Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Czech Republic (cze)

Flag cze
Núm.TorneigDarrera actualització
1CZECH OPEN 2018 "PARDUBICE OPEN" - A - open grand master tournament, part of ACP world series 6 Minuts
2CZECH OPEN 2018 "DOSTIHOVY SPOLEK OPEN" - D - open rating tournament 7 Minuts
3CZECH OPEN 2018 "MOTORGAS OPEN" - B - open rating tournament 8 Minuts
4Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 FIDE OPEN B 22 Minuts
5Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 Rapid OPEN D U11 24 Minuts
6Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 Rapid OPEN C U15 25 Minuts
7Pankrác Fischer Random Cup 2018 turnaj ve Fischer Random šachu (Chess960) 1 Hores 17 Min.
8Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 Rapid FIDE OPEN E 1 Hores 20 Min.
9International Chess Holiday 2018 M21 1 Hores 30 Min.
10International Chess Holiday 2018 K21 1 Hores 30 Min.
11International Chess Holiday 2018 K22 1 Hores 30 Min.
12International Chess Holiday 2018 H21 1 Hores 30 Min.
13CZECH OPEN 2018 GASCO OPEN C open rating tournament 2 Hores 13 Min.
14CZECH OPEN 2018 KONTAX OPEN - G3 - open rapid tournament 2 Hores 15 Min.
15Jiráskův memoriál - 30.ročník 2 Hores 28 Min.
16CZECH OPEN 2018 "CESKY LEV KOLESOVICE OPEN" - E - open Championship of the Czech Republic of 4-member team tournament 4 Hores 15 Min.
17Vysoké Pole 2018 - TJ Lanškroun Turnaj C 4 Hores 16 Min.
18Vysoké Pole 2018 - TJ Lanškroun Turnaj A 4 Hores 17 Min.
19Vysoké Pole 2018 - TJ Lanškroun Turnaj B 4 Hores 18 Min.
20LT Studenov 2018 B1 Turnaj skupiny A 4 Hores 46 Min.
21LT Studenov 2018 B1 Turnaj skupiny C 4 Hores 56 Min.
22Jeseník Open A 7 Hores 9 Min.
23Jeseník Open B 7 Hores 9 Min.
24Open Desko Liberec 20 Hores 7 Min.
25LT Studenov 2018 B1 Turnaj skupiny B 20 Hores 41 Min.
26Vysoké Pole 2018 - TJ Lanškroun Turnaj D 1 Dies 4 Hores
27CZECH OPEN 2018 "CHLADEK A TINTERA OPEN" - I - open blitz k.o. tournament 1 Dies 5 Hores
28Vysoké Pole 2018 - TJ Lanškroun 1 Dies 7 Hores
29Veletržní turnaj 2018 A 1 Dies 8 Hores
30Velká cena Tábora 2018 1 Dies 8 Hores
312. liga B 18/19 1 Dies 15 Hores
32FIDE open Podluží - rapid 2018 1 Dies 22 Hores
33Mohelnické letní šachování 2018 2 Dies
34LT Studenov 2018 B1 Rozřazovací turnaj 2 Dies
35International Chess Holiday 2018 K 11 2 Dies 2 Hores
36International Chess Holiday 2018 M 11 2 Dies 2 Hores
37World Championship in Frolov chess 2018 W 2 Dies 4 Hores
38Regionální soutěž Kroměříž 2018 / 2019 2 Dies 10 Hores
39International Chess Holiday 2018 H 11 2 Dies 23 Hores
40International Chess Holiday 2018 V 11 2 Dies 23 Hores
41International Chess Holiday 2018 R11A 2 Dies 23 Hores
42International Chess Holiday 2018 R11B 2 Dies 23 Hores
43CZECH OPEN 2018 "CHESSBASE OPEN" - F - otevreny turnaj ctyrclennych druzstev mladeze 3 Dies 1 Hores
44CZECH OPEN 2018 "ZNOVÍN ZNOJMO OPEN" - V - otevreny turnaj v baskickem sachu 3 Dies 1 Hores
45CZECH OPEN 2018 SLUZBY MESTA PARDUBIC OPEN - G2 - open rapid tournament 3 Dies 2 Hores
46FIDE OPEN Stare Mesto 2018 3 Dies 5 Hores
47Šachový festival mládeže Bezměrov 2018 FIDE OPEN A U13 3 Dies 5 Hores
48CZECH OPEN 2018 PARDUBICKY KRAJ OPEN - G1 - open Championship of the CR in rapid chess, part of ACP TOUR 3 Dies 23 Hores
49Polgar Superstar Chess World Championship 2018 4 Dies 3 Hores
50Fejfarův memoriál 2019 4 Dies 7 Hores