Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Costa Rica (CRC)

Flag CRC
Núm.TorneigDarrera actualització
1Campeonato Centroamericano de no videntes y baja visión de Ajedrez 2 Hores 5 Min.
2Torneo Individual Abierto CFIA 2017 4 Hores 40 Min.
3Clasificatorio Nacional de Tercera División San Carlos 2017 5 Hores 1 Min.
4Clasificatorio Tercera División San Ramón 1 Dies
5Clasificatorio Segunda Categoría Touch Costa Rica 2017 1 Dies
6Clasificatorio Tercera Categoría Touch Costa Rica 2017 1 Dies 1 Hores
7II Clasificatorio Segunda División Café Literario Uvieta 2017 1 Dies 13 Hores
8Clasificatorio Segunda Categoría III Mario Valverde in Memoriam 2017 2 Dies 5 Hores
928° Festival Panamericano de la Juventud (Preinscritos) 4 Dies 7 Hores
10Torneo de Tercera División Cartago 2017 7 Dies 5 Hores
11TORNEO BLITZ UCR 2017 MAYO 10 Dies 5 Hores
12UCR TORNEO BLITZ JUNIO 2017 10 Dies 10 Hores
13Torneo Saint Jude Preparatoria 14 Dies 13 Hores
14Torneo Saint Jude II Ciclo 14 Dies 13 Hores
15Final Nacional JDE Por Equipos D Abierto 17 Dies 11 Hores
16Final Nacional JDE Por Equipos D Femenino 17 Dies 11 Hores
17Final Nacional JDE Por Equipos C Abierto 17 Dies 11 Hores
18Final Nacional JDE Individual C Femenino 17 Dies 11 Hores
19Final Nacional JDE Individual D Femenino 17 Dies 11 Hores
20Final Nacional JDE Por Equipos C Femenino 17 Dies 11 Hores
21Final Nacional JDE Individual D Abierto 17 Dies 12 Hores
22Final Nacional JDE Individual C Abierto 17 Dies 12 Hores
23Campeonato Nacional por Equipos 2017 20 Dies 4 Hores
24Torneo Saint Jude I Ciclo 21 Dies 10 Hores
25Torneo Saint Jude Colegial 21 Dies 10 Hores
26Torneo Saint Jude Preinscritos 21 Dies 16 Hores
27Desempate Campeonato Nacional No Videntes 2016 26 Dies 9 Hores
28I CLASIFICATORIO DE TERCERA DIVISION SANTA ANA 2017 27 Dies 11 Hores
29Final Nacional JDE Categoria B Individual Femenino 29 Dies 11 Hores
30Final Nacional JDE Categoría A Individual Femenino 29 Dies 11 Hores
31Final Nacional JDE Categoria B Equipos Abierto 29 Dies 11 Hores
32Final Nacional JDE Categoría A Equipos Abierto 29 Dies 11 Hores
33Final Nacional JDE Categoria B Individual ABIERTO 29 Dies 12 Hores
34Final Nacional JDE Categoría A Individual Abierto 29 Dies 12 Hores
35Final Nacional JDE Categoria B Por Equipos Femenino 29 Dies 13 Hores
36Final Nacional JDE Categoría A Equipos Femenino 29 Dies 14 Hores
37 IX Edicion Sotanazo Relampago (162301) 40 Dies 1 Hores
38I Clasificatorio Tercera División Café Literario Uvieta 2017 43 Dies 15 Hores
39I Clasificatorio Segunda División Café Literario Uvieta 2017 46 Dies 1 Hores
40Sotanozo de TOUCH Blitz 8 50 Dies
41Eliminatoria Interregional VII JDE Por Equipos D Femenino 51 Dies 2 Hores
42Eliminatoria Interregional VII JDE Por Equipos D Abierto 51 Dies 2 Hores
43Eliminatoria Interregional VII JDE Por Equipos C Abierto 51 Dies 2 Hores
44Eliminatoria Interregional VII JDE Individual D Femenino 51 Dies 2 Hores
45Eliminatoria Interregional VII JDE Individual C Femenino 51 Dies 2 Hores
46Eliminatoria Interregional VII JDE Individual D Abierto 51 Dies 2 Hores
47Eliminatoria Interregional VII JDE Individual C Abierto 51 Dies 2 Hores
48ELIMINATORIA INTER-REGIONAL HEREDIA-SAN JOSE CATEGORIA D FEMENINO INDIVIDUAL 52 Dies 2 Hores
49ELIMINATORIA INTER-REGIONAL HEREDIA-SAN JOSE CATEGORIA D ABIERTO EQUIPOS 52 Dies 2 Hores
50ELIMINATORIA INTER-REGIONAL HEREDIA-SAN JOSE CATEGORIA D FEMENINO EQUIPOS 52 Dies 2 Hores
Advertisement