Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovstvi CR telesne postizenych 2013

Poslední aktualizace02.09.2013 23:08:42, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
11IMZhidkov ValeriyUKR23228,040,552,0
216Macura EmilCZE1944SK Zlinterm6,539,550,0
312Zavarsky JurajSVK19876,538,550,0
48Snyta ZdenekCZE2052SKTP Hrabyne6,037,549,0
52FMValenta VitCZE2151T.J. Sokol Sumperk6,037,049,0
69Novak JiriCZE2007Sokol Sendrazice5,537,049,0
73Volf JaroslavCZE2102Sachovy klub Usti nad Orlici5,537,047,5
810WIMMelnik GalinaRUS19975,537,045,5
96Kocur ValterCZE2060SKTP Hrabyne5,535,547,5
105Sekac MartinCZE2066Banik Havirov5,535,045,5
1114Holovcak JiriCZE1959SO TP Nova Kladno5,535,045,0
1222Strakos JiriCZE1878SO Jiskra Rymarov5,533,041,5
1315Kuchyna StanislavSVK19495,038,049,0
147Mayerhofer HorstCZE2057TJ Marianske Hory5,037,548,0
1523Haderka KarelCZE1871Tatran Litovel5,034,043,5
1619Sovadina JiriCZE1919Slezan Opava5,034,043,0
1713Lizner MilanCZE1983TJ Praha-Pankrac5,033,542,5
1830Bainhofner JiriCZE1809SK Praha-Smichov5,033,042,0
194Reznicek MarcelCZE2095Slavia Havirov5,033,042,0
2020WFMKalashnikova LarisaRUS19115,032,039,0
2118Spacil LeosCZE1926SO TP Habrovany5,030,538,5
2225Badacova IrenaCZE1858TJ Respekt4,533,041,5
2317Klimsa JiriCZE1939SKTP Hrabyne4,532,542,0
2428Strnad PavelCZE1847SO TP Nova Kladno4,531,040,5
2544Felegyi KarolyHUN10004,529,538,0
2621Tatarcik VladimirCZE1905SKTP Hrabyne4,527,535,0
2729Dupak JaroslavCZE1837Sachovy klub Pribram-Banik4,527,533,5
2811Tichy MiroslavCZE1993SK ROSADA Prostejov4,034,042,5
2924Muller LeoCZE1865TJ Vitkov4,034,041,5
3037Volcik MilanCZE1650SKTP Hrabyne4,032,040,5
3134Klimes JanCZE1752SKTP Hrabyne4,030,538,5
3227Travnicek JaroslavCZE1848T.J. Sokol Morkovice4,030,038,0
3332Korber AntoninCZE1766SKTP Hrabyne4,029,537,5
3426Chovanec KarelCZE1850SKTP Hrabyne4,029,037,0
3533Fendrych JosefCZE1763SK Rapid Praha4,028,035,0
3635Mudry JanCZE1732Sokol Huslenky4,026,535,5
3740Macek ZdenekCZE1438SKTP Hrabyne4,025,030,5
3831Slezak PetrCZE1804SK ZAS3,528,035,5
3942Mikulencakova JanaCZE1284SKTP Hrabyne3,523,529,0
4036Sevcikova BlankaCZE1721SK Rapid Praha3,029,537,0
4139Zak RomanCZE1506SK ZAS3,026,035,0
4241Svejda JaromirCZE1355SK ZAS3,022,027,5
4338Klus JanCZE1657Lokomotiva Krnov2,528,033,5
4443Vejpustkova IvanaCZE1269SO TP Habrovany2,025,030,5
4545Vyoral DusanCZE1000SK ZAS1,026,033,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž