Turnirska baza Chess Resultsa

Primjedba: Velika i mala slova ne čine razliku

TurnirDirektor turnira Organizator(i) Glavni sudac Sudac
Stranica tournament end between ( yyyymmdd or yyyymm or yyyy ) and Vrsta turnira Razvrstaj prema Zemlja Pretraži
TurniroddoDirektor turniraOrganizator(i)Glavni sudacSudacKolondbkey
Ožujak 2007
3.divize - sk.stred2006/10/142007/03/31Mesícek JosefJŠSMesícek Josef9986077
3.divize - skupina východ2006/10/142007/03/31Mesícek JodefJŠSMesícek Josef91206147
3.divize - skupina západ2006/10/142007/03/31MesícekJŠSMesícek9986076
4.lia A112006/10/212007/03/31Stefan PriamBSZStefan Priam112004351
Al-Ain Weekly Tournament Second Week2007/03/312007/03/315216067
Al-Ain Weekly Tournamnentfor Women2007/03/312007/03/31Al-Ain Chess ClubI.A. Pahlevanzadeh5246064
Campeonato por Equipos - Segunda Autonomica Sur Al2007/02/032007/03/31Federacion de Ajedrez de la Comunidad ValencianaLuis Martinez VazquezLuis Martinez Vazquez91326899
D12+H12 KPJ v rapid šachu 2007 (rok narození 95+962007/03/312007/03/31DDM Nový Bydžov + ŠO Jiskra rmsk Nový BydžovLukša AlešJohn Jirí7236069
Dubai Rapid 200729-31 March 20072007/03/292007/03/31IO Najeeb SalehDubai Chess & Culture ClubIA Mahdi Abdulrahim(UAE)IA Mohamed Abdulla(SOM), IA Jamal Qasim(YEM)9626045
Jarní turnaj mládeže2007/03/312007/03/31Marie VasmanskáDDM Libertin Ceská LípaVladimír DrahotskýJan Malec7576063
Krajsky prebor druzstec mladsich zaku2007/03/312007/03/31Pavel ChrzSK Spratak Usti nad LabemJaromir Sulc5636093
Liga 5 B 112006/10/142007/03/31Pallag GyörgyKrajský šachový zväz Nitra11914896
NÖ-West-Cup 20072007/03/042007/03/31Winfried WadsackWinfried WadsackWinfried WadsackRS Winfried Wadsack3355512
Salzburger Landesliga B 2006/20072006/10/072007/03/31Landesverband SalzburgIS Gerhard Herndl111574283
Schnellcup 20083.Turnier2007/03/312007/03/31Leopold SmounigBBSV-WienLeopold Smounig5612024
Tiroler Mannschaftsmeisterschaft 2006/072007/01/272007/03/31Tiroler LandesverbandRS Kreutz Josef, RS Baumgartner Armin5715218
Tiroler Mannschaftsmeisterschaft 2006/071.Klasse A2006/09/162007/03/31Tiroler LandesverbandRS Kreutz Josef, RS Baumgartner Armin71035210
Tiroler Mannschaftsmeisterschaft 2006/071.Klasse A2006/09/162007/03/31Tiroler LandesverbandRS Kreutz Josef, RS Baumgartner Armin71235209
Tiroler Mannschaftsmeisterschaft 2006/072.Klasse A2006/09/162007/03/31Tiroler LandesverbandRS Kreutz Josef, RS Baumgartner Armin71055212
Tiroler Mannschaftsmeisterschaft 2006/072.Klasse-A2006/09/162007/03/31Tiroler LandesverbandRS Kreutz Josef, RS Baumgartner Armin71235211
Tiroler Mannschaftsmeisterschaft 2006/07Gebietskla2006/09/162007/03/31Tiroler LandesverbandRS Kreutz Josef, RS Baumgartner Armin71235213
Tiroler-Mannschaftsmeisterschaft 2006/07Landesliga2006/10/212007/03/31Tiroler LandesverbandRS Josef Kreutz, RS Armin Baumgartner111764128
X Open Padre Arrupe - Universidad de Deusto2007/03/312007/03/3192246065
1. Klasse Graz2006/10/062007/03/30Hugo TeuschlerLV SteiermarkRS Hugo Teuschler111814264
Aleppo2007/03/302007/03/30Alsafi MohammadKolin Shahin9206573
Championnat National Individuel Senior de Tunisie2007/03/232007/03/30Chouari WajdiFederation Tunisienne des Echecs, Club des Echecs BouhjarChaabani AbdelkaderHafdhi Toufik, Sloukom Messaoud, Ben Othman Othman Ali10715989
Grazer Stadtliga2006/10/062007/03/30Hugo TeuschlerLV SteiermarkRS Hugo Teuschler111974263
XIII ABIERTO ABSOLUTO "CIUDAD DE ALFARO"2007/02/092007/03/30JOSE MARIA LEON FERNANDEZCLUB AJEDREZ ALFARO(AI) LUIS BLASCO DE LA CRUZ (ID=2219107)(ANP) DIEGO LORENTE PEÑALVA8595499
5.liga B222007/03/292007/03/29xxxKSZ Trencin10814928
MCR-neslyšící2007/03/292007/03/29SuvaSchmid7146062
XXIII Campionat de Catalunya de Veterants 2007 - F2007/02/082007/03/29Josep Terrones SanchezClub d'Escacs Cambrils i la Representacio Territorial de Tarragona de la F.C.E.FA Josep M Camell Jane (2214423)8365513
Mistrovstv CR skol v sachu 2007, 1.-5.trida2007/03/272007/03/28Surma AntoninBeskydska sachova skola (www.chessfm.cz)Surma AntoninKocur Martin, Pliska Karel71125934
Primus 20072007/03/282007/03/28Vlastimil SedlárŠK TJ Bucovice, Gymnázium BucoviceJirí Srna9986026
V RAPIDAS EDAMI2007/03/282007/03/28MICHAEL RAHALEDAMI Y UGADANIEL GOMEZ CORTESCARLES GIMENEZ CAADAS7186019
Vorarlberger Seniorenmeisterschaft 20072007/02/282007/03/28Hämmerle AlbertVorarlberger SchachverbandBaumberger Albert9346614
WIENER SCHÜLERLIGA 2006/2007UNTERSTUFE ZWISCHENRUN2007/03/282007/03/28MAG. ANDREAS KWECHIS KAWEH KRISTOFIS KAWEH KRISTOF3285978
Torneo Interno Bendiant 1ra Hora2007/03/272007/03/2713146130
V Torneig d'Escacs Amateur EDAMI2007/02/062007/03/27michael rahalEDAMI I UGAJordi Morcillo FerranDaniel Gomez Cortes, Carles Gimenez8526002
Torneo Interno CP Jaume I2007/03/262007/03/2619206131
WIENER SCHÜLERLIGA 2006/2007UNTERSTUFE ZWISCHENRUN2007/03/262007/03/26MAG. ANDREAS KWECHIS KAWEH KRISTOFIS KAWEH KRISTOF3285985
1.liga Vychod 2006/20072006/10/072007/03/25Slovensky sachovy zvazImrich JurcisinImrich Jurcisin111934295
1.liga Zapad 2006/20072006/10/072007/03/25Slovensky sachovy zvazVincent Cernak112154296
4.Liga C112006/10/222007/03/25Palecek PeterKrajsky sachovy zvaz ZilinaPalecek Peter111774356
Balti 20072007/03/252007/03/25Club sahSaragov565960
Campionat de Catalunya d'EquipsSegona Divisio Grup2007/01/282007/03/25Antonio Lopez ManzanoFederacio Catalana EscacsJose Adrian Navarro Cardenas91895480
CN Junioare2007/03/252007/03/259145976
CN Tineret2007/03/252007/03/25775977
Die 8. offenen Klagenfurter Stadtschachmeisterscha2007/02/232007/03/25SK Pierzl WölfnitzSK Pierzl WölfnitzRoland Tomantschger7305986
International Tournament Zagreb Open 20072007/03/172007/03/25WIM Vlasta MacekZagreb Chess FederationIA Vladimir PokupecFA Mate Ivancic, FA Sinisa Rezek, NA Ivan Petracic91956015
Josipovo 2007.2007/03/252007/03/25Mato OpacakSk Posavac-RuscicaMato OpacakIvica Kolakovski9325954
KP II B 2006/20072006/11/052007/03/25ing. Karel KrlSTK ?Sing. Krl Karel91455966
Krajska soutez Vysocina - Vychoddruzstva2006/10/152007/03/25Jiri SiebenburgerKS VysoinaJiri Siebenburger10945957
Krajska soutez Vysocina - Zapaddruzstva2006/10/152007/03/25Jiri SiebenburgerKS VysoinaJiri Siebenburger101095956
KUBOK2007/03/252007/03/25Susterman Bela505964
Namibia National Chess Championship2007/03/202007/03/25Namibian Chess FederationMr. Omar SalamaMr. Max Nitzborn, Mr. Hindjoe8365885
Steirische U10 Landesmeisterschaften2007/03/232007/03/25Landesjugendreferat - Schach-LandesverbandFM Erich Gigerl8155844
Stmk Kreis Nord 2. Klasse Städtezentrum 2006/072006/10/082007/03/25Werner WinterÖSB-Landesverband SteiermarkRS Werner Winter7674305
SVK_3.liga A2 2006/20072006/10/072007/03/25KSZ TrnavaIng. Jozef Vagovsky111934309
SVK_3liga_B12006/10/222007/03/25Cernak Vincent112224310
SVK_3liga_B22006/10/082007/03/25Ing.Peter MegoKrajsky sachovy zvaz TrencinIng.Peter Mego111934311
SVK_3liga_C22006/10/012007/03/25Rudolf Toma91494313
Volksschul-Landesmeisterschaft B-Turnier2007/03/252007/03/25Werner SalamonLSR505991
1. Klasse Mitte2006/10/142007/03/24Alfred HoferKärntner SchachverbandAlfred Hofer92154587
1. Klasse Ost2006/10/142007/03/24Alfred HoferKärntner SchachverbandAlfred Hofer92304588
1. Klasse West2006/10/142007/03/24Alfred HoferKärntner SchachverbandAlfred Hofer91604589
3. Klasse Graz2006/10/072007/03/24Hugo TeuschlerLV SteiermarkRS Hugo Teuschler7824266
5.liga DS-GA2006/11/042007/03/24Ing. Jozef RachelaKSZ Trnava7794835
Alain Weekly Tournament for Girls2007/03/242007/03/24565983
Al-Ain Weekly Tournament1st Week2007/03/242007/03/24Al-Ain Chess Club7255984
Campeonato Provincial Individual de Burgos 20072007/02/032007/03/24Federacion Castellano Leonesa de Ajedrez. Delegacion Provincial de BurgosRosa Velasco PalmeroAlberto Vazquez Dominguez8475944
Campionat per Equips SUB 14 - Territorial Tarragon2007/03/242007/03/24C. E. Salou i R.Territorial TarragonaEnric Monne Aules (I.A.)Joan Pinol Cos (A.C.)7335950
Campionat per Equips SUB10 - Territorial Tarragona2007/03/242007/03/24C E Salou i R.Territorial TarragonaEnric Monne Aules (I.A.)Joan Piol Cos6225949
Campionat per Equips SUB12 - Territorial Tarragona2007/03/242007/03/24C E Salou i R.Territorial TarragonaEnric Monne Aules (I.A.)Joan Piol Cos2115951
Campionat per Equips SUB16 - Territorial Tarragona2007/03/242007/03/24C E Salou i R.Territorial TarragonaEnric Monne Aules (I.A.)Joan Pinol Cos6135952
Eik var 20072007/03/242007/03/24Erling Arnarson, Mogens NielsenSkulatalv i SandoyIA Mogens Nielsen6395843
Gipuzkoako Taldekako Xake TxapelketaBigarren Maila2007/03/032007/03/24FGAFederación Gipuzkoana de AjedrezFGA4765710
Gipuzkoako Taldekako Xake TxapelketaGorengoen mail2007/01/132007/03/24FGAFederacin Gipuzkoana de AjedrezFGA111155077
Gipuzkoako Taldekako Xake TxapelketaHirugarren Mai2007/03/032007/03/24FGAFederación Gipuzkoana de AjedrezFGA4845711
Gipuzkoako Taldekako Xake TxapelketaLehenengo mail2007/01/132007/03/24FGAFederacin Gipuzkoana de AjedrezFGA11995078
Gipuzkoako Taldekako Xake TxapelketaLehengo Mailar2007/03/032007/03/24FGAFederación Gipuzkoana de AjedrezFGA4865709
Individual National Championship F18 - rapid2007/03/242007/03/24Romanian Chess FederationRistea Tudor7165974
Liga FMA - Primera A - 06072006/12/172007/03/24Federacion Madrilena de AjedrezEugenio Leal Barrios131456333
Liga FMA - Primera B - 06072006/12/172007/03/24Federacion Madrilena de AjedrezEugenio Leal Barrios131526220
Liga FMA - Segunda A - 06072006/12/172007/03/24Federacion Madrilena de AjedrezEugenio Leal Barrios131416291
Liga FMA - Segunda B_06072006/12/172007/03/24Federacion Madrilena de AjedrezEugenio Leal Barrios131336173
Liga FMA - Segunda C - 06072006/12/172007/03/24Federacion Madrilena de AjedrezEugenio Leal Barrios131336204
Liga FMA - Segunda D - 06072006/12/172007/03/24Federacion Madrilena de AjedrezEugenio Leal Barrios131486205
LIGA FMA- CAT.PREFERENTE2006/12/172007/03/24FEDERACION MADRILENA DE AJEDREZEUGENIO LEAL BARRIOS131476290
OÖ 1. Landesliga2006/10/072007/03/24OÖ Landesverbandunbekanntunbekannt111565141
OÖ Kreisliga Mitte2006/10/072007/03/24OÖ Landesverbandunbekanntunbekannt111865144
OÖ Kreisliga Nord2006/10/072007/03/24OÖ Landesverbandunbekanntunbekannt111735143
OÖ Kreisliga Süd2006/10/072007/03/24OÖ Landesverbandunbekanntunbekannt111595145
Romanian Individual Campionships F202007/03/242007/03/24Romanian Chess FederationRistea Tudor785975
Salzburger 1. Klasse Süd 2006/2007 Play Off2007/03/032007/03/24Landesverband SalzburgIS Gerhard Herndl71035786
Stmk Kreis Sued 2.Klasse SuedWest 2006/072006/10/072007/03/24Gertrude WagnerLV - SteiermarkRS Johann Petz - OrtnerRS Johann Petz - Ortner91104342
Wiener Vereinsmeisterschaft 2006/20072. Klasse Nor2006/09/302007/03/24Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota111724451
Wiener Vereinsmeisterschaft 2006/20072. Klasse Sue2006/09/302007/03/24Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota111734452
Wiener Vereinsmeisterschaft 2006/20073.Klasse Nord2006/09/302007/03/24Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota111634453
Wiener Vereinsmeisterschaft 2006/20073.Klasse Sued2006/09/302007/03/24Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota111244454
Wiener Vereinsmeisterschaft 2006/2007Landesliga2006/10/142007/03/24Leopold SmounigWiener SchachverbandIS Andrea PragerDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91854445
2. Klasse Graz2006/10/062007/03/23Hugo TeuschlerLV SteiermarkRS Hugo Teuschler91564265
I CERRADO MAGISTRAL "RUY LOPEZ" 20072007/03/172007/03/23Marcelino GañanAgrupacion Ruy Lopez de Zafra(IA) Luis Blasco de la Cruz (ID=2219107)Jose Luis Magaña Gil785860
Individual National Championship F182007/03/172007/03/23Romanian Chess FederationRistea Tudor9165972
Oddilovy prebor 2007 - Rakovnik2006/09/222007/03/23Jiri SpilkaSK RakovnikIng Jaroslav SatranskyJiri Spilka13145537
Romanian Individual Campionships F202007/03/172007/03/23Romanian Chess FederationRistea Tudor785973
Trauner Meisterschaft 072007/02/092007/03/23Kreischer GeorgAskö Schach-Club Traun 1967Kreischer GeorgKreischer Georg7305558
Championat des jeunes -20ans 20072007/03/182007/03/22Fdration Tunisienne des checsI.A : Hammami Slim7185940
GIAI VO DICH CO VUA CA NHAN TP.HO CHI MINH - 20072007/03/172007/03/227235855
GIAI VO DICH CO VUA CA NHAN TP.HO CHI MINH - 20072007/03/172007/03/227215854
UAE Federation Cup Team Open15-22 March 20072007/03/152007/03/22IO Najeeb SalehDubai Chess & Culture ClubIA Mahdi Abdulrahim9965928
BEKTA LE MLL ETM KÜÜKLER2007/03/212007/03/21LE LG HEYETHALME KARAOSMANOGLUESRA GÜNGÖR5115904
BEKTA LE MLL ETM YILDIZLAR2007/03/212007/03/21LE LG HEYETHALME KARAOSMANOGLUESRA GÜNGÖR5115903
Junior -162007/03/212007/03/21Hammami Slim7185901
MEB BESKTAS LCE YA GRUPLARI GENLER2007/03/212007/03/21LCE LG HEYETIHALME KARAOSMANOGLUESRA GÜNGÖR595902
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/20071. Klasse No2006/10/112007/03/21Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91104483
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/20071. Klasse Su2006/10/112007/03/21Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91074484
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/20073. Klasse Mi2006/10/112007/03/21Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota9904489
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/20073. Klasse Su2006/10/112007/03/21Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91134490
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/2007B-Liga2006/10/112007/03/21Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91074481
Bezirksmeisterschaft FreistadtSchulschach2007/03/202007/03/20Hubert KammerhuberHubert Kammerhuber605881
CAMPEONATO CASTILLA-LA MANCHA SUB102007/03/162007/03/19FEDERACION DE AJEDREZ DE CASTILLA-LA MANCHAManuel Suarez Sedeño I.A.93011573
CAMPEONATO CASTILLA-LA MANCHA SUB122007/03/162007/03/19FEDERACION DE AJEDREZ DE CASTILLA-LA MANCHAManuel Suarez Sedeño I.A.92611572
CAMPEONATO CASTILLA-LA MANCHA SUB142007/03/162007/03/19FEDERACION DE AJEDREZ DE CASTILLA-LA MANCHAManuel Suarez Sedeno I.A.63511571
CAMPEONATO CASTILLA-LA MANCHA SUB162007/03/162007/03/19FEDERACION DE AJEDREZ DE CASTILLA-LA MANCHAManuel Suarez Sedeno I.A.63411570
CAMPEONATO CASTILLA-LA MANCHA SUB182007/03/162007/03/19FEDERACION DE AJEDREZ DE CASTILLA-LA MANCHAManuel Suarez Sedeno I.A.62211569
International Chess Tournament of Romania - "Victo2007/03/062007/03/19Romanian Chess Federation & A.S. R.A.T.B.I.A. Candea GheorgheCandea Daniel13135785
Steirische U16 Landesmeisterschaften2007/03/162007/03/19Landesjugendreferat - Schach-LandesverbandFM Erich Gigerl7155847
2. liga, skupina B, rocnik 2006-20072006/10/142007/03/18Kukel ImreSlovensky sachovy zvazMakuch Milan, Ladislav Sipeky112124298
2.liga 2006/20072006/10/142007/03/18Juraj IvanSlovensky sachovy zvazJuraj Ivan112044299
2.liga A 2006/20072006/10/142007/03/18Stefan LesnySlovensky sachovy zvazStefan Lesny112084297
2.liga D 2006/20072006/10/142007/03/18FENDA Zdenek fenda@chess.sk fenda.z@stonline.skSlovensky sachovy zvazFENDA Zdenek111974300
4. liga skup. A/22-juh 2006/72006/10/152007/03/18Ing. Jozef PuobišKŠZ TrnavaMgr.Vladimír Hagara - ŠTK111396066
4.liga - juh A222006/10/152007/03/18Ing. PuobiKZ111394823
4.liga A21 2006/20072006/10/152007/03/18Rastislav DiviakRastislav Diviak111404352
5.liga A122006/10/152007/03/18Krajsky sachovy zvazE. Simkovic11964902
Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 1. Klasse2006/09/172007/03/18Burgenländischer SchachverbandRoland Heilinger10514477
Burgenländische Mannschaftsmeisterschaft 2. Klasse2006/09/172007/03/18Burgenländischer SchachverbandRoland Heilinger10504475
Bursa Il Temsilciligi 1. UKD Turnuvasi2007/03/172007/03/18Özgür ÖZBOSTANLARBursa Ýl TemsilciliðiIsmail ÇALISKAN6296643
CAMPEONATO SUB 182007/03/102007/03/18GUILLERMO BARRANCO SERRANOJAVIER HURTADO GONZALEZ6265873
I TORNEO INFANTIL Y JUVENIL LINEX 20072007/03/172007/03/18Marcelino GaanAgrupacion Ruy Lopez de Zafra(AI) Luis Blasco de la CruzJose Luis Magaa Gil9475863
Jugend Schachrallye LandeckGruppe A2007/03/182007/03/18Kreutz JosefTiroler LandesverbandRS Kreutz Josef5345897
Jugend Schachrallye LandeckGruppe B2007/03/182007/03/18Kreutz JosefTiroler LandesverbandRS Kreutz Josef5145896
Kärntner Jugendliga2006/12/172007/03/18Knapp FriedrichKärntner SchachverbandKnapp Friedrich91815061
KP ?S III. tdy skupina C2006/11/122007/03/18ing. Krl Karel?S - STK9965871
Krajsk sout, skupina vchod, ronk 2006/072006/11/122007/03/18PKS PardubiceIng. Martin majzr905887
Krajský prebor 2006-20072006/10/292007/03/18Fryc MiroslavSTK KŠSFryc Miroslav91446314
Krajský prebor družstev ÚŠS III B2006/11/122007/03/18Ing. František ChaloupkaÚŠSIng. František Chaloupka91006191
NÖ- Südcup2006/12/102007/03/18IS Klaus WinklerNÖSVIS Klaus Winkler104334
Okresní prebor Nový Jicín2006/10/222007/03/18Šnyta ZdenekOŠS NJŠnyta Zdenek10987023
Stmk Kreis Nord Obersteirische Jugendliga 2006/072006/10/292007/03/18DI Arno MartetschlägerÖSB-Landesverband SteiermarkDI Arno Martetschläger7484523
Süd - Cup2006/12/102007/03/18IS Klaus WinklerNÖSV - IndustrieviertelIS Klaus Winkler3364885
Tiroler Schnellschach Rallye Landeck2007/03/182007/03/18Kreutz JosefLandesverband TirolRS Kreutz Josef7145864
Vereinsinternes Jugendturnier U16 in der Saison 202007/02/092007/03/18Johann Herrmann/Erich GigerlSV Spk LeibnitzJohann HerrmannPeter Dingsleder11125908
Campionat Catalunya Sub 10 - Final Territorial Tar2007/03/032007/03/17Josep Terrones SanchezC.E. l'Ampolla i R.T. de Tarragona de la F C d'Escac(IA) Enric Monne Aules(FA) Josep M Camell Jane6205598
Campionat Catalunya Sub 12 - Final Territorial Tar2007/03/032007/03/17Josep Terrones SanchezC.E. l'Ampolla i R.T. de Tarragona de la F C d'Escac(IA) Enric Monne Aules(FA) Josep M Camell Jane6215601
Campionat Catalunya Sub 14 - Final Territorial Tar2007/03/032007/03/17Josep Terrones SanchezC.E. l'Ampolla i R.T. de Tarragona de la F C d'Escac(IA) Enric Monne Aules(FA) Josep M Camell Jane6305602
Campionat Catalunya Sub 16 - Final Territorial Tar2007/03/032007/03/17Josep Terrones SanchezC.E. l'Ampolla i R.T. de Tarragona de la F C d'Escac(IA) Enric Monne Aules(FA) Josep M Camell Jane6155603
Mistrovstvi Ceske republiky mladezekategorie D102007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr. Miroslav Hurta, Marian Sabol, Jaroslav Benak9175806
Mistrovstvi Ceske republiky mladezekategorie D122007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr. Miroslav Hurta, Marian Sabol, Jaroslav Benak9235807
Mistrovstvi Ceske republiky mladezekategorie D142007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr. Miroslav Hurta, Marian Sabol, Jaroslav Benak9215808
Mistrovstvi Ceske republiky mladezekategorie D162007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr.Miroslav Hurta, Marian Sabol, Jaroslav Benak9205809
Mistrovstvi Ceske republiky mladezekategorie H102007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr. Miroslav Hurta, Marian Sabol, Jaroslav Benak9225810
Mistrovstvi Ceske republiky mladezekategorie H122007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr. Miroslav Hurta, Marina Sabol, Jaroslav Benak9225811
Mistrovstvi Ceske republiky mladezekategorie H142007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr. Miroslav Hurta, Marian Sabol, Jaroslav Benak9225812
Mistrovstvi Ceske republiky mladezekategorie H162007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr. Miroslav Hurta, Marian Sabol, Jaroslav Benak9225813
Mistrovstvi Ceske republiky mladezeOPEN A2007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr. Miroslav Hurta, Marian Sabol, Jaroslav Benak9625804
Mistrovstvi Ceske republiky mladezeOPEN B2007/03/102007/03/17Ing. Zdenek FialaSB Svetla n.S.Ing. Petr HerejkMgr. Miroslav Hurta, Marian Sabol, Jaroslav Benak9675805
OÖ 2. Landesliga2006/09/302007/03/17OÖ Landesverbandunbekanntunbekannt111685142
Salzburger 1. Klasse Nord 2006/20072006/10/142007/03/17Landesverband SalzburgIS Gerhard Herndl91324284
Salzburger Landesliga A 2006/20072006/10/142007/03/17IS Gerhard HerndlLandesverband SalzburgIS Gerhard Herndl91334279
Wiener Vereinsmeisterschaft 2006/2007A-Liga2006/10/072007/03/17Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91844446
Wiener Vereinsmeisterschaft 2006/2007C-Liga2006/10/072007/03/17Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91734448
Campeonato Escolar Mallorca 2007Categoria Alevin2007/01/262007/03/16WGM Monica CalzettaFederacion Balear DescacsI.A. Enrique Asensio Ferrari8285442
Campeonato Escolar Mallorca 2007Categorias Infant2007/01/262007/03/16WGM Monica CalzettaFederacion Balear DescacsI.A. Enrique Asensio FerrariA.N. Carlos Mas Garces8275441
Campeonato Escolar de Mallorca 2007 Categoria Sub2007/01/262007/03/16WGM Monica CalzettaFederacion Balear DescacsI.A. Enrique Asensio Ferrari8505443
Oddlov pebor 20072006/09/222007/03/16Ji SpilkaK RakovnkIng Jaroslav SatranskJi Spilka13145536
29th National Team Championship2007/03/112007/03/15R. DevakumarPondicherry State Chess AssociationR. Anantharam71395898
Championnat Interne de Nyon2006/10/052007/03/15SalemCercle d'Echecs de NyonSalem7155136
19. Lehrerschachlandesmeisterschaft2007/03/142007/03/14Hubert KammerhuberLSR OberösterreichHubert Kammerhuber7215852
II Open de Apuramento de Xadrez (FADU)2007/03/142007/03/14Maria Armanda PlacidoAltino CostaAltino Costa6186134
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/20072.Klasse Mit2006/10/042007/03/14Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91074486
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/20072.Klasse Nor2006/10/042007/03/14Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91154485
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/20072.Klasse Süd2006/10/042007/03/14Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91094487
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/2007A-Liga2006/10/042007/03/14Leopold SmounigWiener SchachverbandIS Andrea PragerDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91114480
Wiener Betriebsmeisterschaft 2006/2007C-Liga2006/10/042007/03/14Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91164482
2007/03/132007/03/130045940
WIENER SCHÜLERLIGA 2006/2007OBERSTUFE HOFFNUNGSRUN2007/03/132007/03/13MAG. ANDREAS KWECHIS KAWEH KRISTOFIS KAWEH KRISTOF7455838
Steirische U8 Landesmeisterschaften2007/03/112007/03/12Landesjugendreferat - Schach-LandesverbandFM Erich Gigerl7125834
takm yarmalar2007/03/112007/03/12akaabat plmahsum bakrmahsum bakr3285773
1. Bundesliga 2006/20072006/11/032007/03/11Österreichischer SchachbundIS Werner Subenvoll111764008
95. Chessgate Blitzturnier2007/03/112007/03/11Daniel LiebDanielschach.comDaniel Lieb5125875
Bujstina 20072007/01/212007/03/11Zvonko JurasSK Buje, SK UmagStjepan RadicZvonko Juras11115851
Burgenländische Jugendlandesmeisterschaft 2007 - F2007/03/112007/03/11Gerald BerghöferBSVGerald Berghöfer2146503
Burgenländische Jugendlandesmeisterschaft 2007 BU02007/03/102007/03/11Gerald BerghöferBSVGerald Berghöfer786498
Burgenländische Jugendlandesmeisterschaft 2007 BU12007/03/102007/03/11Gerald BerghöferBSVGerald Berghöfer786499
Burgenländische Jugendlandesmeisterschaft 2007 BU12007/03/102007/03/11Gerald BerghöferBSVGerald Berghöfer786500
Burgenländische Jugendlandesmeisterschaft 2007 BU12007/03/102007/03/11Gerald BerghöferBSVGerald Berghöfer786501
Josefi 2007 Jugend2007/03/112007/03/11Horatiu PilsanSchachklub DornbirnJulia Novkovic5176612
Josefi 2007 Schüler2007/03/112007/03/11Horatiu PilsanSchachklub DornbirnJulia Novkovic5166613
SVK_4liga_C122006/10/082007/03/11Ladislav DemkoLadislav Demko111644357
Turnaj v Kaštanu 20072007/03/112007/03/11Miroslav KozelUnijazz + FIMA ČSOBMiroslav KozelMiroslav Kozel71863420
5.liga TT-HC-PN2006/10/212007/03/10Vladimir HagaraKSZ TrnavaVladimir Hagara20485023
91. Chessgate Blitzturnier2007/03/102007/03/10Daniel LiebDanielschach.comDaniel Lieb5105817
Campeonato de Asturias Individual 12007/01/132007/03/10Carlos Lueje BeltrnFederacin de Ajedrez del Principado de AsturiasArturo Gonzlez Pruneda9305345
Campeonato de Asturias Individual 22007/01/132007/03/10Carlos Lueje BeltrnFederacin de Ajedrez del Principado de AsturiasArturo Gonzlez Pruneda9525346
Campionat Territorial Sub 10 Fase Girona2007/02/242007/03/10Pablo AlonsoC.E.GerundaCarles Otero6185662
Campionat Territorial Sub 12 Fase Girona2007/02/242007/03/10Pablo AlonsoC.E.GerundaCarles Otero6185663
Campionat Territorial Sub 14 Fase Girona2007/02/242007/03/10Pablo AlonsoC.E.GerundaCarles Otero6135664
Campionat Territorial Sub 16 Fase Girona2007/02/242007/03/10Pablo AlonsoC.E.GerundaCarles Otero6165665
CPTO ABSOLUTO DE BIZKAIA POR EQUIPOS(CATEGORIA PRE2007/01/132007/03/10Federacion Vizcaina de AjedrezFederacion Vizcaina de AjedrezMiguel Angel Almansa Martin (AN)9705894
Cvijet Mediterana2007/03/022007/03/10Edo DurakDurakovicBoric Muhamed9105827
Mediterranean Flower Rijeka - women GM 20072007/03/032007/03/10Ivan MandekicChess Club DRAGA RijekaIA Eduard PiacunDarko Sertic9107695
Salzburger 2, Klasse Stadt Salzburg 2006/20072006/10/072007/03/10Landesverband SalzburgIS Gerhard Herndl9674287
Salzburger 2. Klasse Nord 2006/20072006/10/072007/03/10Landesverband SalzburgIS Gerhard Herndl9724286
Schnellcup 20082.Turnier2007/03/102007/03/10Leopold SmounigBBSV-WienLeopold Smounig7811345
Territorial de Barcelona Comarques d'escacs base 22007/02/242007/03/10Enric ChalmetaClub d'Escacs Colonia Guell i Federacio Catalana d'EscacsCristina Perez Pinazo (AN)Davide Vega d'Aurelio8635651
Territorial de Barcelona Comarques d'escacs base 22007/02/242007/03/10Enric Chalmeta TorredemerClub d'Escacs Colonia Guell i Federacio Catalana d'EscacsCristina Perez Pinazo (AN)Davide Vega d'Aurelio8485652
Territorial de Barcelona Comarques d'escacs base 22007/02/242007/03/10Enric Chalmeta TorredemerClub d'Escacs Colonia Guell i Federacio Catalana d'EscacsCristina Perez Pinazo (AN)Daniel Gomez Cortes8505653
Territorial de Barcelona Comarques d'escacs base 22007/02/242007/03/10Enric Chalmeta TorredemerClub d'Escacs Colonia Guell i Federacio Catalana d'EscacsCristina Perez Pinazo (AN)Daniel Gomez Cortes8505654
Wiener Vereinsmeisterschaft 2006/2007B-Liga2006/10/142007/03/10Leopold SmounigWiener SchachverbandLeopold SmounigDr. Herbert Petrousek, Manfred Werchota91644447
DÜNYA KADINLAR GÜNÜ SATRAN TURNUVASI2007/03/082007/03/09TURGUT TUNCAANAKKALE L TEMSLCLMEVLÜT ETNTUNCER GÜVEN5225792
Geburtstagsblitzturnier Arthur Frey "50 Jahre"2007/03/092007/03/09Schachfreunde Villach9115932
Oblastn pebor elezni v achu "MORAVA OPEN 2007"2007/03/092007/03/09Ja Ji - OS PJ Perovsted - Odborovho sdruen elezni - Prahaik Vladimr I.t. - OS PJ Vesel n.M7215803
TORNEO UNIVERSITARIO - ZONA LEVANTE 20072007/03/082007/03/09UNIVERSIDAD DE CASTILLA LA MANCHA(AI) LUIS BLASCO DE LA CRUZJUAN ANTONIO CONTRERAS POBLETE7445790
Asian Cities Chess Championship-Dubai CupTehran 1-2007/03/022007/03/08Pourshahmari Hamid RezaIran Chess FederationIA Casto Abundo(PHI)IA Abdulrahim Mahdi(UAE), Eskandari F. (IRI),Tafreshi(IRI)9885731
Hietzinger B-Turnier 20072007/01/182007/03/08Karl Berghuber, Dr. Peter LinnertSchachklub Hietzing WienKarl Berghuber, Dr. Peter Linnert7345417
Preliminaries 20072007/02/152007/03/08Noel GrimaMalta Chess FederationGeoffrey D BorgRon Sammut, Noel Grima7155612
4th Memorial Ivan Treber 20072007/03/022007/03/06CC Vinkovci, VinkovciDenis RosandicKrunoslav Lesic , Zelimir Smuk7535713
Bezirksmeisterschaft Mädchen 20072007/03/062007/03/06Prof. Walter FrehIS Prof. Hans StummerIS Prof. Hans Stummer785778
Bezirksmeisterschaft 20072007/03/062007/03/06Prof. Walter FrehIS Prof. Hans StummerIS Prof. Hans Stummer505777
März 07 - Blitzcup2007/03/062007/03/069156484
Schnellcup 20072.Runde2007/03/052007/03/05Franz PauchBBSV-WienFranz Pauch565831
školní turnaj 20072007/03/052007/03/05ZŠ V.Vejdovského, obcanské sdružení LITKAMgr. Miloš Dobeš776287
Wiener Landesmeisterschaft U122007/01/152007/03/05Andreas KuthanWiener SchachverbandMartin Exler7225420
Wiener Landesmeisterschaft U142007/01/152007/03/05Andreas KuthanWiener SchachverbandMartin Exler7275421
Wiener Landesmeisterschaft U162007/01/152007/03/05Andreas KuthanWiener SchachverbandMartin Exler7145422
Wiener Landesmeisterschaft U18 + U202007/01/152007/03/05Andreas KuthanWiener SchachverbandMartin Exler785423
2. Bundesliga West 2006/20072006/10/212007/03/04IS Gerhard HerndlÖsterreichischer SchachbundIA Werner Stubenvoll111744026
4 Saisons Chne-Bougeries2007/03/042007/03/04FGEFGEFGEFGE7465781
90. Chessgate Blitzturnier2007/03/042007/03/04Daniel LiebDanielschach.comDaniel Lieb5185769
All Generation 20072007/02/102007/03/04Moscow Chess Federation & SDYuShOR-54Vladimir V. PerevertkinGarry S. Gaspariants9435620
Finale SK "Ivanic" za 2007. godinu2007/02/112007/03/04BOŽIÈEVIÆ DeanSK "Ivanic"REZEK Sinisa FA7713311
Finale SK "Ivanic" za 2007. godinu2007/02/112007/03/04BOZICEVIC DeanSK "Ivanic"REZEK Sinisa FA7719678
NÖ - Jugendlandesmeisterschaft 2007 U102. Gloggni2007/03/032007/03/04IS Klaus WinklerNÖSV und Schachklub GloggnitzIS Klaus Winkler5145757
NÖ - Jugendlandesmeisterschaft 2007 U122. Gloggni2007/03/032007/03/04IS Klaus WinklerNÖSV und Schachklub GloggnitzIS Klaus Winkler5145758
NÖ - Jugendlandesmeisterschaft 2007 U82. Gloggnit2007/03/032007/03/04IS Klaus WinklerNÖSV und Schachklub GloggnitzIS Klaus Winkler5105756
RS vchod 2006-20072006/10/292007/03/04Jaroslav pSTK KHSJaroslav p9975768
SVK_4liga_B212006/12/032007/03/04KSZ TrencinIng. Emil Kovacik7804836
1. Fabi-Blitzturnier2007/03/032007/03/03Fabian EberDanielschach.comFabian Eber585766
Campeonato de Extremadura Por Equipos 2ª Division2007/02/172007/03/03Federacion Extremeña de AjedrezLukas IruretaGoyenaJulio Jose Felipe Generelo3736522
DL polofinale VYCHOD 2006/072007/03/022007/03/03Zdenek GregorSlovensky sachovy zvazJuraj Ivan5405728
Icelandic Team Championship 2006 4 div.2006/10/202007/03/03Bragadottir AsdisIcelandic Chess FederationBaldursson HaraldurIA Rognvaldsson Jon, IA Asgrimsson Olafur73286020
Icelandic Team Championship 2006-2007 3. division2006/10/202007/03/03Bragadottir AsdisIcelandic Chess FederationBaldursson HaraldurIA Rognvaldsson Jon, IA Asgrimsson Olafur7915930
NOE Weinviertler Schülerliga 2006/20072006/11/112007/03/03Schachgruppe WeinviertelMag. Kindl Christian7554723
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftBuben U102007/03/032007/03/03Dir.Karl Heinz CharusaLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathGeorg Krammer8305747
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftBuben U122007/03/032007/03/03FM Gert SchniderLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathRobert Kreisl9305748
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftBuben U142007/03/032007/03/03FM Gert SchniderLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathIS Grete Katholnig7265749
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftBuben U162007/03/032007/03/03FM Gert SchniderLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathAndrea Schmidbauer7135750
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftBuben U82007/03/032007/03/03Dir.Karl Heinz CharusaLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathJohann Herrmann9145746
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftMädchen U102007/03/032007/03/03Dir. Karl Heinz CharusaLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathMag. Kathrin Korp775752
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftMädchen U122007/03/032007/03/03Dir. Karl Heinz CharusaLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathMag. Kathrin Korp785753
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftMädchen U142007/03/032007/03/03Dir. Karl Heinz CharusaLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathMag. Kathrin Korp565754
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftMädchen U162007/03/032007/03/03FM Gert SchniderLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathAndrea Schmidbauer565755
Steirische Aktiv-LandesmeisterschaftMädchen U82007/03/032007/03/03Dir. Karl Heinz CharusaLandesjugendreferatÖS Wolfgang HorvathJohann Herrmann1065751
Stmk Kreis Nord 1. Klasse Enns- Paltental 2006/072006/11/042007/03/03Dr. Erich BrunnthalerÖSB-Landesverband SteiermarkRS Dr. Erich Brunnthaler6264371
VC Lubochna 2007 3. rocnik2007/03/032007/03/03Hlavata KatarinaDemko Ladislav71125836
NOE Weinviertel 2. Klasse Ost 2006/20072006/09/152007/03/02RS Christian KindlNOESV Schachgruppe WeinviertelRS Christian KindlRS Christian Kindl7564324
NOE Weinviertler LIGA 2006/072006/09/152007/03/02RS Christian KindlNOESV - Schachgruppe WeinviertelRS Christian KindlRS Christian Kindl7894328
Open de Bois Gentil2007/01/122007/03/02Quentin BogousslavskyClub d'checs de Bois GentilMarc Schaereraide Michel Piguet IA7145849
Vereinsmeisterschaft2006/10/132007/03/02Herbert EderSchachfreunde MattighofenEder HerbertEder Herbert13135735

Ovim odabirom 270 turnira je pronađeno.

Pregled svih turnira (razvrstanih kronološki od novijih prema starijima)