Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Mexico (mex)

Flag mex
Nr.KappingSeinast dagført
1Torneo del Estudiante 2018 -PREPA 15 Minuttir
2Torneo del Estudiante 2018 -UNIVERSITARIOS 15 Minuttir
3Torneo del Estudiante 2018 -SECUNDARIA 15 Minuttir
4Torneo de Ajedrez "Agustin de Iturbide" Categoria Libre 1 Tímar 27 Min.
51er Torneo de Ajedrez infantil y juvenil, Roy Quiriconi, Prepa 1 Tímar 31 Min.
6CAMPEONATO IPEFH 2018 ALUMNOS DE CUARTO GRADO 3 Tímar 24 Min.
7I Encuentro Nacional de Ajedrez Escolar Valladolid (León) Children and Youth 2018 5 Tímar 37 Min.
8JUEGOS BANCARIOS 2018 CATEGORIA FEMENIL (CLASICO) 6 Tímar 50 Min.
9ALEXANDER BAIN 2018 6 Tímar 51 Min.
10I Encuentro Nacional de Ajedrez Escolar Valladolid Children and Youth 2018 Preparatoria 12 Tímar 44 Min.
11Liga de Ajedrez de Coatzacoalcos (Apertura 2018) 2da Fuerza Grupo B 18 Tímar 59 Min.
121er Torneo de Ajedrez infantil y juvenil, Roy Quiriconi, mayor 22 Tímar 22 Min.
13COBAFEST 2018 CATEGORIA FEMENIL 1 Dagur
14COBAFEST 2018 CATEGORIA VARONIL 1 Dagur
15Torneo Corpus 2018 Libre 1 Dagur 1 Tímar
16Rosenchess 2018-1 - S1 Taller de Ajedrez 1 Dagur 19 Tímar
17Liga de Ajedrez de Coatzacoalcos (Apertura 2018) 1ra Fuerza Grupo B 1 Dagur 19 Tímar
18Liga de Ajedrez de Coatzacoalcos (Apertura 2018) 1ra Fuerza Grupo A 1 Dagur 20 Tímar
19Torneo FIDE Aguila 01 1 Dagur 20 Tímar
20Juegos Deportivos y Culturales BAL 2018 1 Dagur 20 Tímar
212do torneo de la liga infantil y juvenil Leones del Tablero 3a edición SUB 08 (2010 en adelante) 1 Dagur 21 Tímar
22Liga de Ajedrez de Coatzacoalcos (Apertura 2018) 2da Fuerza Grupo A 1 Dagur 22 Tímar
231er Torneo FIDE IPN "C" 2018 1 Dagur 23 Tímar
241er Torneo FIDE IPN "B" 2018 2 Dagur
251er Torneo FIDE IPN "A" 2018 2 Dagur 1 Tímar
26JUEGOS BANCARIOS 2018 CATEGORIA C (CLASICO) 2 Dagur 20 Tímar
27JUEGOS BANCARIOS 2018 CATEGORIA B (CLASICO) 2 Dagur 21 Tímar
28JUEGOS BANCARIOS 2018 CATEGORIA A (CLASICO) 2 Dagur 21 Tímar
29IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Infantil Sub-8 2 Dagur 22 Tímar
30IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Infantil Sub-10 2 Dagur 22 Tímar
31IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Infantil Sub-12 2 Dagur 22 Tímar
32IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Grupo B 2 Dagur 22 Tímar
33IV TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ DZEMUL 2018 Categoría Grupo A 2 Dagur 22 Tímar
34Torneo de Ajedrez Infantil Casa del Lago 2018 (10-14) 3 Dagur
35Torneo de Ajedrez Infantil Casa del Lago 2018 (6-9) 3 Dagur
362do torneo de la liga infantil y juvenil Leones del Tablero 3a edición SUB 14 y 16 (2002, 2003, 2004 y 2005) 3 Dagur 19 Tímar
372do torneo de la liga infantil y juvenil Leones del Tablero 3a edición SUB 12 (2006 y 2007) 3 Dagur 19 Tímar
382do torneo de la liga infantil y juvenil Leones del Tablero 3a edición SUB 10 (2008 y 2009) 3 Dagur 19 Tímar
39Passionata Chess Tournament 2018 3 Dagur 20 Tímar
40LIJAQUE Secundaria Jornada 4 Clausura 2017-2018 3 Dagur 20 Tímar
41LIJAQUE Prepa-Universidades Jornada 4 Clausura 2017-2018 3 Dagur 20 Tímar
42Torneo Blitz Sabatino Templo Azteca No 14 3 Dagur 22 Tímar
431er Torneo de Ajedrez infantil y juvenil, Roy Quiriconi, Secundaria 3 Dagur 23 Tímar
441er Torneo de Ajedrez infantil y juvenil, Roy Quiriconi 3 Dagur 23 Tímar
45Torneo jaguar 2 Templo Azteca 4 Dagur 2 Tímar
46LIJAQUE Primaria Alta Jornada 4 Clausura 2017-2018 4 Dagur 2 Tímar
47LIJAQUE Primaria Baja Jornada 4 Clausura 2017-2018 4 Dagur 2 Tímar
48CHESS ACADEMY - GT14 - 3er. Torneo - P. MENOR 4 Dagur 3 Tímar
492do Torneo de Ajedrez Rápido "Zugzwang al Tlacuache" 4 Dagur 3 Tímar
50Torneo FIDE Jaguar 02 Avanzados 4 Dagur 3 Tímar