Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Polofinále MČR juniorů 2013 kategorie B18 B20

Poslední aktualizace23.11.2013 12:37:53, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 14

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgTypKlub/Místo
1FMKraus TomášCZE2346U20ŠK AD Jičín
2Rabatin JakubCZE2243U20Beskydská šachová škola o.s.
3Braun MarekCZE2229U20TJ Desko Liberec
4Seidl ŠtěpánCZE2212U20ŠK Caissa Třebíč
5CMBaláček TadeášCZE2201U20ŠK JOLY Lysá nad Labem
6Szotkowski JakubCZE2183U18SK Slavia Orlová
7Haman JakubCZE2182U18ŠK Kladno
8Nguyen Thai Dai VanCZE2176U18Mezinárodní šachová škola Interches
9Macháň JanCZE2144U182222 ŠK Polabiny
10Rubeš JanCZE2142U20ŠK Teplice
11Stárek StanislavCZE2135U20TJ Sokol Lázně Velké Losiny
12Dobeš VojtěchCZE2116U18ŠK Staré Město
13Stachoň MartinCZE2113U20Slavia Kroměříž
14Petr JanCZE2112U18TJ Bohemians Praha
15Walek PetrCZE2099U18ŠK Caissa Třebíč
16Šlampa JanCZE2097U18TJ Sokol Údlice
17Vykouk JanCZE2090U18CHESS MOST
18Půlpán JakubCZE2089U182222 ŠK Polabiny
19Kožúšek DanielCZE2085U18ŠK AD Jičín
20Hrdina RobinCZE2080U18TJ Spartak Vlašim
21Toman OndřejCZE2080U18TJ Sokol Údlice
22Čáp AdamCZE2075U18ŠK Kladno
23Kratochvíl VítCZE2040U18TJ Náměšť n/Oslavou
24Říha JaroslavCZE2028U18ŠK Spartak Ústí nad Labem
25Ptáček TomášCZE2024U18ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
26Marek MatyášCZE2017U18Mezinárodní šachová škola Interches
27Kozel JiříCZE2014U18Beskydská šachová škola o.s.
28Alfimov IgorCZE2008U20TJ Sokol Lázně Velké Losiny
29Chmel KristiánCZE2002U20Sokol Praha-Kobylisy
30Skalický TomášCZE1989U18Klub šachistů Říčany 1925
31Horák AlešCZE1988U18TJ Sokol Údlice
32Kalužný MatyášCZE1985U18TJ Sokol Údlice
33Hánl FrantišekCZE1969U18Klub šachistů Říčany 1925
34Chromík TomášCZE1940U18Mezinárodní šachová škola Interches
35Melichar VojtěchCZE1939U182222 ŠK Polabiny
36Hájek OskarCZE1920U18Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
37Wagner VojtěchCZE1887U18ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
38Liška JiříCZE1865U181. Novoborský ŠK
39Liduch FilipCZE1856U182222 ŠK Polabiny
40Stančík JakubCZE1849U18Zbrojovka Vsetín
41Navrátil MarekCZE1843U20Slavia Kroměříž
42Havelka JanCZE1835U18ŠK Řevnice
43Kopřiva MartinCZE1832U18Sokol Domažlice
44Tůma JanCZE1817U18TJ CHS Chotěboř
45Skořepa JakubCZE1804U18Gambit Jihlava
46Stuchlý OndřejCZE1803U18ŠK Staré Město
47Strnad JakubCZE1772U20Sokol Praha-Kobylisy
48Skořepa TomášCZE1766U18Gambit Jihlava
49Babička MichalCZE1752U20SK Děčín
50Nosek JanCZE1717U18ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
51Kamarád FrantišekCZE1713U18Agentura 64 Grygov
52Sucharda DavidCZE1712U18ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
53Čermák JanCZE1685U20MKS Vyškov
54Šolc FilipCZE1676U18ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
55Daňhel LukášCZE1670U18TJ Bohemians Praha
56Gregor JiříCZE1553U182222 ŠK Polabiny
57Kříž VojtěchCZE1546U18TJ Jiskra Humpolec
58Brož PetrCZE1504U18ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
59Očko DominikCZE1493U18Mezinárodní šachová škola Interches
60Štůla PetrCZE1426U18TJ Jiskra Havlíčkův Brod
61Pibil TomášCZE1444U18TJ Jiskra Havlíčkův Brod
62Kokrda StanislavCZE1342U18TJ Jiskra Havlíčkův Brod
63Chovan MatoušCZE1250U18ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
64Satrapa JakubCZE1250U18TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, tiráž