Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN B Mistrovství Čech mládeže v šachu 2013

Poslední aktualizace02.11.2013 12:12:09, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgTypKlub/Místo
1Borek PavelCZE1870TJ Lokomotiva Česká Třebová
2Kotyk VáclavCZE1840U20ŠK Rakovník
3Bauer OndřejCZE1807U20TJ Český lev Kolešovice
4Chloupek PetrCZE1796Sokol Praha-Kobylisy
5Hochman JanCZE1777U20SK Pyrit Příbram
6Hanzlík DavidCZE1776ŠK Most
7Vaculík JakubCZE1746U20TJ Lanškroun
8Schaffer DavidCZE1745TJ Štefanydes Polička
9Koller MartinCZE1738ŠK Spartak Chodov
10Buk PavelCZE1723Sokol Buštěhrad
11Jukl KarelCZE1715TJ Jawa Brodce
12Šefčík JanCZE1686U20Sokol Buštěhrad
13Krejčí PatrikCZE1639U20ŠK Řevnice
14Már TomášCZE1612Klub šachistů Říčany 1925
15Tobišková PetraCZE1600U20ŠK Lípa
16Široký RichardCZE1588U16ŠACHklub Tábor
17Kubát ZbyněkCZE1585TJ Sokol Červené Poříčí
18Kocourek JiříCZE1562TJ Kavalier Sázava
19Havelka JiříCZE1552ŠK Řevnice
20Vojíř VáclavCZE1532U60TJ Košutka Plzeň o.s.
21Šefčík MiroslavCZE1508U16Sokol Buštěhrad
22Varadi OndřejCZE1500U12Sokol Buštěhrad
23Žilavá KateřinaCZE1499U20ŠACHklub Tábor
24Rastočný JosefCZE1491Šachklub města Dobrovice
25Sadil PavelCZE1471ŠK KDJS Sedlčany
26Hanzlík AdamCZE1449U12ŠK Řevnice
27Toncar JanCZE1439U16TJ Baník Sokolov ŠO
28Kotyk JanCZE1435U14ŠK Rakovník
29Kupsa MatějCZE1429U12TJ Lanškroun
30Šefčík JiříCZE1419U14Sokol Buštěhrad
31Nešpůrek JanCZE1417U122222 ŠK Polabiny
32Kaňka MatějCZE1413U14QCC České Budějovice
33Vaňková VeronikaCZE1412U16ŠK Rakovník
34Římal PatrikCZE1381U20Jiskra RMSK Nový Bydžov
35Ryšavá MonikaCZE1380U20TJ Štefanydes Polička
36Jun RudolfCZE1346TJ CHS Chotěboř
37Jiroušek TadeášCZE1344U14Klub šachistů Říčany 1925
38Biolková JanaCZE1340Agentura 64 Grygov
39Kolomý AdamCZE1321U14TJ Lanškroun
40Kopecká EvaCZE1311U20TJ Praha-Pankrác
41Kučera JanCZE1301U12ŠK KDJS Sedlčany
42Heger ZdeněkCZE1283Klub šachistů Říčany 1925
43Suchomel JaromírCZE1264ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
44Višňa MatějCZE1258U14ŠK Řevnice
45Burger KryštofCZE1250U14ŠK Teplice
46Heger JanCZE1250U12Klub šachistů Říčany 1925
47Lang DavidCZE1250U12Sokol Buštěhrad
48Mayrhofer MatyášCZE1250U12Sokol Buštěhrad
49Mezera MatějCZE1250U12Sokol Buštěhrad
50Paukert VojtěchCZE1250U14ŠK Řevnice
51Pešek PatrikCZE1250U12ŠO Hlinsko
52Ročňák MichalCZE1250U12ŠO Hlinsko
53Torma PetrCZE1250U14ŠK Líně
54Urban DanielCZE1250U16TJ Lanškroun
55Vasilev DanCZE1250U12TJ Jawa Brodce
56Zlámaná TáňaCZE1250Klub šachistů Říčany 1925
57Šolc PetrCZE1250U14TJ Lanškroun
58Žalud PavelCZE1250U12ŠK Tachov
59Krejčí AnikaCZE1100U20ŠK Řevnice
60Moulík JakubCZE1100U12ŠK KDJS Sedlčany
61Pokorný VáclavCZE1100ŠK Rakovník
62Svoboda MiloslavCZE1000U60
63Wolf PetrCZE1000U14ŠK Spartak Ústí nad Labem