Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
116Forro Jakub 10005 0 - 1 Sobek Michal 12302
233Zetocha Adrian 1000 0 - 1 Vadila Ondrej 12701
33Skrinar Marek 11304 1 - 04 Hanzel Artom 100018
422Korsnak Vladimir 10004 1 - 04 Barnas Michal 11274
511Buchta Daniel 10004 0 - 14 Takacs Filip 100031
621Kacer Goran 10004 0 - 1 Salgovic Simon 10745
720Horvath Ondrej 1000 0 - 13 Crkon Lucas 100012
89Barnasova Simona 10003 1 - 03 Hanuliak Samuel 100017
910Blaho Jakub 10003 1 - 03 Ziska Adam 100034
1013Drahos Samuel 10003 1 - 03 Horvath Jan 100019
1129Surovy Tobias 10003 1 - 03 Fabri Adam 100014
1215Fabriova Tamara 10003 0 - 13 Sykora Fedor 100030
1324Roziak Filip 10002 0 - 1 Nagy Erik 10406
1426Sajanek Alexander 10002 1 - 02 Kuchta Filip 100023
1527Simonak Wiliam Jozef 10002 1 - 02 Sabol Pavol 100025
1632Trencan Tomas 10002 0 - 1 Stanga Michael 100028
177Antal Matus 1000 0 - 11 Zverka Peter Samuel 100035
188Barnas Norbert 10001 1 voľno

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Vadila Ondrej 1270 1 - 04 Korsnak Vladimir 100022
22Sobek Michal 1230 1 - 04 Hanzel Artom 100018
316Forro Jakub 10004 1 - 0 Salgovic Simon 10745
433Zetocha Adrian 1000 1 - 0 Horvath Ondrej 100020
517Hanuliak Samuel 10003 0 - 13 Skrinar Marek 11303
64Barnas Michal 11273 1 - 03 Fabriova Tamara 100015
734Ziska Adam 10003 0 - 13 Buchta Daniel 100011
812Crkon Lucas 10003 0 - 13 Kacer Goran 100021
931Takacs Filip 10003 1 - 03 Drahos Samuel 100013
106Nagy Erik 1040 0 - 12 Blaho Jakub 100010
1125Sabol Pavol 10002 0 - 12 Barnasova Simona 10009
1214Fabri Adam 10002 1 - 02 Roziak Filip 100024
1319Horvath Jan 10002 1 - 02 Sajanek Alexander 100026
1423Kuchta Filip 10002 0 - 12 Surovy Tobias 100029
1530Sykora Fedor 10002 1 - 0 Antal Matus 10007
168Barnas Norbert 10001 0 - 11 Trencan Tomas 100032
1735Zverka Peter Samuel 10001 0 - 11 Simonak Wiliam Jozef 100027
1828Stanga Michael 1000½ 1 voľno

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Vadila Ondrej 12704 ½ - ½4 Sobek Michal 12302
23Skrinar Marek 11303 0 - 13 Forro Jakub 100016
318Hanzel Artom 10003 1 - 03 Barnas Michal 11274
422Korsnak Vladimir 10003 1 - 03 Crkon Lucas 100012
520Horvath Ondrej 1000 1 - 03 Ziska Adam 100034
65Salgovic Simon 1074 1 - 0 Nagy Erik 10406
79Barnasova Simona 10002 0 - 1 Zetocha Adrian 100033
811Buchta Daniel 10002 1 - 02 Kuchta Filip 100023
913Drahos Samuel 10002 1 - 02 Sabol Pavol 100025
1021Kacer Goran 10002 1 - 02 Fabri Adam 100014
1115Fabriova Tamara 10002 1 - 02 Sajanek Alexander 100026
1217Hanuliak Samuel 10002 1 - 02 Sykora Fedor 100030
1331Takacs Filip 10002 1 - 01 Barnas Norbert 10008
1432Trencan Tomas 10001 0 - 11 Blaho Jakub 100010
1535Zverka Peter Samuel 10001 0 - 11 Horvath Jan 100019
1627Simonak Wiliam Jozef 10001 0 - 11 Surovy Tobias 100029
1728Stanga Michael 1000½ 0 - 11 Roziak Filip 100024
187Antal Matus 1000½ 1 voľno

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
14Barnas Michal 11273 0 - 13 Vadila Ondrej 12701
22Sobek Michal 12303 1 - 03 Skrinar Marek 11303
333Zetocha Adrian 10002 ½ - ½2 Salgovic Simon 10745
46Nagy Erik 10402 ½ - ½2 Horvath Ondrej 100020
522Korsnak Vladimir 10002 1 - 02 Barnasova Simona 10009
612Crkon Lucas 10002 1 - 02 Sabol Pavol 100025
734Ziska Adam 10002 1 - 02 Drahos Samuel 100013
816Forro Jakub 10002 1 - 02 Takacs Filip 100031
930Sykora Fedor 10002 0 - 12 Hanzel Artom 100018
108Barnas Norbert 10001 0 - 11 Kuchta Filip 100023
1110Blaho Jakub 10001 0 - 11 Kacer Goran 100021
1219Horvath Jan 10001 0 - 11 Buchta Daniel 100011
1314Fabri Adam 10001 1 - 01 Zverka Peter Samuel 100035
1424Roziak Filip 10001 0 - 11 Fabriova Tamara 100015
1529Surovy Tobias 10001 0 - 11 Hanuliak Samuel 100017
1626Sajanek Alexander 10001 1 - 0½ Antal Matus 10007
1728Stanga Michael 1000½ 0 - 10 Simonak Wiliam Jozef 100027
1832Trencan Tomas 10000 1 voľno

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Vadila Ondrej 12702 1 - 02 Nagy Erik 10406
29Barnasova Simona 10002 0 - 12 Sobek Michal 12302
33Skrinar Marek 11302 1 - 02 Crkon Lucas 100012
431Takacs Filip 10002 0 - 12 Barnas Michal 11274
55Salgovic Simon 10741 1 - 02 Sykora Fedor 100030
618Hanzel Artom 10001 1 - 01 Barnas Norbert 10008
720Horvath Ondrej 10001 1 - 01 Blaho Jakub 100010
811Buchta Daniel 10001 0 - 11 Korsnak Vladimir 100022
913Drahos Samuel 10001 1 - 01 Roziak Filip 100024
1025Sabol Pavol 10001 1 - 01 Fabri Adam 100014
1115Fabriova Tamara 10001 0 - 11 Ziska Adam 100034
1235Zverka Peter Samuel 10001 0 - 11 Forro Jakub 100016
1317Hanuliak Samuel 10001 0 - 11 Zetocha Adrian 100033
147Antal Matus 1000½ 0 - 10 Horvath Jan 100019
1521Kacer Goran 10000 1 - 0½ Stanga Michael 100028
1623Kuchta Filip 10000 1 - 00 Trencan Tomas 100032
1727Simonak Wiliam Jozef 10000 0 - 10 Sajanek Alexander 100026
1829Surovy Tobias 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
116Forro Jakub 10001 0 - 11 Vadila Ondrej 12701
22Sobek Michal 12301 1 - 01 Fabriova Tamara 100015
322Korsnak Vladimir 10001 0 - 11 Skrinar Marek 11303
44Barnas Michal 11271 1 - 01 Hanuliak Samuel 100017
56Nagy Erik 10401 1 - 01 Sabol Pavol 100025
624Roziak Filip 10001 0 - 11 Barnasova Simona 10009
710Blaho Jakub 10001 0 - 11 Takacs Filip 100031
830Sykora Fedor 10001 1 - 01 Buchta Daniel 100011
912Crkon Lucas 10001 1 - 01 Zverka Peter Samuel 100035
1026Sajanek Alexander 10000 0 - 10 Salgovic Simon 10745
1128Stanga Michael 10000 ½ - ½0 Antal Matus 10007
128Barnas Norbert 10000 1 - 00 Kacer Goran 100021
1332Trencan Tomas 10000 0 - 10 Drahos Samuel 100013
1414Fabri Adam 10000 1 - 00 Kuchta Filip 100023
1518Hanzel Artom 10000 1 - 00 Simonak Wiliam Jozef 100027
1634Ziska Adam 10000 1 - 00 Horvath Jan 100019
1720Horvath Ondrej 10000 1 - 00 Surovy Tobias 100029
1833Zetocha Adrian 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Vadila Ondrej 12700 1 - 00 Hanzel Artom 100018
219Horvath Jan 10000 0 - 10 Sobek Michal 12302
33Skrinar Marek 11300 1 - 00 Horvath Ondrej 100020
421Kacer Goran 10000 0 - 10 Barnas Michal 11274
55Salgovic Simon 10740 0 - 10 Korsnak Vladimir 100022
623Kuchta Filip 10000 0 - 10 Nagy Erik 10406
77Antal Matus 10000 0 - 10 Roziak Filip 100024
825Sabol Pavol 10000 1 - 00 Barnas Norbert 10008
99Barnasova Simona 10000 1 - 00 Sajanek Alexander 100026
1027Simonak Wiliam Jozef 10000 0 - 10 Blaho Jakub 100010
1111Buchta Daniel 10000 1 - 00 Stanga Michael 100028
1229Surovy Tobias 10000 0 - 10 Crkon Lucas 100012
1313Drahos Samuel 10000 0 - 10 Sykora Fedor 100030
1431Takacs Filip 10000 1 - 00 Fabri Adam 100014
1515Fabriova Tamara 10000 1 - 00 Trencan Tomas 100032
1633Zetocha Adrian 10000 0 - 10 Forro Jakub 100016
1717Hanuliak Samuel 10000 1 - 00 Ziska Adam 100034
1835Zverka Peter Samuel 10000 1 voľno