Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 12:33:03
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Takvim
Bağlantılar
Teknik Yenilikler
İletişim
Federasyon seçimi
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Turnuva seçimi
Tüm turnuvalar
Devam eden turnuvalar (<= 3 hafta)
Devam eden turnuvalar (> 3 hafta)
7 gün içerisinde başlayacak turnuvalar
Başlamasına 7 günden fazla olan turnuvalar
Son 7 günde bitmiş turnuvalar
Bitişinin üzerinden 7 gün geçmiş turnuvalar
Son 10 haftanın turnuvaları
... göre dizilim
Son güncelleme azalan sıra
Seçilen federasyon: Colombia (col)
No.
Turnuva
Not started
Playing
Finalized
Son güncelleme
1
Ajedrez Intercolegiado PreJuvenil Masculino Departamental Guajira Clásico 2023
St
10 Saat 8 Dk.
2
PreJuvenil Femenino Departamental Guajira Clásico 2023
St
10 Saat 22 Dk.
3
Ajedrez Intercolegiado Juvenil Masculino Departamental Guajira Clásico 2023
St
10 Saat 26 Dk.
4
Tercera Asocoldep 2023-2024
Bz
10 Saat 55 Dk.
5
Ajedrez Intercolegiado Juvenil Femenino Departamental Guajira Clásico 2023
St
13 Saat 4 Dk.
6
Semifinal de Mayores Femenino Pereira selectivo final nacional y olimpiada mundial
St
17 Saat 12 Dk.
7
Semifinal de Mayores Absoluto Pereira selectivo final nacional y olimpiada mundial
St
17 Saat 12 Dk.
8
IRT Copa Botvinnik Palmira
Rp
19 Saat 48 Dk.
9
Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-18 ABSOLUTO 2024
St
1 Gün 12 Saat
10
IRT Ajedrez Rápido Selectivo Departamental de Mayores Atlántico 2024
Rp
1 Gün 12 Saat
11
Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-18 FEMENINO 2024
St
1 Gün 12 Saat
12
Torneo Absoluto 1er Año Club Deportivo de Ajedrez JOSLAR 53
Rp
1 Gün 13 Saat
13
C Torneo Uraba Chess 2024
Bz
1 Gün 17 Saat
14
B Torneo Uraba Chess 2024
Bz
1 Gün 17 Saat
15
IRT Filandia, La Colina Iluminada de los Andes
Bz
1 Gün 17 Saat
16
I Torneo Hotel casona Nuñez - Iza, Boyaca
Rp
1 Gün 19 Saat
17
IRT Torneo Abierto Absoluto XXXII FESTIVAL DE LA CUMBIAMBA CERETE 2024
St
1 Gün 19 Saat
18
Torneo Rápido de los sábados Excálibur
Rp
2 Gün 9 Saat
19
1er Torneo Interno EACA 2024 - Sede El Recreo Nivel Avanzado.
Rp
2 Gün 11 Saat
20
Torneo Homenaje ajedrez Cartagena
Bz
2 Gün 11 Saat
21
IRT Torneo Abierto Departamental Iniciacion Liga Caldense de Ajedrez Rapido
Rp
2 Gün 12 Saat
22
Torneo Departamental Sub 8 y Sub 14 Absoluto y Fem ATL 2024
St
2 Gün 14 Saat
23
II IRT Activo Liga Risaraldense de Ajedrez
Rp
2 Gün 21 Saat
24
IRT Torneo Abierto Departamental Iniciacion Liga Caldense de Ajedrez Blitz
Bz
3 Gün 7 Saat
25
1er Desafio Saber Ajedrez 2024 Activo
Rp
3 Gün 8 Saat
26
1er Desafio Saber Ajedrez 2024 Blitz
Bz
3 Gün 8 Saat
27
1er Torneo Interno EACA 2024 - Sede Manzanillo Nivel Intermedio.
Rp
3 Gün 12 Saat
28
3ra Benjamines Uncoli 2023-2024 BLITZ
Rp
3 Gün 13 Saat
29
3ra Pre-Infatil Uncoli 2023-2024 BLITZ
Rp
3 Gün 13 Saat
30
3ra Benjamines Uncoli 2023-2024
Rp
3 Gün 14 Saat
31
3ra Pre-Infatil Uncoli 2023-2024
Rp
3 Gün 14 Saat
32
Interclases Categoría Juvenil Club Nacional Jesus Maria Ocampo Armenia, Q.
St
5 Gün 9 Saat
33
3ra Infantil Uncoli 2023-2024 BLITZ
Rp
5 Gün 13 Saat
34
3ra Mayores Uncoli 2023-2024 BLITZ
Rp
5 Gün 13 Saat
35
3ra Juvenil Uncoli 2023-2024 BLITZ
Rp
5 Gün 13 Saat
36
3ra Infantil Uncoli 2023-2024
Rp
5 Gün 14 Saat
37
3ra Mayores Uncoli 2023-2024
Rp
5 Gün 14 Saat
38
3ra Juvenil Uncoli 2023-2024
Rp
5 Gün 14 Saat
39
IRT Campeonato Departamental de Santander 2023-2024 Luis Ivan Acosta Cruz
St
7 Gün 9 Saat
40
Primer IRT Centro Comercial AV. Chile Torneo de Clubes, Empresas, Colegios y Universitarios
Rp
7 Gün 11 Saat
41
Departamental de ajedrez clásico sub 12 a sub 18 femenino y absoluto, Quindio.
St
8 Gün 12 Saat
42
IRT I Parada Circuito de Ajedrez Cana y Café Sub25
Rp
8 Gün 13 Saat
43
Circuito de Ajedrez Caña y Cafe 1ra. Parada Buga Categoria SUB-12
Rp
8 Gün 13 Saat
44
Circuito de Ajedrez Caña y Cafe 1ra. Parada Buga Categoria SUB14
Rp
8 Gün 14 Saat
45
Campeonato Departamental Sub 18 Absoluto ATL 2024
St
8 Gün 14 Saat
46
Circuito de Ajedrez Caña y Cafe 1ra. Parada Buga Categoria SUB-16
Rp
8 Gün 14 Saat
47
Circuito de Ajedrezz Caña y Cafe 1ra. Parada Buga Sub08
Rp
8 Gün 14 Saat
48
Circuito de Ajedrez Caña y Cafe 1ra. Parada Buga Categoria SUB-10
Rp
8 Gün 14 Saat
49
Campeonato Departamental Sub 12 Absoluto ATL 2024
St
8 Gün 14 Saat
50
TORNEO DEPARTAMENTAL SUB 16 ABSOLUTO Y FEMENINO TOLIMA
St
8 Gün 15 Saat
Daha fazla turnuva göster
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları