Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 14:23:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
14. Krampusblitzturnier 2015 04.12.2015
Darrera actualització04.12.2015 22:03:44, Creador/Darrera càrrega: ASKÖ ESV ADMIRA VILLACH
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FideID
FED
Elo
Club/Ciutat
1
Frank Paul Dr.Di
1612565
AUT
2196
Esv Askoe Admira Villach
2
Frank Dieter DI.
1613642
AUT
2115
Esv Askoe Admira Villach
3
MK
Smole Albert
1604872
AUT
2061
Post-Sv Kärnten
4
MK
Sereinig Eduard
1605151
AUT
2044
Schachfreunde Villach
5
Putzi Albert
1634054
AUT
1956
Askoe Finkenstein
6
Achleitner Robert
1607758
AUT
1940
Schachfreunde Villach
7
Tarmann Johannes
1606760
AUT
1934
Schachfreunde Villach
8
Kornprat Manfred
1612093
AUT
1920
Post-Sv Kärnten
9
Enzi Gerald
1621890
AUT
1918
Schachfreunde Villach
10
Emberger Dietmar
1633805
AUT
1910
Moebel Zimmermann Hermagor
11
Tscheinig Gert
1606786
AUT
1898
Askoe Finkenstein
12
Bresch Manfred
1623150
AUT
1894
Esv Askoe Admira Villach
13
Heindl Matthias
1647857
AUT
1846
Askoe Finkenstein
14
Emberger Rene
1614274
AUT
1843
Moebel Zimmermann Hermagor
15
Boaretto Enrico
ITA
1828
Esv Askoe Admira Villach
16
Eder Robert
1633791
AUT
1817
Esv Askoe Admira Villach
17
Peierl Walter
1615459
AUT
1804
Post-Sv Kärnten
18
Ressmann Walter
1620932
AUT
1799
Esv Askoe Admira Villach
19
Hafner Bernhard
1605798
AUT
1792
Schachfreunde Villach
20
Dangl Christian
1618377
AUT
1766
Sv Treffen
21
Umfahrer Artur
1634127
AUT
1703
Esv Askoe Admira Villach
22
Guzikowski Pawel
1149571
POL
1683
Esv Askoe Admira Villach
23
Hasberger Walter
1610961
AUT
1681
Esv Askoe Admira Villach
24
Kummer Heinz
1610970
AUT
1668
Esv Askoe Admira Villach
25
Maderner Arnulf Mag.
1633970
AUT
1668
Sk Suetschach-Feistritz
26
Zeber Karl
1628771
AUT
1655
Sv Raika Rapid Feffernitz
27
Zoehrer Gregor
1628585
AUT
1654
Sv Raika Rapid Feffernitz
28
Loescher Helmut
1633694
AUT
1652
Sv Raika Rapid Feffernitz
29
Zoehrer Sarah
1617974
AUT
1607
Sv Raika Rapid Feffernitz
30
Kuss Erich
1622382
AUT
1495
Esv Askoe Admira Villach
31
Lippitsch Sandro
1623222
AUT
1477
Esv Askoe Admira Villach
32
Juritsch Franz
AUT
1426
Esv Askoe Admira Villach
33
Sereinig David
1635549
AUT
1297
Askoe Finkenstein
34
Ramsbacher David
1649647
AUT
1171
Moebel Zimmermann Hermagor
35
Gietler Matthias
AUT
875
Askoe Finkenstein
36
Liotta Marcel
1653423
AUT
867
Askoe Finkenstein
37
Hartoonian Vartkez
AUT
0
Esv Askoe Admira Villach
38
Obergriessnig Oliver
AUT
0
Esv Askoe Admira Villach
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Impressió