N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

I Torneio Aberto do Brasil BLITZ- Taça cidade de Fortaleza

De pagina werd het laatst gewijzigd op07.04.2012 04:21:26, Creator/Last Upload: arimaiajunior

Startranglijst

No. NaamIDFideIDFEDRtgIRtgNVereniging/Plaats
1
GMVescovi Giovanni12100789BRA26042545SÃO PAULO
2
GMCubas Jose Fernando184423700267PAR25182424AVULSO
3
GMMekhitarian Krikor Sevag16952107660BRA25122391SÃO PAULO
4
GMLima Darcy972100045BRA25092412RIO DE JANEIRO
5
IMDayer Horacio Saldano33805103411ESP24402306ESPANHA
6
IMMolina Roberto Junio Brito185632109450BRA24072355MINAS GERAIS
7
IMBarbosa Evandro Amorim256072115824BRA23992283SÃO PAULO
8
IMLimp Eduardo Thelio Da Silva20622100207BRA23822255SÃO PAULO
9
IMPerdomo Leandro1205109746ARG23722282ARGENTINA
10
FMSantiago Yago De Moura189862103877BRA23602285PERNAMBUCO
11
FMMartins Vinicius Tine177192112884BRA23292333PERNAMBUCO
12
FMMacedo Maximo Iack40172109972BRA23282252RIO GRANDE DO NORTE
13
FMBarreto filho Carlos Alberto201672109719BRA23242290RIO GRANDE DO NORTE
14
FMPinheiro Iung Alicio De O57502104350BRA23212290CEARÁ
15
FMDumont Sadi Glasser7922100231BRA23162217RIO DE JANEIRO
16
FMPereira Silvio Cunha8112100703BRA22982218SANTA CATARINA
17
FMCavalcanti Francisco De Assis2992100142BRA22922225PARAÍBA
18
FMDe Araujo Felipe Fernandes Vi30862117770BRA22692178RIO GRANDE DO NORTE
19
FMBrito Luismar17612100134BRA22472222AVULSO
20
Menna Barreto Felipe Kubiaki5192119757BRA22472208SANTA CATARINA
21
FMCunha Eduardo Arruda Da Gama2242100916BRA22422105RIO DE JANEIRO
22
Umetsubo Cesar Hidemitsu39602103400BRA22352205SANTA CATARINA
23
FMDos Santos Haroldo Cunha3272100460BRA22332225SANTA CATARINA
24
Bouwman Marcelo Wanderley5752106752BRA22222116PERNAMBUCO
25
FMAsfora Marco Antonio Hazin5882100282BRA22212127PERNAMBUCO
26
Costa Carlos Evanir293192111721BRA22172136RIO DE JANEIRO
27
Guimaraes Marcelo Cunha10792118068BRA22162081MARANHÃO
28
FMDe Andrade Roberto Luis Costa10512101521BRA21862085RIO GRANDE DO NORTE
29
Borges Wagner Da Silva8452100401BRA21852052MARANHÃO
30
Fernandes Filho Bergson Fragos335072128128BRA21472061MARANHÃO
31
Luz Edmundo Reis42102108763BRA21342076MARANHÃO
32
FMMaia Jose Eduardo Bastos O18402101076BRA21241995RIO DE JANEIRO
33
FMPinto Carlos Henrique Lopes02101378BRA21241052RIO GRANDE DO NORTE
34
Ribeiro Matheus Cavalcante336812131269BRA21212127CEARÁ
35
Oliveira Fernando Ventura345812128306BRA21131872RIO DE JANEIRO
36
De Souza Arthur Olintho02116200BRA20760PARAÍBA
37
FMDe Macedo Maximo Valerio Soar10532102307BRA20702024RIO GRANDE DO NORTE
38
Fiaes Mario Henrique Andrade268702108690BRA20692053BAHIA
39
Lutz Igor Oscar02110806BRA20660GOIÁS
40
Azevedo Junior Jose Ferreira324372127326BRA20591996ALAGOAS
41
WFMChang Suzana29462105985BRA20552054SANTA CATARINA
42
Ribeiro Pablyto Robert Baioco81652110652BRA20481951ESPÍRITO SANTO
43
Costa Fernando De Souza38042133725BRA20451966CEARÁ
44
De Paula Rafael Figueiredo297142125579BRA20412067GOIÁS
45
Rezende Guilherme Vilela78902128217BRA20392029GOIÁS
46
De Paula Guilherme Bueno3242105683BRA20322022GOIÁS
47
Dos Santos Tiago Augusto170592111896BRA20231985SÃO PAULO
48
Araujo Frota Rewbenio46492116227BRA19751896RIO GRANDE DO NORTE
49
Quaranta Neto Francisco372972142015BRA19671862RIO GRANDE DO NORTE
50
Borensztajn David26002106817BRA19511881RIO DE JANEIRO
51
Lemos Anderson Willian Pereir306632128004BRA19411802CEARÁ
52
De Macedo Alexandre Ricardo S22182103451BRA19201921RIO GRANDE DO NORTE
53
Azevedo Eduardo Jose E De18092106604BRA19091898PERNAMBUCO
54
Rapouso Ricardo Luis Borba02130939BRA18801909SANTA CATARINA
55
Dos Reis Virginia Lagrange Mo8412134730BRA18531871PARANÁ
56
Sousa Filho Aloisio Lopes De266952125226BRA18521860CEARÁ
57
Torres Eduardo Lisboa15972111756BRA18101864RIO DE JANEIRO
58
CMVescovi Katherine Lemos295072116804BRA17061987SÃO PAULO
59
Pastana Rafael Pedroni367362140756BRA16771804SÃO PAULO
60
Araujo Vitor Angelo Lima382282146169BRA16651787RIO GRANDE DO NORTE
61
De Albuquerque Junior Wellington7475BRA02098CEARÁ
62
Hyppolito Filho Archimedes Me10812114275BRA02060CEARÁ
63
Cunha Adriano De Jesus Silva177572121174BRA02040MARANHÃO
64
Lima Francisco Regis Silva Po2935BRA02039CEARÁ
65
Zimmermann Kleber Renato Pere889BRA01953SANTA CATARINA
66
Mateus Janete De Alcantara02120917BRA01888CEARÁ
67
Lemos Dawton Almino378852146797BRA01887CEARÁ
68
Freitas Marcos Antonio Da Cost261142134969BRA01880CEARÁ
69
Braga Paulo Fernando Lopes02131170BRA01863CEARÁ
70
Mateus Jerluce De Alcantara02128020BRA01834CEARÁ
71
Cunha Rafael Fernandes38537BRA01827RIO GRANDE DO NORTE
72
Da Silva Alexandre Mota25199BRA01809GOIÁS
73
Prisma Zenil Da Costa32553BRA01798PERNAMBUCO
74
Farias Jose Washington Leitao36444BRA01795CEARÁ
75
Baptista Andre Kemper02133938BRA01780RIO DE JANEIRO
76
Frota Milena Araujo35637BRA01778CEARÁ
77
Laroca Alvaro Ney292242108135BRA01605CEARÁ
78
Lobo Jessica Mara da Cruz38889BRA00CEARÁ
79
Viana Cristiano Braga02131315BRA00CEARÁ
80
de Oliveira Neto Pedro Evaristo0BRA00CEARÁ
81
de Paiva Iohanna Aragão0BRA00CEARÁ
82
do Nascimento Francisco Diego Almeida38960BRA00CEARÁ