Jesenný šachový festival v Cenade 2013 - turnaj GPX

Posledná aktualizácia 16.11.2013 14:36:44, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaturnaj GPX, turnaj B
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie / výsledky

9. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
16Bochnicka Vladimir 12408 1 - 06 Mezes Kristof 111517
211Sandor Martin 12056 1 - 07 Sobek Michal 12307
35Kravar Peter 1266 0 - 1 Seleng Simon 13361
412Osadsky Jan 1190 0 - 1 Valigursky Michal 12992
510Gogora Kristian 1218 0 - 1 Filipek Norbert 12913
618Ulehla Jakub 11115 ½ - ½5 Vadila Ondrej 12704
720Sosovickova Jana 11055 1 - 05 Matis Daniel 12278
840Horvath Ondrej 10005 0 - 15 Chlpek Daniel 12229
913Vozarova Adriana 11725 0 - 15 Kozak Maros 100042
1038Hanzel Artom 10005 1 - 05 Seleng Tomas 113014
1116Barnas Michal 1127 1 - 0 Horvath Jan 100039
1259Zetocha Adrian 1000 1 - 0 Durda Andrej 100034
1335Gogora Daniel 10004 0 - 14 Skrinar Marek 113015
1436Gzib Richard 10004 0 - 14 Fajtakova Silvia 110919
1522Duricova Ema 10734 1 - 04 Krizan Lukas 100043
1637Halamka Patrik 10004 0 - 14 Kaufman Robert 105423
1730Buchta Daniel 10004 1 - 04 Suchiasvili Michal 100053
1833Crkon Lucas 10004 1 - 04 Kurcik Jozef 100044
1952Steltenpohl Peter 1000 0 - 14 Nater Nikolas 100046
2029Blaho Jakub 1000 0 - 1 Salgovic Simon 107421
2126Barnasova Simona 10003 1 - 0 Svarc Vaclav 100054
2224Banas Kamil 10003 1 - 03 Zajaros Andrej 100058
2350Sobekova Adela 10003 1 - 03 Barnas Norbert 100025
2432Burak Erik 10003 0 - 13 Rentka Martin 100048
2545Matisova Krisztina 10003 1 - 03 Parizek Ondrej 100047
2627Bercek Viktor 1000 1 - 0 Valigursky Juraj 100056
2731Buchta Jan 1000 0 - 12 Kerek Kristian 100041
2851Sosovickova Martina 10002 0 - 12 Zuzak Samuel 100060
2928Bercekova Natasa 10002 0 - 1 Vadila Lukas 100055
3049Siagi Jakub 10002 1 - 00 Vozar Adam 100057

8. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
18Matis Daniel 12275 0 - 17 Bochnicka Vladimir 12406
27Sobek Michal 12306 1 - 0 Kravar Peter 12665
31Seleng Simon 13365 ½ - ½5 Gogora Kristian 121810
44Vadila Ondrej 12705 0 - 15 Sandor Martin 120511
517Mezes Kristof 11155 1 - 05 Chlpek Daniel 12229
62Valigursky Michal 1299 1 - 05 Ulehla Jakub 111118
73Filipek Norbert 1291 1 - 0 Zetocha Adrian 100059
815Skrinar Marek 11304 0 - 1 Osadsky Jan 119012
936Gzib Richard 10004 0 - 14 Vozarova Adriana 117213
1014Seleng Tomas 11304 1 - 04 Crkon Lucas 100033
1119Fajtakova Silvia 11094 0 - 14 Hanzel Artom 100038
1246Nater Nikolas 10004 0 - 14 Sosovickova Jana 110520
1323Kaufman Robert 10544 0 - 14 Horvath Ondrej 100040
1442Kozak Maros 10004 1 - 04 Buchta Daniel 100030
1554Svarc Vaclav 1000 0 - 1 Barnas Michal 112716
1621Salgovic Simon 1074 0 - 1 Horvath Jan 100039
1729Blaho Jakub 1000 0 - 1 Durda Andrej 100034
1847Parizek Ondrej 10003 0 - 13 Duricova Ema 107322
1944Kurcik Jozef 10003 1 - 03 Barnasova Simona 100026
2048Rentka Martin 10003 0 - 13 Gogora Daniel 100035
2158Zajaros Andrej 10003 0 - 13 Halamka Patrik 100037
2243Krizan Lukas 10003 1 - 03 Matisova Krisztina 100045
2353Suchiasvili Michal 10003 1 - 0 Bercek Viktor 100027
2456Valigursky Juraj 1000 0 - 1 Steltenpohl Peter 100052
2560Zuzak Samuel 10002 0 - 12 Banas Kamil 100024
2625Barnas Norbert 10002 1 - 02 Siagi Jakub 100049
2732Burak Erik 10002 1 - 02 Bercekova Natasa 100028
2855Vadila Lukas 1000 0 - 12 Sobekova Adela 100050
2941Kerek Kristian 1000 ½ - ½ Sosovickova Martina 100051
3057Vozar Adam 10000 0 - 1 Buchta Jan 100031

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
16Bochnicka Vladimir 12406 1 - 05 Seleng Simon 13361
29Chlpek Daniel 12225 0 - 15 Sobek Michal 12307
32Valigursky Michal 1299 0 - 1 Kravar Peter 12665
44Vadila Ondrej 12704 1 - 0 Filipek Norbert 12913
58Matis Daniel 12274 1 - 04 Fajtakova Silvia 110919
610Gogora Kristian 12184 1 - 04 Kozak Maros 100042
711Sandor Martin 12054 1 - 04 Kaufman Robert 105423
818Ulehla Jakub 11114 1 - 04 Skrinar Marek 113015
920Sosovickova Jana 11054 0 - 14 Mezes Kristof 111517
1012Osadsky Jan 1190 1 - 0 Svarc Vaclav 100054
1140Horvath Ondrej 1000 ½ - ½ Seleng Tomas 113014
1259Zetocha Adrian 1000 1 - 0 Salgovic Simon 107421
1313Vozarova Adriana 11723 1 - 0 Barnas Michal 112716
1422Duricova Ema 10733 0 - 13 Hanzel Artom 100038
1530Buchta Daniel 10003 1 - 03 Krizan Lukas 100043
1633Crkon Lucas 10003 1 - 03 Suchiasvili Michal 100053
1748Rentka Martin 10003 0 - 13 Gzib Richard 100036
1837Halamka Patrik 10003 0 - 13 Nater Nikolas 100046
1939Horvath Jan 1000 1 - 0 Bercek Viktor 100027
2052Steltenpohl Peter 1000 0 - 1 Blaho Jakub 100029
2134Durda Andrej 1000 1 - 0 Valigursky Juraj 100056
2224Banas Kamil 10002 0 - 12 Parizek Ondrej 100047
2325Barnas Norbert 10002 0 - 12 Kurcik Jozef 100044
2426Barnasova Simona 10002 1 - 02 Siagi Jakub 100049
2545Matisova Krisztina 10002 1 - 02 Burak Erik 100032
2635Gogora Daniel 10002 1 - 02 Zuzak Samuel 100060
2758Zajaros Andrej 10002 1 - 0 Kerek Kristian 100041
2831Buchta Jan 1000 0 - 11 Sobekova Adela 100050
2951Sosovickova Martina 10001 ½ - ½1 Vadila Lukas 100055
3028Bercekova Natasa 10001 1 - 00 Vozar Adam 100057

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Kravar Peter 1266 0 - 15 Bochnicka Vladimir 12406
21Seleng Simon 13364 1 - 04 Matis Daniel 12278
39Chlpek Daniel 12224 1 - 04 Vadila Ondrej 12704
47Sobek Michal 12304 1 - 04 Gogora Kristian 121810
516Barnas Michal 1127 0 - 1 Valigursky Michal 12992
63Filipek Norbert 1291 1 - 0 Osadsky Jan 119012
742Kozak Maros 1000 ½ - ½ Sandor Martin 120511
823Kaufman Robert 10543 1 - 03 Vozarova Adriana 117213
915Skrinar Marek 11303 1 - 03 Duricova Ema 107322
1017Mezes Kristof 11153 1 - 03 Buchta Daniel 100030
1146Nater Nikolas 10003 0 - 13 Ulehla Jakub 111118
1219Fajtakova Silvia 11093 1 - 03 Rentka Martin 100048
1353Suchiasvili Michal 10003 0 - 13 Sosovickova Jana 110520
1421Salgovic Simon 10743 ½ - ½3 Horvath Ondrej 100040
1514Seleng Tomas 1130 1 - 0 Horvath Jan 100039
1627Bercek Viktor 1000 0 - 1 Zetocha Adrian 100059
1754Svarc Vaclav 1000 1 - 02 Barnas Norbert 100025
1838Hanzel Artom 10002 1 - 02 Banas Kamil 100024
1943Krizan Lukas 10002 1 - 02 Barnasova Simona 100026
2032Burak Erik 10002 0 - 12 Halamka Patrik 100037
2147Parizek Ondrej 10002 0 - 12 Crkon Lucas 100033
2234Durda Andrej 10002 ½ - ½2 Steltenpohl Peter 100052
2336Gzib Richard 10002 1 - 02 Zajaros Andrej 100058
2429Blaho Jakub 1000 1 - 0 Kerek Kristian 100041
2556Valigursky Juraj 1000 1 - 0 Buchta Jan 100031
2644Kurcik Jozef 1000 ½ - ½ Gogora Daniel 100035
2760Zuzak Samuel 10001 1 - 01 Bercekova Natasa 100028
2850Sobekova Adela 10001 0 - 11 Matisova Krisztina 100045
2949Siagi Jakub 10001 1 - 01 Sosovickova Martina 100051
3057Vozar Adam 10000 0 - 10 Vadila Lukas 100055

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
16Bochnicka Vladimir 12404 1 - 04 Sobek Michal 12307
211Sandor Martin 1205 0 - 1 Kravar Peter 12665
313Vozarova Adriana 11723 0 - 13 Seleng Simon 13361
416Barnas Michal 11273 ½ - ½3 Filipek Norbert 12913
54Vadila Ondrej 12703 1 - 03 Skrinar Marek 113015
68Matis Daniel 12273 1 - 03 Mezes Kristof 111517
722Duricova Ema 10733 0 - 13 Chlpek Daniel 12229
818Ulehla Jakub 11113 0 - 13 Gogora Kristian 121810
92Valigursky Michal 1299 1 - 03 Salgovic Simon 107421
1012Osadsky Jan 1190 1 - 0 Seleng Tomas 113014
1159Zetocha Adrian 1000 0 - 1 Kozak Maros 100042
1233Crkon Lucas 10002 0 - 12 Fajtakova Silvia 110919
1320Sosovickova Jana 11052 1 - 02 Gzib Richard 100036
1423Kaufman Robert 10542 1 - 02 Parizek Ondrej 100047
1524Banas Kamil 10002 0 - 12 Rentka Martin 100048
1640Horvath Ondrej 10002 1 - 02 Barnas Norbert 100025
1726Barnasova Simona 10002 0 - 12 Suchiasvili Michal 100053
1830Buchta Daniel 10002 1 - 02 Zajaros Andrej 100058
1946Nater Nikolas 10002 1 - 02 Burak Erik 100032
2052Steltenpohl Peter 10002 0 - 1 Svarc Vaclav 100054
2135Gogora Daniel 1000 0 - 1 Bercek Viktor 100027
2239Horvath Jan 1000 1 - 0 Valigursky Juraj 100056
2341Kerek Kristian 1000 0 - 11 Durda Andrej 100034
2428Bercekova Natasa 10001 0 - 11 Krizan Lukas 100043
2531Buchta Jan 10001 ½ - ½1 Kurcik Jozef 100044
2637Halamka Patrik 10001 1 - 01 Sobekova Adela 100050
2745Matisova Krisztina 10001 0 - 11 Hanzel Artom 100038
2849Siagi Jakub 10001 0 - 1½ Blaho Jakub 100029
2951Sosovickova Martina 10000 1 - 00 Vozar Adam 100057
3055Vadila Lukas 10000 0 - 10 Zuzak Samuel 100060

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
17Sobek Michal 12303 1 - 03 Vadila Ondrej 12704
210Gogora Kristian 12183 0 - 13 Bochnicka Vladimir 12406
35Kravar Peter 1266 1 - 03 Ulehla Jakub 111118
411Sandor Martin 1205 1 - 0 Osadsky Jan 119012
53Filipek Norbert 12912 1 - 0 Valigursky Michal 12992
61Seleng Simon 13362 1 - 02 Kaufman Robert 105423
725Barnas Norbert 10002 0 - 12 Matis Daniel 12278
89Chlpek Daniel 12222 1 - 02 Barnasova Simona 100026
913Vozarova Adriana 11722 1 - 02 Horvath Ondrej 100040
1042Kozak Maros 10002 ½ - ½2 Seleng Tomas 113014
1115Skrinar Marek 11302 1 - 02 Buchta Daniel 100030
1248Rentka Martin 10002 0 - 12 Barnas Michal 112716
1317Mezes Kristof 11152 1 - 02 Nater Nikolas 100046
1421Salgovic Simon 10742 1 - 02 Steltenpohl Peter 100052
1558Zajaros Andrej 10002 0 - 12 Duricova Ema 107322
1654Svarc Vaclav 1000 0 - 1 Zetocha Adrian 100059
1719Fajtakova Silvia 11091 1 - 0 Horvath Jan 100039
1838Hanzel Artom 10001 0 - 11 Sosovickova Jana 110520
1944Kurcik Jozef 10001 0 - 11 Banas Kamil 100024
2027Bercek Viktor 10001 ½ - ½1 Kerek Kristian 100041
2132Burak Erik 10001 1 - 01 Krizan Lukas 100043
2250Sobekova Adela 10001 0 - 11 Crkon Lucas 100033
2353Suchiasvili Michal 10001 1 - 01 Durda Andrej 100034
2456Valigursky Juraj 10001 ½ - ½1 Gogora Daniel 100035
2536Gzib Richard 10001 1 - 01 Matisova Krisztina 100045
2629Blaho Jakub 1000½ 0 - 11 Parizek Ondrej 100047
2751Sosovickova Martina 10000 0 - 10 Bercekova Natasa 100028
2855Vadila Lukas 10000 0 - 10 Buchta Jan 100031
2957Vozar Adam 10000 0 - 10 Halamka Patrik 100037
3060Zuzak Samuel 10000 0 - 10 Siagi Jakub 100049

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Valigursky Michal 12992 ½ - ½2 Sandor Martin 120511
24Vadila Ondrej 12702 1 - 02 Vozarova Adriana 117213
312Osadsky Jan 11902 ½ - ½2 Kravar Peter 12665
46Bochnicka Vladimir 12402 1 - 02 Skrinar Marek 113015
514Seleng Tomas 11302 0 - 12 Sobek Michal 12307
618Ulehla Jakub 11112 1 - 02 Chlpek Daniel 12229
710Gogora Kristian 12182 1 - 02 Kaufman Robert 105423
859Zetocha Adrian 1000 0 - 11 Seleng Simon 13361
934Durda Andrej 10001 0 - 11 Filipek Norbert 12913
108Matis Daniel 12271 1 - 01 Gzib Richard 100036
1116Barnas Michal 11271 1 - 01 Hanzel Artom 100038
1233Crkon Lucas 10001 0 - 11 Mezes Kristof 111517
1340Horvath Ondrej 10001 1 - 01 Fajtakova Silvia 110919
1420Sosovickova Jana 11051 0 - 11 Kozak Maros 100042
1543Krizan Lukas 10001 0 - 11 Salgovic Simon 107421
1622Duricova Ema 10731 1 - 01 Kurcik Jozef 100044
1724Banas Kamil 10001 0 - 11 Nater Nikolas 100046
1847Parizek Ondrej 10001 0 - 11 Barnas Norbert 100025
1926Barnasova Simona 10001 1 - 01 Sobekova Adela 100050
2052Steltenpohl Peter 10001 1 - 01 Bercek Viktor 100027
2130Buchta Daniel 10001 1 - 01 Valigursky Juraj 100056
2231Buchta Jan 10000 0 - 11 Zajaros Andrej 100058
2339Horvath Jan 1000½ 1 - 0½ Blaho Jakub 100029
2428Bercekova Natasa 10000 0 - 1½ Svarc Vaclav 100054
2549Siagi Jakub 10000 0 - 10 Burak Erik 100032
2635Gogora Daniel 10000 1 - 00 Sosovickova Martina 100051
2737Halamka Patrik 10000 0 - 10 Suchiasvili Michal 100053
2841Kerek Kristian 10000 1 - 00 Vadila Lukas 100055
2945Matisova Krisztina 10000 1 - 00 Zuzak Samuel 100060
3057Vozar Adam 10000 0 - 11 Rentka Martin 100048

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Seleng Simon 13361 0 - 11 Ulehla Jakub 111118
217Mezes Kristof 11151 0 - 11 Valigursky Michal 12992
319Fajtakova Silvia 11091 0 - 11 Vadila Ondrej 12704
45Kravar Peter 12661 1 - 01 Sosovickova Jana 110520
521Salgovic Simon 10741 0 - 11 Bochnicka Vladimir 12406
67Sobek Michal 12301 1 - 01 Duricova Ema 107322
723Kaufman Robert 10541 1 - 01 Matis Daniel 12278
89Chlpek Daniel 12221 1 - 01 Banas Kamil 100024
925Barnas Norbert 10001 0 - 11 Gogora Kristian 121810
1011Sandor Martin 12051 1 - 01 Barnasova Simona 100026
1127Bercek Viktor 10001 0 - 11 Osadsky Jan 119012
1213Vozarova Adriana 11721 1 - 01 Buchta Daniel 100030
1346Nater Nikolas 10001 0 - 11 Seleng Tomas 113014
1415Skrinar Marek 11301 1 - 01 Crkon Lucas 100033
1558Zajaros Andrej 10001 0 - 1½ Zetocha Adrian 100059
1629Blaho Jakub 1000½ 0 - 10 Barnas Michal 112716
173Filipek Norbert 12910 1 - 00 Matisova Krisztina 100045
1844Kurcik Jozef 10000 1 - 00 Bercekova Natasa 100028
1948Rentka Martin 10000 1 - 00 Buchta Jan 100031
2032Burak Erik 10000 0 - 10 Parizek Ondrej 100047
2134Durda Andrej 10000 1 - 00 Siagi Jakub 100049
2250Sobekova Adela 10000 1 - 00 Gogora Daniel 100035
2336Gzib Richard 10000 1 - 00 Sosovickova Martina 100051
2452Steltenpohl Peter 10000 1 - 00 Halamka Patrik 100037
2538Hanzel Artom 10000 1 - 00 Suchiasvili Michal 100053
2654Svarc Vaclav 10000 ½ - ½0 Horvath Jan 100039
2740Horvath Ondrej 10000 1 - 00 Vadila Lukas 100055
2856Valigursky Juraj 10000 1 - 00 Kerek Kristian 100041
2942Kozak Maros 10000 1 - 00 Vozar Adam 100057
3060Zuzak Samuel 10000 0 - 10 Krizan Lukas 100043

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
131Buchta Jan 10000 0 - 10 Seleng Simon 13361
22Valigursky Michal 12990 1 - 00 Burak Erik 100032
333Crkon Lucas 10000 1 - 00 Filipek Norbert 12913
44Vadila Ondrej 12700 1 - 00 Durda Andrej 100034
535Gogora Daniel 10000 0 - 10 Kravar Peter 12665
66Bochnicka Vladimir 12400 1 - 00 Gzib Richard 100036
737Halamka Patrik 10000 0 - 10 Sobek Michal 12307
88Matis Daniel 12270 1 - 00 Hanzel Artom 100038
939Horvath Jan 10000 0 - 10 Chlpek Daniel 12229
1010Gogora Kristian 12180 1 - 00 Horvath Ondrej 100040
1141Kerek Kristian 10000 0 - 10 Sandor Martin 120511
1212Osadsky Jan 11900 1 - 00 Kozak Maros 100042
1343Krizan Lukas 10000 0 - 10 Vozarova Adriana 117213
1414Seleng Tomas 11300 1 - 00 Kurcik Jozef 100044
1545Matisova Krisztina 10000 0 - 10 Skrinar Marek 113015
1616Barnas Michal 11270 0 - 10 Nater Nikolas 100046
1747Parizek Ondrej 10000 0 - 10 Mezes Kristof 111517
1818Ulehla Jakub 11110 1 - 00 Rentka Martin 100048
1949Siagi Jakub 10000 0 - 10 Fajtakova Silvia 110919
2020Sosovickova Jana 11050 1 - 00 Sobekova Adela 100050
2151Sosovickova Martina 10000 0 - 10 Salgovic Simon 107421
2222Duricova Ema 10730 1 - 00 Steltenpohl Peter 100052
2353Suchiasvili Michal 10000 0 - 10 Kaufman Robert 105423
2424Banas Kamil 10000 1 - 00 Svarc Vaclav 100054
2555Vadila Lukas 10000 0 - 10 Barnas Norbert 100025
2626Barnasova Simona 10000 1 - 00 Valigursky Juraj 100056
2757Vozar Adam 10000 0 - 10 Bercek Viktor 100027
2828Bercekova Natasa 10000 0 - 10 Zajaros Andrej 100058
2959Zetocha Adrian 10000 ½ - ½0 Blaho Jakub 100029
3030Buchta Daniel 10000 1 - 00 Zuzak Samuel 100060