Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Romania (ROU)

Flag ROU
Núm.TorneigDarrera actualització
1Weekend Sahist Bucurestean 16 8 Minuts
2Trofeul Clubului Central - Cupa de Toamna (IBIS - Palatul Parlamentului) Turneul E - Open (nelegitimati) 8 Minuts
3Cupa Satori Art Slobozia, editia a IV-a, sub 8 ani 11 Minuts
4Cupa Satori Art Slobozia, editia a IV-a, sub 12 ani 21 Minuts
5Annual Chess Contest editia II sub 12 ani CIV > 1050 17-18.11.2018 31 Minuts
6Cupa Satori Art Slobozia, editia a IV-a, sub 10 ani 41 Minuts
7Trofeul Clubului Central - Cupa de Toamna (IBIS - Palatul Parlamentului) Turneul F - Open (omologat FIDE) 41 Minuts
8International Chess Open "Romania 100" 1 Hores 20 Min.
9Annual Chess Contest editia II sub 12 ani fete 17-18.11.2018 1 Hores 25 Min.
10CAMPIONATUL CAPITALEI 2018 – SAH CLASIC OPEN 1 Hores 31 Min.
11Cupa Satori Art Slobozia, 12 ani incepatori 1 Hores 40 Min.
12Cupa Satori Art Slobozia, 8 ani, incepatori 1 Hores 41 Min.
13Cupa Satori Art Slobozia, 10 ani incepatori 1 Hores 41 Min.
14OPEN ROMGAZ BLITZ PREMII 14.000 LEI FARA TAXE PARTICIPARE 1 Hores 51 Min.
15JUNIOR KINGS TOURNAMENT ECHIPE 2018 1 Hores 53 Min.
16JUNIOR KINGS TOURNAMENT U 14 1 Hores 54 Min.
17JUNIOR KINGS TOURNAMENT U 12 1 Hores 54 Min.
18JUNIOR KINGS TOURNAMENT U 10 1 Hores 54 Min.
19JUNIOR KINGS TOURNAMENT U 8 1 Hores 55 Min.
20Annual Chess Contest editia II civ <1050 sub 8 ani 17-18.11.2018 2 Hores 15 Min.
21Annual Chess Contest editia II civ <1050 sub 10-12 ani 17-18.11.2018 2 Hores 16 Min.
22Cupa Satori Art Slobozia, editia a IV-a, open sub 2200 2 Hores 43 Min.
23Annual Chess Contest editia II civ <1050 sub 6 ani 17-18.11.2018 3 Hores 36 Min.
24Romania in Miscare-Romania 100-Satu Mare-Turneul A+B -sah rapid-17 noiembrie 2018 3 Hores 50 Min.
25Romania in Miscare-Romania 100-Satu Mare-Turneul D -sah rapid-17 noiembrie 2018 3 Hores 51 Min.
26Romania in Miscare-Romania 100-Satu Mare-Turneul C -sah rapid-17 noiembrie 2018 3 Hores 53 Min.
27Cupa Iasului "Da-le mat!", 22-25 noiembrie 2018, U12 5 Hores 46 Min.
28Cupa Iasului "Da-le mat!", 22-25 noiembrie 2018, Elo<2200 5 Hores 47 Min.
29Cupa Academiei de Sah Cotnari 2018 - cl I-II 7 Hores 42 Min.
30Cupa Academiei de Sah Cotnari 2018 - cl V-VIII 7 Hores 42 Min.
31Cupa Academiei de Sah Cotnari 2018 - boboci 7 Hores 42 Min.
32Cupa Academiei de Sah Cotnari 2018 - cl III-IV 7 Hores 43 Min.
33Cupa Academiei de Sah Cotnari 2018 - seniori 7 Hores 43 Min.
34Cupa Brailei U10 16 Hores 25 Min.
35Cupa Brailei U14 17 Hores 9 Min.
36Memorialul Daragiu editia a IV-a Pitesti 18 Hores 51 Min.
37CUPA KOLPING LA SAH Ed-IX a Copii Timisoara 24.11.2018 19 Hores 2 Min.
38CUPA KOLPING Ed-IX-a 24.11.2018 Juniori si Studenti 19 Hores 2 Min.
39Memorial Pius Branzeu 2018 19 Hores 34 Min.
40Cupa "1 Decembrie" - U12 Mamaia / 30.11 - 01.12. 2018 19 Hores 34 Min.
41Cupa "1 Decembrie" - U8 Mamaia / 30.11 - 01.12. 2018 19 Hores 35 Min.
42Cupa "1 Decembrie" - open, editia a XXII-a, Mamaia / 30.11 - 01.12. 2018 19 Hores 35 Min.
43Cupa Constanţa, ediţia I-a 19 Hores 43 Min.
44Sergenti la CENTENAR U18 19 Hores 55 Min.
45Sergenti la CENTENAR U12 19 Hores 55 Min.
46Cupa Sfantul Andrei Editia a-VI-a 17.11.2018 Copii 12 ani 20 Hores 40 Min.
47Cupa Sfantul Andrei Editia a-VI-a 2018 Copii 10 ani 20 Hores 41 Min.
48Cupa Sfantul Andrei Editia a- VI-a Copii 8 ani 20 Hores 41 Min.
49Cupa Sfantul Andrei Editia a-VI-a Incepatori Baieti 20 Hores 50 Min.
50Cupa Sfantul Andrei Editia a-VI-a Incepatori FETE 20 Hores 51 Min.