Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Finland (FIN)

Flag FIN
Núm.TorneigDarrera actualització
1OSS ELO 2018 53 Minuts
2Akaan nappulaturnaus 20.1.2018 1 Hores 23 Min.
3Akaan shakin nappulaturnaus (ei selo) 20.1.2018 1 Hores 48 Min.
4Nordic Youth Chess Championship 2018 group A (preliminary with Jan ratings) 2 Hores 46 Min.
5Nordic Youth Chess Championship 2018 group B (preliminary with Jan ratings) 2 Hores 47 Min.
6Nordic Youth Chess Championship 2018 group C (preliminary with Jan ratings) 2 Hores 47 Min.
7Nordic Youth Chess Championship 2018 group D (preliminary with Jan ratings) 2 Hores 47 Min.
8Nordic Youth Chess Championship 2018 group E (preliminary with Jan ratings) 2 Hores 47 Min.
9Ekenäs SK, 5 + 5 min., 1/2018 1 Dies 17 Hores
10KäpSK:n tammikuun nopea shakki 1 Dies 17 Hores
11Salon Shakkikerhon järjestämä Tomi Tocklinin 50-vuotisjuhlaturnaus 1 Dies 19 Hores
12Kajaanin Shakin päivän turnaus 2018 7 Dies 1 Hores
13KäpSK:n tammikuun 2018 blixt 8 Dies 17 Hores
14Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 09.01.2018 10 Dies 6 Hores
15EP:n Shakkipiirin mestaruusturnaus 13 Dies 1 Hores
16Misakoshakin mestaruusturnaus 2018 Cafe Misako 13 Dies 2 Hores
17Helsingin Mestaruus 2018, M-ryhmä 15 Dies 1 Hores
18Helsingin Mestaruus 2018, S 50+ ryhmä 15 Dies 1 Hores
19Helsingin Mestaruus 2018, S 65+ ryhmä 15 Dies 1 Hores
20Helsingin Mestaruus 2018, A-ryhmä 15 Dies 1 Hores
21Helsingin Mestaruus 2018, B-ryhmä 15 Dies 2 Hores
22Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 1/2018.01.04 15 Dies 18 Hores
23JyS Uuden Vuoden Shakkirieha (pikapelit) 2017 20 Dies 16 Hores
24Ekenäs öppna blixtmästerskap 28.12.2017 21 Dies 22 Hores
25Lakeuden Kunkkujahti 2017 22 Dies 22 Hores
26ESK kinkkuturnaus 2017 Ponnen Maja 22.12. 27 Dies 19 Hores
27Ekenäs SK, 5 + 5 min., 8/2017-12-21 29 Dies 18 Hores
28Tammer-Shakin Kinkkuturnaus 16.12.2017 35 Dies 1 Hores
29Ekenäs SK, 5 + 5 min., Skinkblixt - Kinkkupika 2017.12.14 35 Dies 13 Hores
30Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 12.12.2017 38 Dies 18 Hores
31TuTS:n viikonlopputurnaus 2017 A-ryhmä 40 Dies 21 Hores
32TuTS:n viikonlopputurnaus 2017 B-ryhmä 40 Dies 22 Hores
33Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 8/2017.12.07 42 Dies 21 Hores
34Käpylän mestaruus 2017 43 Dies 18 Hores
35KäpSK:n joulukuun 2017 blixt 43 Dies 18 Hores
36ESK:n Itsenäisyyspäiväturnaus - Suomi 100 vuotta HSL Areena 6.12.2017 44 Dies 21 Hores
37Koululaisten SM 2017 E ja F-sarja 49 Dies 23 Hores
38Ekenäs SK, 20 + 20 min., 4/2017.11.30 50 Dies 9 Hores
39Koululaisten SM-turnaus 2017 (A-sarja) Oulu 25.-26.11. 54 Dies 15 Hores
40Koululaisten SM 2017 D-sarja 55 Dies
41Koululaisten SM 2017 C-sarja 55 Dies
42Koululaisten SM 2017 B-sarja 55 Dies
43Koululaisten SM-turnaus 2017 (O-sarja) Oulu 25.-26.11. 55 Dies 2 Hores
44KäpSK:n nopea shakki 12/2017 57 Dies 18 Hores
45Ekenäs SK klubbmästerskap 2017, speltid 75 min + 30 sek / drag 57 Dies 18 Hores
46Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 58 Dies 19 Hores
47Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 58 Dies 19 Hores
48Porin koululaisten mestaruus, 8-9 luokat ja lukio 58 Dies 23 Hores
49Porin koulujen mestaruus 15.11.2017, 6. luokka 58 Dies 23 Hores
50Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 3. luokka 58 Dies 23 Hores