Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Uruguay (URU)

Flag URU
Núm.TorneigDarrera actualització
1V PINGPONAZO PIRATA 1 Hores 9 Min.
2IV Abierto de Montevideo "COPA MARCEL DUCHAMP 2020" 1 Hores 52 Min.
3Torneo Escolar 3er año Serie B PDS - Academia de Ajedrez nau64 5 Hores 29 Min.
4Torneo Escolar 3er año Serie A PDS - Academia de Ajedrez nau64 5 Hores 29 Min.
5Torneo Escolar 4to año Serie B PDS - Academia de Ajedrez nau64 5 Hores 30 Min.
6Torneo Escolar 4to año Serie A PDS - Academia de Ajedrez nau64 5 Hores 32 Min.
7Torneo Escolar 1er año A Serie B PDS - Academia de Ajedrez nau64 5 Hores 42 Min.
8Torneo Escolar 1er año A Serie A PDS - Academia de Ajedrez nau64 5 Hores 42 Min.
9Torneo Primavera 2019 Club Solís de Pando 6 Hores 24 Min.
10Finales 2019 Club Solís de Pando 6 Hores 34 Min.
11Fiesta del Ajedrez 6to año STJ - Academia de Ajedrez nau64 7 Hores 12 Min.
12Fiesta del Ajedrez 5to año STJ - Academia de Ajedrez nau64 7 Hores 13 Min.
13Fiesta del Ajedrez 4to año STJ - Academia de Ajedrez nau64 7 Hores 17 Min.
14Cuartos de Final 2020 - Club de Ajedrez La Proa 15 Hores 1 Min.
15CLAUSURA TREBEJOS 2019 15 Hores 50 Min.
16IV Etapa Circuito Alekhine 2019 19 Hores 17 Min.
17Final Plenitud (UTE) Academia de Ajedrez nau64 1 Dies 17 Hores
18Reina Reyes XIII - Blitz 1 Dies 21 Hores
19Reina Reyes XIII 1 Dies 21 Hores
20Reina Reyes XIII - No Rankeados 1 Dies 21 Hores
211er. Campeonato de Húngaras (pasapiezas) 1 Dies 22 Hores
22Final del Revelacion de Plenitud Academia de Ajedrez nau64 2 Dies 4 Hores
23Departamental Paysandu 2019 5 Dies 16 Hores
2470 Aniversario de AUTE - Academia de Ajedrez nau64 5 Dies 19 Hores
25Abierto In Memoriam Juan José Buday 5 Dies 20 Hores
2699 Aniversario del Club Atlético Bella Vista 6 Dies 18 Hores
27IV Reinas del Tablero 6 Dies 22 Hores
28Sub 7 6 Dies 22 Hores
29Torneo Primavera 2019 Club Solis de Pando 7 Dies
30Torneo Primavera Cerro-Rivera Academia de Ajedrez nau64 7 Dies 16 Hores
31II TORNEO CASTILLO DEL PARQUE RODO Ajedrez Activo 7 Dies 19 Hores
322do Torneo Escolar 1er año B PDS Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
33Torneo Escolar 2do B Serie B PDS - Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
34Torneo Escolar 2do B Serie A PDS Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
35Torneo Escolar 2año A PDS Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
36Torneo Escolar 2do B - Serie B JM - Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
37Torneo Escolar 2do B - Serie A - JM Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
38Torneo Escolar 2do C - Serie B JM - Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
39Torneo Escolar 2do C - Serie A JM - Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
40Torneo Escolar 2do A - Serie B JM - Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
41Torneo Escolar 2do A - Serie A JM - Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
42Torneo Escolar 6to año PDS - Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
43Torneo Escolar 5to año Serie B PDS - Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 18 Hores
44Torneo Escolar 5to año Serie A PDS - Academia de Ajedrez nau64 8 Dies 19 Hores
45II Torneo Salinas del Almiron 9 Dies
46In Memoriam Juan José Buday Sub 12 11 Dies 6 Hores
47Torneo Ciudad de Maldonado 2019 13 Dies 15 Hores
48Semifinales Infantiles de Montevideo - Sub 11 13 Dies 16 Hores
49Torneo Escolar 5A JM Academia de Ajedrez nau64 13 Dies 20 Hores
50II Activo Euskalerría 70 14 Dies 15 Hores