Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Finland (fin)

Flag fin
Núm.TorneigDarrera actualització
1Seniorien (S65) SM 2018 2 Dies 17 Hores
2Naisten Suomen mestaruusturnaus 2018 2 Dies 17 Hores
3Suomen mestaruusturnaus 2018 2 Dies 17 Hores
4Seniorien (S50) SM 2018 3 Dies 19 Hores
5Kemi-turnaus 2018 4 Dies 3 Hores
6Lahden Shakin pikapeliturnaus 5 Dies 20 Hores
7Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 9 Dies 4 Hores
8Nuorten SM 2018, U8-ikäluokka 9 Dies 20 Hores
9Nuorten SM 2018, U10-ikäluokka 9 Dies 20 Hores
10HämSK 2018, ryhmä A 11 Dies 20 Hores
11HämSK 2018, ryhmä B 11 Dies 20 Hores
12Nuorten SM 2018, U18-ikäluokka 11 Dies 23 Hores
13Nuorten SM 2018, U20-ikäluokka 12 Dies
14Nuorten SM 2018, U16-ikäluokka 12 Dies
15Nuorten SM 2018, U14-ikäluokka 12 Dies
16Nuorten SM 2018, U12-ikäluokka 12 Dies
17Nuorten SM 2018, O-sarja 12 Dies 20 Hores
18HSK XXXIX kevätturnaus B-ryhmä 22 Dies 20 Hores
19HSK XXXIX kevätturnaus A-ryhmä 25 Dies 4 Hores
20Vårturneringen 2018 26 Dies
21Turku-Tampere-pikapeliottelu 2018 26 Dies 20 Hores
22Pikashakin SM 2018 31 Dies 19 Hores
23Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 32 Dies 18 Hores
24Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 32 Dies 18 Hores
25KurVi 30v Juhlaturnaus 32 Dies 20 Hores
26Kurikan koulushakki Festivaali A 35 Dies
27Kurikan koulushakki Festivaali B 35 Dies
28Käpylän mestaruus 2018 35 Dies 14 Hores
29Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 45 Dies 16 Hores
30Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 45 Dies 16 Hores
31EtVaS 2018 B 46 Dies 15 Hores
32EtVaS 2018 C 46 Dies 18 Hores
33EtVaS 2018 A 46 Dies 19 Hores
34Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 47 Dies 20 Hores
35Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 47 Dies 20 Hores
36Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 47 Dies 20 Hores
37Oulun nopean shakin mestaruus 47 Dies 21 Hores
3840.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 52 Dies 4 Hores
3940.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 52 Dies 4 Hores
4040.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 53 Dies 19 Hores
4140. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 53 Dies 20 Hores
42Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 54 Dies 18 Hores
43Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 54 Dies 18 Hores
44Työväentalosarjan 2. osakilpailu 54 Dies 21 Hores
45Turun turnajaiset A-ryhmä 54 Dies 22 Hores
46Turun turnajaiset F-ryhmä 55 Dies
47Turun turnajaiset E-ryhmä 55 Dies
48Turun turnajaiset C-ryhmä 55 Dies
49Turun turnajaiset B-ryhmä 55 Dies
50Turun turnajaiset D-ryhmä 55 Dies