Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

POHÁR města Říčany 2013

Poslední aktualizace01.09.2013 22:48:33, Creator/Last Upload: czech republic licence 86

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1
GMVokac MarekCZE24582451Sk Mahrla Praha
2
FMSharashenidze AkakiCZE23492356SK PORG Praha
3
Svatos JanCZE22872286TJ Sokol Praha-Vrsovice
4
CMVorisek JaroslavCZE22762254TJ Bohemians Praha
5
Postupa Pavel JrCZE22602243Sk Joly Lysa Nad Labem
6
Mejzlik OndrejCZE22552279TJ Spartak Vlasim
7
FMGregor JiriCZE22532288TJ Neratovice
8
Liuba VolodymyrUKR21960TJ Sokol Praha-Vrsovice
9
Vybiral ZdenekCZE21952199QCC Ceske Budejovice
10
Kotzot JiriCZE21942035TJ Kavalier Sazava
11
Trepka JanCZE21872197Sokol Tabor
12
Vanka MiloslavCZE21732162CAISSA Uholicky
13
Haman JakubCZE21702134SK Kladno
14
Moravec VitCZE21592116Tj Sparta Kutna Hora
15
Keller DanielCZE21442145Tj Sparta Kutna Hora
16
Kohout VratislavCZE21122144TJ Sokol Praha-Vrsovice
17
Mejzlik VojtechCZE21062116TJ Spartak Vlasim
18
Starek StanislavCZE20942103Tj Sokol Lazne Velke Losiny
19
Rydl JiriCZE20902092TJ Spartak Vlasim
20
Rut VojtechCZE20782103SK Sokol Vysehrad
21
Hrdina RobinCZE20772095Tj Spartak Vlasim
22
Schmalz MichalCZE20772121Sokol Bustehrad
23
Dungl MartinCZE20752070Sokol Postoupky
24
Skacel JanCZE20752063TcJ Sokol Benesov
25
Misicko JanCZE20742079SK Kladno
26
Postupa MartinCZE20542082Sk Joly Lysa Nad Labem
27
Cap AdamCZE20502041SK Kladno
28
Marikova JanaCZE20452092TJ Namest n/Oslavou
29
Janacek JaroslavCZE20382035SK Sklo-Bohemia Svetla n.Saz.
30
Kolasin JanCZE20382050Agentura 64 Grygov
31
Vykouk JanCZE20342017CHESS MOST
32
Postupa Pavel SrCZE20172023SK JOLY Lysa nad Labem
33
Vavrinec TomasCZE20152035Klub sachistu Ricany 1925
34
Lacza TiborCZE20112049Sokol Bustehrad
35
Skala JaromirCZE20112006TJ Sparta Kutna Hora
36
CMPetras MilanCZE20062017Sachovy klub Bohnice
37
Krejci MartinCZE20052014Klub sachistu Ricany 1925
38
Marsalek LubosCZE19972041CAISSA Uholicky
39
Koper StefanCZE19921982Sk Kostelec N.Cern.Lesy
40
Havlik FrantisekCZE19861967Klub sachistu Ricany 1925
41
Pycha PatrikCZE19812001TJ Spartak Vlasim
42
Pavlicek PetrCZE19761953Sk Loko Praha
43
Franek JanCZE19701952TJ Bohemians Praha
44
Hanl FrantisekCZE19641922Klub Sachistu Ricany 1925
45
Skalicky TomasCZE19351909Klub sachistu Ricany 1925
46
Grecny KarolCZE19341923TJ Sokol Struharov
47
Forman MiroslavCZE19251922SK Kostelec n.Cern.lesy
48
Kindl FrantisekCZE19221948Ddm Praha 6
49
Hadrava JaroslavCZE19151947Sk Era Postovni Sporitelna
50
Brcak MarekCZE19021856Sachovy Spolek Bechyne
51
Paukert JanCZE19001870SK Revnice
52
Plchot MiroslavSCO18870TJ Spartak Vrchlabi
53
Konvalinka VladislavCZE18861882Tj Kralupy Nad Vltavou
54
Sochor MartinCZE18851856Tj Bohemians Praha
55
Havelka PetrCZE18651841SK KDJS Sedlcany
56
Hlina MilosCZE18621777Klub sachistu Ricany 1925
57
Cabart PavelCZE18361855
58
Berg AntoninCZE18261840Tj Sokol Struharov
59
Jandl VojtechCZE18241827Sk Revnice
60
Stork RostislavCZE18141787SK Caissa Trebic
61
Zamorsky LadislavCZE17781789TJ Sokol Melnik
62
Havelka JanCZE17741796SK Revnice
63
Cermak JanCZE17711763Sokol Cesky Brod
64
Mihal SergejCZE17710
65
Trochta VojtechCZE17241789SK PORG Praha
66
Skvaril MichalCZE17081754Tj Bohemians Praha
67
Rihova KamilaCZE16871677Klub sachistu Ricany 1925
68
Sadil JanCZE16301577SK KDJS Sedlcany
69
Svoboda JaroslavCZE15571641SK PORG Praha
70
Zavurkova MonikaCZE01758TJ Kavalier Sazava