Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Bleskový turnaj Mistrovství Čech mládeže v šachu 2013

Poslední aktualizace30.10.2013 17:47:20, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Konečné pořadí po 11 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11IMŠimáček PavelCZE2485Agentura 64 Grygov96780,59
28FMLacina AdolfCZE2197TJ ČZ Strakonice8,56579,57
33Balín JanCZE2309TJ Tatran ZKZ Podbořany8,562757
414Havlík JindřichCZE2104ŠK Sokol Klatovy867,582,57
510Fiala JaroslavCZE2187ŠK AD Jičín867,5827
66FMNovotný MichalCZE22412222 ŠK Polabiny867,581,57
718Ptáček TomášCZE2060ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové861,572,57
813Rýdl JiříCZE2122TJ Spartak Vlašim859738
97FMKratochvíl JosefCZE2233ŠK Caissa Třebíč7,565796
1011Vašíček MartinCZE2173Sokol Domažlice7,561747
119Hadraba VladimírCZE2192ŠK Teplice7,556,569,57
1216Rosenbaum VítCZE2084Šachový klub Zdice7,555,5687
132FMTůma JiříCZE2326TJ CHS Chotěboř76579,56
1412Sýkora OndřejCZE2132Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.761,574,57
1526Filip VojtěchCZE1864TJ Spartak Vlašim756686
1630Žilavý JanCZE1809ŠACHklub Tábor75466,57
1719Hlaváč RudolfCZE2003TJ Baník Sokolov ŠO753667
1825Wagner VojtěchCZE1887ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové75164,56
1915CMChrz PavelCZE2090ŠK Spartak Ústí nad Labem75163,57
205IMJuřek JosefCZE2275ŠK AD Jičín6,56376,56
214FMKopta PavelCZE2287Sokol Praha-Kobylisy6,561756
2221Šedivý MartinCZE1946Jiskra RMSK Nový Bydžov6,558,571,55
2343Šolc FilipCZE1676ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové6,55868,54
2439Cach JakubCZE17462222 ŠK Polabiny6,556,5686
2523Gruber MilošCZE1932TJ Sokol Mělník6,552,565,54
2631Kuchař TomášCZE1802CHESS MOST6,548,560,56
2734Vrecion JiříCZE1777ŠK Řevnice6,547,5596
2817Rut VojtěchCZE2065ŠK Sokol Vyšehrad65669,56
2924Jandl VojtěchCZE1891ŠK Řevnice654675
3037Bauer OndřejCZE1760TJ Český lev Kolešovice65465,55
3120Miesbauer JanCZE1983ŠACHklub Písek654654
3245Kabelka OndřejCZE1640ŠK AD Jičín653,564,55
3340Bartoš VáclavCZE1740ŠK Teplice653,562,55
3429Horák MartinCZE1828Sokol Český Brod65365,56
3551Slovák KiliánCZE1594Sokol Praha-Kobylisy652,5655
3627Havelka PetrCZE1858ŠK KDJS Sedlčany652634
3757Vašíček TomášCZE1517Sokol Domažlice651,5626
3864Mládek RichardCZE1707TJ Spartak Vlašim650606
3946Hochman JanCZE1638SK Pyrit Příbram64657,55
4035Strnad JakubCZE1772Sokol Praha-Kobylisy646576
4154Brunová BlankaCZE1572ŠK Karlovy Vary643536
4253Viták JiříCZE1579TJ Desko Liberec5,552,5645
4348Steinbauer FilipCZE1604Slávia České Budějovice5,552625
4433Kotyk VáclavCZE1792ŠK Rakovník5,551635
4547Starýchfojtů st. JosefCZE1632ŠK Řevnice5,551615
4642Bobek DanielCZE1694ŠK Teplice5,55060,55
4765Lipták ZdeněkCZE1632ŠK Spartak Chodov5,549,560,54
4872Kopecká EvaCZE1311TJ Praha-Pankrác5,545545
4949Civín DominikCZE1600ŠK Řevnice553,565,55
5060Pop TomášCZE1510TJ Desko Liberec55362,54
5156Tobišková PetraCZE1546ŠK Lípa552,564,55
5238Brejník GustavCZE1749ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.551,563,55
5359Hradecký OndřejCZE1513TJ Desko Liberec551,562,55
5450Frai PatrikCZE1595ŠK Spartak Chodov551,561,55
5544Truksa VáclavCZE1660ŠK 64 Plzeň547605
5667Pravda KryštofCZE1441Sokol Praha-Kobylisy546,5575
5722Kovář PetrCZE1945Sokol Praha-Kobylisy546,556,54
5862Vlková AnežkaCZE1455TJ Spartak Vlašim546564
5968Toncar JanCZE1439TJ Baník Sokolov ŠO54554,55
6028Koller MartinCZE1835ŠK Spartak Chodov54554,54
6158Zlámaná AnnaCZE1514Klub šachistů Říčany 192554552,54
6261Helebrand FrantišekCZE1474TJ Spartak Vlašim54353,54
6387Zeman VladimírCZE100054351,54
6473Žák DanielCZE1306Klub šachistů Říčany 1925540,5504
6536Hanzlík DanielCZE1772CHESS MOST4,54859,54
6666Hanzlík AdamCZE1449ŠK Řevnice4,54857,53
6741Gruber TomášCZE1698TJ Sokol Mělník4,541514
6881Zeman DanielCZE1250ŠK Vysoké Mýto4,535,5434
6952Špička JanCZE1590ŠK Karlovy Vary444543
7074Kučera JanCZE1301ŠK KDJS Sedlčany444534
7169Kotyk JanCZE1435ŠK Rakovník44352,54
7255Starýchfojtů ml. JosefCZE1557ŠK Řevnice44251,54
7379Novotný MartinCZE1250DDM Symfonie Poděbrady441,5484
7477Kašpar LukášCZE1250TJ Slavoj Dvorec440494
7570Kabelka TomášCZE1375ŠK AD Jičín438,5454
7676Frk LukášCZE1250DDM Praha 6437,5463
7732Chloupek PetrCZE1796Sokol Praha-Kobylisy436,544,54
7882Šolcová AndreaCZE1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové431,538,53
7963Cach OndřejCZE14492222 ŠK Polabiny3,545553
8075Fojt PetrCZE1250ŠK AD Jičín3,541522
8178Kurek PavelCZE1250Klub šachistů Říčany 19253,538,5452
8286Kubát LadislavCZE1000TJ Sokol Červené Poříčí339,546,52
8380Otrubová KristýnaCZE1250Klub šachistů Říčany 192533644,52
8471Gárský PavelCZE1326ŠK Spartak Chodov335,541,52
8585Encinas MichelleCZE1000ŠK Sokol Vyšehrad335412
8684Novotná TerezaCZE1100DDM Symfonie Poděbrady33540,52
8783Chloupková BáraCZE1100Sokol Praha-Kobylisy13038,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž