Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

V4 OPEN - International Championship of Slovakia 2013

Poslední aktualizace14.07.2013 13:51:52, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíKlub/Místo
1
GMBanusz TamasHUN25880Aquaprofit-NTSK
2
GMMarkos JanSVK25800Sk Slovan Bratislava
3
GMMichalik PeterSVK25790Sk Prievidza
4
GMPetrik TomasSVK25120Sk Modra
5
IMLeniart ArkadiuszPOL24730MLKS "Nadnarwianka" Pułtusk
6
GMLikavsky TomasSVK24580Sk Doprastav Bratislava
7
GMFodor Tamas Jr.HUN24550ASE Paks
8
IMPacher MilanSVK24550Sk Slovan Bratislava
9
IMCernousek LukasCZE24540Sks Dubnica N/V
10
IMAczel GergelyHUN24510Mátyásföldi Lawn TC
11
IMNagy GaborHUN24490HVSE Szombathelyi
12
IMBokros AlbertHUN24390Sk Dunajska Streda
13
FMGledura BenjaminHUN24210Sárkány DSE
14
GMManik MikulasSVK24120Tj Inbest Dunajov
15
IMKrnan TomasCAN24110
16
GMTalla VladimirCZE23940Mezinárodní šachová škola Interches
17
IMMacak StefanSVK23740Tj Slavia Kosice
18
IMRepkova EvaSVK23740wSo Skm Stara Lubovna
19
IMLanc AloisSVK23690Sk Slovan Bratislava
20
IMPinter ErikSVK23640Sk Trencin
21
FMMotuz KarolSVK23610Sks Dubnica N/V
22
Repka ChristopherSVK23610So Skm Stara Lubovna
23
FMFarkas GaborSVK23590Tj Slavia Caissa Cadca
24
FMJurcik MartinSVK23580Tj Slavia Caissa Cadca
25
GMPlachetka JanSVK23550Sk Liptov
26
Nasuta GrzegorzPOL23530MUKS "STOCZEK 45" BIAŁYSTOK
27
IMKantorik MarianSVK23310Tj Inbest Dunajov
28
WGMKocetkova JuliaSVK23280wTsc Luna Martin
29
IMPetran PeterSVK23240Sk Slovan Bratislava
30
FMKorpa BenceHUN23080Pénzügyőr SE
31
FMGunajew RafalPOL22940KKSz Kraków
32
FMRuckschloss KarolSVK22830Sk Slovan Bratislava
33
FMVojtek VladimirSVK22780Sks Dubnica N/V
34
WGMBorosova ZuzanaSVK22650wKomarnansky Sc Komarno
35
Jarmula LukaszPOL22610KSz "Polonia Warszawa"
36
Nemeth DenesHUN22570HVSE Szombathelyi
37
Mukashev AssanKAZ22470
38
FMPeterson EricSVK22390So Skm Stara Lubovna
39
Zvarik MartinSVK22350Tj Mladost Zilina
40
Nayhebaver MartinSVK22280Tj Slavia Kosice
41
FMBombek PeterSVK22270Sks Dubnica N/V
42
Juhar RomanSVK22130Tj Slavia Kosice
43
Peitl TomasSVK22110Sk Slovan Bratislava
44
Kleman MiroslavSVK22070Sk Modra
45
Skara VladimirSVK22050Sk Modra
46
Sosovicka JurajSVK22010Sk Slovan Bratislava
47
Kalisky VladimirSVK21950Nitriansky Sachovy Klub Nitra
48
WIMHorvath JuliaHUN21830wVASAS SC Budapest
49
Gbyl AndrzejPOL21740KKSz Kraków
50
Banduka ZeljkoSVK21680Tj Slavia Caissa Cadca
51
Demeter PeterSVK21680Sachovy Klub Sabinov
52
Dolnak MichalSVK21670Sk Krasnany
53
Zatko GregorSVK21580Sk Levice
54
Dowgird FilipPOL21540MUKS MDK Śródmieście Wrocław
55
FMPesztericz LaszloHUN21320HASE Budapest
56
Lukac RomanSVK21260Lokomotiva Trnava
57
Chlpik MartinSVK21250Sk Levice
58
Sosovicka MatejSVK21020Sk Strelec Devinska Nova Ves
59
Mondrzycki BartlomiejPOL20990MUKS MDK Śródmieście Wrocław
60
Mulenko AlexanderRUS20980
61
Cech DominikSVK20940Sk Zemplin Michalovce
62
Popelka OldrichCZE20940Slovan Jindřichův Hradec
63
Giertli VladimirSVK20930So Podbrezova
64
Danada TomasSVK20850Sk Doprastav Bratislava
65
Koval MarosSVK20840Psk Dason Presov
66
Toma RudolfSVK20680Sk Podpolanie
67
Kotlowski TomaszPOL20630KKS "Ormuzd" Kartuzy
68
Milcova ZuzanaSVK20610wSk Medea Martin – Zabokreky
69
Toman OndrejCZE20610TJ Sokol Údlice
70
Haring ViktorSVK20600Sk Th Junior Banska Bystrica
71
Edes ZsofiaSVK20590wKomarnansky Sc Komarno
72
Tropp OliverSVK20590Liptovska Sachova Skola
73
Fiala JanCZE20550ŠK Veselí nad Lužnicí
74
Harvan RichardSVK20540Tj Slavia Kosice
75
Sturc GustavSVK20470Sk Slovan Bratislava
76
Jurcisin ImrichSVK20460Tj Slavia Kosice
77
Hladik LumirCZE20450Viktorie Bohumín
78
Marczuk DominikPOL20430KKSz Kraków
79
Bakalar JanSVK20420Tsc Luna Martin
80
Laho MarosSVK20290Tj So Lokomotiva Surany
81
Pereszlenyi GejzaSVK20210Nitriansky Sachovy Klub Nitra
82
WCMTurkova KarolinaSVK20180wLiptovska Sachova Skola
83
Karas MarekSVK20170Sk Doprastav Bratislava
84
WCMWozniak MariolaPOL20160wHetman Koronny Trzebinia
85
Ondras JurajSVK20160Sk Veza Cvc Banska Bystrica
86
Holeczy MartinSVK20150Sk Veza Cvc Banska Bystrica
87
Puskar JanSVK20140Sk Veza Cvc Banska Bystrica
88
Snider LukasSVK20040Sk Podpolanie
89
Hlavac PeterSVK19990Tj Slovan Rajecke Teplice
90
Sturc JanSVK19990Sk Slovan Bratislava
91
Mandak MiroslavSVK19960Sk Krasnany
92
Kavon RastislavSVK19940Sk Komplet Modranka
93
Novotny MichalSVK19840Sk Tlmace
94
Hros RomanSVK19820Liptovska Sachova Skola
95
Nemergut PatrikSVK19760So Skm Stara Lubovna
96
Lovas MiklosHUN19750HASE Budapest
97
Gombar PeterSVK19640Sk Sparta Povazska Bystrica
98
Nowak LukaszPOL19550KSz "Polonia Warszawa"
99
Kumala AleksanderPOL19540KKS "Ormuzd" Kartuzy
100
Petras MarianSVK19540Liptovska Sachova Skola
101
Sepesi SamuelSVK19540Tj Slavia Kosice
102
Istok VojtechSVK19520Sk Th Junior Banska Bystrica
103
Topolovsky VincentSVK19520Psk Banska Bystrica
104
Stanko IvanSVK19490Sk Liptov
105
Oszczanowski WitoldPOL19360MUKS MDK Śródmieście Wrocław
106
Jablonicky MartinSVK19330Sk Komplet Modranka
107
Mosny JaroslavSVK19260Lokomotiva Trnava
108
Rabovszky GyorgyHUN19230Ftc Filakovo
109
Kravec PatrikSVK19160Sachovy Klub Sabinov
110
Urbanic MartinSVK19120Sk Sparta Povazska Bystrica
111
Kral KlaudiaSVK19110wKomarnansky Sc Komarno
112
Goga FrantisekSVK19070Sk Doprastav Bratislava
113
Kula DominikCZE19060Mezinárodní šachová škola Interches
114
Medvec MiroslavSVK19050Liptovska Sachova Skola
115
Dzikowski MichalPOL19040MUKS MDK Śródmieście Wrocław
116
Hyll JanSVK18990Sk Medea Martin – Zabokreky
117
Szostko JakubPOL18950MUKS "STOCZEK 45" BIAŁYSTOK
118
Chovan MilanSVK18900Ask Nitra
119
Pasztor LadislavSVK18860Sk Cebovce
120
Jancura AndrejSVK18850Sk Slovan Bratislava
121
Michalek MatejSVK18850Sk Sparta Povazska Bystrica
122
Chmielewski JakubPOL18800MUKS MDK Śródmieście Wrocław
123
Recky NorbertSVK18790Msk Spisska Nova Ves
124
Pal CsanadHUN18780HVSE Szombathelyi
125
Durica AndrejSVK18540Sk Strelec Devinska Nova Ves
126
Adamciak TomasSVK18530Liptovska Sachova Skola
127
Malinovsky JozefSVK18460Sk Hermes Belusa
128
Simo MarianSVK18440Tsc Luna Martin
129
Sahidi SamirSVK18390Ksn Bratislava
130
Jandl VojtechCZE18370SK Revnice
131
Laho LukasSVK18350Tj So Lokomotiva Surany
132
Lecky JurajSVK18260Sk Levice
133
Motuzova MartaSVK18250wSk Sparta Povazska Bystrica
134
Horak MiroslavCZE18230TJ Náměšť n/Oslavou
135
Nasuta AndrzejPOL18180MUKS "STOCZEK 45" BIAŁYSTOK
136
Volna LukasSVK18090Tsc Luna Martin
137
Gonda JozefSVK18080Sk Podpolanie
138
Vrtiakova AnnaSVK18050wKsn Bratislava
139
Diviak RudolfSVK17990Sk Osuske
140
Feldvabl VilemCZE17940TJ Náměšť n/Oslavou
141
Marczuk AnnaPOL17780wKKSz Kraków
142
Hipszki JuliusSVK17760Sk Opevnenie Banska Stiavnica
143
Paulicka IvanSVK17750Sk Slovan Bratislava
144
Vitek MatejSVK17710Tj So Lokomotiva Surany
145
Volcko RichardSVK17660Bsk Bardejov
146
Bango LukasSVK17570Sk Komplet Modranka
147
Gallik DaliborSVK17550Skm Cvc Spisska Stara Ves
148
Surka MarianSVK17460Sk Opevnenie Banska Stiavnica
149
Haring FilipSVK17420Sk Th Junior Banska Bystrica
150
Karas JurajSVK17320Sk Doprastav Bratislava

Ukaž kompletní listinu

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž