Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Finland (FIN)

Flag FIN
Núm.TorneigDarrera actualització
1Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 4-6 1 Dies 16 Hores
2Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 1-3 1 Dies 16 Hores
3Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 1-3 2 Dies 16 Hores
4Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 4-6 2 Dies 16 Hores
5Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, yläkoulut 2 Dies 17 Hores
6HSL vartit C-ryhmä, 2018 4 Dies 12 Hores
7HSL_vartit_B_2018 4 Dies 17 Hores
8Raseborgs 8. skolschacksturnering - Raaseporin 8. koulushakkiturnaus 18.04.2018 5 Dies 20 Hores
9HSL vartit A-ryhmä, (2018) 7 Dies 19 Hores
10Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 1-3 8 Dies 14 Hores
11Koulujoukkueiden SM-kilpailut, jatkokoulut 8 Dies 14 Hores
12Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 4-6 8 Dies 14 Hores
13Koulujoukkueiden SM-kilpailut, yläkoulut 8 Dies 19 Hores
14FordStore shakkiturnaus B-ryhmä 9 Dies 17 Hores
15FordStore shakkiturnaus A-ryhmä 9 Dies 17 Hores
16Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 11 Dies 14 Hores
17Käpylän mestaruus 2018 12 Dies 20 Hores
18Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.04.2018 13 Dies 12 Hores
19HSL vartit M-ryhmä (2018) 14 Dies 11 Hores
20Akaan viikonlopputurnaus 7-8.4.2018 15 Dies 16 Hores
21U16, U18 ja U20 nuorten SM-pikapelit 15 Dies 18 Hores
22U12 nuorten SM-pikapelit 15 Dies 19 Hores
23U8 & U10 nuorten SM-pikapelit 15 Dies 19 Hores
24U14 nuorten SM-pikapelit 15 Dies 19 Hores
25U12 nuorten joukkueSM-pikapelit 16 Dies 16 Hores
26U16 ja U20 nuorten joukkueSM-pikapelit 16 Dies 18 Hores
27Akaan viikonlopputurnaus 7-8.4.2018 16 Dies 23 Hores
28Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 4/2018.04.05 18 Dies 12 Hores
29HSL Easter tournament 2018 21 Dies 18 Hores
30HSL Easter tournament 2018 B group 21 Dies 19 Hores
31Tammer-Shakin ELO-turnaus, A-ryhmä 22 Dies 10 Hores
32HSL Easter rapid 2018 22 Dies 12 Hores
33Tammer-Shakin ELO-turnaus, D-ryhmä 22 Dies 14 Hores
34Tammer-Shakin ELO-turnaus, B-ryhmä 22 Dies 15 Hores
35Tammer-Shakin ELO-turnaus, C-ryhmä 22 Dies 15 Hores
36Tammer-Shakin ELO-turnaus, E-ryhmä 22 Dies 16 Hores
37Centriaturnaus 2018 29 Dies 17 Hores
38ESK:n vuosikokousturnaus 2018 Ponnen Maja 23.3. 30 Dies 12 Hores
39Selokunkku-turnaussarja, 3. osakilpailu, A-ryhmä 30 Dies 14 Hores
40Selokunkku-turnaussarja, 3. osakilpailu, B-ryhmä 30 Dies 15 Hores
41KäpSK:n rap 5/2018 32 Dies 11 Hores
42Ekenäs SK, 20 + 20 min., 2/2018.03.22 32 Dies 11 Hores
43Kaarlen turnaus 2018 B-ryhmä 36 Dies 17 Hores
44Kaarlen turnaus 2018 A-ryhmä 36 Dies 17 Hores
45Shakin tuki Senioriturnaus 37 Dies 18 Hores
46Ekenäs SK, 5 + 5 min., 3/2018, 15.03.2018 39 Dies 2 Hores
47Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 13.03.2018 41 Dies 12 Hores
48Satakunnan avoin mestaruus 3.-4.3.2018 50 Dies 17 Hores
49Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 3/2018.03.01 52 Dies 18 Hores
50KäpSK:n maaliskuun 2018 blixt 53 Dies 11 Hores