Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Atviras Lietuvos greitųjų šachmatų čempionatas

Paskutinis atnaujinimas01.12.2013 15:26:58, Autorius/Paskutinis perkėlimas: lithuanian chess federation

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFed.Reit.LytisTipasKlubas/Miestas
1
GMNeiksans ArtursLAT2572Riga
2
GMSulskis SarunasLTU2555Kaunas
3
GMMaiorov NikitaBLR2552Minsk
4
GMKveinys AloyzasLTU2524Vilnius
5
GMMalisauskas VidmantasLTU2507Vilnius
6
IMSammalvuo TapaniFIN2490Turku
7
GMStarostits IlmarsLAT2486Rezekne
8
GMZagorskis DariusLTU2484Vilnius
9
IMLaurusas TomasLTU2464U20Kaunas
10
IMPileckis EmilisLTU2443Vilnius
11
IMShkapenko PavelRUS2435Kaliningrad
12
IMSakalauskas VaidasLTU2425Vilnius
13
Putka VernersLAT2386Ogre
14
IMLabeckas KestutisLTU2385Vilnius
15
FMKantans TomsLAT2368U20Riga
16
IMVaznonis VytautasLTU2359Kaunas
17
IMBeinoras MindaugasLTU2350Klaipeda
18
IMBerzinsh RolandLAT2350Riga
19
Stremavicius TitasLTU2350U20Kaunas
20
FMSavickas AiridasLTU2344Radviliskis
21
Bernotas ArtursLAT2337U20Riga
22
FMVedrickas TautvydasLTU2310Vilnius
23
IMDambrauskas VirginijusLTU2301Vilnius
24
IMSotsky AlexanderRUS2299St. Petersburg
25
IMZapolskis AntanasLTU2283Vilnius
26
WGMSudakova IrinaRUS2263wSt. Petersburg
27
Tokranovs DmitrijsLAT2261U20Riga
28
FMChocenka DmitrijusLTU2253Vilnius
29
Setkauskas VaidasLTU2241U20Vilnius
30
Vanagas TadasLTU2223U20Panevezys
31
FMMartinkus RolandasLTU2219Marijampole
32
Baliasnyj TimurLTU2202Kaunas
33
WIMZaksaite SalomejaLTU2198wVilnius
34
Brazdzionis AndriusLTU2162U20Panevezys
35
Juknis PauliusLTU2162Kaunas
36
Jocys DaliusLTU2156Kretinga
37
FMRositsan BorisLTU2138Vilnius
38
Klabis RokasLTU2138U20Siauliai
39
Vicas MarijusLTU2116U20Siauliai
40
Vanagaite GiedreLTU2107wU20Panevezys
41
Ziogas ModestasLTU2107Kupiskis
42
Armonaitis SilvestrasLTU2089Klaipeda
43
Batkovskyte DominykaLTU2088wU20Vilnius
44
Vasylius KestutisLTU2081Plunge
45
Usakovas JevgenijusLTU2064Vilnius
46
Zilinskas VaidotasLTU2049Siauliai
47
Narmontas RaimondasLTU2047Siauliai
48
Kisonas DonatasLTU2036Radviliskis
49
Svitojus ZygimantasLTU2019U20Marijampole
50
Petrovskis OlegsLAT2014U20Riga
51
Miknevicius LaurynasLTU2010U20Kaunas
52
Plunge Gintautas JurgisLTU2006Siauliai
53
Jonusevicius AudriusLTU2002Kretinga
54
Paulauskaite GintareLTU1998wSiauliai
55
Vedrickiene JovitaLTU1996wVilnius
56
Dubinskas KonstantinasLTU1990Kretinga
57
Valantiejus VaidotasLTU1970Vilnius
58
Beinoraite ViktorijaLTU1966wKedainiai
59
Vaitonis VytautasLTU1966Klaipeda
60
Grybas GintarasLTU1958Kaunas
61
Stabulnieks KlavsLAT1957U20Riga
62
Pultinevicius PauliusLTU1948U20Marijampole
63
Kisielius RaimundasLTU1940Radviliskis
64
Velioniskis RobertasLTU1933U20Vilnius
65
Zalimaite IevaLTU1931wPlunge
66
Mikalauskis KestutisLTU1923Radviliskis
67
Voronov VadimLTU1911Vilnius
68
Zygmanta EugenijusLTU1905Marijampole
69
Jankevicius NedasLTU1878U20Siauliai
70
Gabrilaviciute LauraLTU1877wVilnius
71
Slusnys ArturasLTU1865Kretinga
72
Bucinskas LukasLTU1861U20Siauliai
73
Eigminas KiprasLTU1861U20Vilnius
74
Semonaviciute AgneLTU1848wU20Siauliai
75
Juciute HenrietaLTU1843wU20Siauliai
76
Voroblievas ArturasLTU1840Panevezys
77
Barsciauskas GintautasLTU1839Klaipeda
78
Urbonaviciute ZivileLTU1839wU20Panevezys
79
Juodzevicius DariusLTU1825Vilnius
80
Stauskas LukasLTU1818U20Siauliai
81
Kviliunas VladislovasLTU1802Panevezys
82
Jankus GiedriusLTU1800Klaipeda
83
Simkunas KestutisLTU1795Panevezys
84
Barkauskas ViliusLTU1792U20Siauliai
85
Ramanauskas LeonasLTU1789Panevezys
86
Alekna LaurynasLTU1771U20Gargzdai
87
Gudauskas MartynasLTU1763U20Vilnius
88
Misiuk IvonaLTU1756wU20Vilnius
89
Pozerskas GiedriusLTU1744U20Panevezys
90
Vasiliauskas NerijusLTU1735U20Vilnius
91
Krivicius DonatasLTU1732U20Birzai
92
Salna AleksandrasLTU1719U20Vilnius
93
Bisigirskas PauliusLTU1713U20Panevezys
94
Butvilaite Berta RejaLTU1702wU20Siauliai
95
Dapkuviene LinaLTU1702wPanevezys
96
Kadonas KestutisLTU1697Moletai
97
Michailov AndrejLTU1695Vilnius
98
Samuolis MantasLTU1693U20Panevezys
99
Gucaga AugustasLTU1691U20Kaunas
100
Lazaravicius Aras JonasLTU1685U20Kaunas
101
Zeimys VilmantasLTU1674Joniskelis
102
Cmilis ViktorasLTU1670Siauliai
103
Misiuk ErnestLTU1669U20Vilnius
104
Benkunskiene VioletaLTU1667wKaunas
105
Klepeckaite RadvileLTU1657wU20Birzai
106
Matulaitis VidmantasLTU1651Vilnius
107
Sibajeva MarijaLTU1630wU20Klaipeda
108
Mickus BenasLTU1624U20Kaunas
109
Jeriominas JurijusLTU1621Vilnius
110
Maksvytis MariusLTU1616U20Gargzdai
111
Sidaraviciute RutaLTU1614wKaunas
112
Riauka VytautasLTU1605Gargzdai
113
Jansonas GaudenisLTU1600U20Panevezys
114
Simkunaite GabijaLTU1577wU20Siauliai
115
Liutvinas LaurynasLTU1574U20Gargzdai
116
Balciunaite GabijaLTU1573wU20Kaunas
117
Juksta KarolisLTU1517U20Kaunas
118
Jaskunaite AretaLTU1494wU20Vilkaviskis
119
Misiuk EmilijaLTU1489wU20Vilnius
120
Pilipaviciute AisteLTU1474wU20Panevezys
121
Slikas RokasLTU1470U20Siauliai
122
Povilaitis TomasLTU1469U20Siauliai
123
Juknaite SantaLTU1438wPanevezys
124
Labanauskas DovydasLTU1436U20Siauliai
125
Kurmis KristijonasLTU1430U20Siauliai
126
Slikas DeividasLTU1421U20Birzai
127
Koliasnikovas AironasLTU1407U20Siauliai
128
Pilipuitis MantasLTU1396U20Gargzdai
129
Boyajyan DavidLTU1395U20Kaunas
130
Rauckyte KamileLTU1383wU20Birzai
131
Venckevicius JustasLTU1269U20Siauliai
132
Bagdanskis DangisLTU0U20Siauliai
133
Delkus JorisLTU0U20Siauliai
134
Duobinis GintarasLTU0Klaipeda
135
Grusas DangirasLTU0U20Siauliai
136
Indriunas MatasLTU0U20Vilnius
137
Levickas ArijusLTU0U20Radviliskis
138
Liandzbergas MykolasLTU0U20Siauliai
139
Sernaite AustejaLTU0wU20Siauliai
140
Sirovas DmitrijusLTU0U20Siauliai
141
Snapstys LinasLTU0U20Siauliai
142
Ulevicius ValdasLTU0Palanga
Advertisement