Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
18Bihary Mario 10005 1 - 0 Chlpek Daniel 12222
21Vadila Ondrej 1270 1 - 04 Takacs Filip 100026
33Skrinar Marek 11304 ½ - ½4 Nagy Erik 10405
412Forro Jakub 10004 1 - 0 Blaho Jakub 10009
513Hanuliak Samuel 1000 0 - 1 Hanzel Artom 100014
616Kacer Goran 1000 0 - 1 Kozak Maros 100017
711Crkon Lucas 10003 0 - 13 Barnas Michal 11274
815Horvath Jan 10003 1 - 03 Sabol Pavol 100023
922Sabol Michal 1000 1 - 03 Ravinger Andrej 100020
107Barnasova Simona 10002 1 - 02 Stanga Michael 100025
1124Simonak Wiliam Jozef 10002 0 - 12 Buchta Daniel 100010
1218Kuchta Filip 10002 0 - 12 Petrek David 100019
1321Roziak Filip 10002 1 - 01 Trencan Tomas 100027
146Barnas Norbert 10001 1 voľno

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Nagy Erik 10404 0 - 1 Vadila Ondrej 12701
22Chlpek Daniel 1222 1 - 04 Skrinar Marek 11303
38Bihary Mario 10004 1 - 04 Forro Jakub 100012
414Hanzel Artom 10003 ½ - ½3 Blaho Jakub 10009
526Takacs Filip 10003 1 - 03 Crkon Lucas 100011
617Kozak Maros 10003 ½ - ½3 Hanuliak Samuel 100013
710Buchta Daniel 10002 0 - 1 Kacer Goran 100016
84Barnas Michal 11272 1 - 02 Petrek David 100019
923Sabol Pavol 10002 1 - 02 Barnasova Simona 10007
1025Stanga Michael 10002 0 - 12 Horvath Jan 100015
1120Ravinger Andrej 10002 1 - 02 Roziak Filip 100021
126Barnas Norbert 10001 0 - 1 Sabol Michal 100022
1327Trencan Tomas 10001 0 - 11 Kuchta Filip 100018
1424Simonak Wiliam Jozef 10001 1 voľno

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Vadila Ondrej 12704 ½ - ½4 Chlpek Daniel 12222
29Blaho Jakub 10003 0 - 13 Skrinar Marek 11303
35Nagy Erik 10403 1 - 03 Takacs Filip 100026
411Crkon Lucas 10003 0 - 13 Bihary Mario 10008
57Barnasova Simona 10002 0 - 13 Forro Jakub 100012
617Kozak Maros 10002 1 - 02 Buchta Daniel 100010
713Hanuliak Samuel 10002 1 - 02 Ravinger Andrej 100020
815Horvath Jan 10002 0 - 12 Hanzel Artom 100014
916Kacer Goran 1000 1 - 02 Sabol Pavol 100023
104Barnas Michal 11271 1 - 01 Simonak Wiliam Jozef 100024
1121Roziak Filip 10001 1 - 01 Barnas Norbert 10006
1218Kuchta Filip 10001 0 - 11 Stanga Michael 100025
1319Petrek David 10001 1 - 01 Trencan Tomas 100027
1422Sabol Michal 1000½ 1 voľno

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Skrinar Marek 11303 0 - 13 Vadila Ondrej 12701
22Chlpek Daniel 12223 1 - 03 Crkon Lucas 100011
314Hanzel Artom 10002 0 - 12 Nagy Erik 10405
48Bihary Mario 10002 1 - 02 Hanuliak Samuel 100013
520Ravinger Andrej 10002 0 - 12 Blaho Jakub 10009
612Forro Jakub 10002 1 - 02 Horvath Jan 100015
726Takacs Filip 10002 1 - 01 Barnas Michal 11274
86Barnas Norbert 10001 0 - 11 Sabol Pavol 100023
924Simonak Wiliam Jozef 10001 0 - 11 Barnasova Simona 10007
1010Buchta Daniel 10001 1 - 01 Petrek David 100019
1125Stanga Michael 10001 0 - 11 Kozak Maros 100017
1227Trencan Tomas 10001 0 - 1½ Kacer Goran 100016
1322Sabol Michal 1000½ 0 - 10 Roziak Filip 100021
1418Kuchta Filip 10000 1 voľno

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Vadila Ondrej 12702 1 - 02 Bihary Mario 10008
29Blaho Jakub 10002 0 - 12 Chlpek Daniel 12222
33Skrinar Marek 11302 1 - 02 Ravinger Andrej 100020
411Crkon Lucas 10002 1 - 01 Barnas Norbert 10006
55Nagy Erik 10401 1 - 01 Petrek David 100019
67Barnasova Simona 10001 0 - 11 Takacs Filip 100026
715Horvath Jan 10001 1 - 01 Buchta Daniel 100010
817Kozak Maros 10001 0 - 11 Forro Jakub 100012
913Hanuliak Samuel 10001 1 - 01 Trencan Tomas 100027
1023Sabol Pavol 10001 0 - 11 Hanzel Artom 100014
1121Roziak Filip 10000 0 - 10 Barnas Michal 11274
1216Kacer Goran 10000 ½ - ½0 Sabol Michal 100022
1318Kuchta Filip 10000 0 - 10 Simonak Wiliam Jozef 100024
1425Stanga Michael 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
112Forro Jakub 10001 0 - 11 Vadila Ondrej 12701
22Chlpek Daniel 12221 1 - 01 Kozak Maros 100017
319Petrek David 10001 0 - 11 Skrinar Marek 11303
420Ravinger Andrej 10001 1 - 01 Nagy Erik 10405
58Bihary Mario 10001 1 - 01 Sabol Pavol 100023
626Takacs Filip 10001 0 - 11 Blaho Jakub 10009
727Trencan Tomas 10001 0 - 11 Crkon Lucas 100011
84Barnas Michal 11270 0 - 10 Horvath Jan 100015
96Barnas Norbert 10000 1 - 00 Kuchta Filip 100018
1022Sabol Michal 10000 0 - 10 Barnasova Simona 10007
1110Buchta Daniel 10000 1 - 00 Roziak Filip 100021
1224Simonak Wiliam Jozef 10000 0 - 10 Hanuliak Samuel 100013
1314Hanzel Artom 10000 1 - 00 Stanga Michael 100025
1416Kacer Goran 10000 0 nežrebovaný

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Vadila Ondrej 12700 1 - 00 Hanzel Artom 100014
215Horvath Jan 10000 0 - 10 Chlpek Daniel 12222
33Skrinar Marek 11300 1 - 00 Kacer Goran 100016
417Kozak Maros 10000 1 - 00 Barnas Michal 11274
55Nagy Erik 10400 1 - 00 Kuchta Filip 100018
619Petrek David 10000 1 - 00 Barnas Norbert 10006
77Barnasova Simona 10000 0 - 10 Ravinger Andrej 100020
821Roziak Filip 10000 0 - 10 Bihary Mario 10008
99Blaho Jakub 10000 1 - 00 Sabol Michal 100022
1023Sabol Pavol 10000 1 - 00 Buchta Daniel 100010
1111Crkon Lucas 10000 1 - 00 Simonak Wiliam Jozef 100024
1225Stanga Michael 10000 0 - 10 Forro Jakub 100012
1313Hanuliak Samuel 10000 0 - 10 Takacs Filip 100026
1427Trencan Tomas 10000 1 voľno