Selecció de la federació    ECU Logo

Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Bangladesh (BAN)

Flag BAN
Núm.TorneigDarrera actualització
1Open Air Blitz Rating Chess Tournament - 2018 2 Hores 50 Min.
2Esoft Arena FIDE Rating Chess Tournament Below-2000 21 Hores 28 Min.
3Mother Language Day Rapid Rating Chess Tournament (For New Entry 01817-10 26 44) 2 Dies 18 Hores
4Elegant Uttara 1st FIDE Standard Rating Chess Tournament-2018 2 Dies 22 Hores
5Chess Festival Blitz-2018 4 Dies 20 Hores
6 Begum Laila Alam 9th Open FIDE Rating Women's Chess Tournament-2018 13 Dies 22 Hores
7Elegant Uttara 3rd FIDE Rapid Chess Tournament-2018 17 Dies 1 Hores
8Elegant Uttara 2nd FIDE Rapid Chess Tournament-2018 22 Dies 23 Hores
9CJKS-Zahed Brothers Premier Division Chess League 2017-2018 22 Dies 23 Hores
10CJKS-Zahed Brothers First Division Chess League 2017-2018 23 Dies 23 Hores
11Happy New Year Rapid Rating Chess Tournament-2018 25 Dies 5 Hores
12EICA Monthly Chess Tournament 2017 27 Dies 19 Hores
13JU New Year Fide Rapid Rating Tournament 2018 31 Dies 21 Hores
14S Z Mansur Memorial Open Blitz Rating Chess Tournament - 2018 32 Dies 21 Hores
15 Rainbow Open Rapid Rating Chess Tournament 2018 32 Dies 22 Hores
16Elegant FIDE Rapid Chess January-2018 39 Dies 22 Hores
17Marcel 1st Division Chess League-2017 44 Dies 21 Hores
18CCPA BIJOY DIBOSH FIDE Rapid Rating Individual Chess Tournament-2017 53 Dies 20 Hores
19Victory Day International Rapid Rating Chess Tournament - 2017 53 Dies 22 Hores
20 Dr. Mirza Akmal Hossain 2nd International Rating Women's Chess Tournament 53 Dies 23 Hores
21Titash Club Indor Chess Tournament 54 Dies 19 Hores
22S. A. Group of Companies Ltd Premier Division Chess League-2017 63 Dies 20 Hores
23Uttara Central Chess Club Blitz Championship - 2017 74 Dies 3 Hores
24Omicon Group 43rd National A Chess Play-Off Match of Blitaz for 7th and 8th 76 Dies 18 Hores
25Omicon Group 43rd National A Chess Play-Off 7th 8th and 9th Position 76 Dies 19 Hores
26Omicon Group 43rd National A Chess Play-Off Match for 10th and 11th Positions 76 Dies 22 Hores
27Omicon Group 43rd National 'A' Chess Play-Off Match for 12th and 13th Positions 76 Dies 23 Hores
28Omicon Group 43rd National A Play-Off for Championship 76 Dies 23 Hores
29Omicon Group 43rd National A Chess Championship-2017 77 Dies
30SAIF POWERTEC 43rd National B Chess Championship-2017 95 Dies 22 Hores
31BRAC Intre-University Chess Championship Fall 2017 96 Dies
32BRAC University Chess Tournament Fall 2017 103 Dies 1 Hores
33Metropolise FIDE Rating Chess Tournament-2017 Below 2100 107 Dies 21 Hores
34C J K S - BOROTAKIA Chittagong District Chess Championship -2017 113 Dies 5 Hores
35WALTON 2nd Division Chess League-2017 115 Dies
3619th National Deaf Chess Championship-2017 117 Dies 21 Hores
37UCCC 14th Rapid Rating Chess Tournament-2017 123 Dies 14 Hores
38Narayangonj District Qualifing Rapid Rating Chess Tournament 2017 123 Dies 21 Hores
39WALTON Special National Chess Tournament-2017 Open 126 Dies 1 Hores
40WALTON Special National Chess Tournament-2017 Women 126 Dies 2 Hores
41WALTON 37th National Women's Chess Championship-2017 126 Dies 23 Hores
42Shahid Sheikh Russel Memorial School Tournament-2017 Boys 128 Dies 5 Hores
43Shahid Sheikh Russel Memorial School Tournament-2017 Girls 129 Dies 22 Hores
44Morning Glory Rapid Rating Chess Tournament 2017 137 Dies 20 Hores
45Shahid Sheikh Russel School Chess Tournament-2017 KG to V 137 Dies 21 Hores
46Shahid Sheikh Russel School Chess Tournament-2007 VI to X Boys 137 Dies 21 Hores
47Shahid Sheikh Russel School Chess Tournament-2017 VI to X Girls 138 Dies
48Shahid Sheikh Russel School Chess Tournament-2017 KG to V Girls 138 Dies 1 Hores
49BERGER 1st INTER UNIVERSITY CHESS CHAMPIONSHIP-2017 145 Dies 16 Hores
50UCCC Standard Rating Chess Tournament - 2017 150 Dies 14 Hores