Val av landi    ECU Logo

Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Ecuador (ecu)

Flag ecu
Nr.KappingSeinast dagført
1Torneo "David Herrera" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 11 Tímar 19 Min.
2Campeonato Provincial U8 Blitz MORONA SANTIAGO 11 Tímar 27 Min.
3Campeonato Provincial de Blitz U14 MORONA SANTIAGO 11 Tímar 28 Min.
4SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 VARONES 11 Tímar 31 Min.
5SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 FEMENINO 11 Tímar 31 Min.
6SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 VARONES 13 Tímar 11 Min.
7SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 FEMENINO 13 Tímar 25 Min.
8Campeonato "Heidy Jurado" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 6 Dagur 11 Tímar
9Torneo de Ajedrez Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (cesar Ruiz) 7 Dagur 11 Tímar
10Nacional sub 12 femenino 10 Dagur 17 Tímar
11Nacional sub 18 Absoluto 11 Dagur 11 Tímar
12Nacional sub 18 femenino 11 Dagur 12 Tímar
13Nacional sub 12 absoluto 11 Dagur 12 Tímar
14NACIONAL BLITZ SUB 18 ABSOLUTO Y FEMENINO 13 Dagur 10 Tímar
15NACIONAL BLITZ SUB 12 ABSOLUTO Y FEMENINO 13 Dagur 10 Tímar
16Torneo "Naidely Santander" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 13 Dagur 11 Tímar
17Torneo "Naidely Santander" Mujeres Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 13 Dagur 11 Tímar
18Torneo "Miguel Bedoya" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 14 Dagur 10 Tímar
19Torneo "Mes de la Madre" Grupo A Escuela Nacional de Ajedrez Cesar Ruiz 19 Dagur 8 Tímar
20Torneo "Mes de la Madre" Grupo B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 20 Dagur 19 Tímar
21SELECTIVO OLIMPICO FEMENINO 2018 25 Dagur 16 Tímar
22SELECTIVO OLIMPICO ABSOLUTO 2018 25 Dagur 17 Tímar
23CAMPEONATO PROVINCIAL U12 MORONA SANTIAGO 26 Dagur 15 Tímar
24CAMPEONATO PROVINCIAL U18 MORONA SANTIAGO 26 Dagur 17 Tímar
25Campeonato Provincial U8 PROMOCIONAL Morona Santiago 26 Dagur 18 Tímar
26Torneo Provincial Blitz 30 Dagur 17 Tímar
27SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 FEMENINA 33 Dagur 18 Tímar
28SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U18 ABSOLUTA 33 Dagur 18 Tímar
29SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 VARONES 33 Dagur 18 Tímar
30Torneo de Ajedrez Blitz Escuela Nacional de Ajedrez ENA s.a. (Cesar Ruiz) 34 Dagur 12 Tímar
31TORNEO DE AJEDREZ GRUPO B 35 Dagur 11 Tímar
32"COPA COTOPAXI CATEGORIA ABIERTA" 39 Dagur 15 Tímar
33"COPA COTOPAXI CATEGORIA SUB 12" 39 Dagur 16 Tímar
34"COPA COTOPAXI SUB 14" 39 Dagur 16 Tímar
35"COPA COTOPAXI SUB 10" 39 Dagur 17 Tímar
36"COPA COTOPAXI SUB 08" 39 Dagur 17 Tímar
37XXXIII Torneo del Sabado Elite 40 Dagur 17 Tímar
38Torneo Semanal Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 42 Dagur 11 Tímar
39CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 VARONES 46 Dagur 11 Tímar
40CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 FEMENINO 46 Dagur 12 Tímar
41CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 FEMENINA 46 Dagur 13 Tímar
42CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 VARONES 46 Dagur 13 Tímar
43XXXII Torneo del Sabado 47 Dagur 17 Tímar
44CAMPEONATO NACIONAL SUB 16 BLITZ 48 Dagur 10 Tímar
45CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ CATEGORIA U-10 48 Dagur 10 Tímar
46Campeonato Semana Santa Serie A Ecuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 55 Dagur 16 Tímar
47Campeonato Provinvial de Ajedrez U-10 Varones Sucumbios 2018 59 Dagur 18 Tímar
48SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U16 (VARONES) 60 Dagur 11 Tímar
49SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U16 (FEMENINO) 61 Dagur 8 Tímar
50SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U10 (FEMENINO) 61 Dagur 9 Tímar