Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Uruguay (URU)

Flag URU
Núm.TorneigDarrera actualització
14to AUTE 2018 1 Minuts
2Open 120 de nau64 Academia de Ajedrez nau64 chess club 22 Hores 26 Min.
3CAMP. NACIONAL INTERDEPARTAMENTAL POR EQUIPOS 2018 24-26 Agosto 1 Dies 2 Hores
4MATCH TREBEJOS-LA PROA 15 tableros 1 Dies 11 Hores
5TORNEO C.U.C. INVIERNO 2018 1 Dies 11 Hores
6MATCH TREBEJOS-UdelaR 12 tableros 3 Dies 22 Hores
7Grupo de 5to C Colegio Jesus Maria 6 Dies 12 Hores
8Torneo Metropolitano Infantil Categoría Sub-08 9 Dies 5 Hores
9Torneo Metropolitano Infantil Categoría Sub-10 9 Dies 5 Hores
10Torneo Metropolitano Infantil Categoría Sub-12 9 Dies 5 Hores
11Rapido Invierno 2018 CAP 17 Dies 2 Hores
12INVIERNO TREBEJOS 2018 17 Dies 21 Hores
131er Torneo Jesus Maria 2B 20 Dies 11 Hores
141er Torneo Jesus Maria 2A 20 Dies 11 Hores
15III Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 23 Dies 2 Hores
16Blitz Invierno 2018 24 Dies 3 Hores
17Blitz III Etapa Circuito Alekhine 2018 24 Dies 10 Hores
184to año de Santa Teresa de Jesus 28 Dies 11 Hores
19CAMPEONATO NACIONAL INTERCLUBES 2018 Serie Sub 1700 37 Dies 3 Hores
20CAMPEONATO NACIONAL INTERCLUBES 2018 Serie Sub 2000 37 Dies 3 Hores
21CAMPEONATO NACIONAL INTERCLUBES 2018 Serie ABSOLUTA 37 Dies 3 Hores
22Match La Proa vs. Udelar 45 Dies 11 Hores
231er Torneo STJ 5to año 46 Dies 2 Hores
24Torneo Otoño Frontera Rivera Chico 2018 46 Dies 13 Hores
25Reina Reyes VI 51 Dies 6 Hores
26CAMPEONATO URUGUAYO SENIOR 2018 Categoria + 50 57 Dies 10 Hores
27CAMPEONATO URUGUAYO SENIOR 2018 Categoria + 65 57 Dies 10 Hores
28XIII American Continental Classical Championship 2018 Tie-break 64 Dies 1 Hores
29XIII American Continental Classical Championship 2018 65 Dies 6 Hores
30Blitz Continental "DÍA LIBRE" 2018 68 Dies 12 Hores
311er Torneo Jesus Maria 2C 69 Dies 10 Hores
32III Memorial D'Andrea 80 Dies 4 Hores
33Noches de Misterio 82 Dies 21 Hores
34II Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 84 Dies 11 Hores
35Open 119 de nau64 Academia de Ajedrez nau64 chess club 84 Dies 22 Hores
36Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 18 85 Dies 9 Hores
37Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 16 85 Dies 9 Hores
38Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 14 85 Dies 9 Hores
39Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 12 85 Dies 9 Hores
40Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 10 85 Dies 10 Hores
41Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 08 85 Dies 10 Hores
42II Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 86 Dies 3 Hores
431er Torneo Jesus Maria 5A 90 Dies 12 Hores
44Torneo Memorial Angel "Coco" Muñoz 92 Dies 9 Hores
45III Torneo Sub 2000 93 Dies 6 Hores
46Torneo Regional Este 100 Dies 5 Hores
47Primer clasificatorio Salteño 2018 105 Dies 9 Hores
48Rapido Otoño 2018 108 Dies 3 Hores
49Campeonato Uruguayo sub 20 Absoluto y Femenino 2018 113 Dies 8 Hores
50Semifinal de las Categorías infantiles - Regional Montevideo - Sub 12 114 Dies 7 Hores