Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Liberec 2013 14. ročník mezinárodního šachového festivalu

Poslední aktualizace02.11.2013 13:38:02, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.
1
IMPribyl JosefCZE23130S60F
2
Kovar VojtechCZE23120F
3
FMBartos JanCZE22590F
4
Golcman EvgenyRUS22310S60F
5
Braun MarekCZE22290F
6
Kucera PetrCZE22240F
7
Yakimenko Alexander A.RUS22120S60F
8
Ostling HakanSWE22030F
9
Bodnar ZoltanHUN22000F
10
Kaderabek JiriCZE21730F
11
Nguyen Thai Dai VanCZE21640U16F
12
Machan JanCZE21630U16F
13
Eriksson Christian AltenburgDEN21580F
14
FMKozak MilosCZE21570F
15
FMNaslund MikaelSWE21370F
16
Brauer ChristianGER21230S60F
17
Cip DaliborCZE20880S60F
18
Suchomel AlesCZE20870F
19
Paldus PetrCZE20070F
20
Krumm JohannesGER20050F
21
Kucera JaroslavCZE20030F
22
Selig RainerGER19990S60F
23
Westerberg Claes-GoranSWE19980F
24
Vaclavicek LukasCZE19610F
25
Titera LiborCZE19560F
26
Smolik BorisCZE19540F
27
WCMRojikova LenkaCZE19490wU16F
28
Gurtovoi BorysUKR19470S60F
29
Tejnsky BretislavCZE19440A
30
Voelz StephanGER19290F
31
De Silva Joel NielsGER19150U16F
32
Bradac DanielCZE19140F
33
Blahacek EvzenCZE19070S60F
34
Prachar JosefCZE19000S60F
35
Peniska PavelCZE18910S60F
36
Zdrazil BohumirCZE18730S60F
37
Ulicny DanielCZE18700F
38
Lacha JanCZE18660S60F
39
Liska-Jun. JiriCZE18650U16F
40
Liduch FilipCZE18560U16F
41
Mejzr JanCZE18430F
42
Dadello AleksandraPOL18210wU16
43
Dadello AndrzejPOL17950
44
Chmelik LadislavCZE17930F
45
Suchomel TomasCZE17920U16F
46
Jina LubosCZE17810S60F
47
Mraz PavelCZE17800S60F
48
Slechta JanCZE17770F
49
Svec LudekCZE17630S60F
50
Litvinova OxanaCZE17260wF
51
Zitek JiriCZE17030S60F
52
Spreer LutzGER17020F
53
Holy FilipCZE16850F
54
Haase PavelCZE16810U16F
55
Vetter UdoGER16780F
56
Voith WalterGER16770S60F
57
Baraniuk AndrejUKR16730S60F
58
Burdov PetrRUS16460S60F
59
Suchomel OldrichCZE16460F
60
Sedlak JaroslavCZE16350F
61
Frej ZofiaPOL16340wU16F
62
Karafiat VaclavCZE15950S60F
63
Schoeppe ChristianGER15910F
64
Jesensky JaromirCZE15740F
65
Oglaza OskarPOL15660U16F
66
Mach MichalCZE15590F
67
Masek StanislavCZE15200F
68
Pribyl ViktorCZE14880U16F
69
Pribylova SofieCZE14870wU16F
70
Hanus JanCZE14300S60F
71
Nguyen Thai Dai VinhCZE14080U16F
72
Dadello BarbaraPOL11410wU16
73
Broudin DanielCZE01750*
74
Vanicek LukasCZE01692N
75
Paldus JanCZE01604N
76
Rous DominikCZE01350U16*
77
Frej HannaPOL01250wU16*
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, tiráž