Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Kenya (ken)

Flag ken
Núm.TorneigDarrera actualització
1Nairobi Open International Chess Championship 2018 Junior Section 6 Hores 1 Min.
2Kenya National Premier Chess League 2018 16 Hores 20 Min.
3Meru Open Chess Championship 2018 - Open Section 16 Hores 55 Min.
4Meru Open Chess Championship 2018 - Junior Section 18 Hores 7 Min.
5Laiser Hill Youth Chess Championship 2018 U18 3 Dies 10 Hores
6Laiser Hill Youth Chess Championship 2018 U12 3 Dies 10 Hores
7Laiser Hill Youth Chess Championship 2018 U10 3 Dies 11 Hores
8Laiser Hill Youth Chess Championship 2018 U08 3 Dies 11 Hores
9Originellle Blitz 4 Dies 10 Hores
10Originellle Rapids 4 Dies 12 Hores
11The University of Nairobi 2018 Chess League 6 Dies 16 Hores
12Beacon Of Hope Chess Tournmanet Under 8 10 Dies 8 Hores
13Beacon Of Hope Chess Tournmanet Under 18 10 Dies 11 Hores
14Beacon Of Hope Chess Tournmanet Under 12 10 Dies 11 Hores
15Beacon Of Hope Chess Tournmanet Under 10 10 Dies 11 Hores
16Beacon Of Hope Chess Tournmanet Parents Section 10 Dies 12 Hores
17Nairobi Open International Chess Championship 2018 Open Section 16 Dies 11 Hores
18Nairobi Open International Chess Championship 2018 U10 16 Dies 11 Hores
19Nairobi Open International Chess Championship 2018 U8 18 Dies 9 Hores
20MADARAKA TOURNAMENT U12 SECTION 18 Dies 11 Hores
21MADARAKA OPEN CHESS TOURNAMENT 18 Dies 14 Hores
22Nairobi Open International Chess Championship 2018 Ladies Section 19 Dies 5 Hores
23Quickfire 3 Open Section. 25 Dies 5 Hores
24Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 8 28 Dies 16 Hores
25Quickfire 3 Junior Section 30 Dies 11 Hores
26KUSA INDOOR GAMES (CHESS) 30 Dies 13 Hores
27KUSA INDOOR GAMES (CHESS) Ladies 30 Dies 14 Hores
28Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 18 30 Dies 15 Hores
29Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 12 30 Dies 16 Hores
30Logos Christian School Junior Chess Tournament Under 10 30 Dies 16 Hores
31Logos Christian School Junior Chess Tournament Parents Section 30 Dies 16 Hores
32Lighthouse InterSchools Chess Tournament - U08, U10, U12 38 Dies 10 Hores
33Makini Open Youth Chess Championship U12 38 Dies 10 Hores
34Makini Open Youth Chess Championship U10 38 Dies 10 Hores
35Makini Open Youth Chess Championship U8 38 Dies 11 Hores
36Lighthouse InterSchools Chess Tournament - U14, U16, U18 38 Dies 11 Hores
37Makini Open Youth Chess Championship U14 38 Dies 11 Hores
38Makini Open Youth Chess Championship U16 38 Dies 11 Hores
39Makini Open Youth Chess Championship U18 38 Dies 11 Hores
40Machakos Open Chess Championship 2018 - Open Section 44 Dies 8 Hores
41Machakos Open Chess Championship 2018 - Ladies Section 44 Dies 8 Hores
42Machakos Open Chess Championship 2018 - Junior Section 45 Dies 10 Hores
43Mombasa Chess Academy Internal Tournament U10 48 Dies 8 Hores
44Mombasa Chess Academy Internal Tournament 48 Dies 8 Hores
45Braeburn Chess Tournament U13 52 Dies 14 Hores
46Braeburn Chess Tournament U11 52 Dies 14 Hores
47Braeburn Chess Tournament U9 52 Dies 14 Hores
48Epitome Juja St Peters Internal Tournament Group 1 53 Dies 13 Hores
49Epitome Juja St Peters Internal Tournament Group 2 53 Dies 14 Hores
50EPITOME JUNIOR U21 CHESS CHAMPIONSHIP 2018 (FIDE RATED) 53 Dies 16 Hores