Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Portugal (POR)

Flag POR
Nr.KappingSeinast dagført
1Torneio de Xadrez do CCRAM 2017 (17DEZ2017) 28 Minuttir
2Open de Natal 2017 do Clube dos Galitos/Grupel 52 Minuttir
3III Torneio de Clássicas do CNM (Coimbra) 2 Tímar 34 Min.
4IX TAÇA ANTÓNIO DIOGO 6 Tímar 6 Min.
5XIX Torneio de Natal da PIZZARTE - sub20 - Aveiro - 20 dezembro 7 Tímar 35 Min.
640ª Taça de Portugal 2017/2018 15 Tímar 45 Min.
7Torneio dos Reis 2018 - Academia do Lumiar (21JAN2018) 17 Tímar 11 Min.
8Campeonato Distrital por Equipas da AX Porto 2017/2018 19 Tímar 26 Min.
9Taça AXP 2017/2018 19 Tímar 26 Min.
10IV Torneio Escolinhas Corvos do Lis - Natal 2017 23 Tímar 4 Min.
113 TORNEIO TEMATICO DOS CORUCHEUS DEFESA CARO-KANN 2017 1 Dagur
12XI Torneio de Xadrez "Natal Conde de S. Bento" 1 Dagur
13I Torneio de Natal 1 Dagur
14GXA Open de Natal para jovens 2017 1 Dagur 3 Tímar
15CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie F 1 Dagur 3 Tímar
16CN Equipas 2017-2018 2 Divisao Serie C 1 Dagur 3 Tímar
17Open de Portugal 2018 1 Dagur 3 Tímar
18Lisbon Christmas Chess Open 2017 (26 a 30/12) 1 Dagur 13 Tímar
19CD Individual Absoluto do Porto 2017/2018 1 Dagur 17 Tímar
20I Torneio de Xadrez de Mafra - Natal 2017 1 Dagur 19 Tímar
21IV TORNEIO XADREZ JOVEM-Natal do IPDJ Instituto Português do Desporto e da Juventude-Faro 1 Dagur 20 Tímar
22I TROFEU REITOR - XADREZ - UALG-FARO Universidade do Algarve-Campus da Penha-Faro 1 Dagur 22 Tímar
23XV Torneio do Vale do Ave 1 Dagur 22 Tímar
24Dia da Cidade de Portimão / Memrial João Vasco 2 Dagur 3 Tímar
25Circuito Nacional de Semi-Rápidas 2017/2018 - Open Portugal 2018 2 Dagur 5 Tímar
2654º Torneio Jovem do Clube de Xadrez de Sintra 2 Dagur 18 Tímar
27Torneio de Elite AXL 2017 2 Dagur 18 Tímar
28Torneio de Natal da 31 2 Dagur 20 Tímar
29Torneio de Natal das QUintas-EB1 da Lousã 3 Dagur 2 Tímar
30Campeonato de xadrez do Augosto Cabrita 2017 3 Dagur 2 Tímar
31Campeonato de xadrez do Alfredo da Silva 2017 3 Dagur 2 Tímar
32Campeonato de xadrez do Mendonça Furtado 2017 3 Dagur 2 Tímar
33Campeonato escola Alvaro Velho 3 Dagur 5 Tímar
34Algarve - Campeonato Interno Esc. D. Afonso III - Faro 3 Dagur 18 Tímar
353 torneio tematico dos Corucheus Defesa Caro-Khann 2017 3 Dagur 19 Tímar
36Torneio Tematico Corucheus Defesa Caro-Khann 3 Dagur 22 Tímar
37Torneio Tematico Corucheus Defesa Caro-Khann 3 Dagur 22 Tímar
38CN Equipas 2017-2018 1 Divisao 3 Dagur 22 Tímar
39CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie E 3 Dagur 23 Tímar
40Torneio Tematico Corucheus Defesa Caro-Khann 3 Dagur 23 Tímar
41CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie D 3 Dagur 23 Tímar
42CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie C 3 Dagur 23 Tímar
43CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie B 3 Dagur 23 Tímar
44CN Equipas 2017-20183 Divisao Serie A 4 Dagur
45CN Equipas 2017-2018 2 Divisao Serie B 4 Dagur 1 Tímar
46CN Equipas 2017-2018 2 Divisao Serie A 4 Dagur 1 Tímar
47Torneio de Natal 4 Dagur 2 Tímar
48Campeonato escola Padre Abilio Mendes 4 Dagur 6 Tímar
49Torneio Interno 2017 Clube Peões da Caparica 4 Dagur 6 Tímar
50Campeonato Nacional Universitário de Xadrez Semirápidas Equipas 5 Dagur
Advertisement