FIDE OPEN Stare Mesto 2013

OrganizátorSK Stare Mesto
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaJosef Trubacik
Hlavný rozhodcaLadislav Demko 14912597
RozhodcaJiri Marek 326143, Petr Bazant 311766
Bedenkzeit40 moves in 120 min. 60 min rest
MiestoStare Mesto, CZE
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2013/08/09 - 2013/08/17
Ø rating1785
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza Herzoga

Posledná aktualizácia 17.08.2013 15:38:45, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 10 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10/10 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10
PartieJe k dispozícii 197 partií na stiahnutie
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 10 kolách

Por.č.TMenoFEDEloKlub TB1  TB2  TB3 
17GMTalla VladimirCZE2374Sachovy Klub Hm Ostrava8,050,062,00
28FMJurcik MartinSVK23478,049,562,00
33IMPlat VojtechCZE2470Tz Trinec7,554,567,50
45IMKanovsky DavidCZE2391Agentura 64 Grygov7,553,065,50
510FMCerveny MartinCZE23272222 Sk Polabiny7,552,065,00
69IMKireev AlekseiRUS23377,551,563,00
711FMStraka VojtechCZE2323Sk Oaza Praha7,549,061,00
81GMKislinsky AlexeyCZE2521Sk Slavia Orlova7,056,569,50
92IMJurcik MarianSVK24887,053,567,00
1013IMChudinovskikh Alexander MRUS22997,053,066,00
114GMVokac MarekCZE2458Sk Mahrla Praha7,053,065,50
1215Michalicka MilanSVK22527,051,564,00
136IMZpevak PavelCZE2386Tatran Litovel7,051,564,00
1416FMNovotny MichalCZE22482222 Sk Polabiny7,048,060,00
1512IMJasny StanislavCZE2311Beskydska Sachova Skola O.S.7,048,059,50
1620Tauber MarekSVK21767,047,558,50
1717Rabatin JakubCZE2237Beskydska Sachova Skola O.S.6,550,062,50
1828Svitek JiriCZE2120Sk Zlinterm6,549,560,50
1921WFMCherednichenko ElenaUKR21676,548,060,00
2065Holman RadekCZE1911Sk Emkad Holesov6,548,058,50
2135Kukucka MatejSVK20766,546,558,50
2232Cip DaliborCZE2103Orel Orechov6,545,556,50
2339Pardy MartinCZE2042Slezan Opava6,545,055,00
2440Mulenko AlexanderRUS20426,544,055,50
2543Spacek OliverSVK20116,544,054,50
2637Vecera PetrCZE2065Sokol Postoupky6,542,554,00
2738Marikova JanaCZE2045Tj Namest N/Oslavou6,542,554,00
2836Kunc MiroslavCZE2068Fatra Slavia Napajedla6,539,048,00
2924FMValenta VitCZE2151T.J. Sokol Sumperk6,052,566,00
3031Dobes VojtechCZE2105Sk Stare Mesto6,049,561,50
3122Shanel JaroslavCZE2158Sk Stare Mesto6,049,061,50
3256Serbin RastislavSVK19536,046,058,00
3355Jablonska SabinaPOL19576,046,056,50
3444CMNovak JiriCZE2008Sk Slavia Orlova6,044,056,50
3525Kapusta PetrCZE2139Sk Stare Mesto6,044,055,00
3649Zemlicka VitCZE1991Sokol Praha-Kobylisy6,043,555,00
3730Horsak JanCZE2108Sk Stare Mesto6,043,553,50
3842Kozel JiriCZE2017Beskydska Sachova Skola O.S.6,043,055,00
3952Pribyl RadekCZE1958Sk Tetcice6,042,053,50
4057Stana MarekCZE1951Tj Vlcnov6,039,550,00
4151Melichar VojtechCZE19602222 Sk Polabiny6,037,548,00
4227FMMikulas DusanSVK21235,548,561,00
4364Fuskova MartinaCZE1914Beskydska Sachova Skola O.S.5,548,558,00
4419Machan JanCZE21792222 Sk Polabiny5,546,057,50
4581Palasek JanCZE1809Sokol Postoupky5,545,556,00
4659Smid JanCZE1948Sk Stare Mesto5,544,555,00
4778Jandl VojtechCZE1824Sk Revnice5,544,555,00
4845Stehlik JiriCZE2008Sokol Kolin5,544,056,00
4962Zpevakova JanaCZE1940Sk Stare Mesto5,543,552,50
5080Spacek MarcelSVK18215,543,054,50
5126Pulpan JakubCZE21262222 Sk Polabiny5,543,054,00
5260Macura EmilCZE1944Sk Zlinterm5,543,052,50
5334Sulek ViliamSVK20815,542,553,00
5473Kanakova NatalieCZE1861Beskydska Sachova Skola O.S.5,542,549,50
5571Ludvicek JosefCZE1869Sk Borsice5,541,549,50
5682Jasny StanislavCZE1806Tj Sokol Valasska Bystrice5,541,053,00
5774Novak JiriCZE1857Sk Slavia Orlova5,541,050,00
5854Svoboda MatejCZE1957Beskydska Sachova Skola O.S.5,540,551,00
5958Chromik TomasCZE1949Mezinarodni Sachova Skola Inte5,540,550,00
6047Kolomaznikova BarboraCZE1996Sk Zlin5,540,050,00
6163Hajek OskarCZE1916Sachovy Klub Lokomotiva Brno,5,540,049,00
6277Vicar LubomirCZE1831Sk Veseli N/M5,538,548,50
6399Sovadina MartinCZE1666Sk Emkad Holesov5,538,547,50
6461Knotek JosefCZE1943Sk Stare Mesto5,537,547,50
6548Krizek FrantisekCZE1994Sk Veseli N/M5,536,047,00
6697Kladnak MartinCZE1675Sk Duras Bvk5,044,555,00
6768Burda JosefCZE1880Sk Stare Mesto5,043,553,00
6888Reznicek DominikCZE17652222 Sk Polabiny5,042,554,00
6985Kanak FilipCZE1799Beskydska Sachova Skola O.S.5,042,553,00
7084Diviak RudolfSVK18025,042,053,50
7176Janek JiriCZE1851Slavia Kromeriz5,041,551,50
7272Janas VladimirCZE18685,041,049,00
7390Skalka JanCZE1742Tj Namest N/Oslavou5,040,550,00
7469Sanak FrantisekCZE1879Sk Borsice5,040,550,00
7591Walica RomanCZE1738Sk Slavia Orlova5,039,550,00
7693Pipiska AdamSVK17245,039,549,00
7753Krejcirik RadimCZE1957Fatra Slavia Napajedla5,039,050,00
7823Vavruska AntoninCZE2156Sk Stare Mesto5,039,047,00
7933Kusina JanPOL20855,038,550,50
80112Filip TomasCZE1557Mezinarodni Sachova Skola Inte5,038,547,00
8167Kostka VitCZE1882Sk Slavia Orlova5,038,547,00
8279Stuchly OndrejCZE1821Sk Stare Mesto5,038,047,50
8383Oharek VlastimilCZE1805Tj Vlcnov5,037,549,00
84132Adamczyk MartinCZE1355Tj Ostrava5,034,042,50
8518Jozefek MichalSVK22024,544,557,00
86126Zpevakova KaterinaCZE1868Spartak Uhersky Brod4,543,054,00
87102Sedlacik MartinCZE1633Sk Stare Mesto4,542,053,00
8875Vojacek ZdenekCZE1852Sk Duras Bvk4,541,548,00
89123Halamicek RadekCZE1391Beskydska Sachova Skola O.S.4,540,550,50
9092Ocko MartinSVK17324,540,049,50
9189Lojek MarekCZE1744Sk Slavia Orlova4,540,049,00
9287Pulpan MatejCZE17912222 Sk Polabiny4,538,548,50
93129Skalsky AlexandrCZE1495Sk Stare Mesto4,537,546,50
9494Laurincova KristynaCZE1711Beskydska Sachova Skola O.S.4,537,546,00
95130Husek MartinCZE1490Sk Stare Mesto4,537,046,50
9670Recky NorbertSVK18724,536,545,00
97118Kubosova HanaCZE1504Sk Slavia Orlova4,536,045,00
98120Polisensky JanCZE1433Sokol Postoupky4,535,543,50
99109Glacner KarelCZE1583Sk Bystrc Oilers4,535,044,00
100101Sterba StanislavCZE1650Sachovy Klub Milovice4,533,543,00
10141Volcik LudekCZE2034Sk Borsice4,532,539,50
102154Kubosova JanaCZE1644Sk Slavia Orlova4,532,539,50
103124Sebesta JanCZE1370Sk Slavia Orlova4,531,038,50
10496Rolny JozefSVK16764,042,552,00
10595Mrkus FrantisekCZE1694Sk Stare Mesto4,042,049,00
106121Slanicay GabrielCZE1413So Kunovice4,041,050,50
10746Balazec LudovitCZE2003Sk Zlin4,040,552,00
108108Stefanik RichardCZE1599Sk Stare Mesto4,040,049,50
109100Sikora MatousCZE1656Os Rychvald4,039,549,00
11029Vrtal JaroslavCZE2111Kk-Sk Osvetimany4,039,046,50
111113Gresova ZuzanaCZE1557Beskydska Sachova Skola O.S.4,038,047,50
112106Stefek JanCZE1609Sokol Postoupky4,037,545,50
113105Sebesta PetrCZE1610Sk Slavia Orlova4,037,045,50
114116Lhotsky ZdenekCZE1518Sk Oaza Praha4,036,546,00
115110Otradovec TomasCZE1576Sk Stare Mesto4,036,545,50
11666Bartas PavelCZE1883Fatra Slavia Napajedla4,036,543,00
117114Simcakova JulieCZE1540Sokol Postoupky4,036,045,00
11898Cermak JaroslavCZE1672Spartak Uhersky Brod4,035,544,50
119117Horvath TomasCZE1509Sk Slavia Orlova4,034,042,50
120128Botek JanCZE1590Sachovy Klub Ostrozska Nova Ve4,034,042,00
121122Pekarek AlesCZE1405Sk Slavia Orlova4,032,039,50
122104Fridrich VaclavCZE1620Fatra Slavia Napajedla4,031,539,00
123138Neumann FilipCZE1250Sk Slavia Orlova4,030,037,00
124119Nekarda JanCZE1440Sk Stare Mesto3,539,549,00
125125Haska FilipCZE1318Beskydska Sachova Skola O.S.3,535,544,50
126133Marcina JanCZE1340Beskydska Sachova Skola O.S.3,535,543,00
127153Gzib DavidSVK03,535,043,50
128135Kotas MarianCZE1287Sk Slavia Orlova3,532,540,00
129103Kunc MiroslavCZE1631Sk Emkad Holesov3,531,540,00
130107Pikner JindrichCZE1601Sk Stare Mesto3,531,540,00
131131Tomecek MarianCZE1358Sk Emkad Holesov3,531,539,50
132111Lanc JanCZE1558Sokol Postoupky3,531,538,50
13314Pogan NikolasGER2284Sk Tachov3,524,532,50
134143Nezval FilipCZE1100Tj Slovan Havirov3,524,529,50
135115Konecny OttoCZE1527Loko Uhersky Ostroh3,035,044,00
136134Storek MatejCZE1297Sk Slavia Orlova3,034,043,00
137127Botek LudvikCZE1606Sk Emkad Holesov3,032,540,50
138152Nezval PetrCZE1000Tj Slovan Havirov3,032,540,00
139136Lhotska AnnaCZE1250Sk Oaza Praha3,031,537,50
140150Machacek AntoninCZE1000Sk Stare Mesto3,030,538,50
14186Volcik StanislavCZE1796Sk Borsice3,029,036,50
142142Mikesch DaliborCZE1100Mezinarodni Sachova Skola Inte3,028,035,00
143141Kijonka OndrejCZE1100Sk Slavia Orlova3,027,535,00
144145Novak JanCZE1100Sk Slavia Orlova3,026,533,00
145146Novak TomasCZE1100Sk Slavia Orlova3,023,530,00
146140Vsetulova ViktorieCZE1250Sk Stare Mesto2,533,039,50
147137Machacek LukasCZE1250Sk Stare Mesto2,531,538,00
148139Targosz JiriCZE1250Sk Slavia Orlova2,530,539,00
149148Kotas OliverCZE1000Sk Slavia Orlova2,530,537,50
150149Ligus MartinCZE10002,030,037,00
151144Nezval JiriCZE1100Tj Slovan Havirov2,028,036,00
152147Chreno JakubCZE10002,024,029,00
153151Miskovic PatrikCZE10001,027,034,50
15450Plasek RadimCZE1972Tj Bojkovice0,58,513,00

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (all Results)