Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Núm.TorneigDarrera actualització
1Bulgarian Individual Chess Championship Boys U08 Pleven, 28.02.-06.03.2015 26 Minuts
2138 open MGU 21 Hores 8 Min.
3Bulgarian Individual Chess Championship Boys U10 Pleven, 28.02.-06.03.2015 23 Hores 5 Min.
4Bulgarian Individual Chess Championship Girls U08 Pleven, 28.02.-06.03.2015 1 Dies
5Bulgarian Individual Chess Championship Girls U10 Pleven, 28.02.-06.03.2015 1 Dies
6АТАМАНА 2 Dies 5 Hores
7137 open MGU 3 Dies 20 Hores
8137 open MGU Блиц 3 Dies 20 Hores
936th Tournament "LEIPZIG" 2015 5 Dies
10Училищен турнир на Българското училище в Паралимни, Кипър- U12 5 Dies 2 Hores
11IVIS Blitz 3-ti Mart Sofia 03.03.2015 6 Dies 3 Hores
12Bulgarian Individual Chess Championship Juniors U20 - Blitz Sofia, 27.02.2015 6 Dies 6 Hores
13Bulgarian Individual Chess Championship Girls U20 - Blitz Sofia, 27.02.2015 6 Dies 6 Hores
14Bulgarian Individual Chess Championship Juniors U20 - Rapid Sofia, 25-26.02.2015 7 Dies 3 Hores
15Bulgarian Individual Chess Championship Girls U20 - Rapid Sofia, 25-26.02.2015 7 Dies 3 Hores
16Bulgarian Individual Chess Championship Juniors U20 Sofia, 19-25.02.2015 8 Dies 4 Hores
17Bulgarian Individual Chess Championship Girls U20 Sofia, 19-25.02.2015 8 Dies 5 Hores
18Ученически турнир на ЦСКА 2-3 клас февруари 10 Dies 23 Hores
19Ученически турнир на ЦСКА 4-8 клас 10 Dies 23 Hores
20MLAD GROSMAISTOR-4 Pleven 2014/15g. do 12-16 godini 11 Dies 1 Hores
21MLAD GROSMAISTOR-4 Pleven 2014/15g. do 8 godini 11 Dies 1 Hores
22MLAD GROSMAISTOR-4 Pleven 2014/15g. do 10 godini 11 Dies 2 Hores
238-ми детски шахматен турнир „Ан Пасан” 11 Dies 2 Hores
24Детски турнир ЦСКА-1клас 11 Dies 23 Hores
25Detska Kupa Varna 21.02.2015, U08 U10 Varna City 12 Dies 2 Hores
26Detska Kupa Varna 21.02.2015, U12 Varna City 12 Dies 2 Hores
27Открит турнир на ШК Левски 21.02.2015 12 Dies 3 Hores
28Четвърти Мемориал "Богомил Андонов", гр. Кюстендил - 22.03.2015 г. 13 Dies 20 Hores
29MLAD GROSMAISTOR-4 Pleven 2014/15g. do 8 godini 13 Dies 22 Hores
30Училищен турнир на Българското училище в Паралимни, Кипър- U8 16 Dies 23 Hores
31Youth Chess Tournament "Young Grandmaster - 3", Group B 17 Dies 4 Hores
32136 open MGU Блиц 17 Dies 7 Hores
33136 open MGU 17 Dies 16 Hores
34Първи открит турнир Троян-2015 16-17.05.2015 17 Dies 23 Hores
35Купа "Веселин Топалов" Rapid-4 18 Dies 1 Hores
3652 open Slavia Sofia 14-15.02.2015 18 Dies 1 Hores
37"Надеждите на София" 15.02.2015 18 Dies 1 Hores
38Youth Chess Tournament "Young Grandmaster"- 3, Group A 18 Dies 1 Hores
39Detska Kupa Varna 15.02.2015, U8-U10 Grand Mall Varna City 18 Dies 2 Hores
40Detska Kupa Varna 15.02.2015, U12 Grand Mall Varna City 18 Dies 2 Hores
41Районо първенство на община Възраждане 8-10 клас 21 Dies 18 Hores
42Районо първенство на община Възраждане 5-7 клас 21 Dies 19 Hores
4337th Bulgarian Open Chess Championship "G.Tringov" Memorial 2015 22 Dies 13 Hores
44135 open MGU Блиц 24 Dies 19 Hores
45135 open MGU 24 Dies 22 Hores
46Купа "Веселин Топалов" 2 24 Dies 23 Hores
47National Banks Championship 2014 25 Dies 20 Hores
48134 open MGU Блиц 31 Dies 9 Hores
49134 open MGU 31 Dies 22 Hores
50Купа "Веселин Топалов" Rapid-3 33 Dies