Turnirska baza Chess Resultsa

Primjedba: Velika i mala slova ne čine razliku

TurnirDirektor turnira Organizator(i) Glavni sudac Sudac
Stranica tournament end between ( yyyymmdd or yyyymm or yyyy ) and Vrsta turnira Razvrstaj prema Zemlja Pretraži
TurniroddoDirektor turniraOrganizator(i)Glavni sudacSudacKolondbkey
Svibanj 2010
1st Kandy Open International Rated Chess Champions2010/05/262010/05/31Mr. Rajeendra Kalugampitiya64 Squares International Chess AcademyMr. Erosh Jayasinghe (IA)Mr. Ruwantha Lakshan (FA), Mr. N.Amarakoon,Mr. N.Abeykoon, Miss. Buddhi Panagoda927534493
Atlase uz olimpiadi 20102010/05/252010/05/31Latvijas Šaha SavienībaIA Liga Ungure91134483
Campeonato Regional E. Escolar de Castilla La Manc2010/05/282010/05/31Francisco Ramon Nieto LopezDelegacion de Guadalajara y Federacion de Castilla La ManchaIA Andres Martinez CebrianIA Manuel Suarez Sedeño, NA Jose Mª Simon Ruiz61234566
Campeonato Regional E. Escolar de Castilla La Manc2010/05/282010/05/31Francisco Ramon Nieto LopezDelegacion Provincial de Guadalajara y Federacion de Castilla La ManchaIA Andres Martinez CebrianIA manuel Suarez Sedeño, NA Jose Mª Simon Ruiz61634567
Campeonato Regional E. Escolar de Castilla La Manc2010/05/282010/05/31Francisco Ramon Nieto LopezDelegacion de Guadalajara y Federacion de Castilla La ManchaIA Andres Martinez CebrianIA Manuel Suarez Sedeño, NA Jose Mª Simon Ruiz61234565
Campeonato Regional E. Escolar de Castilla La Manc2010/05/282010/05/31Francisco Ramon Nieto LopezDelegacion de Guadalajara y Federacion de Castilla La ManchaIA Andres Martinez CebrianIA Manuel Suarez Sedeño, NA Jose Mª Simon Ruiz61634564
Chess Every Where Festival Al-Ain Airport2010/05/312010/05/3152934670
Giải cờ nhanh Hà Nội mở rộng cúp báo Kim Đồng năm2010/05/292010/05/31Nguyễn Thành Trung95334252
Giải cờ nhanh Hà Nội mở rộng cúp báo Kim Đồng năm2010/05/292010/05/31Nguyễn Thành Trung97334257
Giải cờ nhanh Hà Nội mở rộng cúp báo Kim Đồng năm2010/05/292010/05/31Nguyễn Thành Trung94334258
Giải cờ nhanh Hà Nội mở rộng cúp báo Kim Đồng năm2010/05/292010/05/31Nguyễn Thành Trung92434259
Giải cờ nhanh Hà Nội mở rộng cúp báo Kim Đồng năm2010/05/292010/05/31Nguyễn Thành Trung9934260
GIAI CO TUONG NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO2010/05/282010/05/3174334557
GIAI CO TUONG NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO2010/05/282010/05/3173234559
GIAI CO TUONG NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO2010/05/282010/05/3173034561
GIAI CO TUONG NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO2010/05/282010/05/3174034518
GIAI CO TUONG NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO2010/05/282010/05/3173434558
GIAI CO TUONG NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO2010/05/282010/05/3172634560
GIAI CO TUONG NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO2010/05/282010/05/3172234562
GIAI CO TUONG NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO2010/05/282010/05/3173334556
Hraðskákmót Hellis 20102010/05/312010/05/31142934684
Meč za titulu seniorskog prvaka Hrvatske za 2009.:2010/05/282010/05/31Ervin Sindik IM, IOHrvatski Šahovski Savez & Zagrebački Šahovski SavezSinisa Rezek IASinisa Rezek IA4234389
Six Seasons International Chess Tournament for WIM2010/05/232010/05/31GM Niaz MurshedMd. Haroon Or Rashid I.A.Masudur Rahman Mallick14734401
Tam Dumansýz Hava Sahasý (Dünya Sigarasýzlýk Günü)2010/05/282010/05/31Önder Zafer FAZLAOrdu Satranç Ýl TemsilciliðiCevat ÖZTÜRKDursun EVCÝMEN52034597
11. Alois Schuh Gedenkturnier2010/05/302010/05/30Johann NussbaumerASK St. ValentinIS Margit Almert77929367
2 юниФинал А2010/05/302010/05/30Красимир БочевСКШ ВрацаNA Пламен Стефанов3434631
2 юниФинал Б2010/05/302010/05/30Красимир БочевСКШ ВрацаNA Пламен Стефанов3434630
2009-20010 İL YARIŞMALARI OSMANİYE(9-16 Takım)2010/03/142010/05/30Bekir PAKOSMANİYE İl TemsilciliğiÜnal KARAÇALIOĞLUCevdet ASLANGÖREN511534687
2009-20010 ORDU ÝL YARIÞMALARI(6-8 Takým)2010/03/142010/05/30Önder Zafer FAZLAOrdu Ýl TemsilciliðiNecmettin ÞAHÝNCevat ÖZTÜRK, Bahadýr Ensari HEKÝMOÐLU, Ahmet SOLGAN,59634641
2009-20010 ÝL YARIÞMALARI AYDIN(5 Takým)2010/03/142010/05/30Cengiz GÜLKAYAAydýn Ýl TemsilciliðiCengiz GÜLKAYACengiz GÜLKAYA105234993
2009-20010 ÝL YARIÞMALARI KASTAMONU(4 Takým)2010/03/142010/05/30Osman TOKKastamonu Ýl TemsilciliðiRafet TiryakiHasan Özdilek, Erdem Köseoðlu67434448
2009-2010 IL YARISMALARI (ISTANBUL)2010/03/142010/05/30Özgür AcarTSF Ýstanbul Ýl TemsilciliðiHasan ÜnlüAli Þahin515434627
2009-2010 Türkiye Kulüpler Satranç Þampiyonasý Bur2010/03/142010/05/30Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiHüsmen ALTINMustafa ERGEMÝCÝ513231326
2010 GAZİANTEP KULÜPLER SAMPİYONASI2010/03/142010/05/30FATİH ÖZDÖVERTSF GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİSERKAN YÜKSEKSADUN ŞEKER66334655
2010 KONYA ÝL YÖRE YARIÞMALARI2010/03/142010/05/30Alper KÖSE513834691
2010 KONYA ÝL YÖRE YARIÞMALARI2010/03/142010/05/30Alper KÖSE513834798
2nd SCS International Open Grand Master Chess Tour2010/05/222010/05/30Star Chess SchoolV Ravichandran I A (5001595)Vasudevan R R(5006260), Srivatsan R(5006260), Shenvi Nitin(25004387), Tapas Kumar Mohanty(25049313), Suresh Chandra Sahoo(25049321), Soundaramurthy D(25006614)1124934348
6º Torneio Gigante 20102010/05/302010/05/30Carlos CarneiroAX Bragança / CAMIRCarlos CarneiroPaulo Pedroso75234660
8th Patraikos Tournament2010/05/142010/05/30Terzis AndreasPatraikos SSAlexandrou Anastasios93934037
Campeonato Absoluto de Andalucia 2009-2010 | Ran2010/05/082010/05/30Daniel Escobar Dominguez FA2211351 (tramo 3)Guillermo Barranco FA22232664 (tramo 2)Desiree Navarro Mohedano; Enrique Pescador Canora; Francisco J. Ferrer Escudero86134667
Campeonato Absoluto de Andalucia 2009-2010 | Rang2010/05/082010/05/30Daniel Escobar Dominguez FA2211351 (tramo 3)Guillermo Barranco FA22232664 (tramo 2)Desiree Navarro Mohedano; Enrique Pescador Canora; Francisco J. Ferrer Escudero86134666
Campeonato Absoluto de Andalucia 2009-2010 | Rang2010/05/082010/05/30Daniel Escobar Dominguez FA2211351Guillermo Barranco Serrano FA2223266486134318
Campeonato de Asturias Femenino2010/05/092010/05/30Carlos Lueje BeltranFederacion de Ajedrez del Principado de AsturiasArturo Gonzalez PrunedaJose Ramon Artime Cuervo51133647
Campeonato de Canarias por equipo 20102010/05/262010/05/30José Carlos Martín RodríguezFederación Canaria de Ajedrez - José Carlos Martín Rodríguez (2278588)Jacinto Iglesias Domínguez (2283557)Jaime García de Haro (2286564)74634334
Çanakkale Yöresel Lig2010/03/142010/05/30Çanakkale Ýl TemsilciliðiÞenay DANIÞAN65234633
Chessweek-end no.1 Salonta, Romania2010/05/282010/05/30Szabo GavrilAJ SAH BIHORF.A. Rat Dan Ovidiu51634539
Distrital do Porto 2010 - Preliminar L - I Torneio2010/04/112010/05/30Manuel PintorAXP - Associação de Xadrez do Porto; Grupo de Xadrez do PortoAntónio José Valente91032540
Distrital do Porto 2010 - Preliminar N - III Torne2010/04/252010/05/30Manuel PintorAXP - Associação de Xadrez do Porto; GD Dias FerreiraVitorino Fereira61433305
EUSKADIKO XXIX. ESKOLARTEKO KIROL JOKOAK XXIX JUEG2010/05/292010/05/30Nikola Lococo CoboEusko Jaurlarintza - Gobierno VascoMiguel Angel Almansa MartinJose Manuel Villanueva Viton61634618
EUSKADIKO XXIX. ESKOLARTEKO KIROL JOKOAK XXIX JUEG2010/05/292010/05/30Nikola Lococo CoboEusko Jaurlarintza - Gobierno VascoMiguel Angel Almansa MartinJose Manuel Villanueva Viton51034619
FINAL DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D’EDAT2010/05/292010/05/30Joan Antoni Pérez RodríguezFederació Catalana d’EscacsDaniel Leiro Giralt58634452
FINAL DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D’EDAT2010/05/292010/05/30Joan Antoni Pérez RodríguezFederació Catalana d’EscacsDaniel Leiro Giralt58334453
FINAL DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D’EDAT2010/05/292010/05/30Joan Antoni Pérez RodríguezFederació Catalana d’EscacsDaniel Leiro Giralt57134454
FINAL DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D’EDAT2010/05/292010/05/30Joan Antoni Pérez RodríguezFederació Catalana d’EscacsDaniel Leiro Giralt55834455
GENÇLÝK VE SPOR ÝL MÜDÜRLÜÐÜ AÇIK (MALATYA)2010/05/292010/05/30CEMAL GÜRSEL TOYGENÇLÝK VE SPOR ÝL MÜDÜRLÜÐÜORHAN AÐCA5634647
GENÇLÝK VE SPOR ÝL MÜDÜRLÜÐÜ KÜÇÜKLER2010/05/292010/05/30CEMAL GÜRSEL TOYGENÇLÝK VE SPOR ÝL MÜDÜRLÜÐÜHASAN ÜNLÜ5734643
GENÇLÝK VE SPOR ÝL MÜDÜRLÜÐÜ YILDIZLAR (MALATYA)2010/05/292010/05/30CEMAL GÜRSEL TOYGENÇLÝK VE SPOR ÝL MÜDÜRLÜÐÜORHAN AÐCA51734646
II TORNEO MELINUX MELILLA primera2010/05/302010/05/30Jose F. Garcia AvilaFederacion Melillense de AjedrezJuan M. Cruz AbdouEstefania Garcia Gomez, Adolfo Alsina Lopez72739824
IV FESTIVAL DE XADREZ - AXAL 20102010/05/302010/05/30HERNANI PATROCINIOAXAL - ACADEMIA DE XADREZ DO ALGARVEHERNANI PATROCINIOPAULO XAVIER63834682
IV Torneo Infantil Montserrat2010/05/302010/05/30Santiago RibesClub Escacs MontserratManuel FernandezNestor Echeverria64134028
JELICA KUP 2010 ZA SAHISTKINJE2010/05/302010/05/30Sahovski klubovi DragacevaNA Vladica Andrejic31634661
Krajský přebor v bleskové hře jednotlivců 20102010/05/302010/05/30Bc. Václav VáclavíkŠachový svaz Plzeňského krajeBc. Václav VáclavíkVladimír Bouše113634629
KULUPLER TÜRKÝYE ÞAMPÝYONASI ÝL YÖRE SÝÝRT2010/03/142010/05/30MURAT VEYSÝ ÝLÇÝNGSGM-TSFNEZÝR UYRUNATA PESEN,ORHAN ÇELEBÝ,SAVAÞ AKKOYUN,ZEKÝ TUNCER DÖNMEZ67535213
KUMOVIJADA 20102010/05/302010/05/30Sahovski klubovi DragacevaIA Petar Katanic-Vujic92034662
LATE SHRI BABUKAKA SHIRGAONKAR FIDE RATING OPEN CH2010/05/232010/05/30CHINTAMANI LIMAYENBM SANGLIBHARAT CHOUGULE (f25014110) fide arbiterSUMUKH GAIKWAD (f5011779),DIPAK WICHAL (f25036050),R D PATIL (f25036068)1026234405
Liga Měst 2009/20105. Turnaj - Skupina "A"2010/05/302010/05/30Bohdan AdamčíkOS Rychvaldský šachový oddílJiří KoptaJiri Novák72434634
Meistaramót Skákskólans 20102010/05/282010/05/30Helgi ÓlafssonSkákskóli ÍslandsHelgi ÓlafssonStefán Bergsson73234575
Mezinárodní Mistrovství ČR v rapid šachu ZP2010/05/292010/05/30Zdeněk HorákTJ Moravia Násedlovice odd.ZPMariana Olšarová71434632
MGU-72010/05/292010/05/30Georgi Georgiev62634492
MGU-7 Blits2010/05/302010/05/30Georgi Georgiev72134665
Mistrovstvi Ceske republiky druzstev starsich zaku2010/05/292010/05/30Jiri CesenekSO TJ Sokol ZajeciceMiroslav HurtaJaroslav Hajek, Michail Korecek933234540
O 1. Dámu Detvy 20102010/05/292010/05/30Peter FialaŠK CVC Garde DetvaPeter Stehlík71434658
Open San Isidro 20102010/05/302010/05/30Derio Xake TaldeaMiguel Angel Almansa Martin85434663
Skakistikos Omilos Rodou "IPPOTIS"2010/05/092010/05/30Nikolaos VasilakisS.O.Rodou "IPPOTIS"Nikolaos VasilakisGeorgios Lampsas72834644
Skakistikos Omilos Rodou "IPPOTIS"2010/05/092010/05/30Nikolaos VasilakisS.O.Rodou "IPPOTIS"Nikolaos VasilakisGeorgios Lampsas72834645
SOMBORSKI CUGER - 20102010/05/302010/05/30SOMBORSKI OPŠTINSKI SAVEZ ŠAHOVSKIH KLUBOVAMilićević Dragan112233736
Thomson Open Championships 2010 (Gold)2010/05/292010/05/30Lim Boon-Seng Christopher72934672
Thomson Open Championships 2010 (Silver)2010/05/292010/05/30Lim Boon-Seng Christopher74334673
TORNEO RAMADAN 2011 PRIMERA JORNADA2010/05/302010/05/30Jose F. Garcia AvilaFederacion Melillense de AjedrezJose F. Diaz Sanchez73054189
TORNEO RAMADAN 2011 PRIMERA JORNADA2010/05/302010/05/30Jose F. Garcia AvilaFederacion Melillense de AjedrezJose F. Diaz Sanchez73054391
Turnaj 4clennych druzstiev 11. rocnikPovazske Podh2010/05/302010/05/30Ing. Peter BielikSK Povazske PodhradieIA Jaroslav BenákIng. Peter Bielik914830977
Turnaj dvojic nejmladsiho zactva v rapidsachuCopro2010/05/292010/05/30Jiri CesenekTJ Sokol ZajeciceMiroslav HurtaJaroslav Hajek, Michail Korecek95934542
VI OPEN CIUTAT DE SANT ADRIA2010/04/112010/05/30Carles Madurga SoleCE SANT ADRIARoger Rodriguez Font IADaniel Gomez Cortes86632492
VI Torneo Internacional de Utebo2010/05/302010/05/30Diego del ReyClub Ajedrez Utebo - San LambertoJesús García Valer97334250
VIII TORNEIO DE XADREZ DE CORROIOS2010/05/302010/05/30JOAO COUTINHOJUNTA FREGUESIA DE CORROIOS/C.M.SEIXALANTONIO COIMBRAJOSE CARVALHO79434735
18. Erich Schneider Cup2010/04/102010/05/29IS Gerhard HerndlSLV SalzburgIS Gerhard Herndl46934721
18. Erich Schneider CupHoffnungsbewerb2010/04/242010/05/29IS Gerhard HerndlSLV SalzburgIS Gerhard Herndl33034703
1996-1997 DOÐUMLU YILDIZLAR ÖZEL ÇAÐDAÞ ÝLKÖÐRETÝM2010/05/242010/05/29ÖZEL ÇAÐDAÞ ÝLKÖÐRETÝM74134595
1st PSC Chairman Harry Angping CupOPEN2010/05/282010/05/29IA Willie AbalosNCFP / PSCIA Willie AbalosIA Gene Poliarco915434549
1st PSC Chairman Harry Angping CupWOMEN2010/05/282010/05/29IA Willie AbalosNCFP / PSCIA Willie AbalosIA Gene Poliarco94934550
2 юниГрупа 12010/05/292010/05/29Красимир БочевСКШ ВрацаNA Пламен Стефанов3434600
2 юниГрупа 22010/05/292010/05/29Красимир БочевСКШ ВрацаNA Пламен Стефанов3434599
20. Burgenländischer ASVÖ Schach-Landescup 20102010/05/292010/05/29Galavics HermannASVÖ BurgenlandIA Fleischhacker Christian74734621
4. športsko natjecanje branitelja Domovinskog rata2010/05/292010/05/29Đuka KurelacUHBL-PTSP Grada Zagreba, ZBUDR ZagrebSiniša Režek IAMaroje Portada NA72134614
58th Tamilnadu State FIDE Rated Chess Championship2010/05/222010/05/29Illayaraja.MThiruvarur District Chess AssociationB.T.Sethuraman(5010292) FAR.K.Balagunashekaran(25018043) FA ,A.Ambrose Arokyaraj,M.Iravadham,J.Baskar1113834346
8.memorijal "Drago Mandić 2010. "2010/05/292010/05/29Mr. Mato OpačakŠK Posavac,RuščicaMr. Ivan Opačak,CCAMr. Petara Lovrić,CCA97734517
Abschluss-Blitzturnierzur 35. Mühlviertler Meister2010/05/292010/05/29RS Robert SpitzlUnion Bad LeonfeldenRS Robert Spitzl134934606
BayamonX U14002010/05/292010/05/29Juan DavilaOmar Aneses51234624
BayamonX U18002010/05/292010/05/29Juan DavilaOmar Aneses51434623
Brilliant Trophy All India Fide Rated Chess Tourna2010/05/262010/05/29Sri K.Kanna ReddyBrilliant Chess Academy, Hyderabad Dist., Chess Association, APCAA.Ramakrishna S.Subba Raju, J.Subrahmanyam,1022734523
Campeonato Autonomico Individual Veteranos 20102010/04/172010/05/29Ruben Cajo EstebanFederacion Aragonesa de AjedrezAsuncion Gracia LaguensJorge Argueso Pascual83832567
Campeonato Distrital do Porto por Equipas 2010 - F2010/05/012010/05/29Manuel PintorAXP - Associação de Xadrez do PortoManuel Pintor55733562
Campeonato Distrital por Equipas da 1ª Divisão - É2010/04/172010/05/29Direcção da AXLisboaAXLisboaAltino CostaVários dos Clubes64131644
Campeonatos Nacionais de Xadrez - Desporto Escolar2010/05/272010/05/29Jose Cavadas & Dinis FurtadoDesporto Escolar Aveiro/EstarrejaJose Cavadas & Dinis FurtadoVarios64234608
Campeonatos Nacionais de Xadrez - Desporto Escolar2010/05/272010/05/29Jose Cavadas & Dinis FurtadoDesporto Escolar Aveiro/EstarrejaJose Cavadas & Dinis FurtadoVarios95934532
Concursul de Sah rapid TROFEUL MEDIATOR SENIOR e2010/05/292010/05/29Eleonora MihaiClubul sportiv Mediator Giarmata ViiPartenie MihaiLaura Mihai94134610
Dragacevo 20102010/05/292010/05/29Sahovski klubovi DragacevaIA Nebojsa BaralicIA Branka Vujic-Katanic, IA Petar Katanic-Vujic, NA Zoran Ilic910434596
Finalni brzopotezni turnir ŠK Rijeka za svibanj 202010/05/292010/05/29Srđan ZelenikaChess Club RijekaBojan BirkTeo Trošelj153334601
GPX mladeze 2009/2010 polofinale vychodchlapci do2010/05/292010/05/29Mgr. Tatiana VolkovaCVC Domino KosiceJurcisin Imrich91034440
GPX mladeze 2009/2010 polofinale vychodchlapci do2010/05/292010/05/29Mgr. Tatiana VolkovaCVC Domino KosiceJurcisin Imrich91034444
GPX mladeze 2009/2010 polofinale vychodchlapci do2010/05/292010/05/29Mgr. Tatiana VolkovaCVC Domino KosiceJurcisin Imrich91034442
GPX mladeze 2009/2010 polofinale vychoddievcata d2010/05/292010/05/29Mgr. Tatiana VolkovaCVC Domino KosiceJurcisin Imrich91034435
GPX mladeze 2009/2010 polofinale vychoddievcata d2010/05/292010/05/29Mgr. Tatiana VolkovaCVC Domino KosiceJurcisin Imrich91034437
GPX mladeze 2009/2010 polofinale vychoddievcata d2010/05/292010/05/29Mgr. Tatiana VolkovaCVC Domino KosiceJurcisin Imrich7734436
I Copa Café Selecto 20102010/05/222010/05/29Ing. Martin Guevara CanoFenanicAF. Pablo Moraga62734387
I GRAN TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ DEL COLEGIO2010/05/292010/05/29DOCTOR LUCAS VALENCIACOLEGIO PERUANO FRANCES "JEAN HARZIC"PAZOS, MARCOOSCAR SALAS, MORALES72334648
I GRAN TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ DEL COLEGIO2010/05/292010/05/29DOCTOR LUCAS VALENCIACOLEGIO PERUANO FRANCES "JEAN HARZIC"OSCAR SALAS MORALESJOSEPH RODRIGUEZ72134649
I GRAN TORNEO INTERNACIONAL DE AJEDREZ DEL COLEGIO2010/05/292010/05/29DOCTOR LUCAS VALENCIACOLEGIO PERUANO FRANCES "JEAN HARZIC"OSCAR SALAS MORALESOSCAR SALAS7834650
I Torneo Pontexadrez. Categoría Sub 102010/05/292010/05/29Escola de Xadrez de PontevedraAlvaro Reinaldo (IA)77534462
I Torneo Pontexadrez. Categoría Sub 122010/05/292010/05/29Escola de Xadrez de PontevedraAlvaro Reinaldo (IA)79134463
I Torneo Pontexadrez. Categoría Sub 142010/05/292010/05/29Escola de Xadrez de PontevedraAlvaro Reinaldo (IA)74034464
I Torneo Pontexadrez. Categoría Sub 162010/05/292010/05/29Escola de Xadrez de PontevedraAlvaro Reinaldo (IA)72734465
I Torneo Pontexadrez. Categoría Sub 82010/05/292010/05/29Escola de Xadrez de PontevedraAlvaro Reinaldo (IA)79334461
II TORNEO DE PRIMAVERA - JUNTA MUNICIPAL DE VILLAV2010/05/292010/05/29José Fernández PardellasJUNTA MUNICIPAL DE VILLAVERDEJosé Luis Martín Vázquez5634602
II TORNEO DE PRIMAVERA - JUNTA MUNICIPAL DE VILLAV2010/05/292010/05/29José Fernández PardellasJUNTA MUNICIPAL DE VILLAVERDEJosé Luis Martín Vázquez51234536
II TORNEO DE PRIMAVERA - JUNTA MUNICIPAL DE VILLAV2010/05/292010/05/29José Fernández PardellasJUNTA MUNICIPAL DE VILLAVERDEJosé Luis Martín Vázquez5534607
II TORNEO DE PRIMAVERA - JUNTA MUNICIPAL DE VILLAV2010/05/292010/05/29José Fernández PardellasJUNTA MUNICIPAL DE VILLAVERDEJosé Luis Martín Vázquez6434605
II TORNEO DE PRIMAVERA - JUNTA MUNICIPAL DE VILLAV2010/05/292010/05/29José Fernández PardellasJunta Municipal de VillaverdeJosé Luis Martín Vázquez52134535
III Magistral Ciudad de Asunción - Copa Roggio - T2010/05/202010/05/29Ing. Oscar FrancoFederación Paraguaya de AjedrezAI Mauro AmaralIng. Julio C. Ingolotti91034054
III MAGISTRAL CIUDAD DE ASUNCION COPA ROGGIO2010/05/202010/05/29ING OSCAR FRANCOFEDERACION PARAGUAYA DE AJEDREZA.I MAURO AMARALA.I LEANDRO PLOTINSKY, A.I FRANCISCO OCHELLI, JULIO INGOLOTTI91034659
III Torneo Abierto Ciudad de Asunción - Copa Roggi2010/05/202010/05/29Ing. Oscar FrancoFederación Paraguaya de AjedrezAI Leandro PlotinskyCatalino Martínez93034251
IV. Király Kupa, KapuvárA-csoport (1995.01.01. utá2010/05/292010/05/29Kurcsics IstvánSzabó Zsolt FA91334551
IV. Király Kupa, KapuvárB-csoport (1995-2000)2010/05/292010/05/29Kurcsics IstvánSzabó Zsolt FA91634552
IV. Király Kupa, KapuvárC-csoport (2000-2002)2010/05/292010/05/29Kurcsics IstvánSzabó Zsolt FA92334569
IV. Király Kupa, KapuvárD-csoport (2002.01.01. utá2010/05/292010/05/29Kurcsics IstvánSzabó Zsolt FA91734572
IV. Király Kupa, KapuvárE-csoport (ovisok)2010/05/292010/05/29Kurcsics IstvánSzabó Zsolt FA91434573
JELICA KUP 20102010/05/292010/05/29Sahovski klubovi DragacevaIA Branka Vujic- KatanicNA Zoran Ilic103034671
Memorial Karla BartoseXVI. rocnik2010/05/292010/05/29Antonin SvetinskyTJ Dolni Nemci - sachovy oddilFrantisek Vrana99034591
Omladinsko prvenstvo Jagodine 20102010/05/292010/05/29Boban MilojevicSah klub''Kablovi''Milan Nikolicic, NAMilan Nikolic, NA71534571
OPEN ORLOVA 20102010/05/222010/05/29Jiri NovakSK Slavia Orlova - sachovy oddilIA Jaroslav KorinekJiri Kopta99530624
Pohar IBS Slovakia 20102010/05/292010/05/29Martin DobrotkaSachovy klub PrievidzaEduard Sokol96631879
PSC Chairman Harry Angping CupRapid Tournament (Ki2010/05/282010/05/29IA Willie AbalosNCFP / PSCIA Gene PoliarcoFA Lito Abril97834555
RAPIDES DE FESTA MAJOR SANTA EULALIA DE L'H2010/05/292010/05/29Jose Maria Garcia-CalvilloCCR AMICS DE SANTA EULALIAMiguel Fernandez-Diaz Mascort74334652
Schülerliga Süd, 6. Turnier, BRG Schloss Traunsee,2010/05/292010/05/2951234678
Schülerliga Süd, 6. Turnier, BRG Schloss Traunsee,2010/05/292010/05/2951434680
Semifinále Grand prix mládeže 2010 - oblasť západ,2010/05/292010/05/29Karel KlimešŠK Štefanov, ŠK OsuskéIng. Dušan HečkoRastislav Diviak, Tomáš Perička91034204
Semifinále Grand prix mládeže 2010 - oblasť západ,2010/05/292010/05/29Karel KlimešŠK Štefanov, ŠK OsuskéIng. Dušan HečkoRastislav Diviak, Tomáš Perička91034205
Semifinále Grand prix mládeže 2010 - oblasť západ,2010/05/292010/05/29Karel KlimešŠK Štefanov, ŠK OsuskéIng. Dušan HečkoRastislav Diviak, Tomáš Perička91034203
Semifinále Grand prix mládeže 2010 - oblasť západ,2010/05/292010/05/29Karel KlimešŠK Štefanov, ŠK OsuskéIng. Dušan HečkoRastislav Diviak, Tomáš Perička91034207
Semifinále Grand prix mládeže 2010 - oblasť západ,2010/05/292010/05/29Karel KlimešŠK Štefanov, ŠK OsuskéIng. Dušan HečkoRastislav Diviak, Tomáš Perička91034208
Semifinále Grand prix mládeže 2010 - oblasť západ,2010/05/292010/05/29Karel KlimešŠK Štefanov, ŠK OsuskéIng. Dušan HečkoRastislav Diviak, Tomáš Perička9934206
Torneo Social Vila-real 20102010/04/172010/05/29Alejandro PérezAlejandro Pérez - Paco MoránPaco Morán71635400
Trofeul Mediator BOBOC Ed -X a Aniversala2010/05/292010/05/29Eleonora MihaiClubul Sportiv Mediator Giarmata ViiMihai PartenieMihai Laura92534611
Trofeul Mediator editia X JUNIOR2010/05/292010/05/29Eleonora MihaiClubul Sportiv Mediator Giarmata ViiPartenie MihaiLaura Mihai96734612
Turnaj OSLOBODENIA 20102010/05/292010/05/29Ing. Peter PodjavorinskýŽŠK VrbovéJozef Chebeň94634620
Turnaj Majskij Endspiel 2010 - tříčlenná družstvaM2010/05/292010/05/29Andrej FozikošRuské velvyslanectví ve spolupráci s ŠK SmíchovKarel Vandas73034690
Turnaj rytierov Detskeho sachoveho kralovstva2.roc2010/05/292010/05/29Juraj IvanLiptovska sachova skolaKarol PekarJan Murin73034392
U162010/05/292010/05/2952734679
XIII CAMPEONATO DE RAPIDAS CE SANT ADRIA2010/05/292010/05/29Carles Madurga SoleCLUB ESCACS SANT ADRIARoger Rodriguez FontDaniel Gomez Cortes94234470
1ST MCCI KIDDIES CHESS TOURNAMENT2010/05/272010/05/28Yong BarbaMati Chess Club Inc., Hon. Thelma Z. Almario, LGU MatiYong BarbaKyzyl Kylle Yumague, Clint Nikko Morales, Mark Gil Dotillos, Julito Coronel53434758
35. Mühlviertler Meisterschaft im Turnierschach2010/04/092010/05/28RS Robert SpitzlUnion Bad LeonfeldenRS Robert Spitzl77231802
Campeonato Distrital de Equipas 2009-2010 AXSetuba2010/05/072010/05/28AXSetubalAXSetubalAXSetubal54839613
CHAMPION SHIP (12 th. SHADRAVAN TAFAZZOLI CUP)2010/05/282010/05/28MASHMOLI RSARI CHESS ASISTANTKHALLAGHI MMs.MOVAGHER - MOHAMMADI M95034522
Distrital do Porto 2010 - Preliminar J - II Tornei2010/04/092010/05/28Manuel PintorAXP - Associação de Xadrez do Porto; Grupo de Xadrez do PortoJoaquim Brandão de Pinho91032539
Ekipno brzopotezno prvenstvo moravicko - raskog ok2010/05/282010/05/28Vladan RabrenovicSahovski savez Moravicko - raskog okrugaIA Nebojsa BaralicIA Zoran Ilic143234664
Hohenemser Schnellschachserie 2010Kategorie Allgem2010/05/282010/05/28Reinhard KuntnerSK HohenemsMag. Stephan HoferMag. Stephan Hofer5834582
Hohenemser Schnellschachserie 2010Kategorie Meiste2010/05/282010/05/28Reinhard KuntnerSK HohenemsMag. Stephan HoferMag. Stephan Hofer5634580
Hohenemser Schnellschachserie 2010Katergorie Meist2010/05/282010/05/28Reinhard KuntnerSk HohenemsMag. Stephan HoferMag. Stephan Hofer5634581
HS Peter Rosegger Schachturnier 20102010/05/282010/05/28Dr. Gerd MitterSK Alpine Trofaiach71734554
III Memorijalni turnir ''ZIVAN MILOSEVIC''Paracin,2010/05/282010/05/28Momcili MilutinovicDKC - ParacinBoban Milojevic, FARadoje Marinkovic, NA & Vojislav Dinic, NA71734563
Junior-KM 2010Schack 08, Norrköping2010/05/282010/05/28Frans DahlstedtSchack 08Frans Dahlstedt5634568
SGCC - TCA Junior Chess Open 2010 Gold Section2010/05/282010/05/28Serangoon Gardens Country ClubFA Alberto Muniz (ESP)72634484
SGCC - TCA Junior Chess Open 2010 Silver Section2010/05/282010/05/28Serangoon Gardens Country ClubFA Alberto Muniz (ESP)721834485
АСЕНОВА КРЕПОСТ-22010/05/282010/05/28NM Nedelcho CherapinovАСЕНОВЕЦ-2006NM Dimitar Iliev FA75134594
Al-Ain Weekly Blitz Tournament27 May 20102010/05/272010/05/2772734529
Blitzturnier Ottakring Mai2010/05/272010/05/27Sk OttakringIS Margit Almert71434531
Brzopotezni turnir ŠK Rijeka za svibanj 2010 -42010/05/272010/05/27Srđan ZelenikaChess Club RijekaBojan Birk152634530
Oberndorfer Jugend-Schnellschachturnier 20102010/05/272010/05/27Josef EderSK Oberndorf/LaufenWunderl Eva51034742
Rapid Chess Tournament(Tehran Chess School U12 )2010/05/272010/05/27Hakimifard MohsenTehran Chess SchoolIA NajibFM Toomanian63834524
Šahovsko prvenstvo distrofičara Vojvodine2010/05/242010/05/27Georgije NikolićKrasoje Notaroš7834503
ŠAHOVSKO PRVENSTVO DISTROFIČARA VOJVODINE2010/05/242010/05/27Georgije NikolićKrasoje Notaroš71034504
SEVERNOBACKA LIGA 20102010/05/162010/05/27KOPANJA MIROSLAVSOMBORSKI OPSTINSKI SAVEZ SAHOVSKIH KLUBOVAMILADINOV MILANMILICEVIC DRAGAN1131938820
SK Cobenzl - Klubmeisterschaft 20102009/11/052010/05/27Harald EggenbergerSK Cobenzl71826852
Torneig Social "Primavera 2010"U. E. Cambrils2010/04/152010/05/27Manuel Tuduri JerezU. E. CambrilsAC Albert Baiges Navarro71633856
Torneo de la Mejor Ciudad de Las Americas al Estil2010/05/272010/05/27Jonathan BarretoInternational Chess CorporationOmar BrignoniJoel Roman5634622
Шопски празник2010/05/272010/05/27Velio KolevNM Dimitar Iliev FAjhgjghfjg91034593
ãDaneshjoyan Amoozeshkadehaye HamedanHamedan 89/3/2010/05/262010/05/26FarzaniHamedan University MofatehAlvandpoorHeidarian52041078
Arsakiada 20102010/05/262010/05/26Konstantinidis KonstantinosARSAKIA SCHOLIA PATRONAlexandrou Anastasios5934507
Campeonato de Xadrez da EBI Santa Maria - Final 202010/04/282010/05/26Luís CarvoeirasEBI Santa MariaDavid Barbosa5535201
Đội tuyển trẻ cờ vua Hà Nội năm 2010 - Giải đấu2010/05/222010/05/26Nguyễn Thành Trung63334177
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2673434323
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2673334325
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2672534327
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2673534319
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2675134321
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2673434324
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2672834326
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2671934328
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2672434320
GIAI CO VUA NANG KHIEU TP.HO CHI MINH 2010 - CO TI2010/05/242010/05/2673534322
Lebanese Chess Federation2010/05/142010/05/26chihade abou nemriLebanese Chess FederationAl Jindi HassanHolishian Elie91436660
Lebanese Chess Federation2010/05/142010/05/26Al Jindi HassanLebanese Chess FederationAl Jindi HassanHolishian Elie91436696
Loko Praha rapid 26.5.20092010/05/262010/05/26Vladimir Kucera51734521
Otvoreni izlučni pojedinačni turnir u šahu za inva2010/05/262010/05/26Športski savez invalida Brodsko-posavske županijeIvica Kolakovski,NAMato Opačak,NA5634509
Panamericano de Ajedrez Sub 20 Absoluto 20102010/05/202010/05/26Ing. Alfonso Naranjo A.Fecodaz - Liga Vallecaucana de AjedrezAI.Luis Eduardo Hernandez FierroAF. Enrique Morales Zorrilla, Carlos Armando Beltran, Alberto Rodriguez93334294
Panamericano de Ajedrez Sub 20 Femenino 20102010/05/202010/05/26Ing. Alfonso Naranjo A.Fecodaz - Liga Vallecaucana de AjedrezAI.Luis Eduardo Hernandez FierroAF. Enrique Morales Zorrilla, Ciceron Arias, Alejandro Mateus92534293
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ2010/05/262010/05/26ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΪΤΑΝΑΡΟΣΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝΘΑΝΑΣΗΣ ΤΡΥΠΑΣ72734466
Felix Cup 2010 XXV. Edition2010/05/212010/05/25Rat Dan OvidiuDSJ Bihor + AJSah Bihor in parteneriat cu SC Turism Felix SAIA Fleisz IoanFA Rat Dan Ovidiu; Szel Alexandru711233105
GXA FINAL INTERNO 2009-20102010/05/042010/05/25Rui MarquesGXAlekhinaPaulo CorreiaGabriel Sousa71633583
Krajský přebor v rapis šachu družstev 20102010/05/252010/05/25ŠSPK - Košutka PlzeňBc. Václav Václavík52533385
mazadarn champion2010/05/252010/05/25sari chess115434434
Österreichische MeisterschaftenBurschen U122010/05/222010/05/25FM Erich Gigerl und Rampler EvelynÖsterreichischer Schachbund - LVB BurgenlandRS Franz KraßnitzerRS Mag. Manfred Bauer72034004
Österreichische MeisterschaftenBurschen U142010/05/222010/05/25FM Erich Gigerl und Rampler EvelynÖsterreichischer Schachbund - LVB BurgenlandRS Franz KraßnitzerRS Mag. Manfred Bauer72234006
Österreichische MeisterschaftenMädchen U122010/05/222010/05/25FM Erich Gigerl und Rampler EvelynÖsterreichischer Schachbund - LVB BurgenlandRS Franz KraßnitzerRS Mag. Manfred Bauer71634005
Österreichische MeisterschaftenMädchen U142010/05/222010/05/25FM Erich Gigerl und Rampler EvelynÖsterreichischer Schachbund - LVB BurgenlandRS Franz KraßnitzerRS Mag. Manfred Bauer71434007
2010 NATIONAL JUNIORSMEN2010/05/202010/05/24IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto98034287
2010 NATIONAL JUNIORSWOMEN2010/05/202010/05/24IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto92934286
4 Всеукраїнські юнацькі ігри з шахів2010/05/212010/05/24Жук В.М.Міністерство України у справах сімї, молоді та спортуМА Антонова Р.М. /Київ/МА Товчига О.Г. /Київ/76430526
4. Salzkammergut Schachopen 2010(A-Turnier)2010/05/212010/05/24RS Daniel LiebSK Bad IschlRS Daniel Lieb54130363
4. Salzkammergut Schachopen 2010(B-Turnier unter E2010/05/212010/05/24RS Daniel LiebSK Bad IschlRS Daniel Lieb53430364
4. Salzkammergut Schachopen 2010(C-Turnier unter E2010/05/212010/05/24RS Daniel LiebSK Bad IschlRS Daniel Lieb52430365
4.Pfingst-Open in Celerina2010/05/222010/05/24Toni PaganiniSchach EngadinIA Beat RuegseggerFA Roland Harth53030414
A_Activo_MasInfantil Elite Masculino2010/05/242010/05/24ING Orlando RuizClub SICOOPWEBAF Francisco MontañaAN Fernando Jimenez5534587
A_Blitz_MasInfantil Elite Masculino2010/05/242010/05/24ING Orlando RuizClub SICOOPWEBAF Francisco MontañaAN Fernando Jimenez10534458
A_Clasico_MasInfantil Elite Masculino2010/05/242010/05/24ING Orlando RuizClub SICOOPWEBAF Francisco MontañaAN Fernando Jimenez3434588
B_Activo_FemMenores Elite Femenino2010/05/242010/05/24ING Orlando RuizClub SICOOPWEBAF Francisco MontañaAN Fernando Jimenez3434583
B_Activo_MasMenores Elite Masculino2010/05/242010/05/24ING Orlando RuizClub SICOOPWEBAF Francisco MontañaAN Fernando Jimenez6334585
B_Blitz_FemMenores Elite Femenino2010/05/242010/05/24ING Orlando RuizClub SICOOPWEBAF Francisco MontañaAN Fernando Jimenez6434460
B_Blitz_MasMenores Elite Masculino2010/05/242010/05/24ING Orlando RuizClub SICOOPWEBAF Francisco MontañaAN Fernando Jimenez6334459
B_Clasico_FemMenores Elite Femenino2010/05/242010/05/24ING Orlando RuizClub SICOOPWEBAF Francisco MontañaAN Fernando Jimenez3434584
B_Clasico_MasMenores Elite Masculino2010/05/242010/05/24ING Orlando RuizClub SICOOPWEBAF Francisco MontañaAN Fernando Jimenez3334586
Damen-4-Länderkampf 20102010/05/222010/05/24Günter AlmerOberösterreichischer Schachlandesverband DamenfeferatFA Günter32533439
FIDE Grand-Prix09-24 May 2010, Astrakhan2010/05/102010/05/24FIDEGasanov Faig, IA (FIDE ID: 13405152)Krjukov, Mikhail, IA (FIDE ID: 4141016)131434457
Korcsoportos Rapid Sakkbajnokság 2010.U10 csapat2010/05/232010/05/24Fazekas György67434223
Korcsoportos Rapid Sakkbajnokság 2010.U14 csapat2010/05/232010/05/24Fazekas György68634224
Korcsoportos Rapid Sakkbajnokság 2010.U18 csapat2010/05/232010/05/24Fazekas György65334225
Serbian Cup 20102010/05/182010/05/24Chess Federation of SerbiaMihajlo Savic, IABozidar Petrovic, IA; Boban Milojevic, FA710534227
US Championship 2010 - Championship Quad2010/05/222010/05/24Tony RichChess Club and Scholastic Center of St. LouisCarol JareckiFranc Guadalupe3434310
19 MAYIS ATATÜRK VE GENÇLİK KUPASI_KÜÇÜKLER2010/05/222010/05/23CEMALETTİN YURDAKULGSİM& SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİCEMALETTİN YURDAKUL66134423
Aberto do Brasil de Recife2010/05/212010/05/23Carlos CapivaraCarlos CapivaraCarlos Alexandre de Lima64835069
CAMPEONATO DE CHILE FEMENINO 20102010/05/202010/05/23LUIS ALMARZAFUNDACION CHILENA DE AJEDREZAI. LORENGINIS BERTIHANSEL AMARO72834431
Campeonato de San Pascual - Festes de Vila-realTor2010/05/232010/05/23Alfredo Romero Saura / Alejandro Pérez MartínezClub d'escacs Vila-real / Alfredo Romero SauraJosé Miguel Pérez GarcíaAgustín Baeza García66434175
Campeonato de San Pascual - Festes de Vila-realTor2010/05/232010/05/23Alfredo Romero Saura / Alejandro Pérez MartínezClub d'escacs Vila-real / Alfredo Romero SauraAlejandro Pérez MartínezJonathan Rubio Pardo64334174
Campeonato Insular Femenino de Gran Canaria 20102010/05/212010/05/23Rodríguez López, ManuelFederación Insular de Gran Canaria / C.A. GrandamaIA Arranz Martín, Pablo A. (ID 22218734)51832978
Copa Convivencia Escolar por Equipos 2.0102010/05/232010/05/23José Cañete LópezDelegación Granadina de AjedrezJulio Ferrer PulidoFrancisco Jiménez Melguizo63634429
Copa Delegación Guillermo Barranco por equipos 2.02010/05/232010/05/23José Cañete LópezDelegación Granadina de AjedrezJulio Ferrer PulidoFrancisco Jiménez Melguizo63634491
DERIK'S CHESS SCHOOL- SUMMER SPECIAL FISCHER RAPID2010/05/232010/05/23DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOL MANGALORE CAMPUSPRASANNA RAOSUMA SHETTY51534388
FINALE KUPA REPUBLIKE HRVATSKE ZA ŠAHISTE2010/05/192010/05/23Željko KiseljakHrvatski šahovski savezIA Nenad DorićFA Robert Dabo-Peranić, NA Ivan Hamer615434262
Görme Engelliler Spor Federasyonu Türkiye Satranç2010/05/212010/05/23Özcan KESKÝNGörme Engelliler Spor FederasyonuÝsmail ÇALIÞKANMustafa ERGEMÝCÝ, Özgür ÖZBOSTALAR, Kemal SAVAÞ, Mehmet KAHRAMAN, Emrah DEMÝRTAÞ51834396
II TORNEIO DE SEMI-RÁPIDAS 2 ESTAÇÕES2010/05/232010/05/23JOSÉ HENRIQUESMUNICIPIO DA LOURINHÃCARLOS BAPTISTA51734432
IVIS 6-2010Sofia 22-23.05.20102010/05/222010/05/23IVIS Plus chess clubYordan Stoynov FA71934365
IX Campeonaro de Partidas Rápidas Eivissa-Formente2010/05/222010/05/23Justino Quero ForeroDelegacion de Ajedrez de Eivissa y FormenteraAntonio Pita Ribas82334372
Kanizsa Kupa - Magyar Női Bajnokság2010-Hungarian2010/05/152010/05/23Magyar Sakkszövetség - Hungarian Chess FederationBartos, Ferenc FAMarti, Gyorgy IA; Czingler, Sandor IA91034041
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U10 fi2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György95533606
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U10 lá2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György92133605
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U12 fi2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György95533722
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U12 lá2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György92933607
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U14 fi2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György94633608
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U14 lá2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György91333604
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U16 fi2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György93233720
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U16 lá2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György91133901
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U18 fi2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György91933950
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U18 lá2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György7733903
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U8 fiú2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György92933721
Korcsoportos Egyéni Rapid Sakkbajnokság 2010U8 lán2010/05/222010/05/23Korpics ZsoltMSSZ, Haladás VSE, Zrínyi DSKFazekas György10633719
Liga Insular por Equipos - 2ª División2010/01/162010/05/23Federación Insular de Ajedrez de TenerifeJesús Rodríguez Patiño1518430311
MEMORÝAL BAYRAM ANNABERDÝEV SATRANÇ TURNUVASI2010/05/232010/05/23HAYRETTÝN NAZÝKANTAKYA SATRANÇ KULÜBÜKEMAL NURLUFEVZÝYE PEHLÝVAN76434394
MGU-62010/05/222010/05/23NM Dimitar Iliev FA61434281
MGU-6 Blits2010/05/232010/05/23Georgi Georgiev91034475
OPEN Karlovy Vary 20102010/05/192010/05/23Ing. Tomáš LorencŠK Karlovy VaryIng. Josef VagenknechtIng. Věra Lorencová77333778
OPEN Ruzomberok 13.rocnik2010/05/212010/05/23Zelnicky MarekSK RuzomberokMurin Bohuslav713034311
Prvenstvo Primorsko-goranske županije do 13 godina2010/05/222010/05/23Ognjen MarkovićŠK CresBojan Purić72234427
Prvenstvo Primorsko-goranske županije do 13 godina2010/05/222010/05/23Ognjen MarkovićŠK CresBojan Purić7734428
ŠSPK - Krajský přebor jednotlivců v rapid šachu 202010/05/232010/05/23Mgr. Pelikán VladimírŠachový svaz Plzeňského krajeKejhová Lenka73034407
TIBOR 2010 Sub 102010/05/232010/05/23Miguel Angel Martinez ParamoC.D.A. TrebejosRosa Velasco31634424
TIBOR 2010 Sub 122010/05/232010/05/23Miguel Angel Martinez ParamoC.D.A. TrebejosRosa Velasco31634425
Torneo "Apertura 2010" Club de Ajedrez La Florida2010/04/112010/05/23Club de Ajedrez La FloridaAI Claudio Tossi92933601
TORNEO ESTUDIANTIL RÁPIDO DEL DRDUnder 102010/05/222010/05/23Franklin LantiguaDEPARTAMENTO DE RECREACIÓN Y DEPORTESFA Edgar Murray OrtizFA Cristobal Vega, IA Carlos Ortiz7734418
TORNEO ESTUDIANTIL RÁPIDO DEL DRDUnder 122010/05/222010/05/23Franklin LantiguaDEPARTAMENTO DE RECREACIÓN Y DEPORTESFA Edgar Murray OrtizFA Cristobal Vega, IA Carlos Ortiz71534420
TORNEO ESTUDIANTIL RÁPIDO DEL DRDUnder 142010/05/222010/05/23Franklin LantiguaDEPARTAMENTO DE RECREACIÓN Y DEPORTESFA Edgar Murray OrtizFA Cristobal Vega, IA Carlos Ortiz5934419
TORNEO ESTUDIANTIL RÁPIDO DEL DRDUnder 162010/05/222010/05/23Franklin LantiguaDEPARTAMENTO DE RECREACIÓN Y DEPORTESFA Edgar Murray OrtizFA Cristobal Vega, IA Carlos Ortiz, Roberto Romero5534417
TORNEO ESTUDIANTIL RÁPIDO DEL DRDUnder 182010/05/222010/05/23Franklin LantiguaDEPARTAMENTO DE RECREACIÓN Y DEPORTESFA Edgar Murray OrtizFA Cristobal Vega, IA Carlos Ortiz, Abnel Ayala71234416
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Türkiye2010/05/212010/05/23Özcan KESKÝNTürkiye Görme Engelliler Spor FederasyonuÝsmail ÇALIÞKANMustafa ERGEMÝCÝ, Özgür ÖZBOSTANLAR, Kemal SAVAÞ, Mehmet KAHRAMAN,Emrah DEMÝRTAÞ712734433
US Championship 2010 - Swiss2010/05/142010/05/23Tony RichChess Club and Scholastic Center of St. LouisCarol JareckiFranc Guadalupe92433718
Vårturneringen 20102010/05/222010/05/23Bo BoströmÅlands Schackklubb rf.Peter CarlstenBo Boström Torolf Jansson96334441
Vårturneringen 20102010/05/222010/05/23Bo BoströmÅlands Schackklubb rf.Bo Boström Torolf Jansson96334395
Week-end sahist satmarean nr.7 - open copii 12 ani2010/05/212010/05/23IO Muntean CiprianCS Vointa Satu MareIA Chirila Radu-Catalin111234315
Week-end sahist satmarean nr.7 - open general2010/05/212010/05/23IO Muntean CiprianCS Vointa Satu MareIA Chirila Radu-Catalin71834313
Western Provincial National Schools under 15 Boys2010/05/212010/05/23Mr. UpaliWestern Province Education MinistryMr. Shamine De Moraes57334399
Western Provincial National Schools under 15 Girls2010/05/212010/05/23Mr. UpaliWestern Province Education MinistryMr. GL Wijesuriya510234398
Western Provincial National Schools under 19 Boys2010/05/212010/05/23Mr. UpaliWestern Province Education MinistryMr. Luxman Wijesuriya54934393
Western Provincial National Schools under 19 Girls2010/05/212010/05/23Mr. UpaliWestern Province Education MinistryMr. Shamine De Moraes511134397
XIV Memorial Cel PM Francisco Alves2010/05/212010/05/23Cel PM RR Edmar Ferreira MonteFederação Cearense de XadrezFernando Alves LessaAntonio Jose da Silva Bezerra53134481
XIV Open Café Comercial de Ajedrez Activo2010/05/222010/05/23Pablo Gargiulo MartínClub Ajedrez Cafe Comercial(AI) Luis Blasco De La Cruz (ID=2219107)Sandra Fidalgo / Fco.Javier Poseu / (ANP) Dam Peinador810032245
XXII Abierto Escolar Peón de Oro. SUB102010/05/222010/05/23Roi ReinaldoEscuela Internacional de Ajedrez Kasparov-MarcoteRoi Reinaldo93534339
XXII Abierto Escolar Peón de Oro. SUB122010/05/222010/05/23Roi ReinaldoEscuela Internacional de Ajedrez Kasparov-MarcoteRoi Reinaldo95934340
XXII Abierto Escolar Peón de Oro. SUB142010/05/222010/05/23Roi ReinaldoEscuela Internacional de Ajedrez Kasparov-MarcoteRoi Reinaldo93234341
XXII Abierto Escolar Peón de Oro. SUB162010/05/222010/05/23Roi ReinaldoEscuela Internacional de Ajedrez Kasparov-MarcoteRoi Reinaldo93334342
XXII Abierto Escolar Peón de Oro. SUB202010/05/222010/05/23Roi ReinaldoEscuela Internacional de Ajedrez Kasparov-MarcoteRoi Reinaldo93334343
XXII Abierto Escolar Peón de Oro. SUB82010/05/222010/05/23Roi ReinaldoEscuela Internacional de Ajedrez Kasparov-MarcoteRoi Reinaldo93534338
XXV Campeonato Regional Absoluto Individual Abier2010/04/112010/05/23Federación de Ajedrez de la Región de MurciaJosé Francisco Muñoz López86832605
XXVI CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS2010/05/152010/05/23JOSEP GARCIA I RIERAFEDERACIO CATALANA D'ESCACSJAUME BOSCH ROMAYSALVADOR CARRANZA FAURE95733900
13. Memorijalni sahovski turnir "Kapija"2010/05/222010/05/22SK Tusanj TuzlaFA Semsudin CengicFA Sefko Hamzic, FA Boris Budimir95934368
148. turnaj "Habeas Corpus Cup 2009/10" Velká cen2010/05/222010/05/22Přibylová RůženaŠachová akademieŠimeček Al.IngVeselský Jan192034469
2010 ÇORUM GENÇLÝK HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI10 YAÞ2010/05/202010/05/22HÜSEYÝN KARAKUÞGSÝM - ÝL TEMSÝLCÝLÝÐÝÝDRÝS YAMANSEMA BÜYÜKBAÞ72734351
2-ри турнир "акад. Боянов"2010/05/222010/05/22Милена СтефановаТехнологика, ФМИNA Пламен Стефанов72534355
30 Copa Santi 20102010/04/102010/05/22IA HERMIDA, Marcelo MarianoHuergo, Juan Jose74235564
4. Salzkammergut Schachopen 2010(Blitzturnier)2010/05/222010/05/22RS Daniel LiebSK Bad IschlRS Daniel Lieb92034366
Caissa Open 20102010/05/222010/05/22Jan FramberkOS Liběhrad a Caissa ÚholičkyJaroslav BenákJiří Krejnický, Miloslav Vanka910834302
Campeonato Nacional de Ajedrez Femenino 20102010/05/082010/05/22Ing. Jean Pierre Chamorro FloresFenanicAF. Pablo MoragaAF. Gerardo Avellan71133859
Campeonato Regional Ajedrez Rápido Castilla La Man2010/05/222010/05/22Damián García NietoClub Ajedrez de El Bonillo y Federación de Ajedrez de Castilla La ManchaIA Andrés Martínez CebriánIA Manuel Suárez Sedeño73534390
Campionat Individual Absolut de Catalunya 20102010/05/152010/05/22Pere Reginaldo HuixFederació Catalana d'Escacs i Societat Coral Colon SabadellJosep Mª Salvans Riba (A.I.)Josep Mª Benitez Delgado (A.I.)81633758
Chladek & Tintera Open 1. ročník mezinárodního šac2010/05/152010/05/22Jiří PetružálekAVE-KONTAKT s.r.o.Petr Laušman99833951
GIẢI VĐ CỜ VUA CHỚP NHOÁNG - ĐẠI HỘI TDTT TOÀN QUỐ2010/05/212010/05/22Nguyễn Thị HươngĐặng Tất ThắngPhùng Lê Quang138134279
GIẢI VĐ CỜ VUA CHỚP NHOÁNG - ĐẠI HỘI TDTT TOÀN QUỐ2010/05/212010/05/22Nguyễn Thị HươngTC.TDTT - So VHTTDL TP.HCMĐặng Tất ThắngPhùng Lê Quang137134280
GP Zlínského kraje - H+D102010/05/222010/05/22Přemysl PrachařTJ BojkovicePavel Růčka73434299
GP Zlínského kraje - H+D122010/05/222010/05/22Přemysl PrachařTJ BojkovicePavel Růčka72934300
GP Zlínského kraje - H+D142010/05/222010/05/22Přemysl PrachařTJ BojkovicePavel Růčka72434301
I TORNEIG TANCAT FEMENI DE LA SOCIETAT CORAL COLON2010/05/142010/05/22Pere Reginaldo HuixSocietat Coral ColonCristina Pérez Pinazo (FA)91033979
I Torneo de Ajedrez colegio público Camón Aznar2010/05/222010/05/22Fernando RemiroAPA Colegio Camon AznarLuis MimbelaMiguel Angel Mimbela73034241
I TORNEO HOTEL TRYP MELILLA PUERTO2010/05/222010/05/22Jose F. Garcia AvilaFederacion Melillense de AjedrezJuan M. Cruz AbdouEstefania Garcia Gomez, Pilar Garcia Reguera73334426
Iran National Senior (+50) Championship2010/05/182010/05/22Mr. Maddahi HarandiQom Chess Association on behalf of IRI Chess FederationFA Lajevardizadeh (12503240)Haghgooyan Mahdi, Mowlavi Mohammad72334247
Iran National Senior (+60) Championship2010/05/182010/05/22Mr. Maddahi HarandiQom Chess Association on behalf of IRI Chess FederationFA Lajevardizadeh (12503240)Abbasi Hossein, Nikbakht Hassan72134246
Jarní turnajKategorie dorostenci2010/05/222010/05/22Kalužný JiříDDM Chomutov a Sokol ÚdliceKreissl ČestmírBoledovič Ján71034186
Jarní turnajKategorie mladší žáci2010/05/222010/05/22Kalužný JiříDDM Chomutov a Sokol ÚdliceKreissl ČestmírBoledovič Ján76134187
Jarní turnajKategorie starší žáci2010/05/222010/05/22Kalužný JiříDDM Chomutov a Sokol ÚdliceKreissl ČestmírBoledovič Ján73734370
KP rapid 2010kategorie do 8 a do 10 let2010/05/222010/05/22Romana ZemanováIvan Kopal112134354
KP rapidkategorie do 12, 14 a 16 let2000/52/22010/05/22Romana ZemanováIvan Kopal92334353
Memoriál Alfreda Rochlitza2010/05/222010/05/22ŠO TJ Slávia PU, MPC a. p. Prešov, Škola plus, s.r.o., Daniel RochlitzMiroslav Kovácik62434381
Memorial Alfreda Rochlitza - B turnaj2010/05/222010/05/22ŠO TJ Slávia Prešov, MPC a.p. Prešov, Škola plus, s.r.o., Daniel RochlitzMiroslav Kovácik63034382
Memoriál Ing. Josefa Vozáka2010/05/222010/05/22Vozák JaromírSkaličkaOlšarová MarianaŠimáček Pavel, Vozák Jaromír914434445
Memoriál Ivana Jankovce1.ročník2010/05/222010/05/22Jiří KoptaSK Slavia Orlová - š.o.Jiří KoptaJaroslav Kořínek114034273
Prvenstvo grada Zagrebadjecaci do 11 godina2010/05/152010/05/22Vlasta Macek WIMZagrebacki šahovski savezSiniša Režek IAIvan Petracic NA, Maroje Portada NA, Damir Obad CCA7734072
SEMINARIO SWISS MANAGER2010/05/152010/05/223811840 JORGE AGUIIRE GUERRA72236037
Smíchovský soudek 2010Turnaj čtyřčlenných družstev2010/05/222010/05/22Josef ČermákŠK SmíchovMichal Koreček, Karel Vandas, MUDr. Pavel Pavelka1310634391
V FESTIVAL DE XADREZ DA LOURINHÃ - TORNEIO ABERTO2010/05/222010/05/22JOSÉ HENRIQUESCÂMARA MUNICIPAL DA LOURINHÃCARLOS DE OLIVEIRA DIAS64931774
Velká Polom RAPID OPEN 20102010/05/222010/05/22Ing. Radim HolečekTJ Velká PolomPavel Byma ml.94434373
Vyškovská rošáda 2010 ATurnaj špuntů2010/05/222010/05/22Jan SlepánekDDM VyškovRadka Slepánková71334362
Vyškovská rošáda 2010 BU122010/05/222010/05/22Jan SlepánekDDM VyškovRadka Slepánková75734360
Vyškovská rošáda 2010 CU182010/05/222010/05/22Jan SlepánekDDM VyškovRadka Slepánková71834361
XII Open Internacional de Ajedrez "Ciudad de Legan2010/05/222010/05/22Antonio Pérez TraperoClub de Ajedrez LeganésAI Eugenio Leal BarriosAN José A. Ortiz Landeira - AA Emilio J. Cuevas Briz87633368
XIII TORNEO INTER-ESCOLAR SUB-14 "AYUNTAMIENTO DE2010/05/222010/05/22Lukas Iruretagoiena710734098
XIII TORNEO INTER-ESCOLAR SUB-16/18 "AYUNTAMIENTO2010/05/222010/05/22Lukas Iruretagoiena78534159
XIII TORNEO INTER-ESCOLAR SUB-8 "AYUNTAMIENTO DE P2010/05/222010/05/22Andrés Renilla76834147
XV TORNEO SUPER GAMBITO2010/05/222010/05/22OSCAR SALAS MORALESCLUB PEON DE REYANTONIO APAZA RIOS7734386
XXVI SELL GAMES – TARTU STUDENT GAMESChess, May 212010/05/212010/05/22FA Marek KolkFA Hendrik Olde92934244
ΝΕΑΝΙΚΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΗΡ2010/01/142010/05/22ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΝΙΚΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ91529455
19 Mayıs Turnuvası B Grubu 12/17 yaş grubu2010/05/172010/05/21Naci Erdem7734332
19 Mayıs TurnuvasıA Grubu 10 yaş ve altı2010/05/172010/05/21Naci Erdem53134331
2010 ÇORUM GENÇLÝK HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI15 YAÞ2010/05/202010/05/21HÜSEYÝN KARAKUÞGSÝM - ÝL TEMSÝLCÝLÝÐÝÝDRÝS YAMANGÖNÜL GÖKCEK51034350
4. Wunsiedel Open 20102010/05/212010/05/21Ludwig ZierJürgen LenzVerena Zier71635366
I Torneio de Xadrez da Assejern2010/05/212010/05/21Ricardo Rosenélio Soares PeixotoASSEJERNFA Maximo Igor Macedo5634349
II Campeonato Regional de Évora para Jovenssub-8 a2010/05/102010/05/21MI Luís Santos (fpx nº 41)Associação Distrital de Xadrez de Beja e Grupo Desportivo DianaMI Luís Santos (fpx nº 41)Fernando Carapau (fpx nº 8500)71636759
Lazensky pohar 2010Uzavreny turnaj na zapocet na F2010/01/082010/05/21Ing. Josef ObrsalTJ Glaverbel Czech TepliceZdenek Okrouhlik151628637
Memoriál Miloša HebelkuMajstrovstvo Bratislavy v b2010/05/212010/05/21Eduard LabárBŠZOndrej MarkoOndrej Danada133834337
Nacional de Veteranos - Desempate 2009-20102010/05/172010/05/21Fernando GouveiaFPXAltino CostaAltino costa3333761
Pratelske utkani Sokol Vranovice - Lokomotiva Brno2010/05/212010/05/21Pavel StastnySK Lokomotiva BrnoMiroslav Hurta61634375
Turnir kadeta i juniora osnovnih školapovodom "Dan2010/03/262010/05/21Ranko LivicUŠR "Veteran 91", Klub VDDR i ŠK "Hrvatski branitelj 90-96"Siniša Režek IAMaroje Portada NA72532029
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΗΡΑΚ2010/01/182010/05/21ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΝΙΚΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ91634845
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΗΡΑΚ2010/01/182010/05/21ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΛΕΖΕΛΗΣΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΝΙΚΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ91639902
3º Torneio do IV Circuito de Xadrez de Vila Franca2010/05/032010/05/20Altino CostaGXPeões de AlvercaAltino Costa (FA)Altino Costa (FA)71533510
4th Iranian Super League Chess Championship (Women2010/05/202010/05/20IA Eskandari FereydoonI.R.Iran Chess FederationFA Mahdipour Reza96039091
4th Iranian Super League Chess Championship (Women2010/05/202010/05/20IA Eskandari FereydoonI.R.Iran Chess FederationPairings by FA Mahdipour Reza96034282
7.DEKRON - Cup 2010 - Gruppe C2010/04/292010/05/20Werner PolleyDekronMag.WalderMag.Walder7734263
9th Iranian Super League Chess Championship (Men)A2010/05/202010/05/20IA Eskandari FereydoonI.R.Iran Chess FederationPairings by FA Reza Mahdipour74834283
9th Iranian Super League Chess Championship (Men)A2010/05/202010/05/20IA Eskandari FereydoonI.R.Iran Chess FederationFA Mahdipour Reza74839093
9th Iranian Super League Chess Championship (Men)A2010/05/202010/05/20IA Eskandari FereydoonI.R.Iran Chess FederationFA Mahdipour Reza74839095
9th Iranian Super League Chess Championship (Men)A2010/05/202010/05/20IA Eskandari FereydoonI.R.Iran Chess FederationFA Mahdipour Reza74839090
Brzopotezni turnir ŠK Rijeka za svibanj 2010 -32010/05/202010/05/20Srđan ZelenikaChess Club RijekaBojan Birk153434296
Championship of Ukraine among Club's Teams2010/05/132010/05/20Zhuk, Vitaly /UKR/Ukrainian Chess FederationIA Tovchyga, Oleg /UKR/119034451
Chess Every Where Festival (Al-Ain Musem)20 May 202010/05/202010/05/2052234304
Gençlik Haftasý Satranç TurnuvasýGenel Kategori2010/05/152010/05/20Önder Zafer FAZLAOrdu Satranç Ýl TemsilcisiNecmettin ÞAHÝNCevat ÖZTÜRK, Bahadýr Ensari HEKÝMOÐLU81534297
Hietzinger A-Turnier 20102010/03/252010/05/20Karl BerghuberSK HietzingKarl BerghuberDr. Peter Linnert, Peter Mayer71432104
LATE SOU MEENATAI SHIRGAONKAR WOMENS FIDE RATING T2010/05/142010/05/20CINTAMANI LIMAYENUTAN BUDHHIBAL MANDAL SANGLIBHARAT CHOUGULEDIPAK WICHAL ,CHAITANYA GOGTE97634034
Oddilovy prebor Durasu 20102010/02/062010/05/20Ladislav PalovskySK Duras BVK Kralovo-PoleLadislav Palovsky10530120
Open Hradec Králové 2010 - bleskový turnaj1. roční2010/05/202010/05/20Jiří PetružálekAVE-Kontakt s.r.o.Petr Laušman72233953
Open Hradec Králové 2010 - V.I.P. turnaj1. ročník2010/05/202010/05/20Jiří PetružálekAVE-Kontakt s.r.o.Petr Laušman7833954
Rapid Chess Tournament(Tehran Chess School U10)2010/05/202010/05/20Hakimifard MohsenTehran Chess SchoolIA NajibFM Toomanian62934292
SK Cobenzl - Pfingstturnier 20102010/05/202010/05/20SK Cobenzl63834357
ÜMRANİYE GENÇLİK TURNUVASI2010/05/192010/05/20HASAN ÜNLÜHASAN ÜNLÜ52846097
1st KACC International FIDE Rating Chess Tourname2010/05/142010/05/19King Anand Chess ClubRavichandran V IASoundaramurthy D FA, Nadaradjane S, Geethaa N S, Srirenga Nachiar R, Ilan Kumar V, Devanai V R, Suchitra S, Soumathy R, Saravanan A1046534040
2010 NATIONAL AGE GROUPBOYS 10 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto72334134
2010 NATIONAL AGE GROUPBOYS 12 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto73034132
2010 NATIONAL AGE GROUPBOYS 14 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto93834128
2010 NATIONAL AGE GROUPBOYS 16 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto92934122
2010 NATIONAL AGE GROUPBOYS 20 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto94134121
2010 NATIONAL AGE GROUPBOYS 8 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto72334135
2010 NATIONAL AGE GROUPGIRLS 10 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto71534138
2010 NATIONAL AGE GROUPGIRLS 12 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto72134139
2010 NATIONAL AGE GROUPGIRLS 14 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto72134140
2010 NATIONAL AGE GROUPGIRLS 16 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto71534141
2010 NATIONAL AGE GROUPGIRLS 20 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto71234142
2010 NATIONAL AGE GROUPGIRLS 8 UNDER2010/05/152010/05/19IA Willie AbalosNCFPFA James Infiesto5634137
34. Gleisdorfer Blitz-Schach-Stadtmeisterschaft2010/05/192010/05/19Claus SchwarzRbEJ GleisdorfFranz Amtmann92334329
80th Yerevan Ch. Final2010/05/112010/05/19IA ASHOT VARDAPETYANYEREVAN CHESS FEDERATIONNA ANDRANIK ABRAHAMYANNA DEVI VARDAZARYAN92433902
ARMENIAN WOMEN`S CHAMPIONSHIP. Semifinal2010/05/112010/05/19IO HRACHIK TAVADYANARMENIAN CHESS FEDERATIONFA ERNA KHALAFYANIA JULETA NAHATAKYAN93733904
Bulgarian individual championship senjors Sofia 132010/05/132010/05/19BUL chess federationYordan Stoynov FAVasil Iliev92733999
Đội tuyển trẻ cờ vua Hà Nội năm 2010 - Giải đấu2010/05/152010/05/19Nguyễn Thành Trung63533898
GIẢI VĐ CỜ VUA NHANH - ĐẠI HỘI TDTT TOÀN QUỐC LẦN2010/05/172010/05/19Nguyễn Thị HươngTC.TDTT - So VHTTDL TP.HCMĐặng Tất ThắngPhùng Lê Quang117934079
GIẢI VĐ CỜ VUA NHANH - ĐẠI HỘI TDTT TOÀN QUỐC LẦN2010/05/172010/05/19Nguyễn Thị HươngTC.TDTT - So VHTTDL TP.HCMĐặng Tất ThắngPhùng Lê Quang117134080
ISD-ILKBAHAR SATRANC TURNUVASI2010/05/162010/05/19Rýza ÖNEYÝstanbul Satranç Kulübü Derneði-Ýstanbul Ýl TemsilciliðiAli ÞAHÝN53534145
Pøebor ?ákù 2009-20102010/05/192010/05/19TJ Jiskra Litomy?l111234439
Torneio Internacional Feminino TAÇA CUCA SA2010/05/132010/05/19Dr. Carmo MontenegroFederação Angolana de XadrezVitorino FerreiraAbílio Ribeiro e Francisco Andrade71234046
Torneio Internacional Taça CUCA SA2010/05/132010/05/19Dr. Carmo MontenegroFederação Angolana de XadrezVitorino FerreiraAbílio Ribeiro e Francisco Andrade93334047
V Torneig Obert Internacional d'Escacs Cafès Tupin2010/03/172010/05/19Joan Franquet i EscrivàTres PeonsDaniel Leiro i Giralt911231631
Софийски университет "Яйцето-4"2010/05/192010/05/19проф. дин ИВАН ИЛЧЕВ ДИМИТРОВBulgarian Chess FederationNM Dimitar Iliev FANA Kristijan Laskarov74934278
Commonwealth Chess Championships-20102010/05/102010/05/18Bharat Singh ChauhanDelhi Chess AssociationRathinam Anatharam IAShenvi Nitin FA (25004387 ), Vasanth B H FA (25006606), R.R. Vasudevan FA (5006260), Sunil Kumar FA (5077966 ), Amit Sharma (5080878),1131133848
Državno prvenstvo Školskih športskih klubova 2009/2010/05/182010/05/18Eduard PiacunHrvatski školski športski savezIA Eduard PiacunBojan Birk, Srđan Smiljanić52434274
Državno prvenstvo Školskih športskih klubova 2009/2010/05/182010/05/18Eduard PiacunHrvatski školski športski savezIA Eduard PiacunBojan Birk, Srđan Smiljanić52934267
II International Grandmasters' Tournament the Lubl2010/05/092010/05/18Tadeusz SobieszekLubelski Zwiazek Szachowy/LUBLINIA Zbigniew PydaIA Tadeusz Poplawski, NA Michal Miroslaw91032260
II Torneo de Ajedrez Blizt -Ajedrez en el Tablero-2010/05/182010/05/18Roque Rodríguez de La GuardiaRoque Rodíguez de La GuardiaJosé Eulogio Rodríguez PérezAlejandro José Rodríguez Govea61434248
Memoriál M. Wankata_B_-klubový přebor ŠK Smíchov j2010/04/062010/05/18Krásný AntonínŠK Smíchov PrahaVeselský Jan7834214
34. Gleisdorfer Stadtmeisterschaft2010/04/062010/05/17Wolfgang KraxnerRbEJ Gleisdorf1/2 Stunde Kontumaz-ZeitSchiedsgericht: Alois Gutmann, Johannes Hatzl, Martin Knoll74431801
Campeonato Sudamericano Sub 20 Absoluto2010/05/112010/05/17Lic. Ronald ZarzaFederación Paraguaya de AjedrezAI Mauro AmaralCatalino Martínez - José Pérez Ferloni91933926
colégio dinis de melo2010/05/172010/05/17céline e catarinacéline lagoa e catarina pedrosa52735150
DEPARTAMENTAL MAYORES ABSOLUTO VALLE 20102010/05/142010/05/17Ing.Alfonso Naranjo A.Liga Vallecaucana de AjedrezAF. Enrique Morales ZorrillaCiceron Arias85034048
DEPARTAMENTAL MAYORES FEMENINO VALLE 20102010/05/142010/05/17Ing.Alfonso Naranjo A.Liga Vallecaucana de AjedrezAF. Enrique Morales ZorrillaCiceron Arias81434052
Distrital do Porto 2010 - Preliminar C - V Torneio2010/04/122010/05/17Manuel PintorAXP - Associação de Xadrez do Porto; Moto Clube do PortoAfonso Duarte61232196
Festival Sudamericano Sub 20 Femenino2010/05/112010/05/17Lic. Ronald ZarzaFederación Paraguaya de AjedrezAI Mauro AmaralAI Francisco Ochelli - Julio C. Ingolotti - Vivian Heinrichs91433927
Segundo Torneo Departamental Aguadas2010/05/152010/05/17Edwin Fernando PerezLiga Caldense de AjedrezA.N. Felix Antonio CorreaA.N.E.P. Nelson Barco acuña73534242
Selectivo Deptal de Mayores ABSOLUTO Boyacá 20102010/05/152010/05/17Dr. Carlos Arturo FonsecaLiga de Ajedrez de BoyacaAI. Jose Jesus Calle64734016
Selectivo Deptal de Mayores FEMENINO Boyacá 20102010/05/152010/05/17Dr. Carlos Arturo FonsecaLiga de Ajedrez de BoyacaAI. Jose Jesus Calle4834017
Torneo Distrital Open IRT Mayores Absoluto 20102010/05/142010/05/17Jaime PardoLiga de Ajedrez de BogotaAF Francisco Montana 4400712AN Fernando Jimnez75734038
Torneo Distrital Open IRT Mayores Femenino 20102010/05/142010/05/17Jaime PardoLiga de Ajedrez de BogotaAF Francisco Montana 4400712AN Fernando Jimnez71234039
10.Memorijalni ekipni turnir"SALE I BOGA''Glozane,2010/05/162010/05/16Slavisa LazarevicSK"Mladost" i MZ GlozaneBoban Milojevic, FA77233854
17. Schachopen Ratten 2010A-Turnier2010/05/132010/05/16Harald GöslbauerSchachklub RattenIS Margit AlmertIS Kaweh Kristof55229320
17. Schachopen Ratten 2010B-Turnier2010/05/132010/05/16Harald GöslbauerSchachklub RattenIS Margit AlmertIS Kaweh Kristof55629391
17. Schachopen Ratten 2010C-Turnier2010/05/132010/05/16Harald GöslbauerSchachklub RattenIS Margit AlmertIS Kaweh Kristof56729392
17. Schachopen Ratten 2010D-Turnier2010/05/132010/05/16Harald GöslbauerSchachklub RattenIS Margit AlmertIS Kaweh Kristof54929393
19 MAYIS GENÇLÝK HAFTASI - GENÇLER2010/05/142010/05/16G.S.Ý.M. - T.S.F. Yalova Ýl TemsilciliðiRecep KARAÇM. Deniz GÜRSOY61536250
19 MAYIS SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER1999-2000-20012010/05/152010/05/16HALÝT AKÇAYTSF UÞAK TEMSÝLCÝLÝÐÝHALÝT AKÇAYHALÝL COÞAR, AHMET CEYLAN,YUSUF OREL,BÜNYAMÝN AYDIN65034125
19 MAYIS SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR1996-1997-19982010/05/152010/05/16HALÝT AKÇAYTSF UÞAK TEMSÝLCÝLÝÐÝHALÝT AKÇAYHALÝL COÞAR, AZÝZ TOKAT, RÜÞTÜ BALABAN51834118
19è. TORNEIG LLAMPEC FESTES DE SANT MATIES 2010 -2010/05/162010/05/16Escacs MontblancAN Gumersind Maseras Rozas91033874
2nd-Sadaf Cup Open chess Tournament for womenBanda2010/05/132010/05/16Hormozgan Chess AssociationNA Hossini sakineh5834012
4. Internationales Wunsiedel Schachfestival 2010Am2010/05/132010/05/16Klaus SteffanStadt Wunsiedel in Zusammenarbeit mit Familie Zier und Klaus SteffanVerena ZierKlaus Steffan und Sabine Zier75050290
4. Internationales Wunsiedel Schachfestival 2010Me2010/05/132010/05/16Klaus SteffanStadt Wunsiedel in Zusammenarbeit mit Familie Zier und Klaus SteffanVerena ZierKlaus Steffan und Sabine Zier77550289
6. GELENEKSEL DALAMA YÖRÜK ALİ EFE SATRANÇ TURNUVA2010/05/162010/05/16YUSUF YAZARGSİM-SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ-DALAMA İÖO-DALAMA BELEDİYESİYUSUF YAZARCENGİZ GÜLKAYA52434178
6.MEMORIJALNI MEĐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR "PETAR Ž2010/05/162010/05/16gosp. Miroslav ŽajaZAVIČAJNO DRUŠTVO "ARŽANO" - SPLITVladimir Cvetnić, IADenis Brulić, županijski98834161
8. Stockerauer Schach-OpenA-Turnier2010/05/132010/05/16RS Mag. Christian KindSchachverein StockerauRS Mag. Christian KindlRS Mag. Christian Kindl52430619
8. Stockerauer Schach-OpenB-Turnier2010/05/132010/05/16RS Mag. Christian KindSchachverein StockerauRS Mag. Christian KindlRS Mag. Christian Kindl53630620
8. Stockerauer Schach-OpenC-Turnier2010/05/132010/05/16RS Mag. Christian KindSchachverein StockerauRS Mag. Christian KindlRS Mag. Christian Kindl53030621
Campeonato de Ajedrez Juvenil 2010 Puerto Rico2010/05/142010/05/16Juan DávilaEdwin G. DelgadoJuan Davila5834172
CAMPEONATO DE CASTILLA Y LEÓN POR EQUIPOS 20102010/05/152010/05/16PEDRO ANTONIO GALAN HERNANDEZEQUIGOMA CASA SOCIAL CATOLICAROSA VELASCO PALMERO (AI)JUAN CARLOS GACIA RODRIGUEZ (AU)67134176
CAMPEONATO PROVINCIAL DE CIUDAD REAL DE ABSOLUTO,2010/04/112010/05/16Luis Espinosa AyllonDelegacion Provincial de Ajedrez de Ciudad RealFA Gonzalez Valero, Jose Antonio64232616
CAMPEONATO PROVINCIAL FEMENINO DE VALENCIANASábado2010/05/152010/05/16Club Deportivo Alaquas y Federación de Ajedrez de la Comunidad Valenciana5533726
CAMPIONAT DE BALEARS ESCOLAR 20102010/05/132010/05/16Justino Quero ForeroAntonio Pita RibasJose Planells Roig64033961
Campionatul Cluburilor Sportive Scolare - baieti2010/05/142010/05/16Cornel PascalauCSS 1 TimisoaraIA Chirila Radu-CatalinCraciun Paula91634022
Campionatul Cluburilor Sportive Scolare - fete2010/05/142010/05/16Corneliu PascalauCSS 1 TmisoaraIA Chirila Radu-CatalinCraciun Paula91034020
Concursul de Sah CUPA BOBOC Timisoara Ed a I a2010/05/142010/05/16Pascalau CorneliuCss1 TimisoaraChirila RaduPartenie Mihai91034067
DERIK'S CHESS SCHOOL- ABOVE 11 SUMMER SLAM CHESS2010/05/162010/05/16DERIC PINTOPRASANNA RAOSABITHA, SUMA SHETTY4734219
DERIK'S CHESS SCHOOL- SUMMER SLAM CHESS TOURNAMENT2010/05/162010/05/16DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOLPRASANNA RAOSABITHA, SUMA SHETTY63134218
DERIK'S CHESS SCHOOL- UNDER 11 SUMMER SLAM CHESS2010/05/162010/05/16DERICDERIK'S CHESS SCHOOLPRASANNASABITHA, SUMA51534220
DERIK'S CHESS SCHOOL- UNDER 7 SUMMER SLAM CHESS2010/05/162010/05/16DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOLPRASANNA RAOSABITHA, SUMA SHETTY51234222
DERIK'S CHESS SCHOOL- UNDER 9 SUMMER SLAM CHESS2010/05/162010/05/16DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOLPRASANNA RAOSABITHA, SUMA SHETTY5834221
ERV Open - otevřený turnaj v rapid šachu1. ročník2010/05/162010/05/16Jiří PetružálekAVE-KONTAKT s.r.o.Petr Laušman73633952
Finálový turnaj PDŠS kategorie HD102010/05/152010/05/16Adolf Krušina7834062
Finálový turnaj PDŠS kategorie HD122010/05/152010/05/16ŠK SvitavyAdolf Krušina7834063
Finálový turnaj PDŠS kategorie HD142010/05/152010/05/16ŠK SvitavyAdolf Krušina7834064
Finálový turnaj PDŠS kategorie HD162010/05/152010/05/16ŠK SvitavyAdolf Krušina7834065
GAZÝANTEP GENCLÝK HAFTASI SATRANC TURNUVASI 16 YAS2010/05/152010/05/16ÖMERCAN DAÝGAZÝANTEP BÜYÜKÞEHÝR BELEDÝYESÝ- ZÝRVE ÜNÝVERSÝTESÝHACI AHMET KOCASÜLEYMAN ASARKAYA62634011
GAZÝANTEP GENCLÝK HAFTASI SATRANC TURNUVASI 16 YAS2010/05/152010/05/16ÖMERCAN DAÝGAZÝANTEP BÜYÜKÞEHÝR BELEDÝYESÝ- ZÝRVE ÜNÝVERSÝTESÝHACI AHMET KOCANECMETTÝN AKKOÇ , VEYSEL GÜNEÞ610834010
GAZÝANTEP GENCLÝK HAFTASI SATRANC TURNUVASI ACIK2010/05/152010/05/16ÖMERCAN DAÝGAZÝANTEP BÜYÜKÞEHÝR BELEDÝYESÝ- ZÝRVE ÜNÝVERSÝTESÝHACI AHMET KOCAYAÞAR ÞAHAN63334009
GEBZE BELEDÝYESÝ ÝLKÖÐRETÝM I KADEMESATRANÇ TURNUV2010/05/152010/05/16GEBZE BELEDÝYESÝMETÝN HATÝPOÐLUMUSTAFA DOÐAN, HALÝL HATÝPOÐLU,NURGÝN HATÝPOÐLU72734345
Gençlik Haftasý Satranç TurnuvasýYýldýz Erkekler K2010/05/152010/05/16Önder Zafer FAZLAOrdu Satranç Ýl TemsilcisiNecmettin ÞAHÝNDursun EVCÝMEN62834149
II Torneo de Ajedrez Torrero La Paz (Sub 10)2010/05/162010/05/16German BerbegalC. A. Sainz de VarandaRuben Cajo Esteban72439307
II Torneo de Ajedrez Torrero La Paz (Sub 8)2010/05/162010/05/16German BerbegalC. A. Sainz de VarandaRuben Cajo74239308
II Torneo de Ajedrez Torrero La Paz 2010 Sub 122010/05/162010/05/16German BerbegalC. A. Sainz de VarandaRuben Cajo Esteban72439306
II Torneo de Ajedrez Torrero-La Paz (Adultos)2010/05/162010/05/16German BerbegalC. A. Sainz de VarandaRuben Cajo Esteban73339305
III TORNEO INTERESCOLAR DE AJEDREZ 20102010/05/162010/05/16ALEJANDRO PERALTILLACLUB UNION AREQUIPAOSCAR SALAS MORALES52134169
Iran's BoysStudent National Chess Team final Selec2010/05/092010/05/16FA Roshanak RoshantabariN.U.S.F.I.R.IRANIA Kaveh HonariIA N.Kananazar-P.Honari-R.Ghaderi-P.Safavi111134226
Iran's Girls Student National Chess Team final Sel2010/05/092010/05/16FA Roshanak RoshantabariN.U.S.F.I.R.IRANIA Kaveh HonariP.Honari-L.Majidian-K.Hashemzadeh-H.Rostami111234162
IV Torneig d'Escacs Actius Vila de Canovelles 20102010/05/162010/05/16Daniel Flores MunozClub d'Escacs CanovellesCristina Perez Pinazo (FA)Yan Jordan Tanco (AC)84234094
Jogos do Seixal 20102010/05/162010/05/16João CoutinhoCTXadrez CMSeixalJose HenriqueJose Henrique53334163
Kärntner Aktiv Cup 20102010/05/162010/05/16SK Feistritz PaternionKärntner SchachverbandFA Tscheinig GertRS Tscharnuter Hannes917534153
Lithuanian youth chess (rapid) shampionship B82010/05/152010/05/16LCFIA Sidabras JonasIA Paliulionis Raimondas, Bitinas Zigmas95533887
Lithuanian youth chess (rapid) shampionship BG 102010/05/152010/05/16LCFIA Sidabras JonasIA Paliulionis Raimondas, Narmontas Raimondas97733889
Lithuanian youth chess (rapid) shampionship BG 122010/05/152010/05/16LCFIA Sidabras JonasIA Paliulionis Raimondas, Kalvaitis Sigitas94433890
Lithuanian youth chess (rapid) shampionship BG 142010/05/152010/05/16LCFIA Sidabras JonasIA Paliulionis Raimondas, Gembutas Vytautas94233891
Lithuanian youth chess (rapid) shampionship BG 162010/05/152010/05/16LCFIA Sidabras JonasIA Paliulionis Raimondas, IA Plunge Gintautas92833892
Lithuanian youth chess (rapid) shampionship BG 182010/05/152010/05/16LCFIA Sidabras JonasIA Paliulionis Raimondas, IA Plunge Gintautas92133893
Lithuanian youth chess (rapid) shampionship G82010/05/152010/05/16LCFIA Sidabras JonasIA Paliulionis Raimondas, Petuchovskij Edgar91733888
memoriál Jána KAVULIČA2010/05/162010/05/16SABOL PeterMARGECANY oškFENĎA Zdenek93034152
Memoriál Vratislava Hory 20102. ročník mezinárodní2010/05/152010/05/16Milan MrkusŠK Boršice, ŠK Staré MěstoStanislav Volčík ml.916532641
Memorijal arh Malise Milenkovica 20102010/05/162010/05/16Milan MilenkovicRestoran Sveti DjordjeIA Petar Katanic-VujicIA Milivoje Milivojevic99834249
Mistrovství České republiky železničářů v šachu p2010/05/142010/05/16Jesse Gersenson93233986
National Chess Open2010/05/142010/05/16wwwwwwwwww92434112
Otevrene MCR dívek do 8 let2010/05/152010/05/16Kocur MartinSSCR, Beskydska sachova skola, SVC KlicIng. Petr ZarubaIng. Pavel Benco, Surma Antonin91832735
Prvenstvo grada Zagrebadjecaci do 13 godina2010/05/152010/05/16Vlasta Macek WIMZagrebacki šahovski savezSiniša Režek IAIvan Petracic NA, Maroje Portada NA, Damir Obad CCA61034073
Prvenstvo grada Zagrebadjecaci do 15 godina2010/05/152010/05/16Vlasta Macek WIMZagrebacki šahovski savezSiniša Režek IAIvan Petracic NA, Maroje Portada NA, Damir Obad CCA61334074
Prvenstvo grada Zagrebadjecaci do 9 godina2010/05/152010/05/16Vlasta Macek WIMZagrebacki šahovski savezSiniša Režek IAIvan Petracic NA, Maroje Portada NA, Damir Obad CCA7734071
Prvenstvo grada Zagrebadjevojcice do 11 godina2010/05/152010/05/16Vlasta Macek WIMZagrebacki šahovski savezSiniša Režek IAIvan Petracic NA, Maroje Portada NA, Damir Obad CCA5534076
Prvenstvo grada Zagrebadjevojcice do 13 godina2010/05/152010/05/16Vlasta Macek WIMZagrebacki šahovski savezSiniša Režek IAIvan Petracic NA, Maroje Portada NA, Damir Obad CCA6434077
Prvenstvo grada Zagrebadjevojcice do 15 godina2010/05/152010/05/16Vlasta Macek WIMZagrebacki šahovski savezSiniša Režek IAIvan Petracic NA, Maroje Portada NA, Damir Obad CCA6434078
Prvenstvo grada Zagrebadjevojcice do 9 godina2010/05/152010/05/16Vlasta Macek WIMZagrebacki šahovski savezSiniša Režek IAIvan Petracic NA, Maroje Portada NA, Damir Obad CCA6334075
Prvenstvo Primorsko-goranske županije - kadeti do2010/05/152010/05/16Šahovski savez Primorsko-goranske županijeBojan BirkTeo Trošelj, Dean Monjac71934069
Prvenstvo Primorsko-goranske županije - kadeti do2010/05/152010/05/16Šahovski savez Primorsko-goranske županijeBojan BirkTeo Trošelj, Dean Monjac72534070
Prvenstvo Primorsko-goranske županije - kadetkinje2010/05/152010/05/16Šahovski savez Primorsko-goranske županijeBojan BirkTeo Trošelj, Dean Monjac7834082
Prvenstvo Primorsko-goranske županije - kadetkinje2010/05/152010/05/16Šahovski savez Primorsko-goranske županijeBojan BirkTeo Trošelj, Dean Monjac5534083
Sri Lanka National Chess Championship 2010 CETRAC2010/05/062010/05/16Chess Federation of Sri LankaTissera Thiwanka IA131433748
Stockholm Elo Challenge 20102010/05/122010/05/16IA Jonas SandbomStockholms Chess FederationIA Jonas SandbomRebecka Geijer Michaeli, Rune Ljungberg, Per Brodén97233974
Středočeský krajský přebor žákovských družstev 2012010/05/162010/05/16Pavel BukKM SŠS, Sokol BuštěhradJan Paukert35734182
Talent 2009/2010 6. turnaj serie TALENT2010/05/162010/05/16Roman KralikCVC Liptovsky Mikulas, Liptovska sachova skolaIvan JurajJan Murin75733919
TEAM CUP ATTICA 20102010/04/172010/05/16Skaperdas KonstantinosATTICA CC UNION (ESSNA)Kostouros AlexandrosDelavekouras Sotirios731932733
umELOpen 2010Umeå, Sweden2010/05/132010/05/16Jonas BurmanVästerbottens SF, Norrbottens SF och SK Rockaden, UmeåMikael Forsberg72632001
XIII TORNEO DE AJEDREZ ESCUELA DE CAJACANARIAS ICO2010/05/152010/05/16ONESIMO RODRIGUEZ PEREZONESIMO RODRIGUEZ PEREZJESUS RODRIGUEZ PATIÑO96434101
XIII TORNEO INTER-ESCOLAR SUB-10"AYUNTAMIENTO DE P2010/05/162010/05/16MIGUELANGEL MUELAMIGUEL ANGEL MUELA212234157
XIII TORNEO INTER-ESCOLAR SUB-12"AYUNTAMIENTO DE P2010/05/162010/05/16MGUEL ANGEL MUELAMIGUEL ANGEL MUELA716934156
XVI TORNEO SOCIAL DE RÁPIDAS ANAITASUNA KAKUTE 2012010/05/162010/05/16JOSE LUIS FERNANDEZCLUB ANAITASUNA KAKUTE DE AJEDREZ DE AZKOITIAJOSE LUIS FERNANDEZ18934144
19 MAYIS GENÇLİK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI94-952010/05/152010/05/15BURHAN YANIKİL GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜBURHAN YANIKHÜSEYİN TAŞKIN, MEHMET ALİ BAŞBUĞ, MEHMET OFLAZ, İSRAFİL DOĞAN61834130
19 MAYIS GENÇLİK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI96-982010/05/152010/05/15BURHAN YANIKİL GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜBURHAN YANIKHÜSEYİN TAŞKIN, MEHMET ALİ BAŞBUĞ, MEHMET OFLAZ, İSRAFİL DOĞAN61234123
19 MAYIS GENÇLİK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI99-20032010/05/152010/05/15BURHAN YANIKİL GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜBURHAN YANIKHÜSEYİN TAŞKIN, MEHMET ALİ BAŞBUĞ, MEHMET OFLAZ, İSRAFİL DOĞAN63034127
19 MAYIS KIZLAR2010/05/152010/05/15ZEYNEP SÜMERSEZER AZGINSEZER AZGIN61434146
19 MAYIS SATRANÇ TURNUVASI GENÇLER1995 VE ÖNCE DOÐ2010/05/152010/05/15HALÝT AKÇAYTSF UÞAKHALÝT AKÇAYHALÝL COÞAR, EROL ÜN51734119
20. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonin2010/05/152010/05/15Josef ObrsalTJ Glaverbel Czech TepliceDanous Pletanek FAJosef Obršál711431788
2009-2010_KARABÜK_GENÇLÝK_SATRANÇ_YARIÞMASI_( LÝSE2010/05/152010/05/15KENAN ALBAYRAKGSÝM VE SATRANÇ ÝL TEMSÝLCÝLÝÐÝKMÜNÝR ELÝEYÝOÐLU51234168
28. Int. Liechtenstein - OPEN 20102010/05/072010/05/15Liechtensteiner SchachverbandIA Albert BaumbergerFA Wolfgang Fiedler, Stephan Hofer911227656
28. Int. Liechtenstein - Senioren-OPEN 20102010/05/072010/05/15Liechtensteiner SchachverbandIA Albert BaumbergerFA Wolfgang Fiedler95827962
3º Campeonato Regional por Equipas 2010 - S.Miguel2010/03/132010/05/15Carlos ResendesAXRAADelegados dos clubes34234788
41è Social Ateneu Colon2010/03/132010/05/15Ateneu Colon82230992
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 2ª Divisão2010/03/062010/05/15Direcção da FPXFPXFPXDelegados dos Clubes710334191
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 2ª Divisão2010/03/062010/05/15Direcção da FPXFPXFPXDelegados dos Clubes710334192
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 2ª Divisão2010/03/062010/05/15FPXFPXFPXDelegados dos Clubes79334194
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 3ª Divisão2010/03/062010/05/15FPXFPXFPXDelegados dos clubes78634195
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 3ª Divisão2010/03/062010/05/15FPXFPXFPXDelegados dos clubes78834196
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 3ª Divisão2010/03/062010/05/15FPXFPXFPXDelegados dos clubes710634197
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 3ª Divisão2010/03/062010/05/15FPXFPXFPXDelegados dos clubes79934198
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 3ª Divisão2010/03/062010/05/15FPXFPXFPXDelegados dos clubes710234199
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 3ª Divisão2010/03/062010/05/15FPXFPXFPXDelegados dos clubes77734200
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 3ª Divisão2010/03/062010/05/15FPXFPXFPXDelegados dos clubes78334201
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 3ª Divisão2010/03/132010/05/15FPXFPXFPXDelegados dos clubes55234202
Blitz Chess Tournament-2010 ADNIF Grand Prix (Roun2010/05/152010/05/15Ismail Ibrahim KhouriAbu Dhabi Chess ClubTareq Mohammed KhouriFaisal Abduljalil118034100
Campeonato Provincial Veterano de Valencia 2010Sáb2010/05/152010/05/15Luis Martínez VázquezAteneu Cultural i Esportiu d'Alaquas y FACVLuis Martínez Vázquez3433727
Cuarto Torneo Interno Academia Club CHILE 20102010/05/152010/05/15Marcelo Jorquera C.Marcelo Jorquera C.Marcelo Jorquera C.61534105
DERIK'S CHESS SCHOOL- SUMMER CHESS CAMP TOURNAMENT2010/05/152010/05/15DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOL MANGALORE CAMPUSSABITHASUMA SHETTY41634058
DERIK'S CHESS SCHOOL- SUMMER CHESS CAMP TOURNAMENT2010/05/152010/05/15DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOL MANGALORE CAMPUSSABITHASUMA SHETTY4934057
Dorostenecký turnaj při finále KP mládeže PDŠS2010/05/152010/05/15ŠK SvitavyAdolf Krušina5634066
ESCOLAR RÁPIDAS2010/05/152010/05/15Patronato de deportes de CastellónCírculo MercantilJosé Miguel Pérez GarcíaRafael Álvarez Ibarra, MI.102433944
Fiestas Parador Su162010/05/152010/05/15Club Ajedrez Roquetas / Comisión de Fiestas de El Parador (Roquetas de Mar)Javier Garrido Fernández51734091
Fiestas Parador Sub102010/05/152010/05/15Club Ajedrez Roquetas / Festejo de Fiestas de El Parador (Roquetas de Mar)Javier Garrido FernándezJosé Manuel Martinez Magán, Joaquín Casas53734092
Hajdú Kupa - Hajdú-Biha megyei nyílt egyéni rapid2010/05/152010/05/15Debreceni Sakkiskola Egyesület; Hajdú-Bihar megyei SakkszövetségSzáva Miklós71031974
Hajdú Kupa - Hajdú-Biha megyei nyílt egyéni rapid2010/05/152010/05/15Debreceni Sakkiskola Egyesület; Hajdú-Bihar megyei SakkszövetségSzáva Miklós71031975
Hajdú Kupa - Hajdú-Biha megyei nyílt egyéni rapid2010/05/152010/05/15Debreceni Sakkiskola Egyesület; Hajdú-Bihar megyei SakkszövetségSzáva Miklós3431978
Hajdú Kupa - Hajdú-Biha megyei nyílt egyéni rapid2010/05/152010/05/15Debreceni Sakkiskola Egyesület; Hajdú-Bihar megyei SakkszövetségSzáva Miklós71131973
Hajdú Kupa - Hajdú-Biha megyei nyílt egyéni rapid2010/05/152010/05/15Debreceni Sakkiskola Egyesület; Hajdú-Bihar megyei SakkszövetségSzáva Miklós71431972
Hajdú Kupa - Hajdú-Bihar megyei nyílt egyéni rapid2010/05/152010/05/15Debreceni Sakkiskola Egyesület; Hajdú-Bihar megyei SakkszövetségSzáva Miklós72131971
Hajdú Kupa - Hajdú-Bihar megyei senior nyílt egyén2010/05/152010/05/15Debreceni Sakkiskola Egyesület; Hajdú-Bihar megyei SakkszövetségSzáva Miklós71431979
I Torneo de Ajedrez Activo "Vega de Arriba" 20102010/05/152010/05/15Jerez López, Juan RamónIdeas Deportivas Canarias / C.A. San MateoIA Arranz Martín, Pablo A. (ID22218734)52433365
II TORNEO SAN ISIDRO RIVAS 2010 DE AJEDREZ RÁPIDOC2010/05/152010/05/15Guillermo Cabeza HernándezCLUB DE AJEDREZ RIVASIA Euardo LópezAA Daniel López72533312
II TORNEO SAN ISIDRO RIVAS 2010 DE AJEDREZ RÁPIDOC2010/05/152010/05/15José L. Sirera - Guillermo Cabeza HernándezCLUB DE AJEDREZ RIVASIA Euardo LópezAA Daniel López72433310
II TORNEO SAN ISIDRO RIVAS 2010 DE AJEDREZ RÁPIDOC2010/05/152010/05/15José L. Sirera - Guillermo Cabeza HernándezCLUB DE AJEDREZ RIVASIA Euardo LópezAA Daniel López72933308
II TORNEO SAN ISIDRO RIVAS 2010 DE AJEDREZ RÁPIDOC2010/05/152010/05/15José L. Sirera - Guillermo Cabeza HernándezCLUB DE AJEDREZ RIVASIA Euardo LópezAA Daniel López72833314
Jarní šachový turnajturnaj jednotlivců v bleskovém2010/05/152010/05/15Luboš DrahotskýMiroslav Vaněk, penzion DO&NI Libošovice a ŠK OsekMichail Koreček FA171834068
Juniorsko prvenstvo Istarske županije do 172010/05/152010/05/15Vretenar DenisŠahovski savez Istarske županijeValković KristianValković Kristian2234480
KEJOHANAN CATUR TERTUTUP KELANTAN2010/05/142010/05/15NORAZLIN JUARIHPERSATUAN CATUR NEGERI KELANTANMUHAMMAD ARSHAD62433198
Klubski kadetski turnir" Ruščica 2010."2010/04/022010/05/15Mr.Ivica Kolakovski NA,ŠK Posavac,RuščicaMr. Mato Opacak NA,Mr.Petar Lović CCA,151534160
Kurimsky majovy turnaj2010/05/152010/05/15Majer Jiri st.Sk Kme - Ddm KurimVitula JanMajer Jiri st.72434087
Memorial Čeňka Kainera a Jana Velhudy2010/05/152010/05/15Jiří UhlířŠachový oddíl TJ SOKOL Podhradní LhotaFA Petr VotavaJiří Uhlíř194634095
Mistrovství České republiky železničářů v šachu p2010/05/152010/05/15Jesse Gersenson151534150
NÝLÜFER KÜÇÜKLER TURNUVASI2010/04/292010/05/1561434476
O pohár primátora2010/05/152010/05/15LíškováMŠK SereďLukačovič93934180
OES Eisenbahnermeisterschaft im Turnierschach Regi2010/05/132010/05/15Johann SlacikEisenbahnersportvereinFA Günter Almer5833174
OSG-Vereinsmeisterschaft Endrunde Aim Schachzentru2010/01/282010/05/15Mostafa MuschtakiMarkus KellerMarkus Keller, IA7831068
OSG-Vereinsmeisterschaft Endrunde Bim Schachzentru2010/01/282010/05/15Mostafa MuschtakiMarkus KellerMarkus Keller, IA7831292
Otevrene MCR chlapcu do 8 let2010/05/152010/05/15Kocur MartinSSCR, Beskydska sachova skola, SVC KlicIng. Petr ZarubaIng. Pavel Benco, Surma Antonin98832734
Pojedinacno Prvenstvo Istarske županije - Juniorke2010/05/152010/05/15Vretenar DenisŠahovski savez Istarske županijeZvonko JurasKristian Valkovic2234212
Ratten 2010 Blitzturnier2010/05/152010/05/15Harald GöslbauerSchachklub RattenIS Margit AlmertIS Kaweh Kristof95634084
SPEKTRUM CHESS 09-10OPEN SPEKTRUM2010/05/152010/05/15Danka VanekováCVC Spektrum Žilina, TJ Mladost ŽilinaAndrej GajdošíkMarcel Štefánik77334096
SULUSARAY KAYMAKAMLIK KUPASI 2.3.4.SINIFLAR2010/05/152010/05/15MURAT YÜZERSULUSARAY KAYMAKAMLIÐI,ÝLÇE MÝLLÝ EÐÝTÝM MÜDÜRLÜÐÜ,SATRANÇ ÝL TEMSÝLCÝLÝÐÝGANÝ ARSLANFATÝH KARAOÐLU,GALÝP SEÇGÝN,RAMAZAN BARDAKÇI,ZAFER YÜREKLÝ54634088
SULUSARAY KAYMAKAMLIK KUPASI 5.6.7.8 SINIFLARTURNU2010/05/152010/05/15MURAT YÜZERSULUSARAY KAYMAKAMLIÐI,ÝLÇE MÝLLÝ EÐÝTÝM MÜDÜRLÜÐÜ,SATRANÇ ÝL TEMSÝLCÝLÝÐÝGANÝ ARSLANFATÝH KARAOÐLU,GALÝP SEÇGÝN,RAMAZAN BARDAKÇI,ZAFER YÜREKLÝ55934089
THE 15th INTERNATIONAL GRANDMASTERS CHESS TOURNAME2010/05/092010/05/15Ratomir PetrovChess Club A1 SPLITIvica Kuzmanic IARatomir Petrov91033784
Tournoi blitz la chaux-de-fonds Suisse2010/05/152010/05/15srdjenovic nebojsaclub la chaux-de-fondssandoz patrickbex pierre-alain81633816
Turbo Refrigeration Maters Open Chess Championship2010/05/152010/05/15NI Kelapile KelatlhilweBotswana Chess FederationDI Tshimologo KolaatanoNI Kelapile Kelatlhilwe111234143
Turnaj v rapidsachu Treti sobota - kveten 20102010/05/152010/05/15Jiri VachekSK Lokomotiva BrnoJaromir NovakJan Cejka93634243
Turnaj v rapidsachu Treti sobota - kveten 20102010/05/152010/05/15Jiri VachekSK Lokomotiva BrnoJaromir NovakJan Cejka93634579
vahi12010/05/152010/05/15vahidIR daiyehhedayati,mohsen.72150938
VI Torneig infantil de Cosmocaixa2010/05/152010/05/15Michael RahalEDAMI - CosmocaixaJordi Morcillo84933591
40th International Tournament Bosna 20102010/05/052010/05/14GM Ivan SokolovChess Club Bosna SarajevoIA Mirza Miralem1016931622
Đội tuyển cờ vua Hà Nội năm 2010 - Giải cờ chớp2010/05/082010/05/14Nguyễn Thành Trung91233808
Đội tuyển cờ vua Hà Nội năm 2010 - Giải cờ nhan2010/05/082010/05/14Nguyễn Thành Trung71233744
Đội tuyển trẻ cờ vua Hà Nội năm 2010 - Giải đấu2010/05/082010/05/14Nguyễn Thành Trung62833759
KEJOHANAN CATUR TERBUKA MUSYTARI 20102010/05/142010/05/14Hj. Abdul Rahim RamliMuhammad arshad,Hj. Nor Azmi Mohd NorSabirin Sulaiman811634090
Konferencni turnaj 1.Novoborskeho SK2010/05/142010/05/14Viktor Novotny1. Novoborsky sachovy klub71234181
Liga CajaCanarias (Primera y Segunda Division)2010/03/052010/05/14Jose Carlos Martin RodriguezCentro de Ajedrez de la PalmaJose Antonio Gonzalez ValeroIban Iglesias Perez103631097
Maiturnier 2010im Rahmen der Schnellschachserie 202010/05/142010/05/14Mag. Manfred TheusslUSK UttendorfPräsident Thomas Feichtner71134061
persian gulf2010/05/142010/05/14mr.mashmooli.rezasarichessmt.khalaghi.masuodmr.mohammadi.mehdi91734001
SOCIAL 20102010/05/142010/05/14José Miguel Pérez GarcíaJosé Miguel Pérez GarcíaJosé Miguel Pérez GarcíaJosé Miguel Pérez García51833943
21st TamilNadu State Under 17 Boys Chess Champions2010/05/082010/05/13Lakshmanasami,KTirupur District Chess AssociationNagarajan,SManokaran V.P , Krishnan R96833994
21st TamilNadu State Under 17 Girls Chess Champion2010/05/082010/05/13Lakshmanasami,KTirupur District Chess AssociationNagarajan,SManokaran V.P , Krishnan R94733995
ASKÖ Landesschnellschachmeisterschaft 102010/05/132010/05/13Winfried WadsackSV AmstettenRS Winfried Wadsack74931040
Brzopotezni turnir ŠK Rijeka za svibanj 2010 -22010/05/132010/05/13Srđan ZelenikaChess Club RijekaBojan Birk132334002
Bursa Haziran'10 Yaþ Gruplarý UKD Satranç Turnuvas2010/05/122010/05/13Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiÖzgür ÖZBOSTANLAR51735073
Bursa Haziran'10 Yaþ Gruplarý UKD Satranç Turnuvas2010/05/122010/05/13Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiÖzgür ÖZBOSTANLARO. OLDUK, M. KAHRAMAN, K. SAVAÞ, M.A. ABÝ, O. UZUNOÐLU, B. AYDIN52135074
Bursa Haziran'10 Yaþ Gruplarý UKD Satranç Turnuvas2010/05/122010/05/13Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiÖzgür ÖZBOSTANLARO. OLDUK, M. KAHRAMAN, K. SAVAÞ, M.A. ABÝ, O. UZUNOÐLU, B. AYDIN51035075
Bursa Haziran'10 Yaþ Gruplarý UKD Satranç Turnuvas2010/05/122010/05/13Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiÖzgür ÖZBOSTANLARO. OLDUK, M. KAHRAMAN, K. SAVAÞ, M.A. ABÝ, O. UZUNOÐLU, B. AYDIN67735070
Bursa Haziran'10 Yaþ Gruplarý UKD Satranç Turnuvas2010/05/122010/05/13Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiÖzgür ÖZBOSTANLARO. OLDUK, M. KAHRAMAN, K. SAVAÞ, M.A. ABÝ, O. UZUNOÐLU, B. AYDIN51235071
Bursa Haziran'10 Yaþ Gruplarý UKD Satranç Turnuvas2010/05/122010/05/13Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiÖzgür ÖZBOSTANLARO. OLDUK, M. KAHRAMAN, K. SAVAÞ, M.A. ABÝ, O. UZUNOÐLU, B. AYDIN52535072
GRADSKI DISPANSER2010/05/122010/05/13GRADSKI DISPANSERNM Dimitar Iliev FA71633948
Iran's Girls Student National Chess Team Primary S2010/05/092010/05/13FA Roshanak RoshantabariN.U.S.F.I.R.IRANIA Kaveh HonariP.Honari-L.Majidian-K.Hashemzadeh-M.Moghadam-S.Ahmadzadeh93533649
Prebor oddilu Kosutka Plzen 2010 v rapid sachu2010/01/282010/05/13Bc. Vaclav VaclavikKosutka PlzenJan LesetickyVladimir Bouse113129843
TERM *** 289/02/242010/05/132010/05/13HAJIAN-MOSAVAT51334024
TERM *** 3 , 489/02/242010/05/132010/05/13HAJIAN-MOSAVAT51334023
TERM *** 5 , 689/02/242010/05/132010/05/13HAJIAN-MOSAVAT51234025
1o SXOLIKO TOURNOUA2010/04/162010/05/12GYMNASIO AGIOU KONSTANTINOUDOGANOS SOULIS62433928
1st Ayandehsazan Chess Cup2010/05/122010/05/12Mr. Namvari, MasoudTehran Chess AssociationIA Najib, AbolghasemNA Sarkheil, Shamsollah712733969
DERIK'S CHESS SCHOOL- CHESS960 TOURNAMENT2010/05/122010/05/12DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOL MANGALORE CAMPUSPRASANNA RAOSABITHA, SUMA SHETTY51733939
First Saturday Tournaments Budapest FM A MAY 20102010/05/012010/05/12Mr. Nagy LaszloIO Nagy LaszloIA Orso MiklosFA Szamoskozi Peter111233596
First Saturday Tournaments Budapest IM_A MAY 20102010/05/012010/05/12Mr. Nagy LasloIO Nagy LaszloIA Orso MiklosFA Szamoskozi Peter111233594
Fourth International Fide Rating Open Chess Tourna2010/05/072010/05/12T.R.RadhakrishnanPalghat Chess AcademyFA R.Bhuvana (25013335) P.S.Ameer (5008050) D.Babu (5063558)1021933755
IV Torneo Social Gros Xake TaldeaGros Xake Taldeko2010/04/142010/05/12Eliseo Argandona IzpuraGros Xake TaldeaAN Inigo Galarza CenzanoDiego Bello Castano51933064
KUP ZAGREBA za 20102010/05/032010/05/12Vlasta MačekZŠSIvan Petračić55033737
kýrkpýnar2010/05/122010/05/12osmanokanali5533970
Loko Praha rapid 12.5.20102010/05/122010/05/12V.Kucera51933987
OES Eisenbahnerblitzmeiserschaft Mitte2010/05/122010/05/12OES EisenbahnersportvereinFA Günter Almer14833988
Semana Cultural do Externato Cooperativo Benedita2010/05/122010/05/12Jose CavadasExternato Cooperativo BeneditaJose Cavadas51633968
Skakmot Odlinga 20102010/03/172010/05/12Fridthjofsdottir Sigurlaug ReginaReykjavik Chess ClubIA Asgrimsson OlafurSigurdsson Pall74031708
Syrian final for men2010/05/052010/05/12 Mohammad Safi ( IA, ID 7601824)Syrian Chess Federation, Konaytra Committe for ChessMohammad Moaaz Boshy (FA, ID: 7601816)Bakri Hamaeh, Aldaghstani Ahmad Zuhir, Rafiq Almir112833980
Tevfik Sýrrý Gür AL BAHAR TURNUVASI2010/05/062010/05/12M. EMÝN KAPLANM. HÜRÝYETOÐLU, S. AKBAÞ, T. KARABULUT52933949
Trofeo Rector Universidad de Almería2010/05/122010/05/125633975
Wiener Schach-Schülerliga 2009/2010 Allgemeiner Be2010/05/122010/05/12MichlitsWiener SchachverbandIS Kaweh Kristof32833972
Wiener Schach-Schülerliga 2009/2010 Allgemeiner Be2010/05/122010/05/12Manfred ZaunerWiener SchachverbandIS Kaweh Kristof32933971
XII OPEN INTERNACIONAL DE AJEDREZ "VILA DE SALOU"2010/05/042010/05/12Francesc Liñan SerraClub Escacs SalouRicard Lega Arredondo (I. A.)Gumersind Maseras Rozas (A.N.P)96933675
19 MAYIS GENÇLÝK KUPASI-KÜÇÜKLER-2010/05/092010/05/11-Yataðan Satranç Ýlçe Temsilciliði ve GSÝMKUTLU CAN-62633909
1o OPEN S.O. PERISTERIOU2010/04/152010/05/11LAPATAS IAKOVOSSKAKISTIKOS OMILOS PERISTERIOUZEVGITI EUGENIAZEVGITI EUGENIA72433920
Blitz National Mens2010/05/112010/05/1191933940
First Saturday Tournamenst Budapest IM-B MAY 20102010/05/012010/05/11Mr. Nagy LaszloIO Nagy LaszloIA Orso MIklosFA Szamoskozi Peter10633595
First Saturday Tournaments Budapest FM B MAY 20102010/05/012010/05/11Mr. Nagy LaszloIO Nagy LaszloIA Orso MiklosFA Szamoskozi Peter10633597
GENÇLER - 19 MAYIS GENÇLÝK KUPASI2010/05/092010/05/11-Yataðan Satranç Ýlçe Temsilciliði ve GSÝMKUTLU CAN-61533910
Husek-SchnellschachserieBewerb 72010/05/112010/05/11Elisabeth DoldSchachklub HusekIS Margit Almert72829371
Naborovy turnaj deti Druhe utery - A turnaj2010/05/112010/05/11Jiri VachekSK Lokomotiva BrnoMiroslav HurtaDominik Telupil52433924
Naborovy turnaj deti Druhe utery - B turnaj2010/05/112010/05/11Jiri VachekSK Lokomotiva BrnoMiroslav HurtaDominik Telupil52133923
National Blitz Women2010/05/112010/05/11333391433942
Tschaturanga Blitzmeisterschaft 20102010/05/112010/05/11Gregor KleiserSV TschaturangaGregor Kleiser111633914
Final Nacional 20102010/05/052010/05/10I.A. Alfonso FerrufinoFederacion Boliviana de AjedrezA.N. Romulo Zubieta111233694
First Saturday Tournamensts GM May 20102010/05/012010/05/10Mr. Nagy LaszloIO Nagy LaszloIA Orso MiklosFA Szamoskozi Peter91033593
II Semiràpides Alberic2010/05/102010/05/10Javier Cortés MartíCE AlbericAlfonso Martínez Escandell61234651
PESTA SUKAN KSRP PANTAI TIMUR 20102010/05/092010/05/10ZAKI SADRIPETRONAS PANTAI TIMURMUHAMMAD ARSHAD54432763
Rapid Chess Tournament U12 (Tehran Chess School )2010/05/102010/05/10Hakimifard MohsenTehran Chess SchoolIA NajibFM Toomanian ,Moses63233997
Torneio de Pares - Malveira - 20102010/05/102010/05/10José Cavadas e Fernando AugustoEscola Professor Lucena - MalveiraJosé CavadasJulio Flores63333688
VOZ OPERÁRIO - 25 Abril 2010 -gxa2010/05/102010/05/10Amadeu Solha SantosGXAlekhine/Voz OperárioAmadeu Solha Santos72033912
19 MAYIS TURNUVASI2010/05/082010/05/09ALÝ DURAN51233819
21th open Hadzhidimovo2010/05/092010/05/09Petar VodenovNM Dimitar Iliev FA74133876
5 th-Sahel Cup Open ChessTournamentBandar Abbas-Ho2010/05/062010/05/09mr.Ahmadi Sarkhoni HoseinHormozgan Chess AssosiationNA Nazeri Jafar51833863
52º CN por Equipas - Época 2009/2010 - 2ª Divisão2010/03/202010/05/09Direcção da FPXFPXFPXDelegados dos Clubes710534193
9. međunarodni turnir juniorki "Buševec 2010" i pr2010/05/072010/05/09Zlatko RožićŠahovski klub "Polet" BuševecMirjana Medić IAZlatko Rožić72033747
9è CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D'EDATS - TGN2010/05/092010/05/09Josep MañeRepresentacio de Tarragona de la FEDERACIO CATALANA D'ESCACSJosep M Camell6033762
9è CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D'EDATS - TGN2010/05/092010/05/09Josep MañeRepresentacio de Tarragona de la FEDERACIO CATALANA D'ESCACSJosep M Camell6033763
9è CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D'EDATS - TGN2010/05/092010/05/09Josep MañeRepresentacio de Tarragona de la FEDERACIO CATALANA D'ESCACSJosep M Camell5033764
CAMPIONAT DE BALEARS ESCOLAR SUB-10ANY 20102010/05/092010/05/09JUSTINO QUERO FOREROFEDERACIO BALEAR D'ESCACSANTONIO PITA RIBASJOSE PLANELLS ROIG7833963
Clasificatorio Nacional 2010 Femenino2010/05/062010/05/09I.A. Alfonso FerrufinoFederacion Boliviana de AjedrezA.N. Romulo Zubieta7833760
Cupa Romaniei pe Echipe la Sah Rapid - feminin2010/05/082010/05/09IA Dobronauteanu LiviuFederatia Romana de SahIA Chirila Radu-CatalinIA Candea Daniel, Furca Andrei, Sofran Radu-Pompiliu72933687
Cupa Romaniei pe Echipe la Sah Rapid - masculin2010/05/082010/05/09IA Dobronauteanu LiviuFederatia Romana de SahIA Chirila Radu-CatalinIA Candea Daniel, Furca Andrei, Sofran Radu-Pompiliu912933686
DERIK'S CHESS SCHOOL- FISCHER RAPID CHESS TORNAMEN2010/05/092010/05/09DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOL MANGALORE CAMPUSSABITHA62333810
DÝDÝM SATRANÇ TURNUVASI (KÜÇÜK)2010/05/082010/05/09YUSUF YAZARAYDIN SATRANÇ ÝL TEMSÝLCÝLÝÐÝYUSUF YAZARCENGÝZ GÜLKAYA75333930
Estonian Clubs Championship2010/05/072010/05/09Lembit Vahesaar/ESTAare Vosu/EST55533984
FMV IÞIK OKULLARI 2010 SATRANÇ TURNUVASI - Küçükle2010/05/072010/05/09Cem PekünFMV Iþýk Okullarý VakfýFuat ErgürSimten Kanber745933822
GAZÝANTEP SANKO PARK AVMSATRANÇ TURNUVASI ( KÜÇ2010/05/082010/05/09EMÝNE LOÐOÐLUSERKAN YÜKSEK610233786
GAZÝANTEP SANKO PARK AVMSATRANÇ TURNUVASI ( YILDI2010/05/082010/05/09EMÝNE LOÐOÐLUSERKAN YÜKSEK69333765
Honduras Qualifier Championship for Olympiads in K2010/05/012010/05/09AF Hector Mejia Espinal (ID: 8400687)Carlos Ustariz73733894
Hong Kong Student Challengers Chess Tournament May2010/05/082010/05/09HKCAHong Kong Chess AssociationChong C YChan Linus85533985
II Copa Cidade de Curitiba - 2010 - ID 505262010/05/072010/05/09AI Carlos CallerosClube de Xadrez de CuritibaAI Carlos Calleros66733993
III Torneo Internacional "Ciudad de Borja"2010/05/092010/05/09Diego del ReyDiego del ReyLuis Iglesias85033485
KL Rapid Grand Prix 2010 4th Leg (Open)2010/05/082010/05/09Peter LongKLCA & Royal Selangor ClubMarcus Yeoh61233775
KL Rapid Grand Prix 2010 4th Leg (U-12)2010/05/082010/05/09Peter LongKLCA & Royal Selangor ClubMarcus Yeoh62833776
Landsmót í skólaskák 2010 - Eldri flokkur2010/05/062010/05/09Páll SigurðssonÓlafur Ásgrímsson, Stefán Bergsson, Björn Þorfinnsson111233677
Landsmót í skólaskák 2010 - Yngri flokkur2010/05/062010/05/09Páll SigurðssonÓlafur Ásgrímsson, Stefán Bergsson, Björn Þorfinnsson111233678
National Primary Schools Chess Championships 2010-2010/05/082010/05/09Kelapile KelatlhilweBotswana Chess FederationAlex Mpuisang97433820
National Primary Schools Chess Championships 2010-2010/05/082010/05/09Kelapile KelatlhilweBotswana Chess FederationAlex Mpuisang94233821
Ostravský koník 2010 - Fide Open2010/05/012010/05/09Marek JelínekMarek Jelínek / Ostrava Chess o.s.IA Ladislav PalovskýPetr Záruba, Marek Jelínek, Richard Kudla920333477
Ostravský koník 2010 - Otevřené Mistrovství ČR muž2010/05/012010/05/09Marek JelínekMarek Jelínek / Ostrava Chess o.s.IA Ladislav PalovskýPetr Záruba, Marek Jelínek, Vlastimil Bayer99433476
ÖZEL ÞEHÝT FETHÝ BEY BAHAR ÞENLÝÐÝ SATRANÇ TURNUVA2010/05/072010/05/09OSMAN YAVUZÖZEL ÞEHÝT FETHÝ BEY ÝLKÖÐRETÝM OKULU MÜDÜRLÜÐÜOSMAN YAVUZMEHMET KURT, METÝN TEKÝN77033853
Rapid turnir "Vucedolska golubica 2010."2010/05/092010/05/09The international Association "Dunav-Drava-Sava" Vukovar"Mr. Milutin Lukic, IAMr. Mihajlo Savic, IA, for pairings71233895
Šachový festival Ústí nad Labem 2010bleskový turna2010/05/092010/05/09Pavel ChrzŠK Spartak Ústí nad LabemMichail Koreček FA134933813
Šachový festival Ústí nad Labem 2010Turnaj žáků2010/05/082010/05/09Pavel ChrzŠK Spartak Ústí nad LabemMichail Koreček FA95233773
Saint George 2010Sofia2010/05/052010/05/09Alexandrina NikolievaCapital chess Center-SofiaDragan Zivic IAMaria Nikolieva76333557
Slavíkův memoriál 20102010/05/082010/05/09Vladimír OplustilTJ Sokol PostoupkyIng. Martin Medek93032525
Slavíkův memoriál 20112010/05/082010/05/09Vladimír OplustilTJ Sokol PostoupkyIng. Martin Medek92545306
TORNEO CLASIFICATORIO A OLIMPIADA (KHANTY MANSIYSK2010/05/012010/05/09Ing.Denis Diaz ZelayaHonduras Chess FederationAF Hector Mejia Espinal (ID: 8400687)Carlos Ustariz73733849
TORNEO DE AJEDREZ "MN GUSTAVO JORGE ALEMAN"2010/05/092010/05/0961334167
VIII Memorial Acioli Borges2010/04/302010/05/09Vicente Francimar de OliveiraFederação Cearense de XadrezMoezio Correia NunesFernando Alves Lessa73233843
XVIII Jocs Esportius de la Comunitat ValencianaFin2010/05/062010/05/09Consell Valencià del'Esport - Federació d'escacs de la Comunitat Valenciana111233732
XX Diada dels Escacs Infantil de CCOO2010/05/092010/05/09Carles VallejoClub d'Escacs de CCOO de BarcelonaDavid Vigo AllepuzCarlos Giménez Cañadas910233767
XX Diada d'Escacs de CCOO2010/05/092010/05/09Carles VallejoClub d'Escacs de Comissions Obreres de BarcelonaJordi Morcillo FerranDavide Vega D'Aurelio99833766
ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕ2010/04/172010/05/09ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣΕΣΟ, Ε.ΣΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣΙΩΑΝΝΑ ΛΑΖΟΓΕΩΡΓΟΥΠΑΝ. ΜΕΓΑΛΙΟΣ, ΚΩΝ. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ51633072
ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕ2010/04/172010/05/09ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΓΚΛΑΡΑΣΕΣΟ, Ε.ΣΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣΙΩΑΝΝΑ ΛΑΖΟΓΕΩΡΓΟΥΠΑΝ. ΜΕΓΑΛΙΟΣ, ΚΩΝ. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ6333869
Τουρνουά Δοκίμων 20102010/05/022010/05/09ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣΟ ΠΑΤΡΩΝΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ61133582
Втори блиц турнир за купата на в-к Дума2010/05/092010/05/09в-к Дума и БФШТренчев91834245
1 VASTO Grand Prix - Májový turnaj ZŠ Integra Vset2010/05/082010/05/08Josef KovaříkINTEGRA VSETIN - 12H73733861
1 VASTO Grand Prix - Májový turnaj ZŠ Integra Vset2010/05/082010/05/08Kovařík JosefINTEGRA VSETIN - 16H73033862
1.VASTO Grand Prix ročník 2009/2010 H-10pátý turn2010/05/082010/05/0874933860
2. Schnellschachturnier Schachverein KLOSTERNEUBUR2010/05/082010/05/08Schachverein KlosterneuburgIS Kaweh KristofIS Kaweh Kristof76430156
2010 m. Lithuanian boys (u11) teams chess shampion2010/05/072010/05/08LMSSCGabrilaviciene SalvinijaIA Paliulionis Raimondas, Lakiunas Virginijus53033753
2010 m. Lithuanian girls (u11) teams chess shampio2010/05/072010/05/08LMSSCGabrilaviciene SalvinijaIA Paliulionis Raimondas, Lakiunas Virginijus61233754
4. OTVORENO PRVENSTVO SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJ2010/04/302010/05/08Marijo Čečuk (dopredsjednik ŠSŽSD)Izvršni odbor Šahovskog Saveza Županije Splitsko-dalmatinskeSlaven Jurić (županijski sudac)95333327
40 Jahre "Der Schachfreund" - Schnellschachturnier2010/05/082010/05/08Harald EggenbergerDer Schachfreund71533785
5. Team-Wien Geburtstagsturnier2010/05/082010/05/08Harald HagerSchachklub Team-WienHarald Hager72033809
5-th rapid KAISSA CHESS JUNIORS2010/05/082010/05/08FM Nikolay Velchev IACAISSA CHESS JUNIORS&BULGARIAN CHESS FEDERATIONNM Dimitar Iliev FAFM Hristo Velchev78833429
Absoluto Andalucia - Fase Provincial Cadiz2010/05/082010/05/08FADADaniel Escobar2833735
Al-Ain Weekly Tournament8 May 20102010/05/082010/05/0853833792
Alevín Promesas 102010/05/082010/05/08Ana Pinedo PelazClub Palentino de Ajedrez-Patronato Municipal de deportes de PalenciaRosa Velasco PalmeroJavier Platero811333838
Benjamín Promesas 102010/05/082010/05/08Ana Pinedo PelazClub Palentino de Ajedrez-Patronato Municipal de deportes de PalenciaRosa Velasco PalmeroJuan Carlos García87833834
Blitz SANTIAGO 2010 Mayo082010/05/082010/05/08Parmenides Guerrero (IA)85133818
Cadete Promesas 102010/05/082010/05/08Ana Pinedo PelazClub Palentino de Ajedrez-Patronato Municipal de deportes de PalenciaRosa Velasco PalmeroJesús Boo74333840
CAMPEONATO REGIONAL INDIVIDUAL DE CANTABRIA 20102010/03/202010/05/08FEDERACION CANTABRA DE AJEDREZFEDERACION CANTABRA DE AJEDREZD.RAMON ROQUEÑI CANALD. ANDRES RENILLA MERCHAN.77931734
Campionat Femení de Lleida 20102010/04/172010/05/08Arcadi Solà MasiàClub Esaccs Tàrrega i RTE LleidaRamon Verdes Nadal6432956
Èerná dáma 20102010/05/082010/05/08Pavel BorekLokomotiva Èeská TøebováPavel Borek91433799
First Saturday Tournaments Budapest FM C MAY 20102010/05/012010/05/08Mr. Nagy LaszloIO Nagy LaszloIA Orso MiklosFA Szamoskozi Peter7833598
I IRT XP 2010 - Memorial Steinitz2010/05/082010/05/08FA Maximo Igor MacedoXadrezPotiguar.com.brFA Maximo Igor MacedoAA Elaine Ligia Farias52334018
III. SÁG-HEGY KUPA - Celldömölk 2010A csoport2010/05/082010/05/0895834151
Infantil Promesas 102010/05/082010/05/08Ana Pinedo PelazClub Palentino de Ajedrez-Patronato Municipal de deportes de PalenciaRosa Velasco PalmeroAlberto Acero86433839
Iran's Boys Student National Chess Team Primary Se2010/05/042010/05/08FA Roshanak RoshantabariN.U.S.F.I.R.IRANIA Kaveh HonariIA N.Kanan azar-P.Honari-A.Khodamoradi-H.Rostami-R.Beygi93833873
Jugendliga Industrieviertel 2009/20102010/04/172010/05/08IS Klaus WinklerNÖSVIS Klaus Winkler62333035
Juvenil Promesas 102010/05/082010/05/08Ana Pinedo PelazClub Palentino de Ajedrez-Patronato Municipal de deportes de PalenciaRosa Velasco PalmeroAna Pinedo Pelaz73233841
Kadetska liga Centar - A grupa2010/03/202010/05/08Hrvatski šahovski savezMirjana MedićVlado Karagić, Slavko Bejuk, Siniša Režek, Neven Lasić, Mate Ivančić97633781
Krajsky prebor jednotlivcu KHSS ve Fischerove sach2010/05/082010/05/08Jaroslav ?mídKrálovéhradecký ?achový svazMilan Borùvka72433724
Liga Insular de Ajedrez por Equipos 2010 (Primera2010/01/162010/05/08Sosa Suarez, Juan JoseFederacion Insular de Ajedrez de Gran CanariaArranz Martin, Pablo A. (ID 22218734)1410828910
Liga Insular de Ajedrez por Equipos 2010 (Primera2010/01/162010/05/08Sosa Suarez, Juan JoseFederacion Insular de Ajedrez de Gran CanariaArranz Martin, Pablo A. (ID 22218734)1412028911
Liga Insular de Ajedrez por Equipos 2010 (Segunda2010/01/162010/05/08Sosa Suarez, Juan JoseFederacion Insular de Ajedrez de Gran CanariaArranz Martin, Pablo A. (ID 22218734)1414428912
Liga Insular de Ajedrez por Equipos 2010 (Segunda2010/01/162010/05/08Sosa Suarez, Juan JoseFederacion Insular de Ajedrez de Gran CanariaArranz Martin, Pablo A. (ID 22218734)1418728913
Liga Insular de Ajedrez por Equipos 2010 (Tercera2010/01/162010/05/08Sosa Suarez, Juan JoseFederacion Insular de Ajedrez de Gran CanariaArranz Martin, Pablo A. (ID 22218734)1420728915
Liga Insular de Ajedrez por Equipos Categoría Pref2010/01/162010/05/08Sosa Suarez, Juan JoséFederacion Insular de Ajedrez de Gran CanariaArranz Martín, Pablo A. (ID 22218734)1411428884
Majstrovstva Slovenska - rapid sachChlapci do 10 r2010/05/082010/05/08Darina VanekovaSlovensky sachovy zvaz, CVC Spektrum, TJ Mladost ZilinaJozef Lakatos IAMatej Vyparina73433501
Majstrovstva Slovenska - rapid sachDievcata do 102010/05/082010/05/08Darina VanekovaSlovensky sachovy zvaz, CVC Spektrum, TJ Mladost ZilinaJozef Lakatos IAMatej Vyparina71733503
Majstrovstva SlovenskaChlapci do 8 rokov2010/05/082010/05/08Darina VanekovaSlovensky sachovy zvaz, CVC Spektrum, TJ Mladost ZilinaJozef Lakatos IAMatej Vyparina74733502
Majstrovstva SlovenskaDievcata do 8 rokov2010/05/082010/05/08Darina VanekovaSlovensky sachovy zvaz, CVC Spektrum, TJ Mladost ZilinaJozef Lakatos IAMatej Vyparina71433504
Memoriál prof. Jaroslava PelikánaJunioři2010/05/082010/05/08Zuzana KoudelkováSokol Český BrodIng. Zdeněk ChybnýIng. Ivan Koudelka7733801
Memoriál prof. Jaroslava PelikánaMladší a starší ž2010/05/082010/05/08Zuzana KoudelkováSokol Český BrodIng. Zdeněk ChybnýIng. Ivan Koudelka72433800
MJESEČNI KADETSKI ŠAHOVSKI TURNIR Š.K.RIJEKA ZA S2010/05/082010/05/08Bojan BirkChess Club RijekaBojan BirkTeo Trošelj72533777
NÖ-CUP-Finale2010/05/082010/05/08NÖSVRS Löschnauer Rüdiger21633922
NÖ-CUP-Finale2010/05/082010/05/08NÖSVRS Löschnauer Rüdiger21633976
Open Cierne - Kysucky triangel2010/05/082010/05/0899133710
Ostravský koník 2010 - Bleskový turnaj2010/05/072010/05/08Marek JelínekMarek Jelínek / Ostrava Chess o.s.IA Ladislav Palovský118233479
Ostravský koník 2010 - Turnaj dětí a mládeže v rap2010/05/082010/05/08Marek JelínekMarek Jelínek / Ostrava Chess o.s.IA Ladislav Palovský72633478
Ottakringer Elo Kinderturnierfür Kinder von 0 bis2010/05/082010/05/08Mag. Silvia KopinitsSK OttakringIS Margit AlmertRS Silvia Kopinits3631265
Prebenjamín Promesas 102010/05/082010/05/08Ana Pinedo PelazClub Palentino de Ajedrez-Patronato Municipal de deportes de PalenciaRosa Velasco PalmeroVíctor Pérez Mota86533832
Rapid turnaj Týn nad Vltavou 20102010/05/082010/05/08Ladislav Král?K Týn n. V.Filip Valtr73233802
Šachový festival Ústí nad Labem 2010OPEN A2010/05/082010/05/08Pavel ChrzŠK Spartak Ústí nad LabemMichail Koreček FA74933771
Šachový festival Ústí nad Labem 2010OPEN B2010/05/082010/05/08Pavel ChrzŠK Spartak Ústí nad LabemMichail Koreček FA73133772
Šachový festival Ústí nad Labem 2010Turnaj začáteč2010/05/082010/05/08Pavel ChrzŠK Spartak Ústí nad LabemMichail Koreček FA82033774
Waldviertler Schülerliga2009/102009/11/072010/05/08RS Franz ModlibaNÖ SchachverbandRS Franz Modliba54726418
X Cristobal Mármol de Albox (Elo FADA)2010/05/082010/05/08José Maldonado FernándezClub Ajedrez Vicente BonilJavier Garrido Fernández73833739
Županijsko prvenstvo kadeta do 11 godina2010/05/082010/05/08Denis VretenarŠahovski savez Istarske županijeZvonko JurasGiuseppe Ghersinich72433788
Županijsko prvenstvo kadeta do 13 godina2010/05/082010/05/08Denis VretenarŠahovski savez Istarske županijeZvonko JurasEmin Kugić71633789
Županijsko prvenstvo kadeta do 15 godina2010/05/082010/05/08Denis VretenarŠahovski savez Istarske županijeZvonko JurasZvonko Juras71233793
Županijsko prvenstvo kadeta do 9 godina2010/05/082010/05/08Denis VretenarŠahovski savez Istarske županijeZvonko JurasStjepan Radić71833787
Županijsko prvenstvo kadetkinja do 11 godina2010/05/082010/05/08Denis VretenarŠahovski savez Istarske županijeZvonko JurasStjepan Radić, Emin Kugić5533794
Županijsko prvenstvo kadetkinja do 13 godina2010/05/082010/05/08Denis VretenarŠahovski savez Istarske županijeZvonko JurasStjepan Radić, Emin Kugić2233835
Županijsko prvenstvo kadetkinja do 15 godina2010/05/082010/05/08Denis VretenarŠahovski savez Istarske županijeZvonko JurasStjepan Radić, Emin Kugić2233837
Županijsko prvenstvo kadetkinja do 9 godina2010/05/082010/05/08Denis VretenarŠahovski savez Istarske županijeZvonko JurasStjepan Radić,2233790
1. Klasse Waldviertel 2009/102009/09/182010/05/07RS Franz ModlibaNÖSVRS Franz Modliba1410524773
2. Klasse Waldviertel 2009/102009/09/182010/05/07RS Franz ModlibaNÖ SchachverbandRS Franz Modliba109424774
5th Open Pagratiou <1800 national or international2010/03/192010/05/07Georgios NikolaidisSO Pagratiou Chess Club- SMAO Kaisarianis Chess ClubEfstathia Andrikopoulou74131940
7th Patraikos Tournament2010/04/132010/05/07Terzis AndreasPatraikos SSAlexandrou Anastasios73232732
Campeonato Escolar Individual de Categoría Benjamí2010/04/232010/05/07Eliseo Argandona IzpuraGros Xake TaldeaAN Inigo Galarza CenzanoMiriam Munoz Perez63633218
CEEB Escolar d'escacs per equips play off Sots-162010/03/122010/05/07Jordi Capellades, Enric García (Delegat CEEB)CEEB i FCd'EJosé María JordánAntoni Soler, Roc Messeguer, Miquel Fernández, Ricard Llerins, Carles Bussom24333137
CEEB Escolar d'escacs per equips Sots-102010/03/122010/05/07Jordi Capellades, Enric García (Delgat CEEB)CEEB i FCd'EJosé María JordánAntoni Soler, Roc Messeguer, Miquel Fernández, Ricard Llerins, Carles Bussom610331468
CEEB Escolar d'escacs per equips Sots-122010/03/122010/05/07Jordi Capellades, Enric garcía (Delegat CEEB)CEEB i FCd'EJosé María JordánAntoni Soler, Roc Messeguer, Miquel Fernandez, Ricard Llerins, Carles Bussom615731470
CEEB Escolar d'escacs per equips-Play off Sots-142010/03/122010/05/07Jordi Capellades, Enric García (Delegat CEEB)CEEB i FCd'EJosé María JordánAntoni Soler, Roc Messeguer, Miquel fernández, Ricard Llerins, Carles Bussom24233136
Georgian Championship U16B2010/04/292010/05/07Salia GermaneGeorgian Chess Federation. Poti Chess School "Nana"Kodua DatoMenabde Giorgi, Chachua Gocha92833420
Georgian Championship U16G2010/04/292010/05/07Salia GermaneGeorgian Chess Federation. Poti Chess School "Nana"Kodua DatoMenabde Giorgi, Chachua Gocha92433419
GIẢI VÔ ĐỊCH CỜ VUA CÁC ĐỘI MẠNH TOÀN QUỐC NĂM 2012010/05/042010/05/07Đặng Tất Thắng52433654
GIẢI VÔ ĐỊCH CỜ VUA CÁC ĐỘI MẠNH TOÀN QUỐC NĂM 2012010/05/042010/05/07Đặng Tất Thắng31333655
Majstrovstva Slovenska nevidiacich 2010.2010/05/012010/05/07Kovac ImrichSNSSS PopradMarci BartolomejBelus Benjamin71648750
NÖSV 1.Klasse Mostviertel 2009/102009/09/182010/05/07RS Ing. Erich WurzerNÖSVRS Ing. Erich Wurzer1114424740
Rapid Chess Tournament (Tehran Chess School U16)2010/05/072010/05/07Hakimifard MohsenTehran Chess SchoolIA NajibFM Toomanian61933746
Šachový festival Ústí nad Labem 2010Super-bleskový2010/05/072010/05/07Pavel ChrzŠK Spartak Ústí nad LabemMichail Koreček FA112033742
Šachový festival Ústí nad Labem 2010Turnaj veterán2010/05/072010/05/07Pavel ChrzŠK Spartak Ústí nad LabemMichail Koreček FA63233741
SprengSchach Rapid Open 2010 - Schlussrangliste2010/04/232010/05/07Hans Karrer, Sigi HohlbaumSprengSchach WilHans Karrer75833043
Waldviertler Liga, 2009/102009/09/182010/05/07RS Franz ModlibaNÖ. SchachverbandRS Franz Modliba1414324772
2nd Manali International FIDE Rating Chess Champio2010/05/012010/05/06Thiruvallur District Chess AssociationV Kameswarn IAD Soundaramurthy FA1029033560
2-nd memorial GM Milko Bobotsov2010/04/302010/05/06FM Nikolay Velchev IABulgarian Chess federationNikolay Todorov NANM Dimitar Iliev FA96432526
3rd Air Marshal Subroto Mukerjee Memorial Fide Rat2010/04/302010/05/06Group Captain J Rajendra VSMHQ MC Indian Air ForceT N Bahadure IAMS Gopakumar IA, Rajendra Shidore FA, Swapnil Bansod FA, S K Prasad, Umesh Panbude, S Vasudevan1029033474
Al-Ain Blitz Tournament6 May 20102010/05/062010/05/0672933730
ARMEN***MATCH89/02/162010/05/062010/05/06HAJIAN-ALIREZA62835146
Brzopotezni turnir ŠK Rijeka za svibanj 2010 -12010/05/062010/05/06Srđan ZelenikaChess Club RijekaBojan Birk152633733
CPCL 38th TN State Women FIDE Rating Chess Champio2010/05/012010/05/06Thiruvallur District Chess AssociationV Kameswarn IAD Soundaramurthy FA97533561
Gilan Men First League 20092009/11/052010/05/06Mr. Bayat,KiyoumarsGilan Chess Assosiation(IA) Akbarzadeh,Gholamhosein(IA) Bagheri,Akbar - PourHajghanbar,Mohammad - Tarazi,Mahmoud137827030
Gilan Men Super League 20092009/11/042010/05/06Mr. Bayat,KiyoumarsGilan Chess Assosiation(IA)Akbarzadeh,Gholamhosein(IA)Bagheri,Akbar-PourHajghanbar,Mohammad-Tarazi,Mahmoud117227029
KEJOHANAN CATUR MSST 2010 L122010/05/062010/05/06MSSTMUHAMMAD ARSHAD63233880
KEJOHANAN CATUR MSST 2010 L152010/05/062010/05/06MSSTMUHAMMAD ARSHAD63233883
KEJOHANAN CATUR MSST 2010 L182010/05/062010/05/06MSSTMUHAMMAD ARSHAD63233885
KEJOHANAN CATUR MSST 2010 P122010/05/062010/05/06MSSTMUHAMMAD ARSHAD63233881
KEJOHANAN CATUR MSST 2010 P152010/05/062010/05/06MSSTMUHAMMAD ARSHAD63233882
KEJOHANAN CATUR MSST 2010 P182010/05/062010/05/06MSSTMUHAMMAD ARSHAD63233884
LM 2010 Mädchen2010/05/062010/05/06Schach-Landesverband Salzburg72533750
LM US 2010 Hauptbewerb2010/05/062010/05/06Schach-Landesverband Salzburg74033751
LM VS 2010 Hauptbewerb2010/05/062010/05/06Schach-Landesverband Salzburg73433752
Rapid Chess Tournament(Tehran Chess School U8)2010/05/062010/05/06Hakimifard MohsenTehran Chess SchoolIA NajibFM Toomanian62433728
RMK Residential Sr. Sec School 24th National U-112010/04/282010/05/06Muralimohan K (5006430)Tamil Nadu state Chess AssociationJayant Kumar Bhuyan (25017691)Sakthi Prabhakar B (25007580), Srirenga Nachiar R (25036173), Vislakshi M (25036165)1111333398
RMK Residential Sr. Sec. School 24th National Unde2010/04/282010/05/06Muralimohan K (5006430)Tamil Nadu State Chess AssociationJayant Kumar Bhuyan(25017691)Srivatsan R (5097266), Sriman V S (25006525),Ravikumar R(5025273), Vikas Sahu (5061997) ,Sunitha Jain (25036130), Deivanai V R1122833399
Serie de Honor 2009 CALF2010/04/132010/05/06Club de ajedrez La FloridaAI Claudio Tossi72133166
Sri Lanka Women's National Chess Championship 20102010/05/062010/05/06Chess Federation of Sri LankaTissera Thiwanka IA131433749
TORNEO INVITACIONAL DE AJEDREZ CARLOS ESCOBAR LOPE2010/05/062010/05/06Elton BravoClub de Ajedrez de la Escuela Carlos Escobar LopezFA Cristobal Vega Adorno52333743
V Encuentro Intergeneracional Pedro Laín Entralgo2010/05/062010/05/06Sergio Garza MarcoAngel Palacín Casamayor54733489
Youth Chess Team Balkaniad - Boys U162010/05/032010/05/06IA Candea DanielRomanian Chess Federation (IO Elena Cristian)IA Chirila Radu-CatalinIA Candea Daniel72833592
Youth Chess Team Balkaniad - Girls U162010/05/032010/05/06IA Candea DanielRomanian Chess Federation (IO Elena Cristian)IA Chirila Radu-CatalinIA Candea Daniel73033590
Arlin Developer 31st National Women Chess Champion2010/04/242010/05/05Md. Jahangir IslamNarayangonj District Sports AssociationMd. Haroon Or Rashid I.A.Mohammed Shameem111233256
Bursa Mart'10 Yaþ Gruplarý UKD Satranç Turnuvasý(12010/05/042010/05/05Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiBaþhakemHakemler62832300
Bursa Mart'10 Yaþ Gruplarý UKD Satranç Turnuvasý(12010/05/042010/05/05Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiBaþhakemHakemler64932301
Bursa Mart'10 Yaþ Gruplarý UKD Satranç Turnuvasý(12010/05/042010/05/05Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiBaþhakemHakemler65132302
Campeonato de España Universitario 20102010/05/032010/05/05Marcelino Sion CastroUniversidad LeónJavier Pérez LleraMikel Almansa, Julio G. Valero916833172
Campeonato Nacional Para Ciegos - Nicaragua 20102010/05/042010/05/05Lic. Dionicio ZeledonINDAF. Pablo MoragaFrancisco Batres41333676
Cto Provincial de Zaragoza 2010 Cat Preferente2010/05/052010/05/05Venancio Pardo RegoFederacion Aragonesa de AjedrezAN Ruben Cajo EstebanANP David Galvez Rubio92238710
DERIK'S CHESS SCHOOL- SUMMER SPECIAL BLITZ TOURNAM2010/05/052010/05/05DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOL CAMPUS, MANGALOREPRASANNA RAOSABITHA, SUMA SHETTY72933682
Efaf Cup(at Pishgam Chess School)2010/05/052010/05/05Honari KeihanPishgam chess schoolHonari KeihanHonari Parham92834164
II Torneo Saladares Sub122010/05/052010/05/05Pedro ChecaJavier Garrido FernandezJosé David Cabrera Rodríguez65234868
Mosabeghat Geramidasht Hafteh Tarbiat Badani2010/05/052010/05/05Astara Chess AssociationReza SasanianMir Bashir Seyed Hossein,Mohammad Shakeri72540328
P.K.V Memorial All India Fide Rated Open Chess To2010/05/012010/05/05N.T.Suresh KumarN.T.Suresh KumarFA M.Ephrame (5007186)FA R.Bhuvana (25013335), K.A.Unas (5009170)913233535
Torneo Final CP Puig Saginesta 20102010/05/052010/05/05IA Enrique Asensio Ferrari7834265
XIII Torneo Mirabal - Categoria Alevin2010/05/052010/05/05José Angel Lopez de Turiso SanchezJavier Pérez Llera1010633714
XIII Torneo Mirabal - Categoria Benjamin2010/05/052010/05/05José Angel Lopez de Turiso SanchezJavier Pérez Llera1012733715
XIII Torneo Mirabal - Categoria Cadete2010/05/052010/05/05José Angel Lopez de Turiso SanchezJavier Pérez Llera83733712
XIII Torneo Mirabal - Categoria Infantil2010/05/052010/05/05José Angel Lopez de Turiso SanchezJavier Pérez Llera85733713
XIII Torneo Mirabal - Categoria Juvenil2010/05/052010/05/05José Angel Lopez de Turiso SanchezJavier Pérez Llera82333711
XIII Torneo Mirabal - Categoria Prebenjamin2010/05/052010/05/05José Angel Lopez de Turiso SanchezJavier Pérez Llera106933716
5ο ΟΠΕΝ Παγκρατίου >18002010/03/162010/05/04Άγγελος ΤζερμιαδιανόςΣ.Ο. Παγκρατίου και Σ.Μ.Α.Ο. ΚαισαριανήςΕλισσαίος Βλάχος74131321
II MEMORIAL FISCHER2010/04/202010/05/04Luis Padilla QuezadaMauricio Castro SolanoEduardo Molina Cuarezma92133745
III Trofeo Cabildo de Gran Canaria (Final Absoluto2010/03/232010/05/04Sosa Suárez, Juan JoséClub de Ajedrez La Caja de Canarias (Sosa Suárez, Juan José)AI Arranz Martin, Pablo A. (ID 22218734)Brito Perez, Leandro (AN)91031091
Klosterneuburger Klubmeisterschaft 20102010/03/092010/05/04Werner ReifSchachverein KlosterneuburgWerner ReifRudolf Griesböck71731302
Mens U20 championship2010/05/042010/05/0491633679
Ostravský koník 2010 - Turnaj v holaňdanech2010/05/042010/05/04Marek JelínekMarek Jelínek / Ostrava Chess o.s.Marek Jelínek9033480
Tschaturanga Open 20102010/01/122010/05/04Hans TunkaSV TschaturangaGregor Kleiser94627895
women U20 championship2010/05/042010/05/0491433680
2010 Heroes Day Candidates2010/05/032010/05/03Daniel, Kelvin82433426
colegio Dinis De Melo2010/05/032010/05/03Catarina Pedrosa e Cèline LagoaCéline e Catarina52734189
GIẢI VÔ ĐỊCH CỜ VUA CÁC ĐỘI MẠNH TOÀN QUỐC NĂM 2012010/05/032010/05/03Đặng Tất Thắng102433569
GIẢI VÔ ĐỊCH CỜ VUA CÁC ĐỘI MẠNH TOÀN QUỐC NĂM 2012010/05/032010/05/03Đặng Tất Thắng61833570
Hajdú-Bihar Megyei Sakk Csapatbajnokság 2009/20102009/11/162010/05/03Szabo, Zsolt1123426853
Military School (Secondary School)4 May 20102010/05/032010/05/0351933657
OPEN Slovan 2010 - Memoriál dr. Nemca, Bratislava2010/05/022010/05/03Rückschloss KarolŠK Slovan BratislavaFaltan Peter, Lukác Peter87233628
V Torneo Intercultural de Ajedrez por Equipos UGT2010/05/032010/05/03Jose Antonio Casas CastilleroUGT AragonRuben Cajo Esteban79438963
37th Selangor Open Chess Tournament2010/04/292010/05/02Lim Tse PinChess Association of SelangorAbdul Hamid MajidLim Tse Pin97133520
5th "President's Cup, 2010", dedicated to the memo2010/04/292010/05/02Azerbaijan Chess FederationFaig Gasanov, IA (FIDE ID:13405152)Bakh, Alexander, (FIDE ID:24159387), Rustamov, Lutfiyar, IA (FIDE ID:13401203)131433571
5th "President's Cup, 2010", dedicated to the memo2010/04/292010/05/02Azerbaijan Chess FederationFaig Gasanov, IA (FIDE ID:13405152)Bakh, Alexander, (FIDE ID:24159387), Rustamov, Lutfiyar, IA (FIDE ID:13401203)7833447
9. Open SemriachA-Turnier2010/04/282010/05/02Alfred HarrerSchachklub SemriachIS Margit Almert52829347
9. Open SemriachB-Turnier2010/04/282010/05/02Alfred HarrerSchachklub SemriachIS Margit Almert54729576
Aberto do Brasil - Etapa Bom Jesus do Norte/ES2010/04/302010/05/02Fabio Sousa VargasClube de Xadrez Bom Jesus do NorteIA Mauro AmaralSergio Rodrigues Silveira, Carolina Luiz de Freitas, Alex Sandro N. Gulineli54433650
asd2010/05/022010/05/02aaaaaa91833566
BAHÇEÞEHÝR KOLEJÝ SATRANÇ TURNUVASI MÝNÝKLER2010/05/022010/05/02YUSUF YAZARAYDIN SATRANÇ ÝL TEM - BAHÇEÞEHÝR KOLEJÝYUSUF YAZARMUSTAFA YAVUZ57533575
BAHÇEÞEHÝR KOLEJÝ SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR2010/05/022010/05/02YUSUF YAZARAYDIN SATRANÇ ÝL TEM - BAHÇEÞEHÝR KOLEJÝYUSUF YAZARMUSTAFA YAVUZ56033576
BAHÇEÞEHÝR KOLEJÝ SATRANÇ TURNUVASIKÜÇÜKLER2010/05/022010/05/02YUSUF YAZARAYDIN SATRANÇ ÝL TEM - BAHÇEÞEHÝR KOLEJÝYUSUF YAZARMUSTAFA YAVUZ57533577
Burgenländische Landesliga2009/09/062010/05/02Hans DrescherBSVHans Drescher147325985
Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse2009/09/062010/05/02Hans DrescherBSVHans Drescher148425977
Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse2009/09/062010/05/02Hans DrescherBSVHans Drescher145425979
Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft B Liga No2009/09/062010/05/02Hans DrescherBSVHans Drescher149225983
Burgenländische Meisterschaft 1. Klasse Nord2009/09/062010/05/02Hans DrescherBSVHans Drescher145425978
Bursa Mayýs 2010 Açýk Satranç Turnuvasý2010/04/302010/05/02Özgür ÖZBOSTANLARBursa Satranç Ýl TemsilciliðiÝsmail ÇALIÞKANMehmet Ali ABÝ, Emrah DEMÝRTAÞ78233407
Campeonato de Canarias 2010 (Sub-10 Femenino)2010/04/302010/05/02Auyanet Batista, Juan ManuelFederación Insular de G.C. y C.A. Caja de VecindarioIA Arranz Martín, Pablo A. (ID22218734)De la Hoz Sánchez, Rubén7832939
Campeonato de Canarias 2010 (Sub-10 Masculino)2010/04/302010/05/02Auyanet Batista, Juan ManuelFederación Insular de G.C. y C.A. Caja de VecindarioIA Arranz Martín, Pablo A. (ID22218734)De la Hoz Sánchez, Rubén91032938
Campeonato de Canarias 2010 (Sub-12 Femenino)2010/04/302010/05/02Auyanet Batista, Juan ManuelFederación Insular de G.C. y C.A. Caja de VecindarioIA Arranz Martín, Pablo A. (ID22218734)De la Hoz Sánchez, Rubén7832937
Campeonato de Canarias 2010 (Sub-12 Masculino)2010/04/302010/05/02Auyanet Batista, Juan ManuelFederación Insular de G.C. y C.A. Caja de VecindarioIA Arranz Martín, Pablo A. (ID22218734)De la Hoz Sánchez, Rubén91032936
Campeonato de Canarias 2010 (Sub-14 Femenino)2010/04/302010/05/02Auyanet Batista, Juan ManuelFederación Insular de G.C. y C.A. Caja de VecindarioIA Arranz Martín, Pablo A. (ID22218734)De la Hoz Sánchez, Rubén7832935
Campeonato de Canarias 2010 (Sub-14 Masculino)2010/04/302010/05/02Auyanet Batista, Juan ManuelFederación Insular de G.C. y C.A. Caja de VecindarioIA Arranz Martín, Pablo A. (ID22218734)De la Hoz Sánchez, Rubén91032934
Campeonato Potiguar de Xadrez 2010 - Regional 102010/05/012010/05/02FA Maximo Igor MacedoFederacao Norteriograndense de XadrezFA Maximo Igor MacedoAA Elaine Ligia Farias51633548
Campionat Provincial Individual d'Escacs Actius 202010/04/252010/05/02Arcadi Solá MasiáFCE Representació Territorial de LleidaAC Joan Mora Amella85633316
DERIK'S CHESS SCHOOL- SUMMER SPECIAL BLITZ CHESS T2010/05/022010/05/02DERIC PINTODERIK'S CHESS SCHOOL MANGALORE CAMPUSPRASANNA RAOSUMA SHETTY92333559
Finale kupa Vojvodine 20102010/04/292010/05/02Kopanja MiroslavSahovski savez VojvodineMiladinov Milan IAMilicevic Petar NA59033455
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI12010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKMUSTAFA TOPDAL66233617
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI12010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKMUSTAFA TOPDAL719033618
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI12010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKÖZKAN GÖZBULUT62033619
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI12010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKÖZKAN GÖZBULUT69833620
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI12010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKÖZKAN GÖZBULUT68633621
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI12010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKÖZKAN GÖZBULUT68633643
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI12010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKÖZKAN GÖZBULUT65833653
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI12010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKÖZKAN GÖZBULUT65833640
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI12010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKÖZKAN GÖZBULUT65833622
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI82010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKEMÝNE LOÐOÐLU67733615
GAZÝANTEP ÖZEL SANKO OKULLARI 8.SATRANÇ TURNUVASI82010/05/012010/05/02SERKAN YÜKSEKEMÝNE LOÐOÐLU717933616
I MEMORIAL JOSEP LORENTE2010/05/022010/05/02Josep Chalmeta i TorredemerClub d'Escacs sant BoiFA Manuel Navarro PerezANP Jordi Chalmeta Ugas, AC Laura Gallardo Ribot912333532
II TORNEIO ABERTO SENIOR DA ESCOLA EB 2,3 JOÃO DE2010/05/022010/05/02João MartinhoCLUBE DE XADREZ DA ESCOLA EB 2,3 JOÃO DE MEIRAJoão MartinhoAvelino Ribeiro72133457
Individual Championship of Crete 2010 BU122010/02/072010/05/02Stefanatos CharalamposUnion of Chess Clubs of Crete-E.S.S.K.Zahariev ZahariStefanatos-Emmanouilidis5633636
Individual Championship of Crete 2010 BU142010/02/072010/05/02Stefanatos CharalamposUnion of Chess Clubs of Crete-ESSKZahariev ZahariStefanatos-Emmanouilidis5633637
Individual Championship of Crete 2010 BU82010/02/072010/05/02Stefanatos CharalamposUnion of Chess Clubs of Crete-E.S.S.K.Zahariev ZahariStefanatos-Emmanouilidis5633634
Individual Championship of Crete 2010 G102010/02/072010/05/02Stefanatos CharalamposUnion of Chess Clubs of Crete-ESSKZahariev ZahariStefanatos-Emmanouilidis5633630
Individual Championship of Crete 2010 G122010/02/072010/05/02Stefanatos CharalamposUnion of Chess Clubs of Crete-ESSKZahariev ZahariStefanatos-Emmanouilidis5633631
Individual Championship of Crete 2010 G142010/02/072010/05/02Stefanatos CharalamposUnion of Chess Clubs of Crete-E.S.S.K.Zahariev ZahariStefanatos-Emmanouilidis3433632
Individual Championship of Crete 2010 G162010/02/072010/05/02Stefanatos CharalamposUnion of Chess Clubs of Crete-E.S.S.K.Zahariev ZahariStefanatos-Emmanouilidis3333633
Individual Championship of Crete 2010 Girls 82010/05/012010/05/02Stefanatos CharalamposUnion of Chess Clubs of Crete-E.S.S.K.Zahariev ZahariStefanatos-Emmanouilidis3433629
ISD SELIM PALAVAN ANI TURNUVASI2010/05/022010/05/02Gülümser ÖneyÝstanbul Satranç Kulübü Derneði Ýstanbul Ýl TemsilciliðiZeynel Bilge GözeLerzan Yýldýrým66733574
ITT Abril en Tarija 20102010/04/272010/05/02Freddy MendozaFederación Boliviana de AjedrezI.A. Francisco Ochelli91033405
Jogos do Seixal 2010 - II CRDCavaquinhas2010/05/022010/05/02Comissão Técnica de Xadrez da Câmara Municipal do SeixalCRD Cavaquinhas, CM SeixalSara Monteiro53733581
Kärntner Schnellschach Landesmeisterschaft 2010 -2010/05/022010/05/02Franz KrassnitzerKärntner SchachverbandFranz KrassnitzerWilfried Ressmann, Hannes Tscharnuter73133394
Kärntner Schnellschach Landesmeisterschaft 2010 -2010/05/022010/05/02Franz KrassnitzerKärntner SchachverbandFranz KrassnitzerWilfried Ressmann, Hannes Tscharnuter72633395
Kärntner Schnellschach Landesmeisterschaft 2010 -2010/05/022010/05/02Franz KrassnitzerKärntner SchachverbandFranz KrassnitzerWilfried Ressmann, Hannes Tscharnuter71533396
Kids 21 Championship2010/04/282010/05/0210633428
Krajský přebor družstev mladších žáků 20102010/05/022010/05/02Jaroslav ŘíhaBiomedica ŘíčanyJan Paukert710833432
PROVINCIAL FEMENINO DE ALICANTE 2010Dom, 18 y 25 d2010/04/182010/05/02Luis Maria Vieito5532716
Prvomajski brzopotezni turnirJagodina, 02.maj 20102010/05/022010/05/02Slobodan RadosavljevicSK''Kablovi''Boban Milojevic, FA171833588
TENIS PARK CAFE-PAU SATRANC KULUBU SATRANC TURNUVA2010/04/302010/05/02Mete Okan ERDOGANTenis Park Cafe, PAU Satranc Kulubu, TSF Denizli Il TemsilciligiOmer SEVINCUnal GUNER64933459
Torneio Comemorativo do Dia 1º de Maio - 20102010/05/022010/05/02Carlos SousaSF Benfica/Club Farense/J Freg. SéCarlos SousaCarlos Sousa5833807
Torneo Departamental Femenino Atlántico 20102010/04/292010/05/02Daniel Viloria LamadridLiga de Ajedrez del AtlánticoAN Juan Carlos Soto ConsuegraAAN Andres Augusto Aragon Dimas5633798
TURNAMEN CATUR TERBUKA CUP IIST. PUTRA MAHA DIPTA,2010/05/012010/05/02Ka. ST. TERUNA PUTRA MAHA DIPTASEKAA TERUNA PUTRA MAHA DIPTAANGGUN NUGROHO,WNSUSIA INDRIANA910633537
V Campeonato de España de Selecciones Autonómicas2010/04/292010/05/02Josep Garcia i RieraFederació Catalana d'Escacs (FCE), Federación Española de Ajedrez (FEDA)AF Carles OteroAN Silverio Martínez67533361
VII TORNEIO ABERTO SUB 20 DA ESCOLA EB 2,3 JOÃO DE2010/05/022010/05/02João MartinhoCLUBE DE XADREZ DA ESCOLA EB 2,3 JOÃO DE MEIRAJoão MartinhoAvelino Ribeiro815133437
YALOVA 2010 VALÝLÝK KUPASI SATRANÇ TURNUVASI16 YAÞ2010/04/302010/05/02COÞKUN ÖZTÜRK64433584
Ziua Tineretului Sibiu - blitz2010/05/022010/05/02ACS Logismart SibiuMoldovan CorinaMoldovan Daniel61133599
Ziua Tineretului Sibiu - rapid2010/05/022010/05/02ACS Logismart SibiuMoldovan CorinaMoldovan Daniel5833600
Zonal Universitario de Ajedrez para Estudiantes R2010/04/302010/05/02Mauricio Castillo Villegas y Nelson Penagos CortésASCUN DEPORTES CENTROA.N. Felix Antonio CorreaA.A.N.E.P. Nelson Barco Acuña51633580
Zonal Universitario de Ajedrez para Estudiantes Ca2010/04/302010/05/02Mauricio Castillo Villegas y Nelson Penagos CortesASCUN DEPORTES REGIONAL CENTROA.N. Felix Antonio CorreaA.A.N.E.P. Nelson Barco Acuña74533572
مدرسه العسکریه2010/5/22010/05/022010/05/0252833603
19. Alfred Stich-Gedenkturnier2010/05/012010/05/01Dr. Gerd MitterATUS Niklasdorf113133542
1er Championnat Individuel des Echecs FRANCOPHONES2010/04/252010/05/01Mr.CHERIF Khemais IA AIDEF et FTEMr.CHERIF Khemais IA 5502004Mr.BAKTACHE Med ALI, IA 5500850 ; Mr.CHOUARI Wajdi FA 550018496633350
4th. SRB chm 20102010/04/182010/05/01Milicevic MiodragChess federation of SerbiaBranislav Suhartovic, IAVladica Andrejic, NA131433037
Al-Ain Weekly Tournament1 May 20102010/05/012010/05/0153333536
AXDB-Camp. Distrital EquipasÉpoca de 2009/20102010/03/062010/05/01Eduardo VianaAXDB-Assoc.Xadrez Dist. BragaEduardo Viana57930980
Campeonato Distrital do Porto por Equipas 2010 - S2010/03/062010/05/01Manuel PintorAXP - Associação de Xadrez do PortoManuel Pintor54531046
Campeonato Distrital do Porto por Equipas 2010 - S2010/03/062010/05/01Manuel PintorAXP - Associação de Xadrez do PortoManuel Pintor54231047
Comarcal2010/05/012010/05/01Federacion de Ajedrez del Principado de AsturiasRicardo Curto Rodriguez58633355
Hradní věž 2010 B mladší2010/05/012010/05/01ŠO Brumov-BylniceJiří Častulík83433652
Hradní věž 2010 starší2010/05/012010/05/01ŠO Brumov-BylniceJiří Častulík84633651
II OPEN INTERNACIONAL 1º DE MAIG SEDAVÍDISSABTE, 12010/05/012010/05/01Bernat Guerola TrullAjuntament de Sedaví i Club d?Escacs El Drac NegreNestor Echeverria D'Angelo_78333057
III Torneig sub12 Roser de Maig Cerdanyola 20102010/05/012010/05/01Maite CampsPenya d'Escacs CerdanyolaAN Carlos Gimenez CañadasAC Gabriel Castellet Giralt, AN Jaume Grau Garsaball82333401
Individual Championship of Crete 2010 BU102010/02/072010/05/01Stefanatos CharalamposUnion of Chess Clubs of Crete-E.S.S.K.Zahariev ZahariStefanatos-Emmanouilidis5633635
Krajský pøebor jednotlivcù v rapid ?achu HD 142010/05/012010/05/01Naïa ?mahelová?O DDM HlinskoJana Londinová91633567
Krajský přebor D102010/05/012010/05/01Mgr. Milan JenčKomise mládeže Šachového svazu Plzeňského kraje a ŠK LíněIng. Petr Herejk9933525
Krajský přebor D12, D14, D162010/05/012010/05/01Mgr. Milan JenčKomise mládeže Šachového svazu Plzeňského kraje a ŠK LíněIng. Petr Herejk5633524
Krajský přebor H102010/05/012010/05/01Mgr. Milan JenčKomise mládeže Šachového svazu Plzeňského kraje a ŠK LíněIng. Petr Herejk71433526
Krajský přebor H122010/05/012010/05/01Mgr. Milan JenčKomise mládeže Šachového svazu Plzeňského kraje a ŠK LíněIng. Petr Herejk71733523
Krajský přebor H14 a H162010/05/012010/05/01Mgr. Milan JenčKomise mládeže Šachového svazu Plzeňského kraje a ŠK LíněIng. Petr Herejk71933527
Krajský přebor HD 18 - 202010/05/012010/05/01Mgr. Milan JenčKomise mládeže Šachového svazu Plzeňského kraje a ŠK LíněIng. Petr Herejk91033528
Majstrovstvá Slovenska družstiev mladších žiakov 22010/05/012010/05/01Ing. Jozef HlaváčikSlovenský šachový zväz, Turčianske šachové centrum, CVČ Domino VrútkyRastislav DiviakIng. Emil Konkoľ, Ján Hyll, Boris Rintel, Zuzana Milcová712233204
NACIONAL ESCOLAR SUB 13 ABSOLUTO ACTIVO2010/05/012010/05/01Gabriel GironLIGA VALLECAUCANA DE AJEDREZ - IMDERTYAF. Enrique Morales ZorrillaCiceron Arias, Wilder Hernandez, Leonardo Vacca, Alejandro Mateus73833546
NACIONAL ESCOLAR SUB 13 FEMENINO ACTIVO2010/05/012010/05/01Gabriel GironLIGA VALLECAUCANA DE AJEDREZ - IMDERTYAF. Enrique Morales ZorrillaCiceron Arias, Wilder Hernandez, Leonardo Vacca, Alejandro Mateus71933549
NACIONAL ESCOLAR SUB 17 ABSOLUTO ACTIVO2010/05/012010/05/01Gabriel GironLIGA VALLECAUCANA DE AJEDREZ - IMDERTYAF. Enrique Morales ZorrillaCiceron Arias, Wilder Hernandez, Leonardo Vacca, Alejandro Mateus73033550
NACIONAL ESCOLAR SUB 17 FEMENINO ACTIVO2010/05/012010/05/01Gabriel GironLIGA VALLECAUCANA DE AJEDREZ - IMDERTYAF. Enrique Morales ZorrillaCiceron Arias, Wilder Hernandez, Leonardo Vacca, Alejandro Mateus71833552
NACIONAL ESCOLAR SUB 9 FEMENINO ACTIVO2010/05/012010/05/01Gabriel GironLIGA VALLECAUCANA DE AJEDREZ - IMDERTYAF. Enrique Morales ZorrillaCiceron Arias, Wilder Hernandez, Leonardo Vacca, Alejandro Mateus71133545
OPEN Star Development Corporation, a.s. v bleskove2010/05/012010/05/01Pavel HavlicekSO TJ Tourist Biomedica Ricany a SSSRadoslav Dolezal sen.179631039
Pohar primatora mesta Presov 20102010/04/232010/05/01Martin HubaSachovy klub PrievidzaIA Jaroslav MindzakMartin Dobrotka10633060
Pražská šachová liga mladších žáků základních škol2010/05/012010/05/01Mgr. Václav KlausRůžena PřibylováIng. Alexej Šimeček72333553
PROVINCIAL VETERANO DE ALICANTE 2009Dom, 18 y 25 d2010/04/182010/05/01Luis Maria Vieito3432717
Prvomajovy turnaj v Kurimi2010/05/012010/05/01Pavel KrupicaPavel KrupicaPavel Krupica72133568
Semriach JugendturnierSchnellschach 15 Minuten2010/05/012010/05/01Alfred HarrerSchachklub SemriachIS Margit Almert9929350
Torneo Departamental Absoluto Atlántico 20102010/04/292010/05/01Daniel Viloria LamadridLiga de Ajedrez del AtlánticoAN Juan Carlos Soto ConsuegraAAN Andres Augusto Aragon Dimas72533797
TORNEO FERIA DEL LIBRO2010/05/012010/05/01JUANITO GUERREROJOSE AYBARSTOKOSKY MOREL52433558
V Torneo de Ajedrez Infantil "1º de Mayo" UGT Arag2010/05/012010/05/01UGT AragonRuben Cajo Esteban84933475
Velká cena města Buštěhrad 2010 - mladší žáci8. tu2010/05/012010/05/01Pavel BukKM SŠS, Eva RosenbaumováJan Paukert73833530
Velká cena města Buštěhrad 2010 - starší žáci8. tu2010/05/012010/05/01Pavel BukKM SŠS, Eva RosenbaumováJan Paukert73633531
VIII Torneo de Ajedrez Relampago "1º de Mayo" UGT2010/05/012010/05/01UGT AragonRuben Cajo Esteban86533473
XV Abierto Internacional de Ajedrez "Villa de Deif2010/05/012010/05/01Ayuntamiento de Deifontes | DSBInnovaGuillermo M. Barranco Serrano FA711733443
XVII OPEN DE SAN MARCOS2010/05/012010/05/01Joaquín Alcalá LaoHermdad. de San MarcosAntonia Martín Martín52633533
XX Open Internacional de Ajedrez "Ciudad de Móstol2010/05/012010/05/01Jorge Head LadevezeA.D. Ajedrez MóstolesFA Eusebio HuertaAN Miguel López Gómez AR Daniel Rodríguez911433404
XXIX Obert de Ràpides Roser de Maig de Cerdanyola2010/05/012010/05/01Maite CampsPenya d'Escacs CerdanyolaAN Carlos Gimenez CañadasAC Gabriel Castellet Giralt, AN Jaume Grau Garsaball86733400
Zupanijsko kadetsko prvenstvo - ubrzani tempo2010/05/012010/05/01Šahovski savez Brodsko-posavske županijeVinko LeskovarPavle Matošević, Robert Dabo-Peranić94033639
Открытое первенство МГФСО среди учащихся 2002 г.р.2010/05/012010/05/01МГФСОKhruschiov Alexey93133534
Сливница Опен / Slivnitsa Open 20102010/05/012010/05/01Емил Младенов / Emil MladenovОШК "Сливнишки герой" - Сливница / Chessclub "Slivnishki geroy"NA Пламен Стефанов / Plamen Stefanov93633540

Ovim odabirom 944 turnira je pronađeno.

Pregled svih turnira (razvrstanih kronološki od novijih prema starijima)