Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Mongolia (MGL)

Flag MGL
Nr.KappingSeinast dagført
1УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭРЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 58 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 14 Minuttir
2УЛСЫН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ ЭМЭГТЭЙЧҮҮДИЙН 50 ДАХЬ УДААГИЙН ШИГШЭЭ ТЭМЦЭЭН 52 Minuttir
3ОУМ Т. Үйтүмэнгийн нэрэмжит шатрын тэмцээн 2 Dagur
48-9 эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 2 Dagur
5БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эрэгтэй 2 Dagur
6БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 6 нас эмэгтэй 2 Dagur
7БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эрэгтэй 2 Dagur
8БЗД-ийн иргэдийн төлөөлөгч Г.Атармаагийн нэрэмжит "Бяцхан Шатарчин" тэмцээн 5 нас эмэгтэй 2 Dagur
918 нас Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 2 Dagur 1 Tímar
1011 нас СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 11 open 2 Dagur 1 Tímar
118-9 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 2 Dagur 1 Tímar
127 нас эмэгтэй СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 2 Dagur 1 Tímar
137 насны эр СМ Д. Дамдин багшийн нэрэмжит тэмцээн 2 Dagur 1 Tímar
14Chinggis kids II 2 Dagur 20 Tímar
15Чингис опен 3 8 Dagur 20 Tímar
16Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 10-18 нас 12 Dagur 17 Tímar
17Занданшатар клубын нэрэмжит өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 6-8 нас 12 Dagur 17 Tímar
18Төвийн бүсийн аварга охид 6 нас 15 Dagur 21 Tímar
19Төвийн бүсийн аварга хөвгүүдийн 10 нас 15 Dagur 21 Tímar
20Төвийн бүсийн аварга охидын 10 нас 15 Dagur 21 Tímar
21Төвийн бүсийн аварга насанд хүрэгчид 15 Dagur 21 Tímar
22Төвийн бүсийн аварга 12 насны хөвгүүд 15 Dagur 22 Tímar
23Төвийн бүсийн аварга охид 8 нас 15 Dagur 22 Tímar
24Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 8 нас 15 Dagur 22 Tímar
25Төвийн бүсийн аварга хөвгүүд 6 нас 15 Dagur 22 Tímar
26Төвийн бүсийн аварга охидын 12 нас 15 Dagur 23 Tímar
27Төвийн бүсийн аварга 13 дээш нас эрэгтэй 15 Dagur 23 Tímar
28Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 5-р анги эм 16 Dagur 1 Tímar
29Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 4-р анги эм 16 Dagur 1 Tímar
30Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 3-р анги эм 16 Dagur 1 Tímar
31Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 2-р анги эм 16 Dagur 1 Tímar
32Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 1-р анги эм 16 Dagur 1 Tímar
33Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 1-р анги 16 Dagur 20 Tímar
34Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 4-р анги 16 Dagur 21 Tímar
35Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 2-р анги 16 Dagur 21 Tímar
36Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 3-р анги 16 Dagur 21 Tímar
37Багануур дүүргийн аварга шалгаруулах шатрын багийн тэмцээн 5-р анги 16 Dagur 21 Tímar
38СУТ-н 25 жилийн ойн нэрэмжит СЭЗИС-н аварга шалгаруулах шатрын тэмцээн 2018 22 Dagur 20 Tímar
39Батын Нямаагийн 90 жилийн ойн нэрэмжит тэмцээн 23 Dagur 17 Tímar
40ОЛОН УЛСЫН ИХ МАСТЕР, МОНГОЛ УЛСЫН 4 УДААГИЙН АВАРГА БАЯРСАЙХАНЫ ГҮНДАВААГИЙН НЭРЭМЖИТ "ӨВӨРХАНГАЙ-2018" ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭН - Б ангилал 29 Dagur 21 Tímar
41ОЛОН УЛСЫН ИХ МАСТЕР, МОНГОЛ УЛСЫН 4 УДААГИЙН АВАРГА БАЯРСАЙХАНЫ ГҮНДАВААГИЙН НЭРЭМЖИТ "ӨВӨРХАНГАЙ-2018" ШАТРЫН НЭЭЛТТЭЙ ТЭМЦЭЭН - А ангилал 29 Dagur 21 Tímar
42"Оюуны тамир-2018" 12-17 насны Охид 29 Dagur 23 Tímar
43"Оюуны Тамир-2018" 12-13 нас Хөвгүүд 29 Dagur 23 Tímar
44"Оюуны Тамир-2018" 14-17 нас Хөвгүүд 29 Dagur 23 Tímar
45"Оюуны Тамир-2018" 8-9 насны Охид 30 Dagur
46"Оюуны Тамир-2018" 10-11 нас Хөвгүүд 30 Dagur
47"Оюуны Тамир-2018" 7 хүртэлх насны Охид 30 Dagur
48"Оюуны Тамир-2018" 10-11 насны Охид 30 Dagur
49"Оюуны Тамир-2018" 8-9 насны Хөвгүүд 30 Dagur
50"Оюуны Тамир-2018" 7 хүртэлх насны Хөвгүүд 30 Dagur