Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Bleskový turnaj Mistrovství Čech mládeže v šachu 2013

Poslední aktualizace30.10.2013 17:47:20, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11IMŠimáček PavelCZE2485Agentura 64 Grygov9,067,080,59
28FMLacina AdolfCZE2197TJ ČZ Strakonice8,565,079,57
33Balín JanCZE2309TJ Tatran ZKZ Podbořany8,562,075,07
414Havlík JindřichCZE2104ŠK Sokol Klatovy8,067,582,57
510Fiala JaroslavCZE2187ŠK AD Jičín8,067,582,07
66FMNovotný MichalCZE22412222 ŠK Polabiny8,067,581,57
718Ptáček TomášCZE2060ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové8,061,572,57
813Rýdl JiříCZE2122TJ Spartak Vlašim8,059,073,08
97FMKratochvíl JosefCZE2233ŠK Caissa Třebíč7,565,079,06
1011Vašíček MartinCZE2173Sokol Domažlice7,561,074,07
119Hadraba VladimírCZE2192ŠK Teplice7,556,569,57
1216Rosenbaum VítCZE2084Šachový klub Zdice7,555,568,07
132FMTůma JiříCZE2326TJ CHS Chotěboř7,065,079,56
1412Sýkora OndřejCZE2132Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.7,061,574,57
1526Filip VojtěchCZE1864TJ Spartak Vlašim7,056,068,06
1630Žilavý JanCZE1809ŠACHklub Tábor7,054,066,57
1719Hlaváč RudolfCZE2003TJ Baník Sokolov ŠO7,053,066,07
1825Wagner VojtěchCZE1887ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové7,051,064,56
1915CMChrz PavelCZE2090ŠK Spartak Ústí nad Labem7,051,063,57
205IMJuřek JosefCZE2275ŠK AD Jičín6,563,076,56
214FMKopta PavelCZE2287Sokol Praha-Kobylisy6,561,075,06
2221Šedivý MartinCZE1946Jiskra RMSK Nový Bydžov6,558,571,55
2343Šolc FilipCZE1676ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové6,558,068,54
2439Cach JakubCZE17462222 ŠK Polabiny6,556,568,06
2523Gruber MilošCZE1932TJ Sokol Mělník6,552,565,54
2631Kuchař TomášCZE1802CHESS MOST6,548,560,56
2734Vrecion JiříCZE1777ŠK Řevnice6,547,559,06
2817Rut VojtěchCZE2065ŠK Sokol Vyšehrad6,056,069,56
2924Jandl VojtěchCZE1891ŠK Řevnice6,054,067,05
3037Bauer OndřejCZE1760TJ Český lev Kolešovice6,054,065,55
3120Miesbauer JanCZE1983ŠACHklub Písek6,054,065,04
3245Kabelka OndřejCZE1640ŠK AD Jičín6,053,564,55
3340Bartoš VáclavCZE1740ŠK Teplice6,053,562,55
3429Horák MartinCZE1828Sokol Český Brod6,053,065,56
3551Slovák KiliánCZE1594Sokol Praha-Kobylisy6,052,565,05
3627Havelka PetrCZE1858ŠK KDJS Sedlčany6,052,063,04
3757Vašíček TomášCZE1517Sokol Domažlice6,051,562,06
3864Mládek RichardCZE1707TJ Spartak Vlašim6,050,060,06
3946Hochman JanCZE1638SK Pyrit Příbram6,046,057,55
4035Strnad JakubCZE1772Sokol Praha-Kobylisy6,046,057,06
4154Brunová BlankaCZE1572ŠK Karlovy Vary6,043,053,06
4253Viták JiříCZE1579TJ Desko Liberec5,552,564,05
4348Steinbauer FilipCZE1604Slávia České Budějovice5,552,062,05
4433Kotyk VáclavCZE1792ŠK Rakovník5,551,063,05
4547Starýchfojtů st. JosefCZE1632ŠK Řevnice5,551,061,05
4642Bobek DanielCZE1694ŠK Teplice5,550,060,55
4765Lipták ZdeněkCZE1632ŠK Spartak Chodov5,549,560,54
4872Kopecká EvaCZE1311TJ Praha-Pankrác5,545,054,05
4949Civín DominikCZE1600ŠK Řevnice5,053,565,55
5060Pop TomášCZE1510TJ Desko Liberec5,053,062,54
5156Tobišková PetraCZE1546ŠK Lípa5,052,564,55
5238Brejník GustavCZE1749ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.5,051,563,55
5359Hradecký OndřejCZE1513TJ Desko Liberec5,051,562,55
5450Frai PatrikCZE1595ŠK Spartak Chodov5,051,561,55
5544Truksa VáclavCZE1660ŠK 64 Plzeň5,047,060,05
5667Pravda KryštofCZE1441Sokol Praha-Kobylisy5,046,557,05
5722Kovář PetrCZE1945Sokol Praha-Kobylisy5,046,556,54
5862Vlková AnežkaCZE1455TJ Spartak Vlašim5,046,056,04
5968Toncar JanCZE1439TJ Baník Sokolov ŠO5,045,054,55
6028Koller MartinCZE1835ŠK Spartak Chodov5,045,054,54
6158Zlámaná AnnaCZE1514Klub šachistů Říčany 19255,045,052,54
6261Helebrand FrantišekCZE1474TJ Spartak Vlašim5,043,053,54
6387Zeman VladimírCZE10005,043,051,54
6473Žák DanielCZE1306Klub šachistů Říčany 19255,040,550,04
6536Hanzlík DanielCZE1772CHESS MOST4,548,059,54
6666Hanzlík AdamCZE1449ŠK Řevnice4,548,057,53
6741Gruber TomášCZE1698TJ Sokol Mělník4,541,051,04
6881Zeman DanielCZE1250ŠK Vysoké Mýto4,535,543,04
6952Špička JanCZE1590ŠK Karlovy Vary4,044,054,03
7074Kučera JanCZE1301ŠK KDJS Sedlčany4,044,053,04
7169Kotyk JanCZE1435ŠK Rakovník4,043,052,54
7255Starýchfojtů ml. JosefCZE1557ŠK Řevnice4,042,051,54
7379Novotný MartinCZE1250DDM Symfonie Poděbrady4,041,548,04
7477Kašpar LukášCZE1250TJ Slavoj Dvorec4,040,049,04
7570Kabelka TomášCZE1375ŠK AD Jičín4,038,545,04
7676Frk LukášCZE1250DDM Praha 64,037,546,03
7732Chloupek PetrCZE1796Sokol Praha-Kobylisy4,036,544,54
7882Šolcová AndreaCZE1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové4,031,538,53
7963Cach OndřejCZE14492222 ŠK Polabiny3,545,055,03
8075Fojt PetrCZE1250ŠK AD Jičín3,541,052,02
8178Kurek PavelCZE1250Klub šachistů Říčany 19253,538,545,02
8286Kubát LadislavCZE1000TJ Sokol Červené Poříčí3,039,546,52
8380Otrubová KristýnaCZE1250Klub šachistů Říčany 19253,036,044,52
8471Gárský PavelCZE1326ŠK Spartak Chodov3,035,541,52
8585Encinas MichelleCZE1000ŠK Sokol Vyšehrad3,035,041,02
8684Novotná TerezaCZE1100DDM Symfonie Poděbrady3,035,040,52
8783Chloupková BáraCZE1100Sokol Praha-Kobylisy1,030,038,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 25.07.2020 21:21
PixFuture exclusive partner, tiráž