Kappingarnevnd

Sortera eftir

Vel land: Hungary (HUN)

Flag HUN
Nr.KappingSeinast dagført
165 év felettiek 2 Tímar 27 Min.
2Villány Open Gere Pincészet 3 Tímar 49 Min.
328th Zemplen Cup Open 4 Tímar 7 Min.
428th Zemplen Cup U2000 4 Tímar 7 Min.
528th Zemplen Cup U12 and U1200 Elo (Group C) 4 Tímar 7 Min.
6XI. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emkékverseny A-csoport (1600-2199) 4 Tímar 31 Min.
7XI. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emkékverseny B-csoport ( -1799) 4 Tímar 31 Min.
8Pannónia Kupa 2018 Villámverseny (2018.07.20 - 17 óra) 5 Tímar 15 Min.
9XXIII. Pannónia Kupa, Fide U2000 (2018. július 18-22.) 5 Tímar 15 Min.
10XXIII. Pannónia Kupa, Fide Open (2018. július 18-22.) 5 Tímar 18 Min.
11XIII. Amatőr Open 17 Tímar 12 Min.
12Júliusi Lila Futó-Hóbagoly Kupa 18 Tímar 57 Min.
13Magyar Rapid Sakkbajnokság 2018. III. Csaba Árpád Emlékverseny 22 Tímar 46 Min.
1424th Talent Cup, Group "C" 1 Dagur 1 Tímar
1524th Talent Cup, Group "B" 1 Dagur 1 Tímar
1624th Talent Cup, Group "A" 1 Dagur 1 Tímar
1742. Agria Sakkfesztivál 1 Dagur 16 Tímar
18First Saturday GM July 2018 1 Dagur 17 Tímar
19First Saturday FM July 2018 1 Dagur 17 Tímar
20Sakkozo Magyarok World Meeting 2018 1 Dagur 17 Tímar
21Sakkozo Magyarok World Meeting 2018 Blitz 1 Dagur 17 Tímar
22First Saturday IM July 2018 1 Dagur 19 Tímar
234th Csoki Kupa Szerencs 1 Dagur 22 Tímar
24Csobánc Kupa 2018 A csoport 1 Dagur 23 Tímar
2542. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2018.11. 23-30. - A csoport 42st Tenkes Cup International Chess Tournament 23-30rd nov. 2018. - A Group 3 Dagur
2642. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2018.11. 23-30. - B csoport 42st Tenkes Cup International Chess Tournament 23-30rd nov. 2018. - B Group 3 Dagur
27XII. Baranya Sakkverseny Thermal Hotel Harkány 3 Dagur 18 Tímar
28Autoteam-Cansys nagymesterveseny 5 Dagur 17 Tímar
29IV. Zala Kupa nagymesterveseny 5 Dagur 17 Tímar
30Széchenyi István emlékverseny 5 Dagur 17 Tímar
31Kasparov Computer nagymesterveseny 5 Dagur 17 Tímar
32Hungaroil-Honvéd nagymesterveseny 5 Dagur 17 Tímar
33XVI. Elekes Dezső emlékverseny 5 Dagur 17 Tímar
34Cansys II. nagymesterveseny 5 Dagur 17 Tímar
35Cansys I. nagymesterveseny 5 Dagur 17 Tímar
36Caissa Kft-DUTÉP SC III. nagymesterversenye 5 Dagur 17 Tímar
37Caissa Kft-DUTÉP SC II. nagymesterversenye 5 Dagur 17 Tímar
38Caissa kft–DUTÉP SC nagymesterverseny 5 Dagur 17 Tímar
39Borsod Távhő SC II. nagymestervesenye 5 Dagur 17 Tímar
40Borsod Távhő SC nagymestervesenye 5 Dagur 17 Tímar
41Chess in the City 3rd Szikszo Open 6 Dagur 18 Tímar
42Lovass Imre Memorial 2018 (A)U2200 6 Dagur 19 Tímar
43Lovass Imre Memorial 2018 (B)Amator 6 Dagur 19 Tímar
44X. Debreceni Sakk Karnevál2018 7 Dagur 16 Tímar
457th Tittel Pal Kupa 7 Dagur 22 Tímar
46Sárkány Kupa Rapid Sakkverseny 2018 Nyírbátor 8 Dagur 21 Tímar
47Galgavidéki Villámverseny 8 Dagur 23 Tímar
48XXIV. Veszprémi Nyár Egyéni Sakkverseny Kohlusz Zoltán emlékére 2018.08.17-20. 10 Dagur 17 Tímar
49Paloczi Kupa 2018 (A) 12 Dagur 13 Tímar
50Chess in the City 2018 4th Berente Rapid Open 14 Dagur 16 Tímar