Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Núm.TorneigDarrera actualització
1III турнир за купа "МАРИНОПОЛЦИ" / III tournament "MARINOPOLTSI" 1 Hores 4 Min.
2"Купата на Bulgaria Mall" XXI - 03.11.2018 3 Hores 58 Min.
3Bulgarian Team Chess Championship – Boys U10 16 Hores 30 Min.
4Bulgarian Team Chess Championship – Boys U14 16 Hores 30 Min.
5Bulgarian Team Chess Championship – Boys U18 16 Hores 30 Min.
6Bulgarian Team Chess Championship – Girls U10 16 Hores 30 Min.
7Bulgarian Team Chess Championship – Girls U14 16 Hores 30 Min.
8Bulgarian Team Chess Championship – Girls U18 16 Hores 31 Min.
9B I Шахматен мемориал Марин Станковски/1st Memorial Stankovski <U12 17 ноември 2018, Раднево 18 Hores
10A I Шахматен мемориал Марин Станковски/1st Memorial Stankovski <= 2450 17 ноември 2018, Раднево 18 Hores 2 Min.
11КУПА БУРГАС 1 Dies 1 Hores
12IV Открит турнир по ускорен шах гр. Суворово 20.10.2018 2 Dies 21 Hores
13ДОП за сеньорити над 50 г. 3 Dies
14ДОП за сеньори над 65 г. 3 Dies 1 Hores
15ДОП за сеньори над 50 г. 3 Dies 1 Hores
164th Memorial Dimitar Georgiev , Petrich 10-11.11.2018 Prize fund: 2 850 BGN 3 Dies 4 Hores
17ДОП за сеньорити над 65 г. 3 Dies 19 Hores
18Открит турнир за "Купа Плевен" 8 Dies 21 Hores
194th Rapid Chess Tournament MARITSA CUP Tsaratsovo, 14.10.2018 8 Dies 22 Hores
20I-ви шахматен турнир по блиц "Купа на Община Чавдар" 9 Dies 22 Hores
21140 Years Kresna Rebellion 11 Dies 3 Hores
22First Weekend -1 15 Dies 20 Hores
23III Шахматен турнир "Нова Загора" 15 Dies 20 Hores
24National individual Cup Victory 2018 Rapid Blagoevgrad 07.10.2018 U08, U10, U12,U14, U16 15 Dies 21 Hores
25Шах в Двореца 2200 - 1 турнир 15 Dies 22 Hores
26XVIII ТУРНИР ПО ШАХМАТ СТРАЖИЦА 6-7.10.2018 15 Dies 23 Hores
279-и ШАБЛА ОПЕН - 2018, ТЮЛЕНОВО 16 Dies
28National individual Cup Victory 2018 Blitz Blagoevgrad 06.10.2018 U08, U10, U12, U14, U16 16 Dies 19 Hores
29Среща в Ст. Загора на кореспондентния отбор от Chess.com - 06.10.2018 16 Dies 20 Hores
30ШАБЛА блиц - 2018, ТЮЛЕНОВО 16 Dies 20 Hores
31Приятелска среща ПЛЕВЕН-МОСКВА ЮД-18 18 Dies 14 Hores
32Friendly Match Sofia - Moscow (up to 17 years of age) on 6 boards NSA-Sofia-2 21 Dies 22 Hores
33Open chess tournament (in memoriam of fm.Yordan Stoynov) 29-30.09.2018 Pernik, q.Iztok 22 Dies 20 Hores
34National individual Cup Victory 2018 Blitz Blagoevgrad 06.10.2018 U08, U10, U12, U14, U16 27 Dies 23 Hores
35Primorsko open 2018 A tournament 29 Dies 1 Hores
36Primorsko open 2018 B tournament 30 Dies 2 Hores
376th Kamena Open 30 Dies 18 Hores
3817th Memorial Kesarovski-Stanchev "C" Tournament (Seniors) 33 Dies 1 Hores
3917th Memorial Kesarovski-Stanchev "B" Tournament 33 Dies 1 Hores
4017th Memorial Kesarovski-Stanchev "A" Tournament 33 Dies 1 Hores
41Шахматен турнир "Царево 2018" 37 Dies 2 Hores
42XVI-ta NRS NA ENERGETITSITE V BG - ZHENI 37 Dies 5 Hores
43XVI-ta NRS NA ENERGETITSITE V BG - MAZHE 37 Dies 5 Hores
44XXIII-та Национална спартакиада на металиците в България –/жени/06-09-2018г. 37 Dies 5 Hores
45XXIII-та Национална Спартакиада на металиците в България, 06-09-2018г. 37 Dies 5 Hores
461st Dobrinishte Open, 15.09.2018 37 Dies 21 Hores
47Спартакиада на индустриалните работници 2018 - мъже 43 Dies 3 Hores
48Memorial Kesarovski - Stanchev Blitz "B" 43 Dies 20 Hores
49Memorial Kesarovski - Stanchev Blitz "A" 43 Dies 20 Hores
505th open KNEZHA 5-ти опен КНЕЖА 43 Dies 22 Hores