01038U15KP,OSK Slavia Orlová
78Fůra DominikCZE01000U15KP,OSK Slavia Orlová
79Wos Kacper21831149POL01000U15Uks "pionier" Jastrzebie Zdroj
80Zurawicka Aleksandra21831327POL01000U15Puks "fides" Wegrow
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 28.06.2020 13:40
PixFuture exclusive partner, tiráž