Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Romania (ROU)

Flag ROU
Núm.TorneigDarrera actualització
1Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U10 4 Hores 46 Min.
2Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U08 4 Hores 50 Min.
3Cupa „SocialXChange&Chess” editia a 7-a U14 4 Hores 53 Min.
4Iași - Festivalul Familiei la șah- editia a-V-a - 3 iunie 2018 5 Hores 37 Min.
5Ziua Copilului 2018 (Children's Day 2018) 6 Hores 4 Min.
6Trofeul Techirghiol 2018 - U8, 28.06 -05.07.2018 6 Hores 5 Min.
7Trofeul Techirghiol 2016 - U10, 28.06 - 05.07.2018 6 Hores 5 Min.
8Trofeul Techirghiol 2016 - U12, 28.06 - 05.07.2018 6 Hores 6 Min.
9Trofeul Techirghiol 2016 - Open, 28.06 - 05.07.2018 6 Hores 6 Min.
10Olimpiada E.P. Cluj Primar 6 Hores 33 Min.
11Petra Chess Weekend nr.18, 7-10 iunie 2018 7 Hores 55 Min.
12Felix Cup 2018 XXX edition 8 Hores 55 Min.
13Romania National Chess Championship 2018 - Open final 11 Hores
14Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U14 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 12 Hores 10 Min.
15Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U12 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 12 Hores 10 Min.
16Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U10 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 12 Hores 11 Min.
17Cupa FAN Courier - editia a VIII-a, copii U08 sediul central FAN Courier, 2-3 iunie 2018 12 Hores 11 Min.
18Romania National Chess Championship 2018 - Women Final 12 Hores 27 Min.
19Festivalul International de Sah Satu Mare-Memorialul Iuliu Szabo 16 Hores 6 Min.
20CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, SENIORI, 24-27 MAI 2018 17 Hores 1 Min.
21CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 14 ani, 24-27 mai 2018 17 Hores 1 Min.
22CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 10 ani, 24-27 mai 2018 17 Hores 2 Min.
23CUPA PHEONIX - POIANA PINULUI - BUZAU, sub 8 ani, 24-27 mai 2018 17 Hores 3 Min.
24Festivalul Hunedoarean de Sah - U 14 editia I-a 2018 17 Hores 59 Min.
25Festivalul Hunedoarean de Sah - Open A editia I-a 2018 18 Hores
26Cupa "Cuiul Sighetean", ed. a II-a, open 18 Hores 10 Min.
27Cupa "Cuiul Sighetean", ed. a II-a, copii sub 12 ani 18 Hores 10 Min.
28PRO Blitz 4 1 Dies 3 Hores
29Concurs de Sah Rapid "Trofeul Bujorul de Munte" 1 Dies 5 Hores
30Dr. Lupusoru Tournament 2018 1 Dies 8 Hores
31Cupa Facultatii de Educatie Fizica si Sport Galati 1 Dies 10 Hores
32C.N.S. Echipe Mixte Elisabeta Polihroniade - Primar Tulcea 1 Dies 11 Hores
33Goethe Schnellschach-Turnier U08 2 Dies 6 Hores
34Goethe Schnellschach-Turnier U10 2 Dies 6 Hores
35Goethe Schnellschach-Turnier U14 2 Dies 6 Hores
36Festivalul International de sah LIONS 2-3 iunie 2018 Cluj-Napoca ed.9 - Under 8 2 Dies 10 Hores
37Festivalul International de sah LIONS 2-3 iunie 2018 Cluj-Napoca ed.9 - Under 10 2 Dies 10 Hores
38Festivalul International de sah LIONS 2-3 iunie 2018 Cluj-Napoca ed.9 - Under 18 2 Dies 10 Hores
39Cupa Sergentul - Editia 11 Open ( Elo < 2200 ), ( Vaslui, 18 - 20 Mai 2018 ) 2 Dies 11 Hores
40Veranda Mall Chess Contest - Spring Edition - 20 Mai 2018 - U8-U14 2 Dies 11 Hores
41Cupa CSU Bucuresti editia XI CIV peste 1001 U8-U10 2 Dies 12 Hores
42Cupa Orasului Pecica Turneul A - seniori 2 Dies 14 Hores
43Cupa CSU Bucuresti editia XI fete U8-U10 2 Dies 14 Hores
44Cupa CSU Bucuresti editia XI CIV 1001 U10 2 Dies 14 Hores
45Cupa CSU Bucuresti editia XI CIV 1001 U8 2 Dies 14 Hores
46Cupa CSU Bucuresti editia XI CIV 1001 U6 2 Dies 14 Hores
47Cupa Logismart 2018 - turneul A- gradinita 3 Dies 5 Hores
48Cupa Logismart 2018 - turneul B - clasa 0 3 Dies 5 Hores
49Cupa Logismart 2018 - turneul C- clasele I-II 3 Dies 5 Hores
50Cupa Logismart 2018 - turneul D- clasele III-IV 3 Dies 5 Hores