Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Peru (per)

Flag per
Núm.TorneigDarrera actualització
1TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ - CLUB "JAQUE MATHEUS" DE CUSCO 3 Hores 17 Min.
2IRT Copa La Convención- Quillabamba 3 Hores 53 Min.
3Torneo "Prof. Lucio Papá Castro" y Bodas de Diamante de la I.E. El Rosario 3 Hores 58 Min.
4Juegos Deportivos Escolares - Macro Region 4 Categoría B Varones 4 Hores 2 Min.
5Juegos Deportivos Escolares - Macro Region 4 Categoría C Varones 4 Hores 6 Min.
6Juegos Deportivos Escolares - Macro Region 4 Categoría A Varones 4 Hores 12 Min.
7I BLITZ POR LA PAZ 4 Hores 17 Min.
8Juegos Deportivos Escolares - Macro Region 4 Categoría A Damas 6 Hores 18 Min.
9Juegos Deportivos Escolares - Macro Region 4 Categoría B Damas 6 Hores 18 Min.
10Juegos Deportivos Escolares - Macro Region 4 Categoría C Damas 6 Hores 19 Min.
11TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO IX" (ILO) 22 JULIO 2018 SUB-08, SUB-10 y SUB-12 15 Hores 26 Min.
12TORNEO "OPEN ALFIL DE ORO IX" (ILO) 22 JULIO 2018 SUB-16 y LIBRE ABSOLUTO 15 Hores 29 Min.
13VIERNES DE BLITZ - CLUB DE AJEDREZ "JAQUE MATHEUS" DE CUSCO 1 Dies 2 Hores
14XII FESTIVAL INTERNACIONAL DE AJEDREZ CLARETIANO - Categoria Premier Mayores 1 Dies 11 Hores
15XII FESTIVAL INTERNACIONAL DE AJEDREZ CLARETIANO - Categoria Sub 16 1 Dies 11 Hores
16XII FESTIVAL INTERNACIONAL DE AJEDREZ CLARETIANO - Categoria Sub 12 1 Dies 11 Hores
17XII FESTIVAL INTERNACIONAL DE AJEDREZ CLARETIANO - Categoria Sub 10 1 Dies 11 Hores
18XII FESTIVAL INTERNACIONAL DE AJEDREZ CLARETIANO - Categoria Sub 8 1 Dies 11 Hores
19JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA B DAMAS 2 Dies 11 Hores
20JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA C DAMAS 2 Dies 11 Hores
21JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA C VARONES 2 Dies 11 Hores
22JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA A DAMAS 2 Dies 11 Hores
23JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA B VARONES 2 Dies 11 Hores
24JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES ESCOLARES - MACROREGIONAL CENTRO JUNÍN CATEGORÍA A VARONES 2 Dies 11 Hores
25Juegos Deportivos Escolares Nacionales/A DAMAS/Etapa Macroregional/Sede LORETO 2 Dies 11 Hores
26Juegos Deportivos Escolares Nacionales/A VARONES/Etapa Macroregional/Sede Loreto 2 Dies 11 Hores
27Juegos Deportivos Escolares Nacionales/B DAMAS/Etapa Macroregional/Sede Loreto 2 Dies 11 Hores
28Juegos Deportivos Escolares Nacionales/B VARONES/Etapa Macroregional/Sede Loreto 2 Dies 11 Hores
29Juegos Deportivos Escolares Nacionales/C DAMAS/Etapa Macroregional/Sede Loreto 2 Dies 11 Hores
30Juegos Deportivos Escolares Nacionales/C VARONES/Etapa Macroregional/Sede Loreto 2 Dies 11 Hores
31I Torneo De Ajedrez IRT Real Chess Club Sub 2200 3 Dies 1 Hores
32JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, B VARONES 3 Dies 7 Hores
33JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, A DAMAS 3 Dies 8 Hores
34JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, B DAMAS 3 Dies 8 Hores
35JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, A VARONES 3 Dies 8 Hores
36JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, C VARONES 3 Dies 8 Hores
37JDEN 2018 ETAPA MACRORREGIÓN SEDE LIMA METROPOLITANA, C DAMAS 3 Dies 8 Hores
38IRT Caballero Dorado de Tauro 4 Dies 9 Hores
39I Copa Alvarado de Ajedrez Blitz 5 Dies 13 Hores
40CAMPEONATO REGIONAL ESCOLAR CENTRO NORTE- Categoría Sub 17 Absoluto 6 Dies 8 Hores
41CAMPEONATO REGIONAL ESCOLAR CENTRO NORTE- Categoría Sub 15 Absoluto 6 Dies 8 Hores
42CAMPEONATO REGIONAL ESCOLAR CENTRO NORTE - Categoría Sub 13 Absoluto 6 Dies 8 Hores
43CAMPEONATO REGIONAL ESCOLAR CENTRO NORTE - Categoría Sub 11 Femenino 6 Dies 8 Hores
44CAMPEONATO REGIONAL ESCOLAR CENTRO NORTE - Categoría Sub 11 Absoluto 6 Dies 8 Hores
45CAMPEONATO REGIONAL ESCOLAR CENTRO NORTE - Categoría Sub 7 Absoluto 6 Dies 8 Hores
46CAMPEONATO REGIONAL ESCOLAR CENTRO NORTE - Categoría Sub 9 Femenino 6 Dies 8 Hores
47CAMPEONATO REGIONAL ESCOLAR CENTRO NORTE - Categoría Sub 9 Absoluto 6 Dies 8 Hores
48Campeonato Metropolitano Escolar 2018 Grupo B Sub 13 Absoluto 6 Dies 8 Hores
49Campeonato Metropolitano Escolar 2018 Grupo B Sub 17 Absoluto 6 Dies 8 Hores
50Campeonato Metropolitano Escolar 2018 Grupo B Sub 13 Femenino 6 Dies 9 Hores