Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Slovakia (SVK)

Flag SVK
Nr.KappingSeinast dagført
1European Union Youth Blitz Championship 2018 U12 2 Tímar 10 Min.
2European Union Youth Blitz Championship 2018 OPEN 2 Tímar 21 Min.
3Turnaj 4clennych druzstiev 19. rocnik - Memorial Gusta Bielika. Povazske Podhradie 2018 - kapacita 32 druzstiev 2 Tímar 23 Min.
4European Union Youth Blitz Championship 2018 U16 2 Tímar 28 Min.
523. ročník Memoriálu Dr. Jozefa Federiča 3 Tímar 38 Min.
6M SR seniorov "65+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 4 Tímar 9 Min.
7M SR seniorov "50+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 4 Tímar 22 Min.
8European Union Youth Rapid Championship 2018 U16 7 Tímar 39 Min.
9European Union Youth Rapid Championship 2018 OPEN 7 Tímar 43 Min.
10European Union Youth Rapid Championship 2018 U14 7 Tímar 56 Min.
11European Union Youth Rapid Championship 2018 U12 7 Tímar 58 Min.
12European Union Youth Rapid Championship 2018 U10 8 Tímar
13European Union Youth Rapid Championship 2018 U08 8 Tímar 8 Min.
14GPX 2018 - D11 semifinále západ 9 Tímar 16 Min.
15Open Prievidza 2018 13 Tímar 17 Min.
16Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D14 21 Tímar 37 Min.
17Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D11 21 Tímar 39 Min.
18Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D08 21 Tímar 42 Min.
19Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 21 Tímar 47 Min.
20Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C11 21 Tímar 49 Min.
21Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 21 Tímar 57 Min.
22Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D08 22 Tímar 24 Min.
23Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C14 22 Tímar 26 Min.
24Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 22 Tímar 31 Min.
25V4 OPEN Stiavnica 2018 - SVK_ch 23 Tímar 8 Min.
26GPX 2018 - C14 semifinále západ 1 Dagur
27GPX 2018 - D08 semifinále západ 1 Dagur
28GPX 2018 - C08 semifinále západ 1 Dagur
29GPX 2018 - D14 semifinále západ 1 Dagur
30Stredné školy okres Levice 2018 1 Dagur 2 Tímar
31GPX 2018 - C11 semifinále západ 1 Dagur 8 Tímar
32Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D08 1 Dagur 10 Tímar
33Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D14 1 Dagur 10 Tímar
34Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca C14 1 Dagur 10 Tímar
35Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca C11 1 Dagur 11 Tímar
36Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca C08 1 Dagur 11 Tímar
37Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D11 1 Dagur 11 Tímar
38Šachový camp Fénix chess 2018 1 Dagur 12 Tímar
39V4 Youth camp Liptov 2018 U11 tournament 1 Dagur 22 Tímar
40V4 Youth camp Liptov 2018 U15 tournament 1 Dagur 23 Tímar
41V4 Youth camp Liptov 2018 team tournament 1 Dagur 23 Tímar
42OPEN TRINOMIAL 2018 MOLDAVA 2 Dagur 1 Tímar
43Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2018 (30.6.-3.7. Topoľčany) (FIDE Open rating max. 2199) 2 Dagur 2 Tímar
44Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 6.jun 2018 2 Dagur 11 Tímar
45Šachový camp Vesmírna rošáda 2018 2 Dagur 11 Tímar
46Run and chess, Bratislava, 23.6.2018 2 Dagur 22 Tímar
47VI. ročník OPEN REINTER 2018 3 Dagur 5 Tímar
48Otvorený bleskový turnaj počas MSR v šachu amatérov Topoľčany, 01.07.2018 4 Dagur
49KYSUCKÝ POHÁR 2018 , FIDE Open Čadca 4 Dagur 3 Tímar
50OPEN Tatry 2018, Tatranská Lomnica 30.9. – 7.10.2018 4 Dagur 9 Tímar