Federasyon secimi    ECU Logo

Turnuvasecimi

gore dizilim

Seçilen federasyon: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.TurnuvaSon güncelleme
1IV Torneig de ràpides del Serrallo Infantil (Tarragona) 28 Dakika
2IV Torneig de ràpides del Serrallo (Tarragona) 32 Dakika
3XIX Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "A" 2 Saat 19 Dk.
4XX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group C Code 192970 2 Saat 25 Dk.
5XX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group B Code 192969 2 Saat 25 Dk.
6XX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group A Code 192968 2 Saat 25 Dk.
744 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup A Code 185681 3 Saat 42 Dk.
844 Open Internacional d'Escacs Vila de Sitges - Grup B Code 185682 3 Saat 43 Dk.
9V LLAMPEC D'ESCACS Memorial Pere Coromines - L'HOSPITALET DE L'INFANT 2018 4 Saat 46 Dk.
10XLIV Obert Internacional Ciutat d Badalona-Memorial MCastella GRUPB"Ev.Co.191452 4 Saat 52 Dk.
11XIX OBERT INTERNACIONAL D´ESCACS "CIUTAT D´OLOT " 5 Saat 11 Dk.
12 VI Campeonato Territorial de Ajedrez Activos de Girona, CALDES 5 Saat 19 Dk.
13 XXVIII Obert Escacs de La Pobla de Lillet B 189857 18 Saat 28 Dk.
14XXVIII Obert Escacs de La Pobla de Lillet A 18 Saat 30 Dk.
15XXV Llampec festes majors Masdenverge 2018 18 Saat 40 Dk.
16XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup A (event code 187926) 19 Saat 57 Dk.
17XX Obert Internacional Sant Martí 2018 Grup B (event code 187927) 19 Saat 57 Dk.
18II Open Internacional Sant Adria de Besos Grup "B" -183453 21 Saat 21 Dk.
19Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 21 Saat 50 Dk.
20II Open Internacional Sant Adria de Besos-Ev.Cpde 183451 1 Gun 1 Saat
21XXXVIII OBERT ESCACS RÀPIDES “FESTA MAJOR PARETS DEL VALLÈS 1 Gun 16 Saat
22VI Campionat Territorial Actius de Girona (Santa Pau) 2018 1 Gun 18 Saat
23XLIV Obert Internacional Ciutat de Badalona -Memorial M.Castella Ev.Code 191451 1 Gun 18 Saat
24II Open Internacional Puigpelat (code 190784) 2 Gun 18 Saat
25XIII Obert Santa Eugenia de Ter 2018 (185979) 2 Gun 19 Saat
26XX Open Blitz Sant Martí 2018 (event code 187928) 3 Gun 3 Saat
27XIX Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO Sub 12 3 Gun 6 Saat
28VII Llampec Santa Eugènia de Ter 2018 3 Gun 16 Saat
29III Campionat d'edats Sub8,10,12 de 16 a 19 h 3 Gun 19 Saat
30Memorial Josep Maynat 4 Gun
31DIADA DE LA SOCIETAT CORAL COLON 4 Gun 18 Saat
32BLITZ INT. CIUTAT DE SABADELL (192055) 4 Gun 19 Saat
33OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP C (192054) 4 Gun 19 Saat
34OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP B (192053) 4 Gun 19 Saat
35OBERT CIUTAT DE SABADELL 2018 GRUP A (192052) 4 Gun 19 Saat
36II TORNEIG TARDOR GERUNDA "Obert" 4 Gun 20 Saat
37II OBERT D’ESCACS LLAMPEC DE GANDESA MEMORIAL JAIME RUIZ TERRATS 5 Gun 20 Saat
38Torneig de partides rapides de Festa Major Manlleu 2018 6 Gun 2 Saat
39Torneig infantil riudoms 2018 6 Gun 4 Saat
40Simultànies d'escacs CERAP Riudoms 2018 6 Gun 23 Saat
41XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "A" 7 Gun 19 Saat
42XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "C" 7 Gun 19 Saat
43XLI Open Internacional de Barberà del Vallès "B" 7 Gun 19 Saat
44II TORNEIG TARDOR GERUNDA "Tancat MC" 7 Gun 22 Saat
45VI Festival Internacional d'Escacs "Vila de Platja d'Aro" - Open 9 Gun
46TERCER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 9 Gun 21 Saat
47XX Open Internacional d Escacs de Torredembarra (code 185390) 12 Gun 3 Saat
48V Torneig d'Escacs Festa Major Hostalric 12 Gun 3 Saat
49Llampec d'estiu EEO 2018 12 Gun 5 Saat
50III Obert Sant Gregori 12 Gun 21 Saat