Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Atviras Lietuvos "Žaibo" šachmatų čempionatas

Paskutinis atnaujinimas01.12.2013 18:59:19, Autorius/Paskutinis perkėlimas: lithuanian chess federation

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFed.Reit.LytisTipasKlubas/Miestas
1
GMNeiksans ArtursLAT2541Riga
2
GMMaiorov NikitaBLR2482Minsk
3
GMZagorskis DariusLTU2480Vilnius
4
GMMalisauskas VidmantasLTU2472Vilnius
5
GMStarostits IlmarsLAT2469Rezekne
6
IMSammalvuo TapaniFIN2467Turku
7
IMSakalauskas VaidasLTU2428Vilnius
8
IMLaurusas TomasLTU2425U20Kaunas
9
IMPileckis EmilisLTU2424Vilnius
10
IMShkapenko PavelRUS2406Kaliningrad
11
FMKantans TomsLAT2385U20Riga
12
IMBerzinsh RolandLAT2371Riga
13
Bernotas ArtursLAT2371U20Riga
14
IMSlapikas VytautasLTU2369Ukmerge
15
FMSavickas AiridasLTU2359Radviliskis
16
Putka VernersLAT2359Ogre
17
IMBeinoras MindaugasLTU2357Klaipeda
18
IMSotsky AlexanderRUS2322St.Petersburg
19
Setkauskas VaidasLTU2320U20Vilnius
20
WGMSudakova IrinaRUS2293wSt.Petersburg
21
FMTvarijonas PovilasLTU2270Kaunas
22
IMZapolskis AntanasLTU2251Vilnius
23
Klabis RokasLTU2247U20Siauliai
24
Stremavicius TitasLTU2239U20Kaunas
25
IMDambrauskas VirginijusLTU2218Vilnius
26
Tokranovs DmitrijsLAT2215U20Riga
27
Armonaitis SilvestrasLTU2211Klaipeda
28
Batkovskyte DominykaLTU2115wU20Vilnius
29
Melderis UldisLAT2107Riga
30
Petrovskis OlegsLAT2098U20Riga
31
Vasylius KestutisLTU2096Plunge
32
Vanagas TadasLTU2074U20Panevezys
33
Vicas MarijusLTU2070U20Siauliai
34
Usakovas JevgenijusLTU2057Vilnius
35
Tvarijonas TomasLTU2052U20Kaunas
36
Kisonas DonatasLTU2051Radviliskis
37
Svitojus ZygimantasLTU2042U20Marijampole
38
Tvarijonas JonisLTU2006Kaunas
39
Duobinis GintarasLTU2005Klaipeda
40
Grybas GintarasLTU1987Kaunas
41
Brazdzionis AndriusLTU1984U20Panevezys
42
Paulauskaite GintareLTU1981wSiauliai
43
Vanagaite GiedreLTU1974wU20Panevezys
44
Miknevicius LaurynasLTU1971U20Kaunas
45
Kisielius RaimundasLTU1969Radviliskis
46
Beinoraite ViktorijaLTU1965wKedainiai
47
FMRositsan BorisLTU1956Vilnius
48
Alekna LaurynasLTU1948U20Gargzdai
49
Pauzolis RegimantasLTU1943Panevezys
50
Pultinevicius PauliusLTU1898U20Marijampole
51
Stabulnieks KlavsLAT1893U20Riga
52
Juciute HenrietaLTU1892wU20Siauliai
53
Mikalauskis KestutisLTU1891Radviliskis
54
Barkauskas ViliusLTU1873U20Siauliai
55
Kadonas KestutisLTU1863Moletai
56
Zalimaite IevaLTU1854wPlunge
57
Voroblievas ArturasLTU1836Panevezys
58
Juodzevicius DariusLTU1822Vilnius
59
Saumanaite SkaisteLTU1801wU20Panevezys
60
Steponavicius AlgimantasLTU1801Panevezys
61
Voronov VadimLTU1785Vilnius
62
Gudauskas MartynasLTU1783U20Vilnius
63
Klepeckaite RadvileLTU1782wU20Birzai
64
Krivicius DonatasLTU1779U20Birzai
65
Dapkuviene LinaLTU1776wPanevezys
66
Simkunas KestutisLTU1769Panevezys
67
Urbonaviciute ZivileLTU1766wU20Panevezys
68
Misiuk IvonaLTU1765wU20Vilnius
69
Savickiene VirginijaLTU1763wUkmerge
70
Stitilis ArnoldasLTU1760Panevezys
71
Krauze AndaLAT1753wRiga
72
Jankus GiedriusLTU1735Klaipeda
73
Muralis AloyzasLTU1729Panevezys
74
Cmilis ViktorasLTU1713Siauliai
75
Lazaravicius Aras JonasLTU1705U20Kaunas
76
Liutvinas LaurynasLTU1684U20Gargzdai
77
Maksvytis MariusLTU1677U20Gargzdai
78
Barsciauskas GintautasLTU1674Klaipeda
79
Semonaviciute AgneLTU1667wU20Siauliai
80
Mickus BenasLTU1660U20Kaunas
81
Lukosevicius KestutisLTU1657Anyksciai
82
Pozerskas GiedriusLTU1646U20Panevezys
83
Michailov AndrejLTU1645Vilnius
84
Matulaitis VidmantasLTU1632Vilnius
85
Slikas DeividasLTU1619U20Birzai
86
Pilipuitis MantasLTU1606U20Gargzdai
87
Misiuk ErnestLTU1601U20Vilnius
88
Samuolis MantasLTU1594U20Panevezys
89
Simkunaite GabijaLTU1592wU20Siauliai
90
Bisigirskas PauliusLTU1562U20Panevezys
91
Butvilaite Berta RejaLTU1562wU20Siauliai
92
Jansonas GaudenisLTU1534U20Panevezys
93
Pilipaviciute AisteLTU1523wU20Panevezys
94
Riauka VytautasLTU1518Gargzdai
95
Ulevicius ValdasLTU1492Palanga
96
Jaskunaite AretaLTU1483wU20Vilkaviskis
97
Balciunaite GabijaLTU1470wU20Kaunas
98
Dolmantas MartynasLTU1461U20Ukmerge
99
Jeriominas JurijusLTU1460Vilnius
100
Paliusis RimantasLTU1378Vilnius
101
Astikas ViktorasLTU0Vilnius
102
Boyajyan DavidLTU0U20Kaunas
103
Grusas DangirasLTU0U20Siauliai
104
Kamarauskas AudriusLTU0Ukmerge
105
Koliasnikovas AironasLTU0U20Siauliai
106
Kurmis KristijonasLTU0U20Siauliai
107
Levickas ArijusLTU0U20Radviliskis
108
Paliulis AivarasLTU0U20Birzai
109
Segal VladimirLTU0Siauliai
110
Sirovas DmitrijusLTU0U20Siauliai
111
Slikas RokasLTU0U20Siauliai
112
Sumeika ValerijLTU0Vilnius
Advertisement