Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Catalonia (CAT)

Flag CAT
Núm.TorneigDarrera actualització
1Torneig Festa Major La Bisbal Sub12 2018 1 Hores 2 Min.
2II Open Internacional Sant Adria de Besos-Ev.Cpde 183451 1 Hores 11 Min.
3II Open Internacional Sant Adria de Besos Grup "B" -183453 1 Hores 11 Min.
4XX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group C Code 192970 1 Hores 32 Min.
5XX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group B Code 192969 1 Hores 33 Min.
6XX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group A Code 192968 1 Hores 35 Min.
7Ràpides de la Festa Major de Gràcia 4 Hores 23 Min.
8VII Obert Llampec Torredembarra 2018 (367565) 5 Hores 8 Min.
9IV Torneig d'Escacs Llampec "Festa Major de Platja d'Aro" 13 Hores 27 Min.
10V LLAMPEC D'ESCACS Memorial Pere Coromines - L'HOSPITALET DE L'INFANT 2018 14 Hores 7 Min.
11XIX Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" 18 Hores 36 Min.
12XIX Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO Sub 12 18 Hores 41 Min.
13III Obert Llampec El Catllar 2018 (369500) 1 Dies 2 Hores
14XII Torneig Escacs Festa Major Santa Pau 2018 1 Dies 2 Hores
15VI Campionat Territorial Actius de Girona (Santa Eugènia) 2018 1 Dies 4 Hores
16OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP B (192053) 1 Dies 17 Hores
17IV Torneig d'escacs "Fira de l'Avellana" de Riudoms 1 Dies 18 Hores
18Torneig de ràpides Vila-rodona 1 Dies 18 Hores
19OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP C (192054) 1 Dies 18 Hores
20 XXVIII Obert Escacs de La Pobla de Lillet B 189857 1 Dies 18 Hores
21OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP A (192052) 1 Dies 18 Hores
22XVI Obert Internacional d'Escacs Ciutat de Cervera. 1 Dies 22 Hores
23XXXI TORNEIG OBERT COSTA BRAVA 2018(193817) 2 Dies 3 Hores
24VI Campionat Territorial Actius de Girona (Olot) 2 Dies 3 Hores
25XXVIII Obert Escacs de La Pobla de Lillet A 189856 2 Dies 20 Hores
26V Torneig Escolar d'Escacs "Isagoge-2018" de Cervera 2 Dies 20 Hores
27VI Campionat Territorial Actius de Girona (Figueres) 2018 3 Dies
28XIX Torneig Partides Ràpides Festa Major Castelldefels 3 Dies 2 Hores
29XI Obert d'Estiu d'Escacs Base del Guinardó 3 Dies 5 Hores
30VI Obert Club Escacs Cornella 2018 Memorial Dr. Josep Vallve Pinol 3 Dies 5 Hores
31Torneig 35 anys Escola Escacs Montblanc 2018 4 Dies 1 Hores
32XLIV Obert Internacional Ciutat d Badalona-Memorial MCastella GRUPB"Ev.Co.191452 4 Dies 4 Hores
33VI Torneig Social Actiu 2018 Homenaje "Pere Pares i Valls" 4 Dies 13 Hores
34Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 (193188) 4 Dies 16 Hores
35VI​I ​Circuit​ ​de ​Ràpides​ ​de tardor del Tres Peons Llampec 5' 4 Dies 18 Hores
36XLIV Obert Internacional Ciutat de Badalona.Memorial M.Castella Ev.Code 191451 5 Dies 17 Hores
37BLITZ INT. CIUTAT DE SABADELL (192055) 6 Dies 20 Hores
38DIADA DE LA SOCIETAT CORAL COLON 6 Dies 23 Hores
39XIII Obert Santa Eugenia de Ter 2018 (185979) 7 Dies 4 Hores
40VII Llampec Santa Eugènia de Ter 2018 7 Dies 4 Hores
41Llampec de Tona 2018 8 Dies 2 Hores
42I Torneig CASOLA de partides Llampec Pobla de Lillet 9 Dies 22 Hores
43Campionat Ràpides Estiu Vallfogona 2018 10 Dies 1 Hores
44VI MEMORIAL JORDI CASELLAS 10 Dies 19 Hores
45XXV Llampec festes majors Masdenverge 2018 10 Dies 20 Hores
46Open Blitz Vilanova i la Geltru 2018 (193011) 11 Dies 2 Hores
47II Llampec Palma d'Ebre 14 Dies 20 Hores
48Llampec de Sant Miquel de Balenyà 2018 16 Dies 5 Hores
49II Open Internacional Puigpelat (code 190784) 16 Dies 19 Hores
50III Campionat d'edats Sub8,10,12 de 16 a 19 h 17 Dies 20 Hores